درسالهاى اخیر، تقاضاى عمومى براى انجام انواع خدمات زیبایی از جمله : لیزر موهای زائد ، تزریق ژل ، رفع سیاهی زیر چشم ، آبرسانی پوست  و … افزایش چشمگیرى داشته است ، اما مثل هر تکنولوژى جدیدی که ممکن است مورد سوء استفاده قرارگیرد؛ بسیارى ازکسانی که بدون مطالعه قبلى و صرفاً براساس تبلیغات یا قیمت ارزانتر، اقدام به انجام خدمات زیبایی در یک مرکز کردند را مأیوس کرده است.

ما در کلینیک زیبایی گلدن رویال ، با کادری مجرب و حرفه ای و پزشکان متخصص در خدمت مشتریان گرامی هستیم.

لطفا جهت کسب مشاوره رایگان درباره انواع خدمات زیبایی ما تماس بگیرید.

لیست انواع خدمات زیبایی در کلینیک زیبایی گلدن رویال :

تزریق ژل لب

تزریق ژل ، یکی از راه های درمانی و زیبایی است که به منظور رفع چین و چروک، خطوط صورت و اسکارهای پوستی استفاده می شود. این نوع تزریق عمدتا برای رفع چین و چروک های صورت و هم چنین رفع پیری دست کاربرد دارد. علاوه بر این، از فیلر برای حجم دهی لب ها و گونه ها نیز استفاده می شود.

تزریق ژل شقیقه

تزریق ژل خط خنده

تزریق ژل زیر گونه

لیزر موهای زائد

درسالهاى اخیر، تقاضاى عمومى براى انجام لیزر موهای زائد افزایش چشمگیرى داشته است اما مثل هر تکنولوژى جدید و کمتر شناخته شده اى که ممکن است مورد سوء استفاده قرارگیرد؛ بسیارى ازکسانی که بدون مطالعه قبلى و صرفاً براساس تبلیغات یا قیمت ارزانتر، اقدام به انجام لیزر موهای زائد در یک مرکز کردند را مأیوس کرده است.

جوانسازی پوست

از حدود ٢۵سالگى، اولین نشانه هاى پیری (Aging) درپوست شروع به ظاهرشدن می‌کند، به تدریج، پوست خشک ترمى شود، تیرگى و کدورت پوست افزایش مى‌یابد وکم کم خطوط ریز و سپس چین و چروکهاى عمیق ایجاد مى‌شود، استحکام و سفتى پوست کم مى‌شود و خاصیت کشسانی (الاستیسیته) پوست کاهش مى‌یابد.

بهترین کلینیک زیبایی در تهران کدام است؟
برداشتن خال و زگیل با روش‌های مختلفی امکان پذیر است. با ما همراه باشید تا با راههای مختلف برداشتن خال و برداشتن زگیل بیشتر آشنا شوید. در برطرف کردن مواردی مانند خال، زگیل و ضایعات پوستی نیز گرفتن بهترین نتیجه با انتخاب صحیح متخصص و به‌کارگیری دستگاه استاندارد و به‌روز حاصل خواهد شد.
بهترین روشهای آبرسانی پوست صورت

فرآیند هیدرودرم ابریژن یک روش کاملاً پیشرفته است که طی آن چروک‌ها، خطوط ریز و سایر نشانه‌های پیری زودرس با استفاده از سرم محافظت کننده پوست کاهش داده می‌شوند. پیلینگ شیمیایی یک راه ‌حل عالی برای لایه برداری پوست است و منجر به بهبود پوست آسیب دیده از آفتاب، لکه‌های ناهموار و چروک‌های آن می‌شود.

مزوتراپی ( درمان ریزش موی سر )
آیا موهایتان شروع به ریزش کرده؟ به کمک درمانی به نام مزوتراپی مو یا درمان ریزش موی سر می‌توانید تنها در چند جلسه موهایتان را دوباره بدست بیاورید. برخی دلایل ریزش مو عبارتند از کاهش گردش خون در پوست سر، کمبود موادی مغذی ضروری و به هم خوردن تعادل هورمون‌ها که بر فولیکول‌های مو تأثیر می‌گذارد
درمان تعریق با بوتاکس
به دلیل مشکلات و محدودیت‌هاى روش‌هاى درمانی دارویی و جراحی ، مشخص مى‌شود که چرا تا پیش از این، درمان تعریق بیش از حد زیر بغل، کف دست و پا، چندان رضایت‌بخش نبود؛ تا اینکه معجزه بوتاکس، تحول بزرگی دراین زمینه ایجاد کرد. این روش بسیارمؤثر بوده، عوارض و مشکلات درمان‌های دارویى و جراحى را ندارد
لاغری موضعی با مزوتراپی
لاغری موضعی با مزوتراپی جدیدترین روش لاغری است که در سال‌های اخیر طرفداران قابل توجی پیدا کرده است. می‌توان گفت مزوتراپی آخرین روشی است که برای لاغری موضعی ارئه شده است. لاغری موضعی با مزوتراپی بیشتر برای کاهش چربی شکم، بازوها، ران‌ها، دور کمر و نیز برای از بین بردن سلولیت مورد استفاده قرار می‌گیرد.
درمان ضایعات عروقی

درمان ضایعات عروقی

درمان ضایعات عروقی شامل خال‌های مادرزادی عروقی ، ماه‌گرفتگی و لک‌های شرابی می باشد که با توجه به نوع ضایعه عروقی، عمق ضایعه، نوع پوست بیمار و اندازه ضایعه توسط متخصصان پوست و لیزر جهت درمان انتخاب شده و با تغییر پارامترهای متغیر دستگاه در موترد مختلف به‌کار می‌روند.
پی آر پی مو (PRP)
PRP مخفف واژه‌ی platelet rich plasma و به معنای پلاسمای غنی از پلاکت می‌باشد. برای درمان ریزش مو با PRP، ابتدا در نواحی از سر که موهای آن در حال ریزش هستند یا نازک و کم‌پشت شده‌اند، ماده‌ی بی‌حس کننده زده می‌شود و سپس ترکیب PRP و ACell در این نواحی تزریق می‌شود.