بوتاکس دیسپورت ، معرفی و مزایا
بوتاکس دیسپورت ، معرفی و مزایا

بوتاکس دیسپورت یک برند اروپایی است و تفاوت های قابل توجهی با بوتاکس که توسط شرکت آمریکایی آلرگان تولید می شود دارد. ماده اصلی دیسپورت مثل بوتاکس سم باکتری کلستریدیم بوتولینوم نوع آ می باشد. در درمان تعریق با بوتاکس نیز از محلول دیسپورت استفاده می شود.

ویال های دیسپورت به شکل پودر تولید می شوند و بر خلاف بوتاکس که در حرارت زیر صفر نگهداری می شوند می بایست در درجه حرارت ۲ تا ۸ درجه سانتی گراد نگهداری و جا به جا شوند. ویال های دیسپورت به شکل ۳۰۰ و ۵۰۰ واحدی موجود می باشند در حالیکه بو تاکس به شکل ۵۰ و ۱۰۰ واحدی می باشند.

تهیه این ویال از مراکز معتبر برای رعایت زنجیره سرما و جلوگیری از تخریب ملکول های حساس آن ضروری است. از آنجا که در تهیه دیسپورت از لاکتوز استفاده می شود افرادی که آلرژی به شیر و سویا دارند نباید از این محصول استفاده کنند.

تکنیک تزریق در بوتاکس و دیسپورت شبیه هم می باشد با این تفاوت که نسبت تزریق آن دو و نیم تا سه برابر بوتاکس می باشد. بعبارت دیگر اگر در یک نقطه احتیاج به تزریق ۵ واحد بوتاکس وجود داشته باشد معادل دیسپورت برای تزریق در این نقطه ۱۲٫۵ تا ۱۵ واحد می باشد .

قیمت دیسپورت به ازاء هر واحد حدود یک سوم بوتاکس شرکت آلرگان می باشد ولی از آنجا که مصرف دیسپورت سه برابر بیشتر از بوتاکس می باشد قیمت تمام شده بوتاكس و ديسپورت تقریبا برابر می باشد.

خدمات زیبایی کلینیک زیبایی گلدن رویال

تزریق دیسپورت یک روش درمانی جایگزین بوتاکس است. دیسپورت مورد تقاضای بسیاری از افراد در سراسر دنیا است. با این روش درمانی، چین و چروک‌ها و خطوط ریز روی صورت با بی‌حسی عضلات بین ابروها و اطراف چشم برطرف می‌شود. دیسپورت برای آن دسته از افرادی که به تازگی روی پیشانی آنها چین و چروک ایجاد شده است مؤثر و مناسب است. در مقایسه با بوتاکس، دیسپورت ارزان‌تر بوده و نتیجه حاصل از استفاده از آن نرم و طبیعی است.

بوتاکس دیسپورت چیست؟

دیسپورت یک روش درمانی غیرجراحی است که برای رفع چین و چروک‌های اطراف چشم و خطوط عمیق روی پیشانی به کار برده می‌شود. این روش درمانی باعث می‌شود که شما جوان‌تر، شاداب‌تر و آرام‌تر به نظر برسید.

عملکرد دیسپورت شبیه به بوتاکس است و با انسداد سیگنال‌های عصب عمل می‌کند. با این کار ماهیچه‌ها به طور موقتی شل شده و از کار می‌افتند در نتیجه چین و چروک‌های اطراف چشم و پیشانی شما برطرف می‌شوند.

با ازکارافتادن عضلات صورت، چین و چروک‌ها و خطوط عمیق هموار شده و حتی به طور کامل از بین می‌روند. نتایج حاصل از استفاده از دیسپورت عالی بوده و برای یک دوره 3 تا 6 ماهه روی صورت باقی می‌ماند. در این روش نیازی به بیهوشی یا انجام عمل جراحی نیست و بیمار بستری نمی‌شود.

مزایای بوتاکس دیسپورت

دیسپورت برای افرادی که بوتاکس برای آنها دیگر مؤثر نیست به کار برده می‌شود.

با مصرف مدام، بوتاکس دیسپورت به دلیل واکنش‌های ایمنی بدن بیمار، اثربخشی خود را از دست می‌دهد. به مرور زمان اثربخشی بوتاکس کاهش می‌یابد. در دیسپورت مقدار کمتری پروتئین وجود دارد و واکنش ایمنی بدن بیمار به آن کمتر می‌شود. افرادی که بوتاکس روی عضلات آنها تأثیری ندارد می‌توانند از دیسپورت استفاده کنند.

پخش یکنواخت

دیسپورت پروتئین کمتری دارد و به همین دلیل اثر آن نسبت به بوتاکس بهتر پخش می‌شود. پخش یکنواخت باعث می‌شود که ناحیه تحت درمان مانند پیشانی طبیعی‌تر و هموارتر به نظر برسد. آنچه که در این باره بسیار مهم است مراجعه به یک کلینیک زیبایی معتبر می باشد.

بدون درد

چین و چروک‌های صورت با استفاده از این روش و تزریق مستقیم مقدار کمی دیسپورت در عضلات صورت کاهش می‌یابند. برای افزایش اثربخشی این روش درمانی باید 3 تا 5 تزریق کوچک که بدون درد است انجام شود.

بدون نیاز به بیهوشی و بی حسی

از آنجا که این روش بدون درد است، بیهوشی یا بیحسی برای انجام آن به کار برده نمی‌شود. به هر حال اگر شما نگران باشید ممکن است پزشک ناحیه اطراف محل تزریق را بیحس کند.

عوارض جانبی کم

آزمایش‌های انجام‌شده نشان می‌دهد که فرایند تزریق بوتاکس دیسپورت در مقایسه با بوتاکس عوارض جانبی کمتری دارد.

نتایج فوری

معمولاً نتایج را می‌توان یک تا هفت روز پس از انجام فرایند ملاحظه کرد. به هر حال، نیمی از بیماران می‌توانند قبل از سه روز نتایج درمان را مشاهده کرد و نیمی دیگر نیز بعد از این مدت اثرات انجام تزریق را خواهند دید.

نتایج پردوام‌ تر

نتایج حاصل از تزریق بوتاکس دیسپورت معمولاً بیش از بوتاکس باقی می‌مانند. گزارش شده است که نتایج حاصل از تزریق دیسپورت حدود 6 ماه باقی می‌ماند.

ظاهر طبیعی‌تر

گفته شده است که با تزریق بوتاکس دیسپورت می‌توان خطوط متوسط تا عمیق پوست را بدون این که بقیه اجزای صورت جابجا شده یا از نظر ظاهری تغییرشکل یابد کاهش داد. عضلاتی که مورد تزریق قرار نگرفته‌اند به کار خود ادامه داده تا شما بتوانید احساسات خود را به طور طبیعی با صورت خود نشان دهید. درواقع خطوط و چین و چروک‌های صورت شما از بین می‌رود و به بیان احساسات شما توسط صورت خدشه‌ای وارد نمی‌شود.

برای دریافت ویزیت و مشاوره رایگان درباره انواع خدمات زیبایی پوست و مو شامل بوتاکس ، لیزر موهای زائد ، لیزر بیکینی ، تزریق ژل ، مزوتراپی مو ، لاغری موضعی ، پاکسازی پوست  و …. توسط متخصصین کلینیک زیبایی گلدن رویال با شماره های تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید