از بین بردن موهای زائد بدن مردان
از بین بردن موهای زائد بدن مردان

مقالات بسیاری به بررسی روشهای رفع موهای زائد بدن زنان پرداخته است. اما در مورد مردان این موضوع کمتر مورد بررسی قرار گرفته است. شاید بدین دلیل باشد که آقایان با رشد مو زائد در بدن خود مشکل چندانی ندارند. م

یزان موها در مردان به عوامل ژنتیکی مربوط است و ممکن است کاملا ضخیم و تیره رنگ، یا نازک و کرکی شکل باشند. مردان بیشتر  برای رفع موهای زائد در نواحی گردن،کمر،سینه به کلینیک زیبایی مراجعه می کنند.

روشهای موقتی رفع موهای زائد بدن

  1. اصلاح با تیغ
  2. استفاده از موم برای رفع موهای زائد
  3. کرم موبر
  4. لیزر درمانی

لیزر موهای زائد

وجود موهای زائد بر روی بدن علاوه بر کاهش زیبایی سبب کاهش اعتماد به نفس در فرد نیز می گردد که به منظور رهایی دائمی از موها زائد از روش لیزرکردن، استفاده نمود.

لیزر درمانی موهای زائد هم در آقایان و هم در خانم ها کاربرد زیادی دارد و به دلیل نتیجه ی مطلوب از روش های پرطرفدار رفع موهای زائد در نقاط مختلف دنیا به شمار می آید.

اگرچه لیزر درمانی در خانم ها علاقه مندان بیشتری دارد اما آقایان نیز به منظور داشتن بدنی بدون مو و صاف نیز از لیزر درمانی می توانند استفاده کنند.

خدمات زیبایی کلینیک زیبایی گلدن رویال

موهای زائد درخانم ها به موهایی گفته می شود که به طور ناخواسته در نواخی غیرمعمول مثل زیرچانه و دو طرف صورت رشد کرده و باعث کاهش زیبایی فرد می گردد. اگر چه رفع موهای زائد در بین مردان از محبوبیت کمتری نسبت به زنان برخوردار است، اما با این وجود آقایانی هستند که به دلایلی خواهان رفع موهای زائد بصورت دائمی می باشند، به همین دلیل کیلینکهای زیبایی خدمات لیزر موهای زائد آقایان را رائه می دهند.

لیزر درمانی یک روش تقریبا دائمی برای از بین بردن موهای زائد است. البته این روش به نسبت گران است و تعداد جلسات متعددی نیاز است تا موها کاملا از بین بروند. البته ضمانتی هم وجود ندارد که موها دوباره رشد نکنند.

اما استفاده از لیزر برای زنان و مردان با هم تفاوتهایی دارد. چون مردان دارای تراکم مو زائد بیشتری نسبت به زنان میباشند لذا، تعداد جلساتی که آقایان باید لیزر درمانی شوند بیشتر میباشد گاهی ۱۰ جلسه نیاز است تا فرد لیزر درمانی شود و پس از اتمام جلسات، سالانه، دو یا سه بار برای رفع موهای زائد باید اقدام کنند.

بهترین لیزر برای حذف موهای زائد در بدن مردان، لیزر N-D-YAG میباشد که عوارضی ایجاد نمیکند و بدترین نوع لیزر آی پی ال است که نور تقویت شده میباشد و کارایی بالایی ندارد.

هزینه لیزر موهای زائد در مردان

  • مراکز غیرتخصصی بسیاری وجود دارد که با هزینه پایین تر و افزایش تعداد جلسات لیزر درمانی سعی در جذب مشتریان دارند. اما در این روش مرکز موردنظر علاوه بر افزایش نهایی هزینه ی کل به دلیل عدم رعایت استاندارد لیزر تابیده شده به پوست فرد ، موجب سوختگی ،التهاب ، عفونت و آکنه در مراجعه کنندگان می شوند. برای مشاهده لیست قیمت لیزر موهای زائد آقایان و خانمها در کلینیک زیبایی گلدن رویال با جزئیات کامل به صفحه قیمت لیزر موهای زائد مراجعه نمایید.
  • هزینه لیزر موهای زائد بدن مردان نسبت به خانم ها بیشتر است ، این هزینه با توجه به تراکم موی زائد فرد ، وسعت ناحیه ، تعداد جلسات ، نوع دستگاه لیزر و مهارت پزشک متخصص متفاوت خواهد بود.
  • افراد با موی تیره و ضخیم ، پوستی سفید و روشن نتیجه ی بهتری از لیزر درمانی را دریافت خواهند کرد.

از بین بردن موهای زائد بدن مردان

در این افراد بدلیل کاهش ملانین در پوست و عدم جذب نور لیزر توسط آن ، شاهد سوختگی و التهاب پوست نخواهیم بود و برعکس موهای تیره به دلیل وجود ملانین با جذب بهتر لیزر، سوزانده و از بین خواهند رفت.

آنچه که باید قبل از لیزر بدانید

در روش لیزر درمانی برخلاف اپیلاسیون با وکس لازم نمیباشد که منتظر باشید تا موهای زائد بلند شود. موهای زائد را باید دو تا سه روز قبل از لیزر درمانی به اندازه حداکثر ۳ میلی‌متر کوتاه کنید.

هر چه اندازه موهای زائد کوتاهتر باشد، انرژی لیزر سریع‌تر به فولیکول‌های مو می‌رسد و لیزر درمانی اثربخش خواهد بود. پزشکان متخصص پوست گلدن رویال توصیه میکنند که از دو تا سه هفته قبل از درمان در معرض نور خورشید قرار نگیرید و از سولاریوم استفاده نکنید. می‌توانید ۲۴ ساعت پس از درمان از اسپری برنزه کننده استفاده کنید. متخصص توصیه‌های لازم را با توجه به نوع پوست و ماهیت درمان ارائه می‌هد.

در صورتی که مشکلی با صرفه هزینه زیاد برای از بین بردن موهای زائد بدن تان ندارید، مطمئنا لیزر موهای زائد بدن می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای این موضوع باشد. امروزه لیزر یکی از پرطرفدارترین روش ها برای از بین بردن موها است. این شیوه می تواند کمی خطرناک باشد پس توصیه می شود ابتدا از آن برای از بین بردن موهای دست های تان استفاده کنید و در صورت نبود هیچ گونه عارضه جانبی برای قسمت های حساس بدن تان استفاده کنید.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره رفع موهای زائد و رزرو وقت قبلی، با ما در سایت گلدن رویال تماس بگیرید. برخی دیگر از خدمات زیبایی پوست و مو در گلدن رویال شامل بوتاکس ، درمان عرق زیر بغل ، جوانسازی پوست ، پاکسازی پوست ،  لیزر بیکینی و …. می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید