قیمت لیزر موهای زائد
اطلاع دقیق از قیمت لیزر موهای زائد بستگی به نوع پکیج انتخابی شما دارد و هر کلینیکی با توجه به نوع خدمات و یا دستگاهی که برای مشتریان خود استفاده می کند ، هزینه لیزر موهای زائد را تعیین می کند.
 

انتخاب کلینیک لیزر موهای زائد به دلیل وجود قیمت های رقابتی بسیار سخت شده است از این رو قصد داریم در این بخش به معرفی کلینیک های زیبایی و لیز مو بپردازیم که لیست قیمت لیزر موهای زائد بدن ، بیکینی ، لیزر موهای زائد زیر بغل ، لیزر موی صورت ، بازوها و لیزر موهای زائد مردان را ارائه می کنند.

شما در جداول پایین هزینه لیزر موهای زائد را با هر دو دستگاه پلاتینیوم و مدیو استار اسکلپیون ملاحظه می فرمایید. این دو دستگاه از قویترین دستگاههای لیزر مو می باشند که دستگاه مدیو استار به دلیل داشتن برخی مزایا و برتری ها هزینه بالاتری دارد.

دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون با داشتن طول موجهای 810 و 940 نانومتر تمایزی که نسبت به دیگر دستگاههای لیزر موجود دارد این است که علاوه بر از بین بردن موهای زائد می تواند عروق تغذیه رسان به مو را نیز هدف قرار دهد و از بین ببرد. 

این مزایا سبب سرعت و ماندگاری نتایج لیزر می شود.  اسکلپیون جدیدترین تکنولوژی لیزر 2021 و ساخت شرکت زایس آلمان می باشد.

پکیج های لیزر موهای زائد ویژه بانوان (هزار تومان)

نام پکیجنواحی پلاتینیوم پلاس 2020اسکلپیون 2021 
برنزیبیکینی + زیر بغل هدیه = صورت200310
نقره ای

ساق + ساعد + بیکنی +زیربغل

خدمات زیبایی کلینیک زیبایی گلدن رویال
هدیه : صورت + انگشتان دست و پا
535800
طلایی (کاربردی)

دست + پا + بیکینی + زیربغل

هدیه:صورت + انگشتان دست و پا
630940
طلایی پلاس (کاربردی پلاس)

دست + پا + بیکنی + زیربغل + شکم + کمر

هدیه: صورت + انگشتان دست و پا
8001.100
توتال بادیبیکینی و خط باسن + دو زیربغل هدیه : کل صورت + انگشتان دست و پا1.0601.600

پکیج های لیزر موهای زائد ویژه آقایان (هزار تومان)

نام پکیجنواحی پلاتینیوم پلاس 2020اسکلپیون 2021  
برنزی

بیکینی + زیربغل

هدیه: آنکادر(گونه ها + زیرگردن + پشت
گردن

240360
نقره ای

جلوتنه + کل پشت + سرشانه + زیربغل

هدیه: آنکادر + انگشتان
دست و پا

480950
طلایی (کاربردی)

پا + باسن + بیکینی

هدیه: آنکادر + انگشتان
دست و پا

6001.200
توتال بادی

شامل تمام نقاط بدن

هدیه: آنکادر + انگشتان دست و پا

1.2701.900

لیست قیمت نواحی دستگاه پلاتینیوم پلاس ۲۰۲۰ (هزار تومان)

ناحیهبانوانآقایان
گونه2530
پشت لب4050
پیشانی3540
چانه2530
خط ریش4050
غبغب3540
جلوی گردن2530
پشت گردن3540
زیر بغل100120
سرشانه6070
ساعد115138
بازو100120
دست کامل210250
بیکینی + خط + خط باسن140170
ساق165200
ران کامل185220
خط باسن4050
کشاله ران5565
بیکینی7085
خط بیکینی4050
ناحیهبانوانآقایان
روی باسن145175
نیم تنه پشت100120
کمر140170
کل پشت210250
نیم تنه جلو100120
شکم135160
کل جلو تنه225270
بازو + کتف190230
انگشتان دست + روی دست4050
انگشتان پا + روی پا4050
پا کامل345415
خط ناف4050
دور سینه5060
کنار سینه4050
جناق سینه2530
گوش ها2530
زانو5565
خط شکم4555
خط کمر4555
صورت120145

قیمت لیزر موهای زائد با دستگاه های مختلف

قبل اینکه در خصوص هزینه لیزر موهای زائد در رابطه با انواع دستگاه های لیزر بپردازیم بهتر است برخی از نکات مهم در رابطه با لیزر موهای زائد و دستگاه لیزر مو بدانیم . با ما هماره باشید و مطالب این برگه را با دقت مطالعه کنید تا اطلاعات دقیق تری راجع به تعرفه لیزر موهای زائد داشته باشید .

انواع دستگاه های لیزر مو که در بازار سرازیر می شود بسیار متنوع است و هر کدام ویژگی های خود را دارند . لذا هر چه دستگاه برند قدرتمند و قوی تری داشته باشد تعداد شات هایی که استفاده می شود بطبع دارای هزینه بالایی خواهد بود . 

همچنین دستگاه های قدرتمند تاثیر گذاری بیشتری به نسبت بقیه خواهند داشت البته دلیل هزینه بالای لیزر با این نوع از دستگاه ها هم نگهداری و تعویض زود به زود فاش لامپ دستگاه ها است.

قیمت لیزر موهای زائد با دستگاه اسکلپیون
نمایی از دستگاه مدیو استار اسکلپیون

دستگاه هایی مانند اس اچ آر ؛ آی پی ال و ایلایت دستگاه های ارزانتری می باشند و انجام لیزر با این دستگاه ها هزینه پایین تری نیز دارند. اما مشکل مهمی که در انجام لیزر موهای زائد با این دستگاه ها هست این هست که بازگشت پذیری مو بعد از مدت کوتاهی دیده می شود . لذا برای جلوگیری از این بازگشت مو باید هر سال یکی دوبار با تشخیص متخصص لیزر مو انجام لیزر کنید.

همچنین در استفاده از این دستگاه ها به تعداد جلسات لیزر موی زیادی نیاز خواهید داشت . همچنین برای برخی از انواع پوست های و موها ممکن است جواب قطعی ندهد. لذا بیشترین کاربرد این نوع از دستگاه ها در کلینیک های زیبایی ضعیف می باشد و یا در سالن های زیبایی نیز از این دستگاه ها استفاده می کنند .

در نهایت به دلیل تعداد بالا بودن جلسات در استفاده از دستگاه های نوری برای لیزر مو هزینه بالاتر خواهد رفت .

در مقابل لیزر اس اچ آر یا ایلایت و آی پی ال می توان دستگاه های قدرتمند و بسیار موثر مانند دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون ، لیزر پلاتینیوم ،  لیزر الکساندرایت , دستگاه لیزر دایود و دایود الکس را که گرانتر نیز هستند را معرفی کرد. به دلیل قدرت این دستگاه ها و نیز هزینه بالای نگهداری آنها , انجام لیزر مو با آنها هزینه بالایی را خواهد داشت.

لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم
نمایی از دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم

توجه داشته باشید که دستگاه لیزر الکساندرایت تنها برای تایپ های پوست 1 ، 2 و 3 کارایی دارد و  به دلیل اینکه دستگاه الکس ملانین ها را خیلی تحت تاثیر قرار می دهد ، در دیگر انواع پوست ممکن است باعث ایجاد سوختگی شود. 

همچنین لیزر الکس یک سری لامپ و سورس دارد که اگر تعویض نشوند این دستگاه به هیچ عنوان کارایی ندارد و فقط یک نور را ساطع می کند. 

اما از طرف دیگر به دلیل بالا بودن قدرت لیزر مدیو استار اسکلپیون تعداد جلسات تا ۶ مورد نیز کاهش می یابد که در این صورت هزینه تقریبا به سطح همان دستگاه های اس اچ آر نیز نزدیک می شود. البته باید به یک نکته نیز در تعیین تعداد جلسات توجه کنیم :

تعیین تعداد جلسات جهت اعلام هزینه لیزر موهای زائد

خوب می دانیم که یکی از موارد مهم در تعیین هزینه لیزر موهای زائد نوع دستگاه و کلینیک زیبایی است که آن را انتخاب کرده ایم .

اما دستگاه ، یکی از فاکتورهای تعیین قیمت لیزر موهای زائد است و مواردی مانند : نوع پوست و رنگ پوست فرد متقاضی نیز در تعیین قیمت لیزر موهای زائد بسیار دخیل است چرا که پوست های تیره به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند و همچنین موهای روشن , لذا هر چه پوست شما سفیدتر و مو تیره تر باشد تعداد جلسات کمتر و در نهایت نتیجه نهایی نیز رضایت بخش تر خواهد بود .

لیزر موهای زائد

فلش لامپ و تعویض آن در دستگاه لیزر بعد از اتمام عمرش

هر دستگاه لیزر چه لیزر الکساندرایت باشد و چه دایود یا اس اچ آر هر کدام فلش لامپی دارند که به مرور با استفاده از دستگاه لیزر عمرش پایان می یابد . در اصل بر اساس این فلش لامپ تعداد شات های مفید یک دستگاه لیزر مو را تعیین می کنند که بعد از اتمام این تعداد نیاز به تعویض فلش لامپ می باشد.

باید توجه داشته باشید که در صورتی که عمر این فلش لامپ ها پایان پذیرد انجام عمل لیزر موهای زائد بدون نتیجه خواهد بود و حتما باید تعویض شود.

اما در رابطه با این فلش لامپ ها باید توضیح بدم که متاسفانه خیلی از کلینیک های لیزر مو و زیبایی علارغم اینکه می دانند شارژ دستگاه کم شده است ولی باز اقدام به انجام لیزر می کنند که هیچ نتیجه مثبتی را در پی ندارد که هیچ احتمال سوختگی روی ناحیه درمان نیز خیلی زیاد می باشد.

استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم ، مدیو استار اسکلپیون ، دایود و یا الکساندرایت برای لیزر موهای زائد توصیه می شود و سایر دستگاه ها به دلیل قدرت کمتر و جوابدهی پایین زیاد قابل توصیه نمی باشند ولی در خیلی از موارد همان دستگاه های ارزان قیمت نیز جوابدهی خوبی داشته اند. 

قیمت لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی

یکی از مهمترین نواحی که متقاضیان زیادی برای انجام لیزر آن اقدام می کنند ناحیه بیکینی یا همان ناحیه تناسلی بانوان است . به دلیل حساس بودن این ناحیه هزینه و تعداد جلسات ان به نسبت سایر نواحی بدن بیشتر می باشد.

قیمت لیزر موهای زائد بیکینی

قبل از اینکه از قیمت لیزر ناحیه بیکینی حرف بزنیم و عوامل متعدد در تعیین تعداد جلسات و هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی را بیان کنیم ابتدا در رابطه با مزایای لیزر بیکینی مطالبی را بیان می کنیم :

داشتن پوست لطیف و نرم و شفاف برای هر زنی اهمیت بالایی دارد و همیشه به دنبال براورده کردن خواسته خود می رود . با وجود فناوری جدید لیزر مو می توان گفت دیگر نیازی به استفاده از راه های خطرناک برای شفاف و لطیف کردن پوست به ویژه پوست ناحیه بیکینی خواهید داشت . از مزایای لیزر بیکینی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

— لطافت و شفاف شدن پوست
— رفع تیرگی ناحیه بیکینی
— بالا رفتن کیفیت رابطه جنسی
— صاف و روشن شدن ناحیه بیکینی
— از بین رفتن موهای زائد به صورت دائمی از ناحیه تناسلی
— بالا رفتن اعتماد به نفس بانوان
— استفاده از انواع لباس های باز برای شنا در استخرهای عمومی و کنار سواحل

اما در رابطه با عوامل موثر در تعیین قیمت لیزر موهای زائد بیکینی باید توضیح دهیم که همانند انگه در بالا نیز اشاره کردیم مواردی مانند انتخاب کلینیک لیزر مو , انتخاب دستگاه مد نظر برای لیزر مو , رنگ و نوع پوست , وسعت ناحیه درمان , رنگ و جنس موی ناحیه بیکینی و…

در برخی از بانوان ناحیه بیکینی سطح وسیعی ندارد و همچنین مقدار موهای زائد کمتری نیز دارد بالطبع هزینه انجام لیزر و تعداد جلسات نیز برای آن کمتر خواهد بود و همچنین برعکس این موارد دارای هزینه بالا و درنهایت تعداد جلسات زیاد نیز می باشد.

لیست برخی دیگر از خدمات زیبایی پوست و مو در کلینیک زیبایی گلدن رویال: بوتاکس ، اصلاح فرم بینی ، تزریق ژل لب ، درمان پف زیر چشم ، درمان ریزش مو ، فرم دهی صورت ، درمان تعریق با بوتاکس و …

لطفا جهت مشاوره و تعیین وقت، با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید