لیزر بیکینی

لیزر بیکینی: کنترل موهای ناحیه بیکینی خود یک دردسر مداوم است. شما می توانید موهای زائد بیکینی را با ژیلت به سرعت اصلاح کنید ، اما مو در طی چند روز دوباره رشد می کند.

کرم های موبر در عرض چند دقیقه موها را حذف می کنند اما جدا از رشد سریع و مجدد مو ممکن است بوی بسیار بدی نیز داشته باشند. علاوه بر این پودر موبر حساسیت های شدید پوستی را هم برای افراد در ناحیه بیکینی به وجود می آورد که باعث خارش و قرمزی شدید می شود.

ممکن است اپیلاسیون با موم یا دیگر مواد را در نظر بگیرید که مو را از ریشه خارج می کند. با این روش هفته ها مو رشد نمی کند ، اما اپیلاسیون یک روند بسیار دردناک است ، موها زیرپوستی رشد می کنند و ممکن است پوست دچار قرمزی و خارش شود.

لیزر موهای زائد بیکینی موثرترین روش برای از بین بردن موهای زائد ناحیه بیکینی بطور دائم است. اگر شما یک خط بیکینی صاف را دوست دارید ، ما در کلینیک زیبایی گلدن رویال دستگاه های لیزر موهای زائد مناسب انواع پوست را استفاده می کنیم.

لیزر موهای زائد بیکینی

خدمات زیبایی کلینیک زیبایی گلدن رویال

بر خلاف تراشیدن یا اپیلاسیون ، که می تواند برآمدگی های ناخوشایند ، قرمزی ، موهای زائد یا تیرگی شدید پوست ایجاد کند ، با انجام  لیزر موهای زائد اینگونه به نظر می رسید که انگار هیچوقت مو نداشته اید و حتی اگر لیزر خود را بعد از سالها اصلاح و اپیلاسیون انجام می دهید همین  نتیجه را خواهید دید.

بنابراین دست از گزینه های حذف موقت و ناخوشایند مو بردارید و همین امروز لیزر بیکینی را شروع کنید.

آیا لیزر بیکینی سرطان زاست؟

ابتدا ، ببینیم خود لیزر چیست. لیزر اساسا تابش پرتوهای نور می باشد. در لیزر درمانی از پرتوهای غیر یونیزه برای تولید پرتو لیزر ریز استفاده می شود که این نوع پرتوها در لیزر موهای زائد نیز برای از بین بردن فولیکول مو بکار می رود.

لیزر درمانی برای از بین بردن خال کوبی و کاهش ضایعات پوست استفاده می شود و همچنین در معالجات دندانپزشکی ، معالجه واریس ، جراحی پوست و چشم و همچنین به عنوان درمانی برای سرطان پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

نوع تشعشع ناشی از لیزرها ، تشعشع غیر یونیزان نامیده می شود. این نوع با تابش یونیزه کننده از منابع هسته ای و اشعه X که سرطان زا یا عامل سرطان هستند متفاوت است.

از نظر خطر سرطان ، پرتوهای ایکس و گاما خطرناک ترین هستند و به عنوان پرتوهای یونیزان با فرکانس بالا شناخته می شوند.

با این حال ، از پرتوهای ایکس حتی امروز نیز برای گرفتن عکس از استخوان های بیماران استفاده می شود. وقتی این نوع از پرتوهای یونیزه کننده از بدن ما عبور می کند ، می تواند مستقیما به DNA سلول آسیب برساند و بعداً منجر به سرطان شود.

این اتفاق در لیزر موهای زائد رخ نمی دهد. سازمان غذا و داروی ایالات متحده ، FDA اظهار داشته است كه انرژی نوری از این لیزرها به اعماق پوست نفوذ نمی كند.

پرتو لیزر به صورت سطحی در سطح پوست باقی می ماند و لیزر موهای زائد باعث ایجاد آسیب و جهش DNA نمی شود و با سرطان ارتباط ندارد.

آیا لیزر بیکینی سبب نازایی می شود؟

این شایعه و تصور اشتباه دیگری است که در اینترنت وجود دارد و بیشتر از یک ترس غیر منطقی متولد شده تا تحقیقات علمی. دستگاههای لیزر مو برای هدف قرار دادن فولیکول مو طراحی شده اند و به سطوح عمیق تر نفوذ نمی کنند – مطمئناً نفوذ لیزر به اندازه ای عمیق نیست که بتواند روی اندام های بدن تأثیر بگذارد.لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی نمی تواند باعث نازایی شود.

ما می توانیم حدس بزنیم که پسر عموی خواهر دوست شما قسم می خورد که کسی را می شناسد که این اتفاق برایش افتاده است اما این فقط امکان پذیر نیست. لیزرهایی که ما و دیگر متخصصان از آنها استفاده می کنیم کمتر از یک میلی متر به پوست نفوذ می کنند ، بنابراین هیچ راهی برای رسیدن به تخمدان های شما وجود ندارد. اما حتی اگر این ممکن بود – که هرگز و هرگز نمی تواند ممکن باشد – باز هم هیچ تاثیری در باروری ندارد.

با این وجود ، آنچه که بسیار خطرناک است ، انجام لیزر موهای زائد توسط یک غیر متخصص است. استفاده از لیزر اشتباه روی پوست تیره یا شخص مبتلا به برنزه می تواند سبب سوختگی یا لکه های تیره شود.  پس این مطلب را به آن دوست پسر عموی خواهر دوست خود منتقل کنید.

هزینه لیزر بیکینی

هزینه لیزر بیکینی یا بسته به مرکز مراقبت از پوست یا کلینیک زیبایی ، پزشک یا متخصص انجام این روش ، نوع دستگاه لیزر مو ، منطقه ای که در آن زندگی می کنید و تعداد کل جلساتی که برای رفع کامل موهای زائد نیاز دارید ، متفاوت خواهد بود.

قیمت لیزر موهای زائد برای هر ناحیه از بدن نیز متفاوت است اما معمولا اگر لیزر فول بادی انجام دهید هزینه لیزر مو کاهش می یابد.

شما می توانید لیست هزینه لیزر موهای زائد به تفکیک هرقسمت از بدن و نیز کل بدن در کلینیک زیبایی گلدن رویال را از اینجا ببینید. و یا برای ویزیت و مشاوره رایگان با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس بگیرید.

هزینه لیزر بیکینی

آیا لیزر بیکینی خطرناک است؟

ممکن است دانستن اینکه دقیقاً چگونه لیزر موهای بیکینی کار می کند ، آن را کمی تهدیدآمیز جلوه دهد . لیزر یک پرتوی متمرکز از نور است که از گرما برای از بین بردن فولیکول مو استفاده می کند. به طور خاص ، لیزر ملانین (رنگدانه) را در پوست یا مو هدف قرار نمی دهد.

اما اگر رنگ پوست و تنظیمات لیزر به طور دقیق توسط متخصص لیزر در نظر گرفته نشود ، می تواند پوست را بسوزاند. بنابراین تجربه متخصص در انتخاب دستگاه مناسب و نیز نحوه ی انجام کار بسیار مهم است.

بیشتر افرادی که نگران عوارض لیزر بیکینی هستند از انجام آن خودداری می کنند. این ترس کاذب است و اصلا جای نگرانی نیست. هزاران نفر لیزر بیکینی انجام می دهند و از نتیجه آن رضایت دارند. چرا شما یکی از آنها نباشید؟

لیزر بیکینی و سایر قسمتهای بدن اگر به طور صحیح انجام شود ، بدون آنکه پوست را تحت تأثیر قرار دهد نتیجه عالی می دهد و بدون عوارض است .

برای دوری از عوارض لیزر موهای بیکینی تنها کاری که باید انجام دهید اینست که پیش از انجام لیزر ، در مورد مرکزی که می خواهید در آنجا لیزر انجام دهید تحقیق کنید.

برخی عوارض لیزر موهای زائد وجود دارد که موقتی است و افراد کمی ممکن است آن را تجربه کنند. این موارد به شرح زیر است:

لیزر موهای زائد ، رفع دائمی مو را تضمین نمی کند. برخی از موها می توانند در مقابل لیزر مقاوم باشند یا بعد از درمان دوباره رشد کنند. اگرچه ممکن است رشد موهای جدید ظریف تر و حالت کرکی داشته باشند. نتیجه ی نهایی لیزر بهتر و عالی تر از اپیلاسون می باشد.

تورم ملایم در اطراف فولیکول های مو که موقتی است.

ممکن است تغییرات رنگدانه مخصوصاً در افرادی که پوست تیره دارند ایجاد شود. این تغییرات معمولاً موقتی هستند

قرمزی خفیف پوست که پس از مدتی برطرف می شود.

سوزش موقتی در بافت پوست ایجاد می شود که ممکن است منجر به تاول ، پوسته پوسته شدن ، زخم شدن یا تغییرات دیگر شود.

برای افرادی که پوست تیره تری دارند باید مراقبت ویژه ای انجام شود. در این افراد برای جلوگیری از آسیب رساندن به پوست بیرونی باید از لیزر کم شدت استفاده شود. در این مورد حساسیت در انتخاب متخصص لیزر مهم است.

هرکسی که برنزه انجام داده یا از اسپری برنزه کننده استفاده نموده ، باید صبر کند تا برنزه محو شود زیرا رنگدانه موجود در پوست ، نور لیزر را جذب می کند و از اثر بخشی درمان می کاهد.

همه ی این موارد  قبل از شروع لیزر بیکینی  کاملاً مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت. این مهم است که متخصص لیزر به تمام سوالات شما پاسخ دهد.

عوارض لیزر بیکینی

لیزر بیکینی در چند جلسه انجام می شود

معمولاً بین 8 جلسه ، 80٪ رشد مو کاهش می یابد . تعداد جلسات لیزر موهای زائد بیشتر به ناحیه ای که می خواهید لیزر کنید،  بستگی دارد. به عنوان مثال ، لیزر موهای زائد پا معمولاً به 8 جلسه نیاز دارد در حالی که لیزر موهای زائد صورت به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارد.

بیکینی  یکی از آسان ترین و سریعترین مناطق برای لیزر موهای زائد است که در بیشتر افراد بین 6 تا 8 جلسه انجام می شود. هر جلسه حدود 30 دقیقه زمان می برد. فاصله جلسات نیز یک ماهه می باشد.

تعداد دقیق جلسات لیزر موهای بیکینی به مو و نوع پوست بستگی دارد.  برخی از افراد ممکن است فقط چهار جلسه نیاز داشته باشند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است به 13 جلسه یا بیشتر نیاز داشته باشند.

چرخه رشد مو شامل سه مرحله است و لیزر تنها در مواقعی که مو در مرحله رشد و فعال است ، موثر است. بنابراین انجام چند جلسه لیزر موهای زائد اطمینان حاصل می دهد که هر تار مو هنگام رشد از بین می رود.

نتیجه لیزر بیکینی معمولا پس از 2 جلسه قابل مشاهده است . اما برای اینکه رشد موها کاملا متوفق شود لازم است تعداد جلسات را به طور کامل انجام دهید.

فیلم انجام لیزر بیکینی

 

چه کسانی می توانند لیزر بیکینی انجام دهند

هنگامی که لیزرهای موهای زائد در ابتدا معرفی شد ، برای افراد با پوست روشن و موهای تیره در نظر گرفته شده بود. با این حال ، فناوری ها و دستگاههای لیزر جدید برای همه ی انواع پوست نتایج خوبی را ارئه می دهد.

آیا آقایان می توانند لیزر بیکینی انجام دهند

بله! خانمها تنها کسانی نیستند که می خواهند ناحیه بیکینی صاف و بدون مو داشته باشند. مردان نیز تمایل دارند که از این موهای زائد خلاص شوند. تراشیدن می تواند ناراحت کننده باشد ، زیرا اغلب به پوستی تحریک شده منجر می شود.

اپیلاسیون نیز واقعاً دردناک است. به همین دلیل است که لیزر بیکینی آقایان این روزها بسیار محبوب شده اند. مطمئناً ، بیشتر خانمها این کار را انجام می دهند، اما این بدان معنی نیست که آقایان نمی توانند لیزر بیکینی انجام دهند.

لیزر موهای زائد آقایان برای از بین بردن موهای پشت ، سینه ، شکم ، شانه ها ، پاها و ناحیه تناسلی نتایج خوبی می دهد.

لیزر بیکینی آقایان

رفع موهای زائد با لیزر ، برای هر دو جنس ، بر روی افراد دارای پوستی روشن و موهای تیره بهترین کارایی را دارد. این به دلیل بخشی از فولیکول مو است که توسط لیزر مورد هدف قرار می گیرد.

این ماده به منظور یافتن رنگدانه تیره یا ملانین طراحی شده است زیرا در ریشه مو بسیار متمرکز است. با از بین بردن ریشه ها ، موها رشد مجدد خود را متوقف می کنند.

در افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند ، این غلظت ملانین بیشتر از هم متمایز می شود و این لیزر موهای زائد را بسیار آسان تر می کند.

لیزر موهای زائد همچنین روی افرادی که این ویژگی ها را ندارند نتیجه می دهد. اما ممکن است جلسات بیشتری طول بکشد. درمان با لیزر موهای زائد معمولاً روی موهای بلوند ، قرمز یا خاکستری کمتر موثر است.

آیا لیزر بیکینی درد دارد؟

لیزر موهای زائد فقط روی موها انجام نمی شود و پوست نیز درگیر است. بنابراین می تواند درد داشته باشد.  بیشتر بیماران فقط احساس ناراحتی جزئی دارند و این طبیعی است. هرچه موهای بیشتری را از بین ببریم ، دردناکتر خواهد شد! بنابراین تحمل کنید.

برخی از دستگاههای لیزر وجود دارند که میزان درد را به حداقل می رسانند. همچنین متخصص لیزر ممکن است به شما پیشنهاد دهد  برای کاهش درد ، پیش از انجام کار از کرم های بی حس کننده و یا کمپرس یخ استفاده نمایید.

قبل از لیزر بیکینی چه کارهایی نباید انجام دهید

حداقل یک ماه قبل از لیزر بیکینی اپیلاسیون و وکس نکنید! ریشه مو باید در فولیکول موجود باشد تا لیزر آن را شناسایی کند ، بنابراین از اپیلاسیون ، استفاده از کرم های دفع کننده یا هر چیزی که ممکن است فولیکول مو را مختل کند ، خودداری کنید.

کارهایی که قبل از لیزر بیکینی باید انجام دهید؟

در اینجا مواردی آمده است که باید قبل از درمان لیزر موهای زائد بیکینی در نظر بگیرید:

1- صلاح

برای اطمینان از گرفتن بهترین نتیجه لیزر موهای بیکینی ، مهم است که 12 تا 24 ساعت قبل از لیزر بیکینی ، این ناحیه را اصلاح نمایید. بهترین روش اصلاح قبل از لیزر نیز استفاده از ژیلت می باشد.

2- دوش گرفتن

مهم است که قبل از معالجه خود دوش بگیرید تا متخصص لیزر شما بتواند به راحتی لیزر موهای زائد را انجام دهد. دوش گرفتن برای بهداشت شما و کلینیک بسیار مهم است.

لازم نیست که از محصولات عطردار و شیمیایی برای دوش گرفتن استفاده نمایید. در هنگام دوش گرفتن از آب و یا فقط محصولاتی که برای سطح PH واژن مناسب است استفاده نمایید.

3- از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید

در فرهنگ ایرانی این توصیه بیشتر برای لیزر موهای زائد سایر قسمتهای بدن که معمولا در معرض آفتاب قرار می گیرند ارائه می شود. در هر صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب و یا برنزه کردن قبل از لیزر موهای زائد می تواند سبب عدم تاثیر لیزر و آسیب پوست شود.

4- لباس راحت بپوشید

برای جلوگیری از هرگونه فشار قبل از درمان ، از پوشیدن لباس تنگ خودداری کنید و لباس راحت و مناسب استفاده نمایید. زیرا پوشیدن لباس تنگ در واقع می تواند ناحیه را قبل از درمان تحریک کند و باعث ناراحتی بعد از لیزر شود. معمولاً هر چیزی که باعث می شود احساس راحتی کنید ترجیح داده می شود.

5- آرام باشید

هنگام ورود به کلینیک زیبایی بسیار مهم است که احساس راحتی و آرامش کنید ، زیرا می خواهید بهترین درمان را تجربه کنید. خجالت نکشید و حتماً تمام سوالات خود را از متخصص لیزر بپرسید. به یاد داشته باشید که کلینیک زیبایی گلدن رویال کارمندان ماهری دارد که می دانند چه کاری انجام می دهند . نگران نباشید،  فقط نفس بکشید ، استراحت کنید و لذت ببرید.

دستورالعمل های بعد از لیزر بیکینی

  • برای خنک شدن محل درمان ، کاهش تورم و ناراحتی کمپرس یخ پس از لیزر بیکینی استفاده شود.
  • به مدت چند ساعت به ناحیه درمان نباید آب برسد.
  • برای جلوگیری از آسیب دیدگی در ناحیه تحت درمان باید چهار یا پنج روز اول بعد از درمان از حمام گرم ، ورزش های هوازی ، ماساژ و غیره استفاده نشود.
  • بیماران باید حداقل یک ماه پس از درمان از قرار گرفتن مستقیم در معرض آفتاب خودداری کنند.
  • ممکن است پزشک شما پس از لیزر بیکینی استفاده از کرم یا پماد خاصی را تجویز کند.

آیا قبل از لیزر موها باید اصلاح شوند؟

بله! یک روز قبل از جلسه لیزر موهای بیکینی ، محل را با ژیلت اصلاح نمایید. زیرا این کار باعث می شود تا سطح ناحیه بیکینی شما پاک شود و فقط  ریشه فولیکول های مو وجود داشته باشد.

در بعضی مواقع متخصص لیزر ممکن است خود پیش از انجام لیزر ، مجبور شود از ژیلت روی بدن شما استفاده نماید زیرا اگر مو خیلی بلند باشد ، لیزر تاثیر گذار نخواهد بود.

از طرفی بلافاصله بعد از تراشیدن ممکن است پوست موقتاً خشک شود و احتمال دارد مدتی طول بکشد تا غده های چربی موجود در پوست شما دوباره پر شوند.

اگر ما لیزر را هنگامی که پوست شما بسیار خشک است انجام دهیم ، ممکن است بعد از درمان ، پوست به شدت خارش یافته و تحریک شود. این واکنش ناراحت کننده خواهد بود و ممکن است چند روز طول بکشد تا بهبود یابد.

پس بهتر است اصلاح قبل از لیزر موهای زائد یک الی دو روز قبل تر بسته به میزان رشد مو انجام شود تا از عوارض جانبی ناشی از لیزر جلوگیری شود.
اصلاح ناحیه باید صحیح انجام شود اگر عجله کنید ممکن است دچار بریدگی شوید. در اینصورت لیزر را نمی توان روی بریدگی پوست انجام داد .

برخی از افراد در یک شب رشد مجدد جزئی دارند ، این مورد طبیعی است و در درمان شما اختلال ایجاد نمی کند ، بنابراین لازم نیست صبح روز جلسه این موها را بردارید.
همچنین از فشار سبک استفاده کنید ، سعی کنید تیغ را به آرامی روی پوست بکشید. فشار بیش از حد بر تیغ تراش  پوست شما زخم و بسیار حساس شود. قبل از هر بار استفاده از ژیلت آن را تمیز و خشک کنید. با این کار از ایجاد باکتری در تیغ خود جلوگیری می کنید
قبل از لیزر لازم است موهای زائد اصلاح شوند اما نه اینکه ریشه مو کنده شود. تنها باید مویی که روی پوست وجد دارد برداشته شود و ریشه مو برای انجام لیزر در پوست باقی بماند. اگر موها به درستی تراشیده نشده باشند ، درمان مؤثر نخواهد بود.

لیزر موهای بیکینی

آیا نتیجه لیزر بیکینی دائمی است؟

لیزر موهای زائد کاهش رشد دائمی مو  است و نه حذف دائمی موهای زائد. لیزر فولیکولهای موی فعلی شما را هدف قرار داده و از بین می برد ، اما به دلیل تغییرات هورمونی یا تغییر وزن ، می تواند فولیکولهای جدید ایجاد شود.

بیشتر بیماران لازم است سالانه یک بار برای حفظ یکدستی و به اصطلاح شارژ به متخصص لیزر مراجعه نمایند. این به این معنا نیست که پس از یکسال رشد کامل مو اتفاق می افتد. بلکه برای دائمی بودن درمان بهتر است سالانه یکبار این درمان را تکرار کنید.

شارژ هر ساله برای گرفتن بهترین نتیجه درمان است. با تکرار این عمل هر یکسال یا یکسال و نیم ، شما برای همیشه پوست یکدست ، صاف و بدون مو خواهید داشت.

اپیلاسیون بیکینی بهتر است یا لیزر بیکینی

برای شناختن گزینه بهتر بین اپیلاسیون و لیزر بیکینی ، دو روش را مقایسه می کنیم. در مقایسه لیزر موهای زائد بیکینی و اپیلاسیون ، اپیلاسیون یک روش موقت برای برداشتن مو است که باعث کاهش مو می شود اما از رشد موهای بیکینی جلوگیری نمی کند در حالی که لیزر موهای بیکینی تقریبا یک روش دائمی است.

علاوه بر این ، اگر لیزر بیکینی و اپیلاسیون را بر اساس تحریک پوست پس از درمان مقایسه می کنیم. اپیلاسیون می تواند واکنش های آلرژیک و سوختگی به همراه داشته باشد ، در حالی که لیزر بیکینی خطر سوزش پوستبه همراه ندارد.

با این حال ، در صورت عدم انجام عمل توسط متخصص ، لیزر بیکینی ، خطر بالقوه تغییر رنگ و سوختگی را دارد. همچنین ، عمل اپیلاسیون بر خلاف لیزر موهای زائد بیکینی ، خطر ابتلا به عفونتهای مقاربتی (STI) را بهمراه دارد.

یکی دیگر از عواملی که باید در هنگام مقایسه لیزر موهای زائد بیکینی و اپیلاسیون مورد توجه قرار گیرد ، دردی است که در طی هر روش تحمل خواهد شد. عمل لیزر بیکینی بین 6 تا 8 جلسه انجام می شود در حالی که اپیلاسیون بیکینی در یک جلسه انجام می شود. معمولاً در هنگام لیزر بیکینی، یا درد وجود ندارد یا جزئی است ، در حالی که درد و ناراحتی در طی روش اپیلاسیون قابل تجربه است.

از نظر اثربخشی لیزر بیکینی و اپیلاسیون ، بدون شک ، هر دو روش برای از بین بردن موهای ناخواسته در ناحیه بیکینی زنان قابل استفاده است ، اما بسیار ضروری است که با متخصص پوست خود صحبت کنید تا نیازهای شما به عنوان یک فرد مشخص شود تا بدانید برای شما اپیلاسیون بیکنی بهتر است یا لیزر بیکینی؟ معمولا در بیشتر مواقع پاسخ لیزر می باشد.

اگر به لیزر بیکینی تمایل دارید برای مشاوره رایگان از طریق شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ با کلینیک زیبایی گلدن رویال تماس بگیرید!

آیا با وجود کیست می توان لیزر بیکینی انجام داد؟

اگر شما سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) دارید و علاقه مند به لیزر بیکینی نیز هستید ، مهم است که قبل از شروع کار ، درک روشنی از نتایج احتمالی داشته باشید.

بسیاری از افرادی که کیست دارند نتایج بسیار خوبی از درمان لیزر موهای زائد به دست می آورند و اعتماد به نفس آنها به میزان قابل توجهی بهبود می یابد. اگرچه نتایج برای بسیاری از مشتری ها می تواند موفقیت آمیز باشد اما آنها برای حفظ کاهش رشد مو ، باید به طور مرتب به جلسات لیزر را ادامه دهند.

از آنجا که یک وضعیت پزشکی موجود مانند PCOS بر رشد موهای بدن تأثیر می گذارد ، تضمین نتیجه غیرممکن است ، زیرا افزایش مو ممکن است با وجود درمان های منظم با لیزر موهای زائد ، ادامه یابد.

قبل از شروع برنامه لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی گلدن رویال ، شما یک مشاوره رایگان برای اطمینان از اینکه کاندیدای مناسبی برای انجام لیزر بیکینی هستید ، خواهید داشت.

آیا لیزر بیکینی پوست را تیره تر می کند؟

بطور کلی لیزر موهای بیکینی سبب تیره تر یا روشن تر پوست نمی شود. اما پس از لیزر درمانی ، ممکن است پوست شما کمی تیره یا روشن باشد. اگر پوست روشن دارید ، به احتمال زیاد لکه های تیره ای را مشاهده خواهید نمود ، این تغییرات موقتی است و جای نگرانی نیست.

لیزر موهای زائد روی رنگدانه های پوست تاثیر نمی گذارد ، بنابراین نمی تواند سبب تغییر رنگ پوست شود. تیره یا روشن شدن موقتی پوست نیز معمولا در افرادی رخ می دهد که خود را در معرض تابش نو آفتاب قرار داده اند و در همه ی افراد رخ نمی دهد.

بهترین دستگاه لیزر موهای بیکینی

انتخاب دستگاه مناسب برای انجام لیزر موهای زائد بیکینی بسیار اهمیت دارد. گاهی افراد برای اینکه هزینه کمتری پرداخت کنند به مراکزی مراجعه می نمایند که از دستگاههایی با تکنولوژی پایین تر استفاده می کنند. صراحتا می گوییم یا لیزر بیکینی انجام ندهید و یا اگر انجام می دهید حاضر به سرمایه گذاری در زیبایی و سلامت خود باشید.

دستگاههای زیادی برای انجام لیزر بیکینی از قبیل الکساندرایت ، پلاتینیوم و … وجود دارد. از بین همه ی این دستگاهها ، لیزر مدیو استار با کیفیت ترین آنها می باشد. این دستگاه به دلیل اینکه گران است بیشتر کلینیک های زیبایی ترجیح می دهند که از آن استفاده نکنند.

دستگاه مدیو استار تنها دستگاه لیزری است که این قابلیت را دارد که تغذیه رسانی ریشه مو را قطع کند. این دستگاه با ترکیبی منحصر به فرد از طول موج ها برای از بین بردن موهای مقاوم تر و ریز تر ارائه می دهد. این دستگاه با داشتن طول موج لیزر 810 + 940 نانومتر و بزرگترین اندازه آن ، نوآورترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد در موارد دشوار و مقاوم در برابر لیزر می باشد.

طول موج 940 مسیرهایی که به ریشه مو تغذیه رسانی می کنند را از بین می برد. با از بین بردن امکان تغذیه مو می توان انتظار داشت تعداد دفعاتی که به شارژ احتیاج دارید کمتر می شود.

برای انجام لیزر بیکینی با دستگاه مدیو استار از طریق شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ با کلینیک زیبایی گلدن رویال تماس حاصل نمایید. ما مفتخریم که پاسخگوی تمام سوالات شما با توضیحات کامل هستیم.

لیزر بیکینی کجا انجام دهم

اگر به لیزر موهای بیکینی و یا لیزر موهای زائد سایر قسمتهای بدن علاقه مند هستید ، پزشکانی را انتخاب کنید که دارای مجوز در یک تخصص مانند پوست یا جراحی زیبایی باشند و در زمینه لیزر موهای زائد نیز دارای مجوز باشد.

اگر یک دستیار پزشک یا پرستار دارای مجوز عمل لیزر را انجام می دهد ، مطمئن شوید که پزشک نظارت می کند و در طول درمان در دسترس است. در مورد سالنها یا سایر مکان هایی که به پرسنل غیرمجاز اجازه می دهد لیزر موهای زائد را انجام دهند ، محتاط باشید.

قبل از لیزر موهای زائد ، با پزشک مشورت کنید تا مشخص شود که آیا لیزر موهای زائد برای شما مناسب یا خیر. پزشک شما به احتمال زیاد موارد زیر را انجام می دهد:

تاریخچه پزشکی شما را ، از جمله استفاده از داروها ، تاریخچه اختلالات پوستی یا زخم و روشهای قبلی اصلاح مو را بررسی می کند.
در مورد خطرات ، مزایا و انتظارات ، از جمله اینکه لیزر موهای زائد چه کاری را برای شما انجام می دهد اگر اطلاعاتی نداشته باشید با شما گفتگو می کند.
اگر خودتان اجازخ بدهید  برای ارزیابی های قبل و بعد و بررسی های طولانی مدت عکس می گیرد.
در جلسه مشاوره ، درباره یک برنامه درمانی و هزینه های مربوط به آن صحبت می کند. لیزر موهای زائد معمولاً تحت پوشش بیمه نیست.

پزشک همچنین دستورالعمل خاصی را برای آماده سازی برای لیزر موهای زائد ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:

دوری از آفتاب : اگر ناحیه ای که لیزر می کنید در معرض آفتاب است توصیه های پزشک خود را در مورد دوری از آفتاب قبل و بعد از درمان جدی بگیرید. هر زمان که بیرون می روید یک ضد آفتاب با SPF30 استفاده نمایید.

از هرگونه کرم های ضد آفتاب که پوست شما را تیره می کند ، خودداری کنید. در صورت داشتن پوست برنزه یا تیره پزشک ممکن است ، کرم سفید کننده پوست را تجویز کند.

اجتناب از سایر روش های حذف مو : اپیلاسیون و الکترولیز می تواند فولیکول مو را مختل کند و باید حداقل چهار هفته قبل از درمان از آنها خودداری کرد.

جلوگیری از داروهای رقیق کننده خون: قبل از انجام لیزر بیکینی و یا لیزر موهای زائد سایر قسمتهای بدن به پزشک خود اطلاع دهید که از داروهایی مانند آسپرین یا داروهای ضد التهاب استفاده می کنید.

اصلاح و تراشیدن مو روز قبل از لیزر توصیه می شود: تراشیدن موهای بالای پوست را از بین می برد اما ریشه مو را در زیر سطح پوست سالم نگه می دارد. به همین دلیل بهترین روش اصلاح قبل از لیزر بیکینی و سایر قسمتهای بدن است.

برای پیشگیری از عوارض لیزر موهای بیکینی حتما به یک کلینیک لیزر موهای زائد معتبر و متخصص  مراجعه نمایید. ممکن است تبلیغات انجام گرفته برای لیزر موهای زائد با قیمت پایینتر ، شما را تحت تاثیر قرار دهد.

هرگز به این تبلیغات اعتماد نکنید و حتما از قبل درباره ی کلینیک و متخصص مورد نظر خود اطلاعات کافی بدست آورید. دستگاههای باکیفیت لیزر موهای زائد ممکن است هزینه بالاتری داشته باشند. سلامتی ارزش کمی سرمایه گذاری بیشتر را دارد.

فکر می کنید برای لیزر موهای زائد بیکینی آماده هستید ؟ در اینجا نحوه شروع روند لیزر بیکینی آورده شده است:

یک مشاوره با یک متخصص لیزر دارای مجوز انجام دهید.

دستورالعمل های پیش از لیزر بیکینی را در روزها و هفته های منتهی به درمان خود انجام دهید.

برای تعیین وقت و مشاوره رایگان با متخصصین کلینیک زیبایی گلدن رویال با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس بگیرید و یا با انتخاب گزینه مشاوره در پایین صفحه از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشد.

کلینیک زیبایی گلدن رویال مرکز تخصصی انجام خدمات پوست و مو شامل بوتاکس ، درمان عرق زیر بغل ، لیزر موهای زائد ، بوتاکس میگرن ، اصلاح فرم بینی ، تزریق ژل و دیگر خدمات زیبایی پوست و مو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید