۸ ویژگی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

انتخاب بهترین کلینیک لیزر از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که  استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد نیاز به تخصص  بالایی دارد . اگر بدنبال انجام لیزر موهای زائد هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

همان‌طور که می‌دانید بسیاری از افراد به دنبال این هستند تا بتوانند از طریق انجام روش‌هایی مناسب به حذف موهای زائد در نواحی مختلف بدن خود دست بزنند. یکی از روش‌هایی که امروزه برای دستیابی به این منظور از آن استفاده می‌شود روش لیزر درمانی و یا از بین بردن موهای زائد برای همیشه از طریق لیزر است.

نکته‌ای که باید برای انجام این روش مد نظر قرار دهید این است که انجام شیوه صحیح لیزر درمانی و هم‌چنین میزان رضایت شما از این طریق، به چند عامل بستگی دارد. یکی از مهم‌ترین این عوامل، انتخاب کلینیک زیبایی مناسب است.

برای انجام این کار، باید حتما از طریق مرکزی اقدام کنید که به اندازه کافی معتبر باشد و به میزان لازم دارای تجربه و صاحب نام باشد. این عامل باعث می‌شود تا هم این روش درمانی به صورتی ایمن‌تر انجام گیرد و هم موجب می‌شود تا میزان رضایت مندی شما نسبت به رفع کامل موها و عدم بازگشت دوباره آن‌ها افزایش یابد.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد چه ویژگی دارد؟

ما در این بخش ویژگی های بهترین کلینیک لیزر را برای شما نام برده ایم:

1- دارا بودن مجوزهای قانونی و رسمی

اولین و مهم‌ترین ویژگی کلینیک لیزر موهای زائد خوب  و مناسب برای لیزر این است که چنین مرکزی باید مجوزهای انجام این کار را از وزات بهداشت دریافت نموده باشد.

در این زمینه لازم است بدانید که استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های مورد نیاز برای لیزر موهای اضافی در بدن، نیازمند تخصص و دانش کافی است. به همین دلیل مجوز انجام این نوع از خدمات زیبایی و درمانی، تنها به پزشکانی واگذار می‌شود که توانسته باشند در دوره‌های لازم در این زمینه شرکت کنند و موفق به دریافت گواهینامه لیزر درمانی شده باشند.

در این صورت پزشک متخصص انجام این کار، قادر خواهد بود تا پوست شما را مورد معاینه و بازرسی قرار دهد و بسته به نوع پوستتان بهترین دستگاه را برای انجام لیزر انتخاب کند. در این کلینیک‌ها و برای انجام لیزر، پزشک متخصص از اپراتورهایی نیز استفاده می‌کند. این افراد در حقیقت مجریان لیزر درمانی هستند.

کلینیک زیبایی گلدن رویال

شاید این افراد پزشک متخصص نباشند اما دوره‌های لازم را در زمینه لیزر موهای زائد پشت سر گذاشته‌اند و با شیوه انجام این کار آشنایی دارند. بنابراین پزشک متخصص می‌تواند پس از بررسی پوست شما و بعد از اینکه دستگاه مناسب را برای انجام لیزر مشخص نمود، راهنمایی‌های لازم را به اپراتور این کار ارائه دهد.

2- انجام جلسه قبل از لیزر با حضور پزشک متخصص

یکی دیگر از مشخصات بهترین کلینیک لیزر موهای زائد، این است که چنین مرکزی در تیم درمانی خود حتما، از یک پزشک متخصص استفاده می‌کند. در حقیقت، تمامی جلسات لیزر درمانی تحت نظر و مراقبت چنین پزشکی انجام می‌شود. همان‌طور که می‌دانید این روش درمانی از جمله کم عوارض‌ترین روش‌های درمانی به شمار می‌رود.

کلینیک لیزر

اما در هر صورت این امکان وجود دارد تا آسیب‌هایی برای مراجعه کننده به وجود آید. وجود یک پزشک متخصص در تیم درمانی کلینیک، باعث می‌شود تا اولا میزان این عوارض لیزر موهای زائد، به حداقل ممکن خود برسد و هم‌چنین در صورت بروز و ظهور چنین عوارضی، وی بتواند به موقع، اقدامات لازم و پیشگیرانه را انجام دهد و از بروز آسیب‌های بیشتر جلوگیری کند.

3- استفاده از بهترین دستگاه‌ های لیزر

امروزه دستگاه های زیادی برای لیزر درمانی و رفع موهای زائد بدن وجود دارد. برخی از این دستگاه ها انواع لوازم جانبی مورد استفاده در آرایشگاه ها و یا مراکز لیزر خانگی هستند. اما در مقابل این دستگاه ها برخی از دستگاه ها نیز تجهیزات حرفه ای و تخصصی برای انجام این روش هستند.

دستگاه های نوع دوم دستگاه هایی هستند که فقط در کلینیک های تخصصی و مراکز تخصصی لیزر درمانی مورد استفاده قرار می گیرند و تنها مراکزی هستند که مجوز استفاده از این دستگاه را دارند.

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت

این دستگاه ها به دلیل حرفه ای بودن کارایی بیشتری دارند و استفاده از آنها باعث می شود اثر ماندگارتری داشته باشند. اما این دستگاه ها خود بسیار متنوع هستند و توسط تولید کنندگان و شرکت های بسیاری با برندهای مختلف تولید می شوند. بنابراین، آنها دارای کیفیت های مختلفی هستند.

هر کدام از این دستگاه ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. لازم به ذکر است که انواع مختلفی از این دستگاه ها برای افراد مختلف استفاده می شود.

بنابراین نمی توان بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را معرفی کرد. به طور کلی کدام یک از این دستگاه ها برای شما و پوست شما مناسب تر است طی مشاوره قبل از لیزر درمانی توسط پزشک متخصص مشخص می شود.

به همین دلیل بهترین کلینیک لیزر اپیلاسیون، کلینیک مجهز به انواع این دستگاه ها و جدیدترین دستگاه ها می باشد و از طرفی این مرکز باید از بهترین و باکیفیت ترین تجهیزات ساخت بهترین سازندگان استفاده کند.

4- مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر موهای زائد

از آنجا که قبل از انجام لیزر برای حذف موهای زائد و پس از آن، لازم است مراقبت‌های ویژه‌ای برای مراجعه کننده در نظر گرفته شود بنابراین از دیگر ویژگی‌های بهترین کلینیک لیرز موهای زائد ، این است که چنین مرکزی، دارای دستورالعمل‌هایی مناسب و در بعضی از شرایط سخت گیرانه، برای قبل و پس از لیزر درمانی است.

از این طریق می‌توان به اثر بخشی این روش در از بین بردن موهای اضافی امیدوار بود و از طرف دیگر به عدم بازگشت آن‌ها اطمینان داشت.  هم‌چنین به کارگیری این مراقبت‌ها موجب می‌شود تا ایمنی کار نیز افزایش پیداکند و از میزان عوارض احتمالی آن، کم شود.

5- قیمت مناسب لیزر موهای زائد

همان‌طور که می‌دانید انجام لیزر برای از بین بردن موهای اضافی در بدن، در کلینیک‌ های مختلف انجام می‌گیر.د این مراکز هر یک قیمت‌های متفاوتی را برای خدمات خود به مراجعه کنندگان، ارائه می‌دهند.

یکی از نکاتی که لازم است در انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در نظر داشته باشید این است که در صورتی که به مرکزی برخورد کردید که قیمت‌های آن از حد معمول مراکز دیگر، بسیار پایین‌تر بود لازم است در زمینه آن مرکز، به تحقیق و پرس و جوی بیشتری بپردازید.

در حقیقت لازم است بدانید که نرخ و یا قیمت انجام لیزر درمانی در هر یک از این مراکز، با توجه به چند عامل در نظر گرفته می‌شود. یکی از مهم‌ترین این عوامل، دستگاه‌ها و تجهیزات این مراکز هستند.

قیمت لیزر موهای زائد

بسیاری از این تجهیزات، ابزارهایی هستند که به مرور زمان، نیاز به تعویض و تغییر دارند و یا لازم است به تعمیر آن‌ها اقدام شود. باز بینی‌های دوره‌ای نیز بخش دیگری از حفاظت از این دستگاه‌ها به شمار می‌روند که باید توسط نمایندگی شرکت تولید کننده به انجام این کار اقدام شود تا این ابزار و لوازم، عملکرد صحیح داشته باشند و از طرف دیگر ایمنی انجام کار را افزایش دهند. این عوامل به طور مسلم، قیمت لیزر درمانی را افزایش خواهند داد.

از طرف دیگر و همان‌طور که می‌دانید پزشکان متخصص، دستمزدهای بالاتری نیز دارند و هم‌چنین اپراتورهای انجام این کار نیز دارای حقوق و مزایایی هستند. بنابراین هر چه تخصص پزشک بالاتر باشد هزینه و قیمت لیزر درمانی نیز بیشتر خواهد بود.

6- در اختیار داشتن نمونه‌های لیزر مراجعین قبلی

با توجه به این عامل که رنگ مو و هم‌چنین نوع پوست شما در برگشت پذیری و یا عدم بازگشت موهای زائد، اثر گذار است بنابراین لازم است حتما این نکته را قبل از انجام لیزر ، در نظر داشته باشید.

در حقیقت بهترین کلینیک لیزر موهای زائد ، باید عکس‌های قبل از انجام این روش و هم‌چنین عکس‌های بعد از انجام لیزر درمانی را در اختیار داشته باشد و آن‌ها را به شما نشان دهد.

نمونه لیزر موهای زائد مراجعین قبلی

به ویژه مراجعه کنندگانی که رنگ و مدل پوستشان با نوع  پوست شما مطابقت دارد. در این شرایط، در صورتی که کلینیک مورد نظر، سابقه خوب و تجربه بالایی در انجام این کار داشته باشد این نمونه‌ها را در بر خواهد داشت و به شما نشان خواهد داد. اما در صورتی که سابقه لازم برای انجام این کار را نداشته باشد نمی‌تواند چنین نمونه‌هایی را در اختیار داشته باشد.

7- استفاده از لیزر مطابق با پوست شما

برای انجام لیزر ، لازم است این نکته را بررسی کنید که مرکز مورد نظر، از چه نوع دستگاه لیزری برای پوست شما استفاده خواهد کرد. باید بدانید که اگر پوست شما روشن است و در برابر آن، موهای تیره دارید بهترین گزینه و دستگاه برای حذف موهای شما متفاوت از زمانی است که پوستتان تیره است.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

از طرف دیگر از جمله نکاتی که می‌توانید مورد بررسی دقیق قرار دهید نوع دستگاه و برند آن است. حتی می‌توانید برچسب دستگاه مورد نظر را بررسی کنید. چراکه بسیاری از کلینیک‌های غیر معتبر ممکن است از دستگاهی متفاوت استفاده کنند و شما را فریب دهند. از طرف دیگر نسبت به اصل بودن دستگاه نیز اطمینان یابید.

8- اعتبار و تجربه و سابقه کلینیک

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد ، این است که چنین مرکزی باید با تجربه و با سابقه باشد. داشتن اعتبار لازم یک مرکز بهداشتی و درمانی، در کنار داشتن کادر متخصص و با مهارت در زمینه انجام این روش، از مواردی است که باعث می‌شود ایمنی انجام این کار افزایش قابل توجهی پیدا کند.

بنابراین پیش از اقدام به انجام این کار به پرس و جو و تحقیق بپردازید تا بدانید چه افرادی تا کنون به این مرکز مراجعه کرده‌اند و به چه نتایجی دست یافته‌اند.

خدمات لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی گلدن رویال

کلینیک زیبایی گلدن رویال یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در نیاوران تهران همراه با تیم حرفه ای و پزشکان مجرب ، لیزر موهای زائد شما را با جدیدترین دستگاه لیزر مدیو استار ، به بهترین شکل ممکن و با بروزترین تکنولوژی های روز دنیا انجام می دهد.

در کلینیک زیبایی گلدن رویال لیزر موهای زائد برای خانم ها توسط اپراتور خانم و برای آقایان توسط اپراتور آقا انجام می شود.

لطفا جهت مشاوره و اطلاع از قیمت ها با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس حاصل فرمایید.

 

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها