You are currently viewing لیزر بیکینی

لیزر بیکینی یکی از روش­ هایی می باشد که سال­ ها در سراسر جهان انجام می­ شود. علت محبوبیت لیزر بیکینی این است که اثر آن بلند مدت می باشد .

ممکن است برای برخی از افراد این سوال که بیکینی چیست پیش بیاید در واقع بیکینی اصطلاحی می باشد که برای اشاره به ناحیه تناسلی زنان استفاده می‌شود. کنترل موهای ناحیه بیکینی خود یک دردسر مداوم است. شما می توانید موهای زائد بیکینی را با ژیلت به سرعت اصلاح کنید ، اما مو در طی چند روز دوباره رشد می کند.

کرم های موبر در عرض چند دقیقه موها را حذف می کنند اما جدا از رشد سریع و مجدد مو ممکن است بوی بسیار بدی نیز داشته باشند.

علاوه بر این پودر موبر حساسیت های شدید پوستی را هم برای افراد در ناحیه بیکینی به وجود می آورد که باعث خارش و قرمزی شدید می شود.

ممکن است اپیلاسیون با موم یا دیگر مواد را در نظر بگیرید که مو را از ریشه خارج می کند. با این روش هفته ها مو رشد نمی کند ، اما اپیلاسیون یک روند بسیار دردناک است ، موها زیرپوستی رشد می کنند و ممکن است پوست دچار قرمزی و خارش شود.

لیزر بیکینی

لیزر موهای زائد بیکینی موثرترین روش برای از بین بردن موهای زائد ناحیه بیکینی بطور دائم است. اگر شما یک خط بیکینی صاف را دوست دارید ، ما در کلینیک زیبایی گلدن رویال دستگاه های لیزر موهای زائد مناسب انواع پوست را استفاده می کنیم.

لیزر خط بیکینی معمولاً تا ۳ اینچ بالاتر از خط را پوشش می‌ دهد و این ناحیه را کاملاً تمیز می‌کند. در روش خط بیکینی برخی از نواحی مانند لبه‌ های بیرونی واژن و نواحی که زیر لباس‌ زیر قرار دارند نیز تحت لیزر قرار می‌ گیرند.

بر خلاف تراشیدن یا اپیلاسیون ، که می تواند برآمدگی های ناخوشایند ، قرمزی ، موهای زائد یا تیرگی شدید پوست ایجاد کند ، با انجام  لیزر موهای زائد اینگونه به نظر می رسید که انگار هیچوقت مو نداشته اید و حتی اگر لیزر خود را بعد از سالها اصلاح و اپیلاسیون انجام می دهید همین  نتیجه را خواهید دید.

بنابراین دست از گزینه های حذف موقت و ناخوشایند مو بردارید و همین امروز لیزر بیکینی را شروع کنید.

فهرست محتوا نمایش

بیکینی چیست و شامل کجاست؟

بسیاری از زنان نمی دانند که لیزر بیکینی شامل کجا است. از آنجا که بحث در مورد این موضوع می تواند خجالت آور باشد ، زنان تمایل دارند خودشان درباره آن تحقیق کنند به جای اینکه از تکنسین لیزر موهای زائد خود بپرسند. با این حال ، می توانید اطمینان داشته باشید که متخصصان لیزر کلینیک زیبایی گلدن رویال مشاوره حرفه ای و رایگان ارائه می دهند و درباره همه مواردی که باید بدانید اطلاعات ارائه می دهند.

لیزر بیکینی شامل تمام قسمت هایی می باشد که قسمت جلوی لباس زیر آن را می پوشاند به علاوه کمی خارج از لباس. توجه داشته باشید که لیزر باسن و خط باسن از این ناحیه جداست و شما می توانید برای این نواحی نیز لیزر انجام دهید. حال در این بخش به جواب این سوال که بیکینی چیست و شامل کجاست رسیدید.

گلدن رویال پکیج های متفاوتی شامل لیزر بیکینی و لیزر خط باسن و … ارائه می دهد که دست مشتریان را برای انتخاب باز گذاشته است

چه کسانی می توانند لیزر بیکینی انجام دهند؟

هنگامی که لیزرهای موهای زائد در ابتدا معرفی شد ، برای افراد با پوست روشن و موهای تیره در نظر گرفته شده بود. با این حال ، فناوری ها و دستگاههای لیزر جدید برای همه ی انواع پوست نتایج خوبی را ارئه می دهد.

آیا لیزر بیکینی درد دارد ؟

لیزر موهای زائد فقط روی موها انجام نمی شود و پوست نیز درگیر است. بنابراین می تواند درد داشته باشد.  بیشتر بیماران فقط احساس ناراحتی جزئی دارند و این طبیعی است. هرچه موهای بیشتری را از بین ببریم ، دردناکتر خواهد شد! بنابراین تحمل کنید.

برخی از دستگاههای لیزر وجود دارند که میزان درد را به حداقل می رسانند. همچنین متخصص لیزر ممکن است به شما پیشنهاد دهد  برای کاهش درد ، پیش از انجام کار از کرم های بی حس کننده و یا کمپرس یخ استفاده نمایید.

آیا نتیجه لیزر بیکینی دائمی می باشد؟

لیزر موهای زائد کاهش رشد دائمی مو  است و نه حذف دائمی موهای زائد. لیزر فولیکولهای موی فعلی شما را هدف قرار داده و از بین می برد ، اما به دلیل تغییرات هورمونی یا تغییر وزن ، می تواند فولیکولهای جدید ایجاد شود.

هزینه لیزر بیکینی

بیشتر بیماران لازم است سالانه یک بار برای حفظ یکدستی و به اصطلاح شارژ به متخصص لیزر مراجعه نمایند. این به این معنا نیست که پس از یکسال رشد کامل مو اتفاق می افتد. بلکه برای دائمی بودن درمان بهتر است سالانه یکبار این درمان را تکرار کنید.

شارژ هر ساله برای گرفتن بهترین نتیجه درمان است. با تکرار این عمل هر یکسال یا یکسال و نیم ، شما برای همیشه پوست یکدست ، صاف و بدون مو خواهید داشت.

تفاوت لیزر موهای زائد بیکینی و برزیلی

خیلی از خانم ها تفاوت ليزر موهاى زائد بیکینی و برزيلی را نمی دانند. این دو روش نسبتا بهم شبیه هستند اما تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

لیزر بیکینی

در روش لیزر بیکینی ، بعضی از نواحی مانند لبه‌های بیرونی واژن و بالای ناحیه شرمگاهی که زیر لباس‌ زیر قرار دارند نیز تحت لیزر مو قرار می‌گیرند.

لیزر برزیلی

در روش لیزر برزیلی، نواحی بیشتری نسبت به لیزر بیکینی تحت انجام لیزر موهای زائد قرار دارد ، چرا که لیزر برزیلی قسمت های باسن و مناطق اطراف آن را شامل می شود. در ليزر برزیلی فرد باید کاملا برهنه باشد ، و همچنین افرادی که قصد انجام لیزر برزیلی را دارند ، موظف هستند موهای ناحیه شرمگاهى را شيو نشده باقى بگذارند.

آیا لیزر بیکینی سرطان زاست؟

ابتدا ، ببینیم خود لیزر چیست. لیزر اساسا تابش پرتوهای نور می باشد. در لیزر درمانی از پرتوهای غیر یونیزه برای تولید پرتو لیزر ریز استفاده می شود که این نوع پرتوها در لیزر موهای زائد نیز برای از بین بردن فولیکول مو بکار می رود.

لیزر درمانی برای از بین بردن خال کوبی و کاهش ضایعات پوست استفاده می شود و همچنین در معالجات دندانپزشکی ، معالجه واریس ، جراحی پوست و چشم و همچنین به عنوان درمانی برای سرطان پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

نوع تشعشع ناشی از لیزرها ، تشعشع غیر یونیزان نامیده می شود. این نوع با تابش یونیزه کننده از منابع هسته ای و اشعه X که سرطان زا یا عامل سرطان هستند متفاوت است.

از نظر خطر سرطان ، پرتوهای ایکس و گاما خطرناک ترین هستند و به عنوان پرتوهای یونیزان با فرکانس بالا شناخته می شوند.

با این حال ، از پرتوهای ایکس حتی امروز نیز برای گرفتن عکس از استخوان های بیماران استفاده می شود. وقتی این نوع از پرتوهای یونیزه کننده از بدن ما عبور می کند ، می تواند مستقیما به DNA سلول آسیب برساند و بعداً منجر به سرطان شود.

این اتفاق در لیزر موهای زائد رخ نمی دهد. سازمان غذا و داروی ایالات متحده ، FDA اظهار داشته است كه انرژی نوری از این لیزرها به اعماق پوست نفوذ نمی كند.

همچنین بخوانید:  معرفی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران

پرتو لیزر به صورت سطحی در سطح پوست باقی می ماند و لیزر موهای زائد باعث ایجاد آسیب و جهش DNA نمی شود و با سرطان ارتباط ندارد.

آیا لیزر بیکینی سبب نازایی می شود؟

این شایعه و تصور اشتباه دیگری است که در اینترنت وجود دارد و بیشتر از یک ترس غیر منطقی متولد شده تا تحقیقات علمی. دستگاههای لیزر مو برای هدف قرار دادن فولیکول مو طراحی شده اند و به سطوح عمیق تر نفوذ نمی کنند – مطمئناً نفوذ لیزر به اندازه ای عمیق نیست که بتواند روی اندام های بدن تأثیر بگذارد.لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی نمی تواند باعث نازایی شود.

ما می توانیم حدس بزنیم که پسر عموی خواهر دوست شما قسم می خورد که کسی را می شناسد که این اتفاق برایش افتاده است اما این فقط امکان پذیر نیست. لیزرهایی که ما و دیگر متخصصان از آنها استفاده می کنیم کمتر از یک میلی متر به پوست نفوذ می کنند ، بنابراین هیچ راهی برای رسیدن به تخمدان های شما وجود ندارد. اما حتی اگر این ممکن بود – که هرگز و هرگز نمی تواند ممکن باشد – باز هم هیچ تاثیری در باروری ندارد.

عکس بیکینی لیزر شده زنان

با این وجود ، آنچه که بسیار خطرناک است ، انجام لیزر موهای زائد توسط یک غیر متخصص است. استفاده از لیزر اشتباه روی پوست تیره یا شخص مبتلا به برنزه می تواند سبب سوختگی یا لکه های تیره شود.  پس این مطلب را به آن دوست پسر عموی خواهر دوست خود منتقل کنید.

آیا لیزر بیکینی پوست را روشن تر می کند؟

بطور کلی لیزر موهای بیکینی سبب تیره تر یا روشن تر پوست نمی شود. اما پس از لیزر درمانی ، ممکن است پوست شما کمی تیره یا روشن باشد. اگر پوست روشن دارید ، به احتمال زیاد لکه های تیره ای را مشاهده خواهید نمود ، این تغییرات موقتی است و جای نگرانی نیست.

لیزر موهای زائد روی رنگدانه های پوست تاثیر نمی گذارد ، بنابراین نمی تواند سبب تغییر رنگ پوست شود. تیره یا روشن شدن موقتی پوست نیز معمولا در افرادی رخ می دهد که خود را در معرض تابش نو آفتاب قرار داده اند و در همه ی افراد رخ نمی دهد.

آیا با وجود کیست می توان لیزر بیکینی انجام داد؟

اگر شما سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) دارید و علاقه مند به لیزر بیکینی نیز هستید ، مهم است که قبل از شروع کار ، درک روشنی از نتایج احتمالی داشته باشید.

بسیاری از افرادی که کیست دارند نتایج بسیار خوبی از درمان لیزر موهای زائد به دست می آورند و اعتماد به نفس آنها به میزان قابل توجهی بهبود می یابد. اگرچه نتایج برای بسیاری از مشتری ها می تواند موفقیت آمیز باشد اما آنها برای حفظ کاهش رشد مو ، باید به طور مرتب به جلسات لیزر را ادامه دهند.

از آنجا که یک وضعیت پزشکی موجود مانند PCOS بر رشد موهای بدن تأثیر می گذارد ، تضمین نتیجه غیرممکن است ، زیرا افزایش مو ممکن است با وجود درمان های منظم با لیزر موهای زائد ، ادامه یابد.

قبل از شروع برنامه لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی گلدن رویال ، شما یک مشاوره رایگان برای اطمینان از اینکه کاندیدای مناسبی برای انجام لیزر بیکینی هستید ، خواهید داشت.

آیا آقایان می توانند لیزر بیکینی انجام دهند؟

بله! خانمها تنها کسانی نیستند که می خواهند ناحیه بیکینی صاف و بدون مو داشته باشند. مردان نیز تمایل دارند که از این موهای زائد خلاص شوند. تراشیدن می تواند ناراحت کننده باشد ، زیرا اغلب به پوستی تحریک شده منجر می شود.

اپیلاسیون نیز واقعاً دردناک است. به همین دلیل است که لیزر بیکینی آقایان این روزها بسیار محبوب شده اند. مطمئناً ، بیشتر خانمها این کار را انجام می دهند، اما این بدان معنی نیست که آقایان نمی توانند لیزر بیکینی انجام دهند.

لیزر موهای زائد آقایان برای از بین بردن موهای پشت ، سینه ، شکم ، شانه ها ، پاها و ناحیه تناسلی نتایج خوبی می دهد.

لیزر بیکینی آقایان

رفع موهای زائد با لیزر ، برای هر دو جنس ، بر روی افراد دارای پوستی روشن و موهای تیره بهترین کارایی را دارد. این به دلیل بخشی از فولیکول مو است که توسط لیزر مورد هدف قرار می گیرد.

این ماده به منظور یافتن رنگدانه تیره یا ملانین طراحی شده است زیرا در ریشه مو بسیار متمرکز است. با از بین بردن ریشه ها ، موها رشد مجدد خود را متوقف می کنند.

در افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند ، این غلظت ملانین بیشتر از هم متمایز می شود و این لیزر موهای زائد را بسیار آسان تر می کند.

لیزر موهای زائد همچنین روی افرادی که این ویژگی ها را ندارند نتیجه می دهد. اما ممکن است جلسات بیشتری طول بکشد. درمان با لیزر موهای زائد معمولاً روی موهای بلوند ، قرمز یا خاکستری کمتر موثر است.

تعداد جلسات لازم برای انجام لیزر بیکینی؟

معمولاً بین ۸ جلسه ، ۸۰٪ رشد مو کاهش می یابد . تعداد جلسات لیزر موهای زائد بیشتر به ناحیه ای که می خواهید لیزر کنید،  بستگی دارد. به عنوان مثال ، لیزر موهای زائد پا معمولاً به ۸ جلسه نیاز دارد در حالی که لیزر موهای زائد صورت به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارد. اما نتایج معمولا از همان جلسه اول ظاهر می شوند و به مرور تکمیل می شود.

بیکینی  یکی از آسان ترین و سریعترین مناطق برای لیزر موهای زائد است که در بیشتر افراد بین ۶ تا ۸ جلسه انجام می شود. هر جلسه حدود ۳۰ دقیقه زمان می برد. فاصله جلسات نیز یک ماهه می باشد.

تعداد دقیق جلسات لیزر موهای بیکینی به مو و نوع پوست بستگی دارد.  برخی از افراد ممکن است فقط چهار جلسه نیاز داشته باشند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است به ۱۳ جلسه یا بیشتر نیاز داشته باشند.

چرخه رشد مو شامل سه مرحله است و لیزر تنها در مواقعی که مو در مرحله رشد و فعال است ، موثر است. بنابراین انجام چند جلسه لیزر موهای زائد اطمینان حاصل می دهد که هر تار مو هنگام رشد از بین می رود.

نتیجه لیزر بیکینی معمولا پس از ۲ جلسه قابل مشاهده است . اما برای اینکه رشد موها کاملا متوفق شود لازم است تعداد جلسات را به طور کامل انجام دهید.

کارهایی که قبل از لیزر بیکینی باید انجام دهید؟

در اینجا مواردی آمده است که باید قبل از درمان لیزر موهای زائد بیکینی در نظر بگیرید:

۱- صلاح

برای اطمینان از گرفتن بهترین نتیجه لیزر موهای بیکینی ، مهم است که ۱۲ تا ۲۴ ساعت قبل از لیزر بیکینی ، این ناحیه را اصلاح نمایید. بهترین روش اصلاح قبل از لیزر نیز استفاده از ژیلت می باشد.

۲- دوش گرفتن

مهم است که قبل از معالجه خود دوش بگیرید تا متخصص لیزر شما بتواند به راحتی لیزر موهای زائد را انجام دهد. دوش گرفتن برای بهداشت شما و کلینیک بسیار مهم است.

لازم نیست که از محصولات عطردار و شیمیایی برای دوش گرفتن استفاده نمایید. در هنگام دوش گرفتن از آب و یا فقط محصولاتی که برای سطح PH واژن مناسب است استفاده نمایید.

۳- از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید

در فرهنگ ایرانی این توصیه بیشتر برای لیزر موهای زائد سایر قسمتهای بدن که معمولا در معرض آفتاب قرار می گیرند ارائه می شود. در هر صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب و یا برنزه کردن قبل از لیزر موهای زائد می تواند سبب عدم تاثیر لیزر و آسیب پوست شود.

کارهایی که قبل از لیزر بیکینی باید انجام داد

۴- لباس راحت بپوشید

برای جلوگیری از هرگونه فشار قبل از درمان ، از پوشیدن لباس تنگ خودداری کنید و لباس راحت و مناسب استفاده نمایید. زیرا پوشیدن لباس تنگ در واقع می تواند ناحیه را قبل از درمان تحریک کند و باعث ناراحتی بعد از لیزر شود. معمولاً هر چیزی که باعث می شود احساس راحتی کنید ترجیح داده می شود.

۵- آرام باشید

هنگام ورود به کلینیک زیبایی بسیار مهم است که احساس راحتی و آرامش کنید ، زیرا می خواهید بهترین درمان را تجربه کنید. خجالت نکشید و حتماً تمام سوالات خود را از متخصص لیزر بپرسید. به یاد داشته باشید که کلینیک زیبایی گلدن رویال کارمندان ماهری دارد که می دانند چه کاری انجام می دهند . نگران نباشید،  فقط نفس بکشید ، استراحت کنید و لذت ببرید.

همچنین بخوانید:  9 نکته مهم جهت انجام لیزر صورت

قبل از لیزر بیکینی چه کارهایی نباید انجام داد؟

حداقل یک ماه قبل از لیزر بیکینی اپیلاسیون و وکس نکنید! ریشه مو باید در فولیکول موجود باشد تا لیزر آن را شناسایی کند ، بنابراین از اپیلاسیون ، استفاده از کرم های دفع کننده یا هر چیزی که ممکن است فولیکول مو را مختل کند ، خودداری کنید.

آیا قبل از لیزر موها باید اصلاح شوند؟

بله! یک روز قبل از جلسه لیزر موهای بیکینی ، محل را با ژیلت اصلاح نمایید. زیرا این کار باعث می شود تا سطح ناحیه بیکینی شما پاک شود و فقط  ریشه فولیکول های مو وجود داشته باشد.

در بعضی مواقع متخصص لیزر ممکن است خود پیش از انجام لیزر ، مجبور شود از ژیلت روی بدن شما استفاده نماید زیرا اگر مو خیلی بلند باشد ، لیزر تاثیر گذار نخواهد بود.

از طرفی بلافاصله بعد از تراشیدن ممکن است پوست موقتاً خشک شود و احتمال دارد مدتی طول بکشد تا غده های چربی موجود در پوست شما دوباره پر شوند.

اگر ما لیزر را هنگامی که پوست شما بسیار خشک است انجام دهیم ، ممکن است بعد از درمان ، پوست به شدت خارش یافته و تحریک شود. این واکنش ناراحت کننده خواهد بود و ممکن است چند روز طول بکشد تا بهبود یابد.

لیزر موهای بیکینی

پس بهتر است اصلاح قبل از لیزر موهای زائد یک الی دو روز قبل تر بسته به میزان رشد مو انجام شود تا از عوارض جانبی ناشی از لیزر جلوگیری شود.
اصلاح ناحیه باید صحیح انجام شود اگر عجله کنید ممکن است دچار بریدگی شوید. در اینصورت لیزر را نمی توان روی بریدگی پوست انجام داد .

برخی از افراد در یک شب رشد مجدد جزئی دارند ، این مورد طبیعی است و در درمان شما اختلال ایجاد نمی کند ، بنابراین لازم نیست صبح روز جلسه این موها را بردارید.
همچنین از فشار سبک استفاده کنید ، سعی کنید تیغ را به آرامی روی پوست بکشید. فشار بیش از حد بر تیغ تراش  پوست شما زخم و بسیار حساس شود. قبل از هر بار استفاده از ژیلت آن را تمیز و خشک کنید. با این کار از ایجاد باکتری در تیغ خود جلوگیری می کنید
قبل از لیزر لازم است موهای زائد اصلاح شوند اما نه اینکه ریشه مو کنده شود. تنها باید مویی که روی پوست وجد دارد برداشته شود و ریشه مو برای انجام لیزر در پوست باقی بماند. اگر موها به درستی تراشیده نشده باشند ، درمان مؤثر نخواهد بود.

لیزر بیکینی برای رفع تیرگی

لیزر بیکینی به راحتی ریشه مو و بخش های تیره زیر پوست را از بین می برد و باعث می شود تا پوست بیکینی شما پس از انجام جلسات لیزر موهای زائد کاملا روشن شود و همچنین بدلیل اینکه با انجام لیزر منافذ پوست بسته می شود پوستی بسیار لطیف خواهید داشت.

نکات مراقبتی بعد از لیزر بیکینی

  • برای خنک شدن محل درمان ، کاهش تورم و ناراحتی کمپرس یخ پس از لیزر بیکینی استفاده شود.
  • به مدت چند ساعت به ناحیه درمان نباید آب برسد.
  • برای جلوگیری از آسیب دیدگی در ناحیه تحت درمان باید چهار یا پنج روز اول بعد از درمان از حمام گرم ، ورزش های هوازی ، ماساژ و غیره استفاده نشود.
  • بیماران باید حداقل یک ماه پس از درمان از قرار گرفتن مستقیم در معرض آفتاب خودداری کنند.
  • ممکن است پزشک شما پس از لیزر بیکینی استفاده از کرم یا پماد خاصی را تجویز کند.

عوارض لیزر بیکینی

بیشتر افرادی که نگران عوارض لیزر بیکینی هستند از انجام آن خودداری می کنند. این ترس کاذب است و اصلا جای نگرانی نیست. هزاران نفر لیزر بیکینی انجام می دهند و از نتیجه آن رضایت دارند. چرا شما یکی از آنها نباشید؟ لیزر بیکینی و سایر قسمتهای بدن اگر به طور صحیح انجام شود ، بدون آنکه پوست را تحت تأثیر قرار دهد نتیجه عالی می دهد و بدون عوارض است . برای دوری از عوارض لیزر موهای بیکینی تنها کاری که باید انجام دهید اینست که پیش از انجام لیزر ، در مورد مرکزی که می خواهید در آنجا لیزر انجام دهید تحقیق کنید.

عوارض لیزر موهای بیکینی

برخی عوارض لیزر موهای زائد وجود دارد که موقتی است و افراد کمی ممکن است آن را تجربه کنند. این موارد به شرح زیر است:

1- لیزر موهای زائد ، رفع دائمی مو را تضمین نمی کند

برخی از موها می توانند در مقابل لیزر مقاوم باشند یا بعد از درمان دوباره رشد کنند. اگرچه ممکن است رشد موهای جدید ظریف تر و حالت کرکی داشته باشند. نتیجه ی نهایی لیزر بهتر و عالی تر از اپیلاسون می باشد. تورم ملایم در اطراف فولیکول های مو که موقتی است.

2- ممکن است تغییرات رنگدانه مخصوصاً در افرادی که پوست تیره دارند ایجاد شود.

این تغییرات معمولاً موقتی هستند قرمزی خفیف پوست که پس از مدتی برطرف می شود.

3- سوزش موقتی در بافت پوست ایجاد می شود

ممکن است پوست شما بعداز لیزر منجر به تاول ، پوسته پوسته شدن ، زخم شدن یا تغییرات دیگر شود. برای افرادی که پوست تیره تری دارند باید مراقبت ویژه ای انجام شود. در این افراد برای جلوگیری از آسیب رساندن به پوست بیرونی باید از لیزر کم شدت استفاده شود. در این مورد حساسیت در انتخاب متخصص لیزر مهم است. هرکسی که برنزه انجام داده یا از اسپری برنزه کننده استفاده نموده ، باید صبر کند تا برنزه محو شود زیرا رنگدانه موجود در پوست ، نور لیزر را جذب می کند و از اثر بخشی درمان می کاهد.

همه ی این موارد  قبل از شروع لیزر بیکینی  کاملاً مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت. این مهم است که متخصص لیزر به تمام سوالات شما پاسخ دهد.

چه میزان ریزش مو پس از هر جلسه لیزر موهای زائد بیکینی (ناحیه تناسلی ) طبیعی می باشد؟

میزان ریزش مو در هر جلسه لیزر متغیر می باشد. موی هر شخص در سه مرحله رشد می کند و لیزر تنها در یک مرحله رشد، می تواند در ریزش مو و از بین بردن موهای زائد موثر باشد.

بعضی از موها خیلی سریع از ناحیه درون پوست و پیاز اصلی کشیده می شوند در حالی که برخی از موها به رشد خود ادامه می دهند و با گذشت زمان ریزش می کنند.

بهترین سن دختران برای لیزر بیکینی ( واژن )

بهترین سن برای انجام لیزر بیکینی دختران بعد از گذراندن بلوغ می باشد. دخترانی که قبل از سن بلوغ لیزر بیکینی انجام دهند ، پس از رسیدن به بلوغ و تغییرات هورمونی ، نتیجه لیزر موهای زائد بیکینی قبلی بطور کامل از بین می رود.

بهترین دستگاه لیزر موهای بیکینی

انتخاب دستگاه مناسب برای انجام لیزر موهای زائد بیکینی بسیار اهمیت دارد. گاهی افراد برای اینکه هزینه کمتری پرداخت کنند به مراکزی مراجعه می نمایند که از دستگاههایی با تکنولوژی پایین تر استفاده می کنند. صراحتا می گوییم یا لیزر بیکینی انجام ندهید و یا اگر انجام می دهید حاضر به سرمایه گذاری در زیبایی و سلامت خود باشید.

دستگاه های زیادی برای انجام لیزر بیکینی از قبیل الکساندرایت ، پلاتینیوم و … وجود دارد. از بین همه ی این دستگاه ها ، لیزر مدیو استار با کیفیت ترین آنها می باشد. این دستگاه به دلیل اینکه گران است بیشتر کلینیک های زیبایی ترجیح می دهند که از آن استفاده نکنند.

بهترین دستگاه لیزر موهای بیکینی

دستگاه مدیو استار تنها دستگاه لیزری است که این قابلیت را دارد که تغذیه رسانی ریشه مو را قطع کند. این دستگاه با ترکیبی منحصر به فرد از طول موج ها برای از بین بردن موهای مقاوم تر و ریز تر ارائه می دهد. این دستگاه با داشتن طول موج لیزر ۸۱۰ + ۹۴۰ نانومتر و بزرگترین اندازه آن ، نوآورترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد در موارد دشوار و مقاوم در برابر لیزر می باشد.

طول موج ۹۴۰ مسیرهایی که به ریشه مو تغذیه رسانی می کنند را از بین می برد. با از بین بردن امکان تغذیه مو می توان انتظار داشت تعداد دفعاتی که به شارژ احتیاج دارید کمتر می شود.

همچنین بخوانید:  راهنمای کامل انجام لیزر زیر بغل

برای انجام لیزر بیکینی با دستگاه مدیو استار از طریق شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ با کلینیک زیبایی گلدن رویال تماس حاصل نمایید. ما مفتخریم که پاسخگوی تمام سوالات شما با توضیحات کامل هستیم.

اپیلاسیون بیکینی بهتر است یا لیزر بیکینی

برای شناختن گزینه بهتر بین اپیلاسیون و لیزر بیکینی ، دو روش را مقایسه می کنیم. در مقایسه لیزر موهای زائد بیکینی و اپیلاسیون ، اپیلاسیون یک روش موقت برای برداشتن مو است که باعث کاهش مو می شود اما از رشد موهای بیکینی جلوگیری نمی کند در حالی که لیزر موهای بیکینی تقریبا یک روش دائمی است.

علاوه بر این ، اگر لیزر بیکینی و اپیلاسیون را بر اساس تحریک پوست پس از درمان مقایسه می کنیم. اپیلاسیون می تواند واکنش های آلرژیک و سوختگی به همراه داشته باشد ، در حالی که لیزر بیکینی خطر سوزش پوستبه همراه ندارد.

با این حال ، در صورت عدم انجام عمل توسط متخصص ، لیزر بیکینی ، خطر بالقوه تغییر رنگ و سوختگی را دارد. همچنین ، عمل اپیلاسیون بر خلاف لیزر موهای زائد بیکینی ، خطر ابتلا به عفونتهای مقاربتی (STI) را بهمراه دارد.

یکی دیگر از عواملی که باید در هنگام مقایسه لیزر موهای زائد بیکینی و اپیلاسیون مورد توجه قرار گیرد ، دردی است که در طی هر روش تحمل خواهد شد. عمل لیزر بیکینی بین ۶ تا ۸ جلسه انجام می شود در حالی که اپیلاسیون بیکینی در یک جلسه انجام می شود. معمولاً در هنگام لیزر بیکینی، یا درد وجود ندارد یا جزئی است ، در حالی که درد و ناراحتی در طی روش اپیلاسیون قابل تجربه است.

از نظر اثربخشی لیزر بیکینی و اپیلاسیون ، بدون شک ، هر دو روش برای از بین بردن موهای ناخواسته در ناحیه بیکینی زنان قابل استفاده است ، اما بسیار ضروری است که با متخصص پوست خود صحبت کنید تا نیازهای شما به عنوان یک فرد مشخص شود تا بدانید برای شما اپیلاسیون بیکنی بهتر است یا لیزر بیکینی؟ معمولا در بیشتر مواقع پاسخ لیزر می باشد.

بهترین کلینیک برای انجام لیزر بیکینی

1- اگر به لیزر موهای بیکینی و یا لیزر موهای زائد سایر قسمتهای بدن علاقه مند هستید ، پزشکانی را انتخاب کنید که دارای مجوز در یک تخصص مانند پوست یا جراحی زیبایی باشند و در زمینه لیزر موهای زائد نیز دارای مجوز باشد.

2- اگر یک دستیار پزشک یا پرستار دارای مجوز عمل لیزر را انجام می دهد ، مطمئن شوید که پزشک نظارت می کند و در طول درمان در دسترس است. در مورد سالنها یا سایر مکان هایی که به پرسنل غیرمجاز اجازه می دهد لیزر موهای زائد را انجام دهند ، محتاط باشید.

3- قبل از لیزر موهای زائد ، با پزشک مشورت کنید تا مشخص شود که آیا لیزر موهای زائد برای شما مناسب یا خیر. پزشک شما به احتمال زیاد موارد زیر را انجام می دهد:

4- تاریخچه پزشکی شما را ، از جمله استفاده از داروها ، تاریخچه اختلالات پوستی یا زخم و روشهای قبلی اصلاح مو را بررسی می کند.
در مورد خطرات ، مزایا و انتظارات ، از جمله اینکه لیزر موهای زائد چه کاری را برای شما انجام می دهد اگر اطلاعاتی نداشته باشید با شما گفتگو می کند.
5- اگر خودتان اجازه بدهید  برای ارزیابی های قبل و بعد و بررسی های طولانی مدت عکس می گیرد.
در جلسه مشاوره ، درباره یک برنامه درمانی و هزینه های مربوط به آن صحبت می کند. لیزر موهای زائد معمولاً تحت پوشش بیمه نیست.

6- برای پیشگیری از عوارض لیزر موهای بیکینی حتما به یک کلینیک لیزر موهای زائد معتبر و متخصص  مراجعه نمایید. ممکن است تبلیغات انجام گرفته برای لیزر موهای زائد با قیمت پایینتر ، شما را تحت تاثیر قرار دهد.

7- هرگز به این تبلیغات اعتماد نکنید و حتما از قبل درباره ی کلینیک و متخصص مورد نظر خود اطلاعات کافی بدست آورید. دستگاههای باکیفیت لیزر موهای زائد ممکن است هزینه بالاتری داشته باشند. سلامتی ارزش کمی سرمایه گذاری بیشتر را دارد.

8- پزشک همچنین دستورالعمل خاصی را برای آماده سازی برای لیزر موهای زائد ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:

دوری از آفتاب :

اگر ناحیه ای که لیزر می کنید در معرض آفتاب است توصیه های پزشک خود را در مورد دوری از آفتاب قبل و بعد از درمان جدی بگیرید. هر زمان که بیرون می روید یک ضد آفتاب با SPF30 استفاده نمایید. از هرگونه کرم های ضد آفتاب که پوست شما را تیره می کند ، خودداری کنید. در صورت داشتن پوست برنزه یا تیره پزشک ممکن است ، کرم سفید کننده پوست را تجویز کند.

اجتناب از سایر روش های حذف مو :

اپیلاسیون و الکترولیز می تواند فولیکول مو را مختل کند و باید حداقل چهار هفته قبل از درمان از آنها خودداری کرد.

جلوگیری از داروهای رقیق کننده خون:

قبل از انجام لیزر بیکینی و یا لیزر موهای زائد سایر قسمتهای بدن به پزشک خود اطلاع دهید که از داروهایی مانند آسپرین یا داروهای ضد التهاب استفاده می کنید.

اصلاح و تراشیدن مو روز قبل از لیزر توصیه می شود:

تراشیدن موهای بالای پوست را از بین می برد اما ریشه مو را در زیر سطح پوست سالم نگه می دارد. به همین دلیل بهترین روش اصلاح قبل از لیزر بیکینی و سایر قسمتهای بدن است.

فیلم انجام لیزر بیکینی

قیمت لیزر بیکینی

قیمت لیزر بیکینی یا بسته به مرکز مراقبت از پوست یا کلینیک زیبایی ، پزشک یا متخصص انجام این روش ، نوع دستگاه لیزر مو ، منطقه ای که در آن زندگی می کنید و تعداد کل جلساتی که برای رفع کامل موهای زائد نیاز دارید ، متفاوت خواهد بود.

قیمت لیزر موهای زائد برای هر ناحیه از بدن نیز متفاوت است اما معمولا اگر لیزر فول بادی انجام دهید هزینه لیزر مو کاهش می یابد.

هزینه لیزر بیکینی + خط باسن  در کلینیک زیبایی گلدن رویال ۱۴۰ هزار تومان برای هر جلسه می باشد. تعداد کل جلسات لازم برای لیزر موهای زائد بیکینی ۶ تا ۸ جلسه و فاصله جلسات ۴۰ روز می باشد.

همچنین این مرکز پکیج های ویژه برای لیزر مو را ارائه می دهد که شامل نواحی مختلف بدن از جمله بیکینی می باشد. شما می توانید هزینه تمامی خدمات و پکیج های لیزر مو در مرکز زیبایی گلدن رویال را در صفحه هزینه لیزر موهای زائد مشاهده نمایید.

پرسش و پاسخ لیزر بیکینی

آیا لیزربیکینی باعث تیره شدن پوست می شود؟

خیر ، لیزر روی رنگدانه های پوست تاثیری نمی گذارد پس نمی تواند باعث تغییر رنگ پوست شود.

لیزر بیکینی بعد از چند جلسه جواب می دهد؟

جواب دهی لیزر بیکنی بسته به نوع جنس پوست ، نوع موهای فرد ،دستگاه لیزر انتخابی و متابولیسم بدن هر فرد متفاوت می باشد.

بهترین دستگاه لیزر بیکینی چیست؟

انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد بسیار اهمیت بالایی دارد که بهترین دستگاه لیزر بیکینی مدیو استار می باشد.

خدمات لیزر بیکینی در کلینیک زیبایی گلدن رویال

انجام خدمات لیزر بیکینی در کلینیک زیبایی گلدن رویال توسط پزشکان متخصص انجام می شود اگر انجام لیزر بیکینی را در نظر دارید ، کلینیک زیبایی گلدن رویال از شما دعوت می کند جهت مشاوره با شماره های ۰۲۱۲۶۰۰۱۲۲۰۸۲-۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ تماس حاصل فرمایید.

کلینیک زیبایی گلدن رویال مرکز تخصصی انجام خدمات پوست و مو شامل پاکسازی پوست ،  جوانسازی پوست ،بوتاکس ، درمان عرق با بوتاکس ، بوتاکس پیشانی ، اصلاح فرم بینی ، تزریق ژل، مزوتراپی مو و دیگر خدمات زیبایی پوست و مو می باشد.

و در پایان همراهان گرامی توجه داشته باشید ممکن است دانستن اینکه دقیقاً چگونه لیزر موهای بیکینی کار می کند ، آن را کمی تهدیدآمیز جلوه دهد . لیزر یک پرتوی متمرکز از نور است که از گرما برای از بین بردن فولیکول مو استفاده می کند. به طور خاص ، لیزر ملانین (رنگدانه) را در پوست یا مو هدف قرار نمی دهد. اما اگر رنگ پوست و تنظیمات لیزر به طور دقیق توسط متخصص لیزر در نظر گرفته نشود ، می تواند پوست را بسوزاند. بنابراین تجربه متخصص در انتخاب دستگاه مناسب و نیز نحوه ی انجام کار بسیار مهم است.

نظرات کاربران
guest
83 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
fatemeh
fatemeh
1400-10-22 09:20

سلام. بعد از انجام لیزر در ناحیه بیکینی ی سری جوش های قرمز زده . این جوش ها بخاطر رعایت نکردن بهداشت هندپیس کلینیک ایجاد شده؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  fatemeh
1400-10-22 10:26

سلام وقت بخیر
نه برای بعضی از افراد چنین موردی پیش میاد ومعمولا به خاطر شیو هستش و بعد از چند جلسه لیزر دیگه جوش به وجود نمیاد.

شایسته
شایسته
1400-10-20 09:33

سلام . دکتر من 24 ساله هستم و رنگ پوستم تیره با موهای سیاه میخوام لیزر بیکنی انجام بدم پوستم دچار سوختگی نمیشه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  شایسته
1400-10-20 18:16

سلام وقت بخیر
دستگاه های مجموعه ما انواع تایپ پوستی رو شامل میشن که یعنی چه افراد با پوست بسیار روشن و چه افراد با پوست های بسیار تیره نتیجه میگیرن بدون اینکه آسیبی به پوست برسه.

اکرم
اکرم
1400-10-09 09:14

سلام. من لیزر بیکینی که انجام دادم رنگ پوستم تیره شده نمیدونم چرا ؟؟؟؟ باید کرمی چیزی بنظر شما استفاده کنم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  اکرم
1400-10-09 10:38

سلام وقت بخیر
این تیرگی به خاطر لیزر نیستش چون لیزر جذب ملانین میشه و برعکس باعث روشن شدن شدن پوست هم میشه . یا لیزر مورد استفاده مناسب نبوده که باعث ایجاد لک میشه و یا کاری مثل شیو زیاد و … باعث این موضوع شده.

ستایش
ستایش
1400-09-27 10:03

سلام. وقتتون بخیر . من اگر بخوام لیزر بیکینی انجام بدم جلسه اول لیزر بیکینی میتونم همراهش کل بدن رو لیزر کنم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  ستایش
1400-09-27 19:22

سلام وقت بخیر
بله ٬ همش رو میتونین در یک جلسه انجام بدید.

شهلا
شهلا
1400-09-15 11:46

سلام. من یک توده خیلی ریز زیر بغلم دارم اما اصلا اذیت نداره . ایا من میتونم لیزر بیکینی و زیر بغل انجام بدم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  شهلا
1400-09-16 11:10

سلام وقت بخیر
منظور از توده چی هستش؟

ستایش
ستایش
پاسخ به  کارشناس کلینیک
1400-09-20 09:36

منطورم ی حالت برآمدگیه که از بچگی بودخ . انگار چربیه . نه درد داره نه چیزی . سنمم که کم بود به دکتر نشون دادم گفت بخاطر واکسنیه که بچگی تزریق کردم و جای نگرانی نداره. لیزر برای من مشکلی نداره؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  ستایش
1400-09-21 12:34

نه مشکلی قاعدتا نداره ولی قبلش باید حتما ویزیت بشه.

زهرا
زهرا
1400-09-13 10:59

سلام. خواهش میکنم بهم بگید چند جلسه باید به کلینیک جهت لیزر موهای زائد بیکینی مراجعه کرد و هزینه هر جلسه چقدر میشه؟ و رنگ اون قسمت روشن میشه یا تاثیری روی رنگ نداره؟ ممنون ازتون

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  زهرا
1400-09-14 10:54

سلام وقت بخیر
معمولا نیاز به ۶ الی ۸ جلسه هستش با فاصله ۳۵ روز
بله تاثیر روی روشنی هم داره ولی خیلی قابل ملاحظه نیست.

نرگس
نرگس
1400-09-10 09:31

سلام. من 15 روز پیش لیزر بیکینی انجام دادم ولی اصلا ریزش مو نداره . یعنی میشه اصلا شات نزده باشن یا طبیعیه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  نرگس
1400-09-11 14:59

سلام وقت بخیر
اگر واقعا هیچ تغییری ایجاد نشده باشه ٬ یا دستگاه مناسب نبوده یا اپراتور ماهر در انجام کار نبودن .

مژده
مژده
1400-09-09 11:28

سلام. من میخوام لیزر بیکینی انجام بدم اما از لیزر بیکینی خجالت میکشم . نمیدونم باید چکار کنم ولی دوست دارم لیزر رو انجام بدم. ممنون میشم راهنماییم کنید .

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  مژده
1400-09-09 12:19

سلام وقت بخیر
کار کاملا کار پزشکی هستش و اپراتور و پزشک انجام میدن که این هیچ مشکلی نداره.

المیرا
المیرا
1400-08-29 09:28

سلام. برای لیزر بیکینی از همون جلسه اول موها کم میشن یا کم کم بازم در میان؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  المیرا
1400-08-29 13:15

سلام وقت بخیر
هر جلسه اگر دستگاه مورد استفاده مطابق با استاندارد ها باشه باید بین ۱۰ الی ۲۰ درصد از بین بره.

معصومه
معصومه
1400-08-27 10:04

سلام. ببخشید دستگا لیزر بیکینی با لیزر بدن و صورت فرق داره . چون یکی بهم میگفت که لیزر بیکینی انجام داده و زگیل تناسلی گرفته

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  معصومه
1400-08-29 12:06

سلام وقت بخیر
لیزر موهای زائد به هیچ عنوان باعث انتقال زگیل نمی شود. مقالات بسیار و معتبری در این زمینه وجود داره.

donya
donya
1400-08-16 09:15

سلام. بعد از اینکه لیزر بیکینی انجام شد آیا مراقبت خاصی داره که بعد لیزر انجام بدیم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  donya
1400-08-17 13:13

سلام وقت بخیر
تا چند ساعت نواحی اگر شسته نشن بهتر هستش و در معرض نور آفتاب نباشن مگر اینکه از ضد آفتاب استفاده شود.

آتنا
آتنا
1400-08-09 12:43

سلام. میخواستم بدونم آیا لیزر بیکینی درد داره؟ چجوری میشه درد لیزر بیکینی رو تحمل کرد؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  آتنا
1400-08-10 13:45

سلام وقت بخیر
اگر دستگاه لیزر کم درد باشه برای ناحیه بیکینی هم حتی قابل تحمل خواهد بود.

سمیه
سمیه
1400-08-08 10:17

سلام، چهاشنبه جلسه هشتم بود برای لیزر بیکینی که اپراتور با دستگاه دایود لیزر رو برام انجام دادم که بیکینی بطور خیلی شدید سوختگی پیدا کرده خیلی میترسم آیا این مشکل خوب میشه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  سمیه
1400-08-10 11:42

سلام وقت بخیر
باید هرچه سریع تر درمان رو شروع کنین.

adrina
adrina
1400-08-01 20:04

سلام. من لیزر موهای زائد بیکینی رو پارسال زمستون شروع کردم. فقط ۴ جلسه لیزر بیکینی انجام شد تا موهای بخش بیکینی به طور کامل لیزر کنم. چون حجم موها زیاد نبود الان موها برگشتن. دلیل برگشت موهای زائد تعداد جلسات کم بود؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  adrina
1400-08-06 08:38

سلام وقت بخیر
شما باید جلسات شارژ رو هر سه ماه یکبار پیگیری میکردید تا به حالت اول بر نگرده. پیشنهاد میشه دوباره انجام بدید.

الهه
الهه
1400-07-26 09:26

سلام. اگر یک نفر مبتلا به تبخال تناسلی باشه ولی در حال حاضر تبخال فعالی نداره میتواننه لیزر موهای زاید قسمت بیکینی انجام بده؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  الهه
1400-07-26 23:29

سلام وقت بخیر
خیر نباید انجام بشه.

آهو
آهو
1400-07-25 09:20

سلام. عوارض لیزر بیکینی چیه؟ اگر یک نفر از سلامت کامل برخوردار باشه فک نکنم اتفاقی پیش بیاد اما باز گفتم ازتون بپرسم تا خیالم راحت شه.

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  آهو
1400-07-25 11:51

سلام وقت بخیر
لیزر درصورتی که با دستگاه های دارای تاییدیه انجام بشه٬ هیچگونه عوارضی نداره

زهرا
زهرا
1400-07-20 09:48

سلام. من شنیدم که لیزر بیکینی و زیر بغل خیلی دیر نسبت به جاهای دیگه جواب میده. این حرف درسته؟ ممکنه من لیزر بدن انجام بدم و نتیجه بگیرم و بعدش فقط برای لیزر بیکینی به کلینیک مراجعه کنم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  زهرا
1400-07-20 11:27

سلام وقت بخیر
لیزر بیکینی بله ولی زیربغل نه خیلی سریع تر جواب میده.

سحر
سحر
1400-07-19 09:36

سلام. وقتتون بخیر. من لیزر بیکینی انجام دادم اما 6 جلسه از لیزر گذشته جواب مناسبی نگرفتم. معمولا بعد از چند جلسه لیزر جواب میده؟

هانیه
هانیه
1400-07-13 11:51

سلام .من لیزر بیکینی انجام دادم بعد لیزر خیلی ورم و سوزش داشتم پماد زینک زدم حالا لک های سیاه افتاده این لکه هادرمان میشن؟ زنگ زدم جایی که لیزر انجام دادم اما انگار تا شنبه تعطیله.ممنون میشم راهنماییم کنید

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  هانیه
1400-07-19 15:03

سلام وقت بخیر
پماد ریکاو رو استفاده بفرمایید.

میترا
میترا
1400-07-11 09:40

سلام پوست بدن من تیرس و قصد انجام لیزر بیکینی رو دارم یجا خوندم که هرچی پوست تیره تر باشه عوارض لیزر بیشتره. این حرف حقیقت داره یا از خودشون این جمله رو درآوردن؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  میترا
1400-07-20 11:58

سلام وقت بخیر
هیچ ارتباطی بین تیرگی و عوارض وجود ندارد. فقط ممکنه یک مقدار کمی گز گز بیشتری حین کار حس بشه.

sadaf
sadaf
1400-07-09 13:26

سلام‌ من یک هفته پیش جلسه ششم لیزر بیکینی بود‌ همیشه موقع لیزر بیکینی درد داشتم اما تا ی ربع بعدش کلا برطرف میشد نه خارش ، نه سوزش حتی قرمزی هم برام اتفاق نمیوفتاد. .حالا یک هفته قبل که رفتم برای تمدید لیزر از فرداش متوجه شدم که اطراف ناحیه ای که لیزر کردم پر از خط های نازک سیاه شده دکتر گفت پماد مگاکورت بزن خوب میشه. اما اصلا بهتر نشده. بنطرتون خوب میشه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  sadaf
1400-07-10 10:31

سلام وقت بخیر
باید از نزدیک ویزیت بشه تا بشه نظر قطعی داد.

یلدا
یلدا
1400-07-07 09:30

سلام . خسته نباشید . عوارض لیزر بیکینی چیه. ممنون میشم راجع به این موضوع توضیح بدید .

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  یلدا
1400-07-07 12:45

سلام وقت بخیر
هیچگونه عارضه ای نداره. فقط امکان سوختگی در بعضی نواحی هست که قابل درمان با پماد هست.
همچنین جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران زیبایی ما در مجموعه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۲
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۳
۰۹۰۲۳۱۹۴۱۹۰

سهیلا
سهیلا
1400-07-04 09:21

سلام . می خوام لیزر بیکینی انجام بدم. فقط سوالم اینه که ممکنه لیزر بیکینی به اندامهای داخلی بدن آسیب وارد کنه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  سهیلا
1400-07-05 10:57

سلام وقت بخیر
خیر اصلا ٬ عمق نفوذ لیزر نهایتا ۴ تا ۵ میلیمتر هست و نمیتونه به هیچ ارگانی از بدن آسیب وارد کنه.

سهیلا
سهیلا
1400-07-01 14:09

سلام .هزینه لیزر بیکینی چقدره؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  سهیلا
1400-07-03 14:48

سلام وقت بخیر
جهت اطلاع از هزینه های لیزر به صفحه مربوط به هزینه خدمات مراجعه بفرمایید.
همچنین جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران زیبایی ما در مجموعه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۲
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۳
۰۹۰۲۳۱۹۴۱۹۰

زینب قاسمی
زینب قاسمی
1400-06-31 22:44

سلام .وقتتون بخیر . من لیزر بیکینی انجام دادم و بعد از بارداری موها برگشت داشتن. باید از اول لیزر بیکینی رو شروع کنم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  زینب قاسمی
1400-07-01 09:48

سلام وقت بخیر
به علت به هم ریختگی هورمون ها هستش . نیاز به تعداد جلسات کامل نیستش ولی بعد از دوران شیردهی حتما لیزرتون رو انجام بدید.
همچنین جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران زیبایی ما در مجموعه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۲
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۳
۰۹۰۲۳۱۹۴۱۹۰

سیما
سیما
1400-06-17 20:40

سلام محدودیت استفاده از ژیلت بعد از لیزر بیکنی چقدره؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  سیما
1400-06-19 11:55

سلام وقت بخیر
سعی کنین بعد از ۱۰ روز یکبار شیو رو انجام بدید و بعد دیگه محدودیتی نداره.

شیما
شیما
1400-06-03 20:05

سلام لیزر بیکینی برای رفع تیرگی موثره؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  شیما
1400-06-07 19:47

سلام وقت بخیر
لیزر تاثیر زیادی برای روشن شدن نخواهد داشت . پکیج وایتنینگ بهترین گزینه برای از بین بردن تیرگی هست.
جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین پوست و مو ما در مجموعه پوست لیزر و زیبایی گلدن رویال تماس حاصل فرمایید.
021-26122082
09023194190

راضیه
راضیه
1400-05-30 14:45

سلام . من یک دختر 18 ساله دارم که خیلی پرموعه. خودش خیلی دوست داره که لیزر فول بادی انجام بده . من کلی تحقیق کردم راجع به عوارض لیزر . تو بعضی از شبکه های اجتماعی بعضی از افراد گفته بودن که لیزر بیکینی برای دخترا ضرر داره همچین چیزی حقیقت داره؟ دیدم در این پیج شما جواب سوالاتو میدید گفتم منم سوالمو بپرسم . ممنونم ازتون

آخرین ویرایش 4 ماه قبل توسط راضیه
کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  راضیه
1400-06-02 12:22

سلام وقت بخیر
لیزر موهای زائد برای هیچ فردی هیچگونه ضرری نداره. خیالتون راحت (از لحاظ دستگاه مورد استفاده هم اطمینان حاصل بشه.)

sanaz ranjbar
sanaz ranjbar
1400-05-24 20:36

سلام . شما در کلینیکتون با دستگاه مدیو استار لیزر بیکینی انجام میدید؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  sanaz ranjbar
1400-05-25 17:42

سلام وقت بخیر
بله ٬ دستگاه اسکلپیون مدیو استار و پلاتینیوم پلاس

مائده
مائده
1400-05-23 10:08

سلام . وقتتون بخیر
من چند روز پیش لیزر بیکینی انجام دادم ولی ی سوختگی هایی به اندازه عدس ایجاد شده و الان باید چکار کنم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  مائده
1400-05-24 13:55

سلام وقت بخیر
باید از کرم های ترمیم کننده مثل زینک اکساید یا ریکاو استفاده کنین.

شبنم
شبنم
1400-05-21 11:40

سلام . فاصله‌ جلسات لیزر بیکینی چقدره و اینکه از کرم زایلاپی هم استفاده می کنید؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  شبنم
1400-05-25 17:59

سلام وقت بخیر
فاصله ۴۵ روز یکبار هست و برای دستگاه های ما نیازی به بی حسی نیست.

مریم شمعخانی
مریم شمعخانی
1400-05-17 09:26

میخواستم بپرسم مدت زمان لیزر بیکینی چقدره؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  مریم شمعخانی
1400-05-17 12:51

سلام وقت بخیر
مدت زمان هر جلسه حدود ۲۰ دقیقه هستش که هر به حدود ۷ الی ۱۲ جلسه نیاز هستش.

فائزه ادیب
فائزه ادیب
1400-05-16 09:21

سلام. فاصله بین جلسات لیزر بیکینی چقدره؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  فائزه ادیب
1400-05-16 11:47

سلام وقت بخیر
فاصله جلسات برای ناحیه بیکین حدود ۴۰ الی ۴۵ روز یکبار هستش.

عاطفه
عاطفه
1400-05-14 15:47

وقتتون بخیر .
لیزر بیکینی بعد از چند جلسه جواب میده؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  عاطفه
1400-05-15 18:42

سلام وقت بخیر
بسته به نوع دستگاه انتخابی و متابولیسم بدن هر فرد بین ۸ الی ۱۲ جلسه نیاز هستش.

نیره
نیره
1400-05-12 17:35

سلام .بعد از اولین جلسه لیزر بیکینی چکار کنیم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  نیره
1400-05-13 12:27

سلام وقت بخیر
فقط تا چند ساعت از دوش گرفتن و استفاده از مواد شوینده بپرهیزید ؛ همچنین استخر و سونا در چند روز اول ممنوعیت دارد.

Asiye
Asiye
1400-05-11 10:47

سلام . میخواستم بدونم لیرر بیکینی چگونه انجام میشود؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  Asiye
1400-05-11 11:41

سلام وقت بخیر
تمام نواحی بیکینی توسط دستگاه لیزر شات میخوره و طی ۸ الی ۱۰ جلسه موها تا ۸۵ درصد از بین میره.

مهلا
مهلا
1399-10-16 13:15

سلام ایا امکانش هست لیزر بیکینی جواب نده کلا؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  مهلا
1399-10-17 12:47

سلام، وقت بخیر
امکان هستش که در جلسات دیرتری نتیجه حاصل بشه( برای بانوان علی الخصوص که دارای مشکلات هورمونی و یا کیست تخمدان باشن) ؛ بهتر هستش اگر در جلسات ۴ یا ۵ تغییر چشمگیری حاصل نشد ازمایش های مربوطه انجام بشه تا اگر مشکلی هست درمان انجام بشه تا لیزر نتیجه بخش باشد.

رویا
رویا
1399-10-05 00:37

با این توضیح شما که یکسال طول میکشه آیا نمیشه سریعتر انجام داد

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  رویا
1399-10-08 22:15

سلام، وقت بخیر
نه متاسفانه ؛ این زمان بسته به تایم رویش موهای یک فرد معمولی هستش و امکان تغییر متابولیسم بدن نیستش. 🌹

مینا
مینا
1399-09-04 16:56

سلام. چند لیزر بیکینی لازمه

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  مینا
1399-09-04 18:52

سلام، وقت بخیر
برای لیزر بیکینی بسته به دستگاه مورد استفاده نیاز به ۶ یا ۸ جلسه می باشد

المیرا
المیرا
1399-09-02 20:55

هزینه فقط لیزر بیکینی با دستگاه مدیو استار چنده؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  المیرا
1399-09-04 12:47

سلام، وقت بخیر
هزینه یک جلسه لیزر بیکینی و خط باسن با دستگاه اسکلپیون مدیو استار ۲۱۰ تومان می باشد.

آناهیتا
آناهیتا
1399-07-21 08:09

سلام. با لیزر ، بیکینی روشن تر میشه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  آناهیتا
1399-07-21 11:36

سلام ٬وقت بخیر
بله با توجه به اینکه نور لیزر علاوه بر اینکه موهای زائد را از بین میبرن می توانن با از بین بردن ملانین هایی که باعث تیرگی در ناحیه بیکینی٬ران پا و زیربغل میشن رو هم از بین ببرن که این یعنی روشن شدن این نواحی بعد از انجام لیزر موهای زائد.