لیزر موهای زائد پا

لیزر پا یکی از جدیدترین و به روزترین روش های حذف موهای زائد پا در کل دنیا است. شما با این روش، برای همیشه از شر این مو های پا راحت می شوید و می توانید بدون دغدغه ان پوستی صاف و زیبا داشته باشید.

پاهایی صاف و براق و بدون موهای زائد، قطعا تاثیر بسیار زیادی در زیبایی پوست شما می گذارد. اکثر خانم هایی که لباس های کوتاه و پیراهن می پوشند، آرزو دارند تا پوست پاهایشان صاف و یکدست و به دور از منافذ باز پوستی و موهای زمخت و زائد باشد. لیزر موهای زائد پا همان چیزی است که شما را به این آرزو می رساند.

لیزر موهای زائد

تیغ و ژیلت، اپیلاسیون و وکس دیگر روش هایی نیستند که جوابگوی خواسته و نیاز شما باشند. با پیشرفت علم و تکنولوژی و ورود دستگاه های قدرتمند لیزر به بازار، دیگر نیازی نیست تا شما به دنبال مناسب ترین روش برای لیزر موهای زائد پا بگردید.

لیزر پا برای چه کسانی مناسب است؟

حتما تا به اینجا متقاعد شدید که لیز پا، یکی از بهترین و مدرن ترین روش برای رفع موهای زائد است. اما شاید این سوال در ذهن شما نقش ببندد که لیزر پا برای چه کسانی مناسب است و آیا محدودیت دارد یا چه کسانی نباید لیزر موهای زائد انجام دهند و با انجام لیزر مشکلاتی برای آنها پیش می آید.

به طور کلی افرادی که از سلامت عمومی مطلوبی برخوردار هستند و بیماری خاصی نداشته باشند، می توانند بدون هیچ محدودیتی لیزر پا انجام دهند.

لیزر موهای زائد پا

لیزر موهای پا برای تمامی افراد، با هر رنگ پوست و هر رنگ مویی مناسب است. اما در این میان باید به این موضوع اشاره کنیم که بیشترین تاثیر لیزر پا بر روی کسانی است که موهای تیره با ریشه ضخیم و پوستی روشن دارند. این افراد بیشتر از دیگران از لیزر پا نتیجه مطلوب می گیرند.

همچنین بخوانید : آیا علت ضخیم شدن مو پس از لیزر را می دانید؟

در مقابل کسانی که موهای زائد بلوند یا خاکستری رنگی دارند، کمترین نتیجه را از لیزر می گیرند. اما در هر دو صورت بهتر است تا شما قبل از شروع درمان با لیزر، با پزشک متخصص مشورت کنید و در خصوص جزئیات لیزر پا، گفتگویی داشته باشید. به طور کلی لیزر پا مناسب کسانی است که موهای زائد بسیار ضخیمی دارند.

لیزر کل پا شامل چه قسمت هایی می شود؟

از بین بردن موهای زائد پا شامل کل قسمت های ران پاها، زانوها، ساق پاها و روی پا می شود.قطعا شما پس از اولین جلسات لیزر پا، تاثیر و نتیجه آن را مشاهده می کنید و در طول دوره درمان، شاهد از بین رفتن ریشه های موهای زائدتان خواهید بود.

آیا لیزر موهای زائد پا نتیجه بخش است؟

معمولا در افرادی که موهای زبرتری دارند نتیجه بهتری خواهد داشت. لیزر ممکن است چندین ساعت زمان ببرد و بعد از اولین جلسه نتایج آن را مشاهده خواهید کرد اما برای از بین بردن دائمی موهای زائد چندین دوره  زمان خواهد برد.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

جلسات چهارم یا ششم که فاصله آنها حدودا 5 هفته می باشد 80 درصد کاهش رشد مو را مشاهده خواهید کرد. حتما بخاطر داشته باشید یک ماه قبل از انجام لیزر موهای زائد از آفتاب گرفتن دوری کنید زیرا لیزر به پوست های برنزه شده جواب نخواهد داد و اگر سابقه عفونت دارید حتما قبل از انجام لیزر  با متخصص مشورت کنید.

نتایج لیزر موهای زائد پا تا چه مدت باقی می ماند؟

لیزر پا، دارای نتایجی طولانی و ماندگار است. اما به طور کلی ماندگاری این نتایج به عوامل متعددی بستگی دارد. اولین و مهمترین فاکتوری که در ماندگاری لیزر موهای زائد پا موثر است، جنس پوست و موی شماست.

نتایج لیزر موهای زائد پا

لیزر موهای زائد پا بر روی بدن بعضی از افراد به خوبی جوابگو است و پس از به پایان رساندن یک دوره کاملِ لیزر پا، نتیجه آن دوام طولانی مدت خواهد داشت.

اما در بعضی از افراد ممکن است نیاز به تمدید لیزر باشد. تمدید دوره لیزر با صلاحدید پزشک متخصص انجام می شود. اما در صورتی که نیاز به تمدید مجدد باشد، به خاطر داشته باشید که حجم بسیار زیادی از موهای زائد پا از بین رفته است و فقط برای حجم باقی مانده، لیزر انجام می شود.

همچنین یکی دیگر از فاکتورهای مهمی که در اثربخشی طولانی مدت لیزر، تاثیرگذار است، انجام به موقع جلسات لیز است.

پیشنهاد مطالعه: تعداد شات لیزر برای نواحی بدن چقدر باشد؟

تعداد جلسات لیزر پا چقدر می باشد؟

قبل از اینکه شما بخواهید جلسات لیزر پا را شروع کنید، پزشک متخصص در ابتدا وضعیت سلامت جسمانی شما را بررسی می کند. سپس حجم موهای زائد پای شما را میبیند و بر اساس جنس پوست و موی شما و همچنین رنگ آن، تعداد جلسات لازم برای لیزر را تعیین می کند.

تعداد جلسات لیزر پا

اما به طور کلی و با توجه به جنس پوست و مو، تعداد جلسات لیزر بین 8 تا 12 جلسه در یک دوره درمانی است. حال ممکن است بعضی از افراد، در جلسه ششم، نتیجه مطلوبی را بگیرند و دیگر نیازی به ادامه لیزر نباشد.

و حتی ممکن است بعضی از افراد بعد از اتمام 12 جلسه، نتیجه مطلوبی نگیرند و نیاز باشد که یک دوره درمانی دیگر، لیزر پا را ادامه دهند.

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد پا

معمولا فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد پا، باید بین 30 تا 40 روز باشد. در صورتی که زودتر یا دیرتر از این موقع برای جلسات لیزر اقدام کنید، در نتیجه نهایی تاثیر منفی ایجاد می شود.

فواید و عوارض لیزر پا

در این بخش به فواید و عوارض لیزر پا اشاره کرده ایم:

فواید لیزر پا

حال بهتر است تا با فواید لیزر پا اشاره کنیم تا شما به طور کامل متوجه شوید که با انجام لیزر موهای زائد پا، از چه مزایایی برخوردار می شوید.

فواید و عوارض لیزر موهای زائد

  • برخورداری از نتایج طولانی مدت و ماندگار
  • بدون درد، ایجاد جای زخم، بریدگی و سوختگی
  • بدون آسیب رساندن به پوست بدن و افزایش طراوت و زیبایی پوست
  • روشی کم دردسر و سریع برای از بین بردن موهای زائد
  • افزایش اعتماد به نفس با زیباتر شدن پوست پا
  • از بین رفتن منافذ باز پوستی و ریشه های ضخیم موهای زائد

عوارض لیزر پا

اگر بخواهیم بگوییم لیزر  موهای زائد پا هیچ عوارضی ندارد، کمی اغراق کرده ایم. در هر صورت هر روش درمانی در علم پزشکی، دارای عوارض خاص خودش است. اما موضوعی که بیش از هر چیز حائز اهمیت قرار می گیرد، این است که عوارض یک روش درمانی، کمترین و خفیف ترین عوارض ممکن باشد.

به طور کلی لیزر پا دارای عوارض بسیار خفیف و بسیار ناچیزی است. به طوری که حتی برخی از پزشکان آن را بدون عوارض خطاب می کنند. اما در هر صورت حتی کوچکترین و خفیف ترین عوارض لیزر موهای زائد هم باید برای مراجعه کننده، عنوان شود تا با آگاهی کامل لیزر موهای پا را انجام دهد.

ممکن است بعد از انجام لیزر، تا چند روز در نواحی تحت درمان، احساس سوزش، خارش، تورم و قرمزی داشته باشید. این چهار مورد، تنها عوارض خفیف لیزر پا هستند که به علت اشعه لیزر بروز پیدا می کنند.

این شایعه بین افراد زیادی پراکنده شده است که انجام لیزر باعث سرطان پوست می شود. باید به شما بگوییم تا کنون در هیچ جای دنیا، گزارشی مبنی بر سرطان زا بودن لیزر داده نشده است و این ادعا، کاملا پوچ و بی اساس است. بنابراین شما می توانید با خیال راحت لیزر پا را انجام دهید و از زیبایی پاهایتان برای یک عمر لذت ببرید.

فیلم لیزر پا

در این بخش توجه شما عزیزان را به فیلم لیزر پا که در کلنیک زیبایی گلدن رویال با دستگاه لیزر پلاتینیوم برای مراجعه کننده عزیز انجام شده است جلب می کنیم.

عکس قبل و بعد بعد لیزر پا

در این بخش چند نمونه عکس قبل و بعد لیزر پا از مراجعه کنندگان عزیز به کلینیک زیبایی گلدن رویال را مشاهده می کنید.

قبل و بعد لیزر پا

عکس لیزر پا

مدت زمان انجام لیزر پا

لیزر موهای زائد پا در سریعترین و کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. بنابراین اگر شما شاغل هستید و یا زمان کافی برای انجام چنین کارهایی را ندارید، لیزر پا گزینه مناسبی برای شما است.

چرا که شما در سریع ترین زمان ممکن می توانید لیزر پا را انجام دهید و از شر موهای زائد پاهایتان خلاص شوید. به طور کلی زمان تقریبی برای انجام رفع موهای زائد پا، بین 10 تا 15 دقیقه است. این زمان، برای از بین بردن طولانی مدت موهای زائد پا، واقعا زمان بسیار کوتاهی است.

لیزر موهای زائد پا تا زانو

به همین علت لیزر موهای زائد پا یکی از سریع ترین و تاثیرگذارترین روش های از بین بردن موهای زائد پا با حساب می آید. بنابراین بهتر است تا به جای اتلاف زمان در سالن های اپیلاسیون و یا در حمام برای شیو کردن، لیزر موهای پا را بدون هیچ دردسری انجام دهید.

قیمت لیزر پا

قیمت لیزر پا به عوامل متعددی بستگی دارد. قطعا قیمت لیزر پا تا زانو یا قیمت لیزر ساق پا کمتر و قیمت لیزر کل پا بیشتر است. برای تعیین هزینه لیزر به عوامل زیر توجه می شود:

حجم و تراکم موهای زائد

تعداد جلسات مورد نیاز برای حذف موهای زائد

ضخامت موها و رنگ آنها

نوع دستگاه لیزر موهای زائد

کشور سازنده دستگاه

و…

بنابراین شما باید برای اطلاع از قیمت دقیق لیزر موهای زائد پا، به کلینیک زیبایی مراجعه کنید و توسط پزشک معاینه شوید تا از هزینه لیزر مطلع شوید. قطعا همه ما به دنبال بیشترین و بالاترین کیفیت و هزینه مناسب هستیم.

اما لازم است تا در اینجا به این نکته اشاره کنیم که همیشه در اولویت اول، کیفیت و تخصص را معیار قرار دهید. زمانی که پای زیبایی و سلامتی شما در میان است، همیشه هزینه در اولویت دوم قرار می گیرد.

بسیاری از کلینیک های زیبایی، هزینه بسیار کمی را برای لیزر پا دریافت می کنند. اما ارائه خدمات آنها با کیفیت لازم نیست و ممکن است مراجعه کننده مجبور باشد تا برای نتیجه گرفتن، طی جلسات بیشتر، لیزر موهای زائد پا را انجام دهد. فراموش نکنید حفظ سلامتی و زیبایی شما از هر چیز دیگری مهمتر و باارزش تر است.

 خدمات لیزر موهای زائد پا در کلینیک زیبایی گلدن رویال

کلینیک زیبایی گلدن رویال بهترین خدمات لیزر موهای زائد پا، با استفاده از جدیدترین و بروزترین دستگاه های لیزر در دنیا را انجام می دهد و در قبال این خدمات عالی، هزینه مناسبی را دریافت می کند.

از دیگر خدمات کلینیک گلدن رویال می توان به لیزر موهای زائد دست ، پی آر پی مو ، هایفوتراپی صورت ، تزریق ژل لب ، مزوتراپی مو ، بوتاکس و …  اشاره کرد. لطفا برای ویزیت و مشاوره با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس بگیرید.

لیزر موهای زائد

همراهان گرامی توجه داشته باشید لیزر پا، یکی از بهترین روش ها برای حذف و از بین بردن موهای زائد است که در طول دوره درمان با از بین بردن ریشه موهای زائد، پوستی زیبا، بدون مو و صاف را به شما هدیه می دهد. شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت، موهای زائد پا را لیزر کنید و پس از آن به راحتی به فعالیت های روزمره تان ادامه دهید.

نظرات کاربران
guest
8 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد
محمد
1401-09-29 15:28

سلام میشه یه قیمت حدودی تعیین بکنید (مثلا محدود فلان تومن تا فلان تومن ) برای لیزر کل پا

زینب
زینب
1401-08-05 15:05

سلام من قصد دارم لیزر پا انجام بدم. روی پاهام زخم و لک هست باعث مشکل نمیشه؟

زهرا
زهرا
1400-08-15 12:12

سلام. من قصد دارم فقط لیزر پا انجام بدم . میخواستم بدونم پا بعد از لیزر تیره نمیشه؟

ژینوس
ژینوس
1400-08-04 16:44

سلام. میتونم فقط برای لیزر ساق پا وقت بگیرم؟ یا باید کل پاها رو لیزر کنم؟