آشنایی با لیزر موهای زائد آقایان

کلینیک لیزر گلدن رویال در تهران مجهز به پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه های روز دنیا می باشد . لیزر موهای زائد آقایان در این مرکز توسط پزشک متخصص و اپراتور حرفه ای آقا انجام می شود.

خدمات لیزر در این کلینیک بدون هیچگونه عوارض جانبی صورت میگیرد . ما در این مقاله به تمام سوالات شما درمورد لیزر آقایان پاسخ داده ایم. با ما همراه باشید.

 

لیزر موهای زائد چیست و چگونه کار می کند؟

لیزر موهای زائد روشی است که در آن یک پرتوی خاص از نور از لایه اپیدرم پوست عبور می کند و فولیکول مو را هدف قرار می دهد. لیزر چرخه تولید مثل مو را بدون آسیب رساندن به پوست غیرفعال می کند. با تخریب فولیکول ، ساقه مو ضعیف و تنبل می شود ، و سرانجام با انجام جلسات کافی درمان ، آن فولیکول می میرد و هیچ مویی رشد نمی کند.

لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موهای زائد صورت و بدن آقایان و خانمها ، حداقل 90٪ رشد مجدد مو را کاهش می دهد. اگر رشد مجدد مو داشته باشید ، موها بسیار نرمتر  و سبک تر از قبل و بصورت کرکی خواهند بود.

قیمت لیزر موهای زائد مردان در کلینیک زیبایی گلدن رویال

کلینیک زیبایی گلدن رویال لیزر موهای مردان را با دو دستگاه لیزر پلاتینیوم و نیز لیزر مدیو استار اسکلپیون انجام میدهد. این دو دستگاه از قویترین دستگاههای لیزر موجود برای حذف موهای زائد می باشند.

دستگاه مدیو استار اسکلپیون به دلیل برخی برتری های خاص نسبت به سایر انواع دستگاههای لیزر بالطبع کیفیت و هزینه بالاتری نیز دارد.

مهم ترین مزیت مدیو استار اسکلپیون نسبت به انواع دیگر اینست که با داشتن طول موج های 810 و 940 نانومتر می تواند عروق تغذیه رسان مو را مورد هدف قرار داده و نتایج سریعتر با ماندگاری بالاتری را به دست دهد.

لیست قیمت لیزر موهای زائد آقایان در کلینیک زیبایی گلدن رویال با هر دو دستگاه لیزر پلاتینیوم و اسکلپیون را در جدول ذیل آورده شده شده است:

photo1678016005 1 1

photo1678016005 2

لیزر فول بادی آقایان شامل چه قسمت هایی می شود؟

فول بادی یک عبارت انگلیسی می باشد که به زبان فارسی به معنی کل بدن می باشد. زمانی که شما برای بار اول به یک کلینیک زیبایی جهت انجام لیزر موهای زائد مراجعه می کنید از شما سوال پرسیده می شود که کدام بخش از بدن را قصد دارید تا لیزر موهای زائد انجام دهید؟

نواحی بدن را که می توان لیزر کرد شامل : صورت، پیشانی ، شقیقه ، گونه، پشت لب ، غبغب ، گوش ها ، چانه ، گردن ، کمر ، سینه ، زیر بغل ، کل دست و پا ، شکم ، شانه ها ، بیکینی ، مچ ها می باشند اما اگر قصد دارید این نواحی را بطور کامل لیزر کنید پس شما از خدمات فول بادی باید استفاده کنید. با لیزر فول بادی برای همیشه از شر موهای زائد بدن خلاص می شوید.

لیزر ناحیه تناسلی مردان چگونه است؟

لیزر موهای زائد مناسب ترین گزینه برای از بین بردن موهای ناحیه تناسلی مردان است. ماندگاری این روش موجب می شود دغدغه از بین بردن موهای زائد این قسمت کم شود و در یک طول درمان، برای همیشه از دردسر رویش مجدد موهای زائد این قسمت رهایی یابید. البته صد در صد تعداد خانم هایی که موهای زائد ناحیه تناسلی خود را لیزر می‌کنند، از مردان بیشتر است ولی دلیل نمی‌شود که این روش برای مردان جواب نباشد.

آیا لیزر ناحیه تناسلی آقایان باعث ناباروری می شود؟

شایعاتی در مورد لیزر موهای ناحیه تناسلی آقایان ، مبنی بر ناباروری وجود دارد. این دقیقا عین سوال یکی از مشتریان است: “آیا لیزر موهای زائدخصوصا لیزر بیکینی آقایان بر روی بیضه ها تاثیر منفی دارد؟ آیا لیزر  آقایان خطرات یا اثرات احتمالی در توانایی باروری در آینده کوتاه مدت یا بلند مدت دارد؟ من می خواهم این کار را انجام دهم ، اما بسیار می ترسم که این امر در مدت زمان کوتاه یا در آینده منجر به ناباروری یا هرگونه مشکل دیگر در بیضه ها و عملکرد اسپرم شود. آیا لیزر موهای زائد مردان  100٪ امن است؟”

لیزر موهای زائد مردان

پاسخ: لیزر موهای زائد تاثیری در باروری نخواهد داشت. هیچ خطری برای بیضه ها با لیزر موهای زائد وجود ندارد و هیچ تأثیری بر روی اسپرم مردان ندارد. عمق نفوذ نور لیزر به اندازه ای نیست که اتفاق بدی رخ دهد. لیزر ۳ تا ۴ میلیمتر در داخل پوست نفوذ کرده و به هیچ عنوان اندام های داخلی را تحت تاثیر قرار نمی دهد  و تنها توسط فولیکول مو جذب می شود.

به طور کلی ، لیزر  آقایان و خانم ها بی خطر است ، مشروط بر اینکه تکنسین به طور صحیح آموزش دیده باشد ، و دستگاه لیزر معتبری استفاده شود.

کارمندان ماهر کلینیک زیبایی گلدن رویال به خوبی می دانند که چه کاری انجام می دهند. با یک متخصص مجرب و ماهر هیچ جای نگرانی نیست. نفس بکشید ، استراحت کنید و برای یک عمر لذت ببرید.

برای ویزیت و مشاوره با متخصصین کلینیک گلدن رویال با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس بگیرید. جهت اطلاع از لیست قیمتها اینجا کلیک کنید.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد مردان

در خصوص تعداد جلسات لیزر موهای آقایان باید این حقیقت را صادقانه بدانید، که لیزر بدن آقایان به اندازه خانم ها موثر نیست، این به این معناست که یقینا آقایان نیاز به تعداد جلسات بیشتری نسبت به خانم ها نیاز دارند و همچنین به احتمال بسیار زیاد نیاز به جلسات یادآور سالیانه بین ۱ تا ۴ جلسه هستند.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد مردان

در ۹۰ درصد خانم ها معمولا لیزر پس از ۴ الی ۶ جلسه جوابدهی دارد، ۱۰ درصد خانم ها نیز به جلسات بیشتر نیاز دارند اما برای آقایان این تعداد جلسات کافی نمی باشد. ابتدایی ترین حق شما به عنوان مراجعه کننده لیزر این است که تمام حقایق و احتمالات را صادقانه بدانید و با علم به آن لیزر موهای زائد را شروع کنید.

نحوه انجام لیزر آقایان

دستگاه های لیزر مورد استفاده برای حذف موها با دقت زیادی متمرکز شده اند تا بتوانند فولیکول های مو را بدون آسیب رساندن به پوست از بین ببرند. لیزر فقط موهای تیره را حذف می کند. رنگ موجود در موهای تیره ناشی از رنگدانه ای به نام ملانین است.

خوشبختانه می توان از ملانین برای انتقال پرتو لیزر به طور مستقیم به پایه فولیکول استفاده کرد، به این معنی که لیزر می تواند بدون هیچ گونه انرژی هدر رفته ای کار کند که این منجر به گرم کردن پوست می شود.

بنابراین باید در طول لیزر آقایان از یک سیستم جریان هوای سرد نیز استفاده شود. دستگاه جنتل مکس پورو کمپانی کندلا مجهز به سیستم خنک کننده DCD™ می باشد که انحصارا توسط این کمپانی به ثبت رسیده است.

لیزر صورت آقایان و پیشانی

رویش مو در پیشانی و صورت مردان امری بسیار طبیعی می باشد، اما برخی از آقایان هستند که از مو های زائد خود در پیشانی خجالت می کشند بنابراین این افراد برای برداشتن مو های زائد در پیشانی و صورت از تیغ ، موم و یا کرم های مخصوص برای این کار استفاده می کنند که همگی  این روش ها موقتی می باشند.

اما مردان می توانند با استفاده از  لیزر موهای زائد برای همیشه از شر موهای پیشانی و صورت خود خلاص شوند. و همچنین لیزر موهای زائد صورت، روشی مؤثر و ایمن می باشد که بسیار کم موجب بروز عوارض موقتی می شود. عوارض لیزر صورت آقایان بستگی به نوع پوست فرد دارد، ممکن است یک تا دو ساعت پس از جلسه لیزر، قرمزی یا ورم خفیفی را تجربه کنید.

محبوب‌ ترین بخش های بدن مردان برای لیزر

آقایان می‌ توانند برای تمام نقاط بدن خود از لیزر موهای زائد استفاده کنند اما محبوب ترین قسمت های بدن مردان با لیزر عبارتند از

1- صورت

اصلاح روزانه آقایان می‌تواند بر  پوست تاثیر بگذارد و باعث مشکلاتی مانند موهای زیرپوستی و التهاب شود. اگر دوست دارید برای همیشه از شر موهای زائد خود راحت شوید، لیزر بهترین گزینه برای شما می باشد. انجام لیزر صورت آقایان حدودا ۱۵ دقیقه به طول می‌انجامد. لیزر صورت آقایان به 8 تا 10 جلسه درمان نیاز دارد.

2- گردن

لیزر موهای گردن در مردان می‌تواند از سوزش و رویش موهای زیرپوستی جلوگیری کند. لیزر گردن مردان به 8 تا 10 جلسه درمان نیاز دارد.

3- کمر و شانه

کمر و شانه قسمتی از بدن آقایان می باشد که با اعتماد به نفس آنها رابطه مستقیم دارد. اغلب مردان به علت داشتن موهای بیش از حد در کمر و شانه، اعتماد به نفس خود را از دست می‌ دهند. لیزر کمر و شانه مردان به 8 تا 10 جلسه درمان نیاز دارد.

آیا همه می توانند لیزر موهای زائد را انجام دهند؟

به دلیل تأثیر لیزر بر روی رنگدانه های پوستی، مردانی که رنگ پوست نسبتاً روشن و موهای تیره دارند ، کاندیدای ایده آل برای لیزر موهای مردان محسوب می شوند. با این حال ، مردان از تمام تن های پوستی برای درمان لیزر موهای زائد می توانند اقدام کنند.

لیزر موهای زائد آقایان

دستگاههای لیزر موهای زائد موجود همانند بر روی موهای  موهای سفید ، خاکستری و قرمز نتیجه نمی دهند.

کسانی که در مورد لیزر موهای زائد تردید دارند باید با مراجعه به یک کلینیک لیزر با متخصص پوست مشورت کنند تا ببینند آیا کاندید مناسبی برای لیزر مو  هستند یا خیر. متخصص پوست می تواند بطور کامل شما را راهنمایی کند.

هزینه لیزر موهای زائد آقایان

قیمت لیزر موهای زائد مردان بسته به عوامل مختلفی متفاوت است و مهمترین عامل بخشی از بدن است که تحت درمان لیزر مو قرار می گیرد. برخی از عوامل موثر در قیمت لیزر موهای زائد به شرح زیر است:

1- اندازه ناحیه بدن تحت درمان

هزینه لیزر موهای زائد آقایان برای نواحی مختلف ، متفاوت است. معمولا دریافت پکیج لیزر موهای زائد بصورت فول بادی مقرون به صرفه تر است. همچنین هزینه لیزر آقایان نسبت به خانم ها معمولا حدود 20 تا 30 درصد بیشتر است.

2- تعداد جلسات

روند لیزر موهای زائد در چند جلسه انجام می شود و تعداد جلسات طبق نیاز شما در تعیین می شود ، بنابراین هزینه لیزر موهای زائد آقایان نیز طبق جلسات در نظر گرفته می شود.

3- دستگاه لیزر موهای زائد

نوع دستگاه استفاده شده برای لیزر موهای زائد در هزینه لیزر موهای مردان و خانمها موثر است. فناوری بهتر دستگاه لیزر می تواند سبب افزایش قیمت لیزر موهای زائد شود.

هزینه لیزر موهای زائد آقایان

4- سطح مهارت متخصص لیزر

قیمت لیزر موهای زائد از پزشکی به پزشک دیگر متفاوت است و بستگی به این دارد که چه کسی این روش را انجام دهد. سطح مهارت متخصص و سابقه کلینیک لیزر موهای زائد ، بر هزینه درمان تأثیر گذار است.

هرگز تحت تاثیر تبلیغات لیزر موهای زائد ارزان قرار نگیرید. ممکن است قیمت پایین لیزر موهای زائد به دلیل کیفیت پایین دستگاه استفاده شده و یا عدم اعتبار متخصص و کلینیک لیزر باشد.

آنچه ثابت شده است اینست که لیزر موهای زائد کاراترین سیستم حذف موهای زائد می باشد و ارزش صرف هزینه دارد.

آیا ورزشکاران باید لیزر موهای زائد انجام دهند؟

یکی از مهمترین دلایلی که ورزشکاران برای لیزر موهای زائد بدن داوطلب می شوند بهداشت می باشد. داشتن موهای زائد در بدن به این منظور نمی باشد که سطح بهداشت شما پایین است اما لیزر موهای زائد باعث کم شدن حساسیت پوستی در برخی از افراد می شود ، و سوزش ناشی از عرق را تسکین می دهد.

لیزر موهای زائد برای ورزشکاران

برخی از ورزشکاران لیزر موهای زائد را برای کاهش خارش بدن که بر اثر عرق کردن زیاد هنگام ورزش سنگین بدلیل وجود مو تقویت می شود انجام می دهند. به همین دلیل است که لیزر موهای زائد در ورزشکاران بسیار زیاد دیده می شود.

لیزر موهای زائد مردان در چند جلسه انجام می شود؟

معمولا لیزر موهای پشت و سینه آقایان شش تا هشت جلسه درمان نیاز دارد که تقریباً 30 تا 40 روز (4 تا 6 هفته) از هم فاصله دارند تا نتایج عالی را مشاهده کنید.

لیزر موهای زائد در مرحله رشد مو تاثیر گذار است. چرخه رشد موها نیز در افراد مختلف، متفاوت است. به طور کلی ، اگر تمام قوانین را رعایت کنید و درمان های خود را در بازه زمانی پیشنهادی انجام دهید ، لیزر موهای زائد آقایان می تواند در هر جایی از بدن تا 90 درصد کاهش دائمی موی زائد را نتیجه دهد.

موهای زائد آقایان 1

درباره انجام تمام جلسات مورد نیاز برای رفع موهای زائد فقط می توانیم بگوییم كه مشتری باعث توقف رشد مو می شود ، نه صرفا لیزر موهای زائد ، زیرا آنچه اتفاق می افتد این است كه یك فولیكول مو می میرد ، اما ممكن است خود را بازسازی كند. بنابراین به شما توصیه می شود برای گرفتن نتیجه دائمی تمامی جلساتی که متخصص لیزر شما در نظر دارد را طی کنید.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد در ۹۰ درصد خانم ها معمولا ۴ الی ۶ جلسه است که در لیزر موهای زائد آقایان معمولا تعداد جلسات بیشتر خواهد بود.

دیدن نتایج لیزر موهای زائد آقایان چقدر طول می کشد؟

به منظور ایجاد اختلال در تغذیه و فولیکول مو ، مو باید در زمان مشخصی در چرخه رشد خود مورد هدف پالس لیزر قرار بگیرد. هر مراحل چرخه رشد برای همی موهای حتی یک ناحیه یکسان نیست ، به خاطر همین هم هست که برای قرار گرفتن مو در مرحله صحیح رشد ، به چندین جلسه درمانی نیاز خواهید داشت.

اما نتایج لیزر موی مردان و زنان معمولا دو هفته الی یکماه پس از اولین جلسه بطور کاملا محسوسی قابل مشاهده است. زیرا لیزر روی موهایی که در مرحله رشد صحیح قرارداشته اند ، تاثیر گذاشته است.

انجام لیزر موهای زائد مردان توسط خانم و آقا که از بهترین اپراتور های آموزش دیده هستند، بنا بر خواسته خود شخص، در کلینیک زیبایی گلدن رویال انجام میگیرد.

در تصویر زیر حذف موهای زائد پشت کمر پرمو بعد از 4 جلسه از مراجعه کنندگان به کلینیک زیبایی گلدن رویال را مشاهده می کنید.

لیزر موهای زائد پشت کمر

دستورالعمل های قبل از لیزر موهای زائد

قبل از لیزر موهای زائد به یکسری از نکات باید توجه کرد تا به نتیجه دلخواه رسید . ما در این بخش به نکات قابل توجه که قبل از لیزر باید رعایت شود اشاره کرده ایم:

1- تراشیدن مو

شما باید قبل از جلسه لیزر ، مناطقی را که می خواهید لیزر کنید ، اصلاح نمائید. اگر این کار را نکنید ، تکنسین یا متخصص لیزر ، منطقه را برای شما اصلاح می کند. این جمله ممکن است فریبنده باشد اما به نفع شما نیست چون علاوه بر اینکه ممکن است لیزر تاثیر نگذارد ، تراشیدن سبب خشکی پوست می شود و از زمان تراشیدن مدتی طول می کشد تا غدد چربی پوست دوباره پر شوند. انجام لیزر بلافاصله بعد از تراشیدن می تواند سبب تحریک و خارش شدید پوست شود.

از طرفی هنگامی که پرتو لیزر از طریق ساقه مو عبور می کند ، انرژی زیادی جذب می شود. وقتی موی شما به اندازه کافی كوتاه باشد، نور لیزر نیز به اندازه کافی به فولیكول مو ضربه و آسیب وارد می کند. بنابراین برای تحریک فولیکول به توصیه های ما توجه کنید و یک روز قبل از جلسه لیزر موهای زائد محل را اصلاح نمایید. این باعث افزایش کارایی لیزر می شود.

اما حداقل شش هفته قبل از لیزر موهای زائد وکس و اپیلاسیون انجام ندهید. این کار فولیکول مو یعنی قسمتی که لیزر روی آن تاثیر می گذارد را از بین می برد.

2- دوری از نور خورشید

دلیل این که اغلب مردم در فصل زمستان لیزر موهای زائد را انجام می دهند این است حدودا سه هفته قبل از جلسه درمانی لیزر نباید در معرض آفتاب قرار بگیرید T یا حتی برنزه شود تا احتمال تحریک و تاول را کاهش دهد.

دلیل آن دو مورد است: از آنجا که لیزر روی پوست های روشن و موهای تیره بهتر عمل می کند ، شما نباید با قرار گرفتن در معرض خورشید پوست خود را تیره تر کنید. این همچنین بدان معنی است که شما نباید قبل از لیزر موهای زائد ، پوست خود را برنزه نمایید. علاوه بر آن دوری از نور خورشید احتمال عوارض لیزر موهای زائد را کاهش می دهد.

پیشنهاد مطالعه: عوارض لیزر موهای زائد چیست؟

3- مصرف کافئین ممنوع

به مدت 24 ساعت از مصرف کافئین خودداری کنید. به جای آن ، چای آرام بخش و بدون کافئین بخورید.
تست پوستی پچ را بگیرید. نوع پوست یا مو همه افراد برای لیزر موهای زائد مناسب نیست. اگر شما کاندید مناسبی برای لیزر موهای زائد در کلگری هستید ، آزمایش پچ به پزشک شما امکان قضاوت می دهد.

4- شستن پوست

تمیز و خشک بودن پوست برای تاثر گذاری لیزر ، بهداشت شما و کلینیک یک ضرورت است. قبل از درمان پوست خود را با پاک کننده ملایم بشویید. تمام آرایش ها را از روی پوست پاک کنید و از مرطوب کردن پوست خودداری کنید.

لازم نیست که برای شستن پوست از محصولات عطردار و شیمیایی استفاده کنید. اینکار ممکن پی اچ پوست را تحت تاثیر قرار دهد. تنها از آب و یا محلول ملایم استفاده کنید.

5- منع مصرف دارو

در صورت استفاده از دارو ، به پزشك اطلاع دهید. برخی از داروها باعث ایجاد حساسیت به نور می شوند ، که می تواند منجر به سوختگی در طول درمان شود.

تصاویر نمونه کار از لیزر موهای زائد مردان

در تصاویر زیر برخی از نمونه کارهای لیزر موهای زائد مردان که در کلینیک زیبایی گلدن رویال با دستگاه مدیو استار اسکلپیون ۲۰۲۱ انجام شده است را مشاهده می کنید.

عکس لیزر موهای زائد آقایان

عکس قبل و بعد از لیزر موهای زائد مردان

عکس قبل و بعد از لیزر صورت آقایان

قبل و بعد از لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد مردان

در این بخش به مزایای لیزر مردان اشاره کرده ایم

کاهش دائمی مو

لیزر موهای زائد آقایان تراکم موها را برای مدت طولانی کاهش می دهد.

ایمنی روش

لیزر موهای زائد آقایان به عنوان یک روش ایمن توسط FDA تأیید شده  است.

صرفه جویی در هزینه

گرچه هزینه لیزر موهای زائد آقایان در ابتدا بالاست ، اما با در نظر گرفتن هزینه سایر روشها و تجهیزات حذف موهای زائد در دراز مدت ، لیزر موهای زائد آقاین به صرفه تر است.

دردسر کمتر

کاهش دائمی مو  می تواند به معنای صرف وقت کمتر برای حذف موهای زائد باشد.

عوارض لیزر موهای زائد مردان

ما در این بخش به عوارض لیزر موهای زائد مردان اشاره کرده ایم:

– خبر بد

در صورت انجام لیزر موهای زائد آقایان در مراکز غیر معتبر، حذف موی های زائد با لیزر می تواند باعث تغییر رنگ پوست ، سوختگی، زخم، و ضایعات شبیه آکنه شود. تنها احتیاطی که باید انجام دهید اینست که به یک کلینیک زیبایی معتبر مراجعه نمایید.

– خبر خوب

مناطقی از بدن که در برابر نور خورشید محافظت می شوند، عوارض کمتری پس از لیزر کردن دارند. بنابراین تا زمانی که حمام آفتاب نمی گیرید، خطری شما را تهدید نمی کند. با این حال، کارشناسان می گویند خطر هر گونه عوارض جانبی و یا عوارض طولانی مدت لیزر موهای زائد آقایان بسیار نادر است.

عوارض لیزر موهای زائد آقایان

با این حال FDA در برابر سوء مصرف لیزر موهای زائد آقایان هشدار داده، به ویژه هنگامی که تحت نظارت متخصص پزشکی انجام نگیرد، زیرا می تواند وارد جریان خون شده و موجب ضربان قلب نامنظم، تنفس کند، و دیگر عوارض جدی شود. به همین دلیل لیزر موهای زائد آقایان باید توسط فرد متخصص انجام شود.

سوالات رایج لیزر موهای زائد آقایان

هر عمل لیزر پزشکی در ابتدا می تواند کمی نگران کننده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد  لیزر موهای زائد آقایان از طریق شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ با ما تماس بگیرید. در اینجا برخی از سوالات کوتاه و رایج مشتریان کلینیک زیبایی گلدن رویال آورده شده است.

قیمت لیزر موهای زائد آقایان چقدر است؟

قیمت لیزر موهای زائد بسته به ناحیه مورد نظر متفاوت می باشد. برای مشاهده جدول لیست قیمت های به روز، لیزر نواحی مختلف بدن آقایان کلیک کنید.

فاصله زمانی بین جلسات لیزر موهای زائد چقدر است؟

فاصله زمانی بین جلسات لیزر موهای زائد از 4 هفته تا 6 هفته بطور متغییر می باشد.

چه کسانی می توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند؟

لیزر موهای زائد مردان برای همه نوع پوست ، انواع مو و اکثر رنگ موها بی خطر است. حتی می توان از آن بر روی پوست برنزه استفاده کرد. نتیجه نهایی درمان دائمی ، قابل پیش بینی و عملا بدون درد است. برای کسب بهترین نتیجه ، رزرو حداقل 6 جلسه توصیه می شود.

آیا لیزر ناحیه تناسلی آقایان سرطان زا است؟

اگر لیزر ناحیه تناسلی آقایان توسط پزشک متخصص در یک کلینیک معتبر با بهترین و بروزترین دستگاه های لیزر انجام شود هیچگونه عوارضی در ناحیه تناسلی نخواهد داشت اما اگر در کلینیک های غیر تخصصی لیزر انجام شود عوارض جبران ناپذیری برای شما خواهد داشت.

آیا لیزر موهای زائد ایمن است؟

لیزر موهای زائد آقایان یکی از شناخته شده ترین روش های مورد تائید FDA برای رفع موهای زائد در صنعت پزشکی است. لیزر برای هزاران بیمار در سراسر جهان ، با خیال راحت و با موفقیت از سال 2005  در حال انجام است.

برای لیزر موهای آقایان چند جلسه لازم است؟

فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می تواند بر موفقیت لیزر موهای زائد آقایان تأثیر بگذارد ، اما بطور کلی ، بعد از هر درمان ، کاهش قابل توجه و دائمی در تعداد موهایی که در ناحیه درمان رشد می کنند ، مشاهده می کنید. به طور معمول ، به 10 تا 12 جلسه نیاز است تا  80 درصد از موها کاهش یابد.

آیا پس از لیزر می توان ورزش کرد؟

در پاسخ این سوال باید گفت بعد از لیزر موهای زائد به مدت ۲۴ ساعت به هیچ عنوان ورزش نکنید .

آیا بعد از لیزر نیاز به استراحت کامل دارم؟

نیازی به استراحت و دوره ریکاوری بعد از  لیزر آقایان و خانمها وجود ندارد . شما می توانید پس از انجام لیزر سریعاً به محل کار یا مدرسه برگردید. با این حال ، افراد با هم متفاوت هستند ، اما تقریبا همه ی افراد هیچ علامت منفی را تجربه نمی کنند یا برای بهبودی نیاز به زمان دارند.

آیا لیزر موهای زائد آقایان درد دارد؟

اکثر افراد لیزر بدون درد و راحت را تجربه می کنند. بسیاری از بیماران اغلب احساس آرامش را توصیف می کنند.

لیزر در کدام قسمت های بدن نتیجه بهتری می دهد؟

بهترین نتیجه در حذف یا کاهش مو در پشت، سینه، شکم، شانه ها و ناحیه تناسلی است. بیشترین مراجعات مردان برای لیزر موهای زائد در ناحیه گردن، کمر، سرشانه و لیزر بیکینی آقایان است. همچنین در پوست های روشن با موهای تیره انتظار نتیجه بهتری داریم. لیزر برای موهای بلوند یا سفید مناسب نیست. پوست سیاه فقط به یک نوع لیزر به خوبی پاسخ می دهد که Nd: YAG است. دستگاه جنتل مکس پرو مجهز به لیزر اندیگ (Nd: YAG) میباشد که با طول موج ۱۰۶۴مناسب برای پوست ها و نواحی تیره است، در نتیجه با حداکثر ایمنی کار برای شما انجام می شود.

آیا موها پس از لیزر رشد می کنند؟

جواب کوتاه، نه است. هنگامی که فولیکول مو آسیب دیده ، نمی تواند موهای جدیدی ایجاد کند. با این حال ، به ناچار چند فولیکول موی مقاوم وجود خواهد داشت که موفق به فرار از لیزر در طی هر درمان خواهند شد. برخی از این فولیکول ها ممکن است فقط نازک تر شوند. معمولاً شما می توانید بعد از 8-10 جلسه لیزر کاهش 65٪ تا 85٪ درصد از موهای زائد را انتظار داشته باشید ، گاهی اوقات نیز كمتر ، اما این به واقع به ضخامت مو و نوع پوست ، هورمون ها و سایر عوامل ژنتیكی بستگی دارد.

لیزر مردان چقدر زمانبر می باشد ؟

معمولا لیزر فول بادی آقایان در کمتر از یک ساعت انجام شود. در قسمت کمر ۳۰ دقیقه ، در قسمت سینه و شکم ۲۰ دقیقه و برای خط کشاله ران ۱۰ دقیقه زمان لازم می باشد

آیا لیزر مردان دائمی است؟

یکی از دلایل اصلی حذف موهای زائد با لیزر در مردان، این است که لیزر آقایان در سراسر بدن یکسان عمل می کند. درمان با لیزر، از موهای زائد در لاله گوش تا کل پشت بدن موثر است. اصلاح با ریش تراش یا اصلاح با موم ممکن است قابل تحمل باشد ولی کاملا غیر ضروری است و اثرات آن کوتاه مدت بوده و بیهوده به نظر می رسد.

خدمات حرفه ای لیزر موهای زائد آقایان در کلینیک زیبایی گلدن رویال

کلینیک زیبایی گلدن رویال، همراه با تیم حرفه ای و پزشکان مجرب، لیزر موهای زائد شما را با جدیدترین دستگاه لیزر مدیو استار، به بهترین شکل ممکن و با بروزترین تکنولوژی های روز دنیا انجام می دهد.

لیزر موهای زائد آقایان

نظرات کاربران
guest
163 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
یاشار
یاشار
1400-08-12 10:33

سلام. میخواستم بدونم اگر لیزر مو انجام بدم بعدها عوارضشو نشون نده؟ مثلا 3 یا 4 سال بعد . چون لیزر موهای زائد آقایان اسمشو من تازه شنیدم فک کنم تازه این لیزر مردان باب شده. چون باشگاه که می رفتم چن تا از آقایان میگفتن لیزر دست و پا انجام دادن . منم کنجکاو شدم . گفتم بپرسم ببینم اگرعوارض نداره منم انجامش بدم.

امید
امید
1400-08-08 10:05

سلام. من قصد دارم لیزر موی بدن انجام بدم که بهم گفتن لیزر موی زائد آقایان با دستگاه الکس انجام میشه. این دستگاه لیزر موهای بدنم رو بطور دائمی از بین میبره؟ بدون اینکه پوست من رو مشاهده کنن این دستگاهو گفتن. راستش دودل شدم دیدم جواب کامنتا رو میدید گفتم قبل ازاینکه برم بپرسم ازتون

احمدرضا
احمدرضا
1400-08-01 16:50

سلام خدمت شما دکتر بزرگوار. دکتر جان من کیست مویی دارم و میخوام بدونم که این کیست مویی رو با لیزر در کلینیکتون درمان می کنید؟ ممنون میشم جواب منو بدید.

رامین
رامین
1400-07-19 09:27

سلام. واقعا آقایون هم میتونن لیزر بدن انجام بدن؟ من بخاطر رشته ی ورزشی که دارم و همچنین چون از قرص تستسترون استفاده می کنم کل بدنم پر مو شده. پس لیزر آقایان اوکیه و مشکلی نداره؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
1400-07-10 10:18

سلام . وقت بخیر .من قصد دارم کل بدنم رو لیزر مو انجام بدم .لیزر کل بدن چقدر طول میکشه؟

سجاد
سجاد
1400-07-05 18:31

سلام. من کاشت مو انجام دادم و بابت این کاشت دارم دارو مصرف میکنم . حالا میخوام لیزر بدن انجام بدم آیا داروهایی که مصرف میکنم باعث میشن که لیزر جواب نده؟

محمدرضا
محمدرضا
1400-07-04 20:07

سلام .شما لیزر خط ریش و گردن انجام میدید؟

Yaghma
Yaghma
1400-07-04 08:01

سلام .شما لیزر خط ریش و گردن هم انجام میدید؟

سینا
سینا
1400-06-30 21:08

سلام. لیزر موی آقایان آسیبی به باروری وارد نمیکنه؟؟

siyavash
siyavash
1400-06-22 10:19

سلام. من با دو دستگاه متفاوت لیزر انجام دادم ولی اصلا نتیجه درستی نگرفتم و فقط دروغ بهم گفتن .موهام ریزش داشتن اما باز مثل اول در میومدن. من ورزشکارم لیزر مو برام واجبه . الان باید آزمایش بدم تا دلیل رشد موها رو بدونم ؟ نمیدونم چرا لیزر جواب نداده

آخرین ویرایش 1 سال قبل توسط siyavash
سجاد
سجاد
1400-06-19 14:07

سلام من چند جلسه رفتم لیزر مو اما زیاد تاثیر نداشت .یعنی اون تاثیری که باید میزاشت رو تا الان نزاشته .مثلا این عکسی که گذاشتید از مراجعه کنندتون قشنگ ریزش مو مشخصه اما مال من اونطوری نشده دستگاهشونم فک کنم دایلود بود به نظر شما اگه بخوام برم جایی که با دستگاه دیگه لیزر کنن بد میشه ؟ هی دستگاه عوص کنم ممکن جواب نگیرم؟

فرشید
فرشید
1400-06-16 09:14

سلام . وقتتون بخیر . آقای دکتر من دستام خیلی پر و هستن . همچین چیزی امکان داره که من دستام رو لیزر کنم که کم مو بشن نه اینکه بطور کامل موها از بین برن؟

داوود
داوود
1400-06-13 20:38

سلام . لیزر موهای بدن مردان در یک جلسه چقدر اثر دارد و چند درصد مو ها از بین میره ؟

علیرضا
علیرضا
1400-06-10 08:44

سلام .وقتتون بخیر .شما لیزر زیر ابرو هم انجام میدید؟ و اگر انجام میدید چند جلسه لازمه و هزینش چقدره؟

میثم
میثم
1400-06-06 09:47

سلام . وقتتون بخیر . من دوسال پیش لیزر خط ریش انجام دادم و 6 جلسه رفتم و اما دیگه ادامه ندادم و الان موهای اون بخشی که لیزر کردم کمتر شدن و مثل قبل زخمت نیستن دیگه . دوست دارم خط ریشم خط بیوفته اگر بخوام باز برم لیزر دورها از اول شروع میشن یا تعداد جلسات کمتری رو میرم؟

علی
علی
1400-06-03 20:28

من تقریبا 7 جلسه لیزر کل بدن انجام دادم ولی اصلا جوابی که باید تا الان می گرفتم رو نگرفتم مخصوصا بخش موهای زائد شکم و کمر . آزمایش هم دادم که همه چی اوکی بود .دستگاه لیزر رو هم که از شون سوال کردم گفتن الکساندرایت 2018 کندلا بود .
الان کاملا عصبیم این همه هزینه کردم همش الکی بود. واقعا میترسم دوباره هزینه کنم
لطفا راهنماییم کنید. در ضمن من اصفهان زندگی میکنم و ممکنه چون شهرستان هستم دستگاه خوبی رو نداشته باشن؟ ممکنه مشکل از دستگاه باشه ؟

سیاوش
سیاوش
1400-05-30 23:51

سلام .خسته نباشید . من شما رو از طریق سایت پیدا کردم و میخوام از کرج برای لیزر مو بیام خدمتتون .فقط اینکه من مربی بدنسازی هستم و میخوام کل موهای زائد بدنم رو لیزر کنید ولی من بخاطر اینکه هم شاغلم و نمیتونم تند تند باشگاه رو بدون مربی بزارم و هم اینکه مسیرم کرجه و رفت و آمد به کلینیک شما برام سخته برای تمدید لیزر فک نکنم زود ب زود بتونم بیام . میشه بگید دقیقا هر چند روز باید برای تمدید لیزر بیام .اگر پاسخ دهی از سایت براتون مشکله من تماس بگیرم و تلفنی مشاوره بگیرم.

منوچهر آذرنیا
منوچهر آذرنیا
1400-05-28 15:10

سلام
چند وقت پیش جلسات لیزر موهای زائد رو در یک مرکز لیزر که خیلی هم شناخته شدس انجام دادم .دکتر گفت 7 جلسه لیزر برات لازمه من 7 جلسه با دستگاه الکساندرا لیزر موهای زائد انجام دادم و از جلسه سوم حس میکردم موهام ریزش آنچنانی ندارن به دکتر گفتم اما میگفتن من پوستم تیره هست دیرتر جواب میده الان 8 ماه از لیزرم میگزره و من الان متاسفانه ایران نیستم تمام جلساتم تموم شدن و از 4 ماه قبل موهای بدنم باز دراومدن . الان من لیزر مو دوباره انجام بدم یک جلسه کافیه ؟

پوریا نمازی
پوریا نمازی
1400-05-26 09:45

سلام، امکانش هست که صورت مردان لیزر بشه یجورایی که فقط موها کم پشت و نرم بشن یعنی بطور کامل موها حذف نشن. حجمشون کمتر بشه. همچین چیزی ممکنه؟

علی
علی
1400-05-25 09:53

باسلام من برای خط ریش چند جلسه به یک مرکز برای لیزر رفتم که بعد از تموم شدن جلسات لیزر که تقریبا 5 ماه میشه. یعنی کلا جلسات تموم شدن و بهم گفتن که دیگه برای تمدید نرم اما هنوزم بعد از گذشت این 5 ماه موهای خط ریش زیر پوستم هستن و من با موچین میکنمشون و اون قسمتا جوش میزنن . مگه لیزر انجام نمیدید که دیگه مویی نباشه پس چرا من باید با موچین موها رو بکنم؟ این حرکت طبیعیه؟ میشه راهنماییم کنید که باید چکار کنم