You are currently viewing چگونه موهای زائد را برای همیشه از بین ببریم؟

در این مقاله گزینه های معمول برای از بین بردن موهای زائد مردان و زنان توضیح داده شده است. این گزینه ها مطمئن ترین و ساده ترین روش های از بین بردن موهای زائد بدن برای خانمها و آقایان است.

از بین بردن موهای زائد بدن در بین خانمها همیشه معمول بودن است و زنانی که در طول تاریخ به زیبایی خود اهمیت می داده اند به دنبال روشهای دائمی تری برای امر بوده اند.

 موهای زائد بدن

در مورد آقایان نیز ، علی رغم فرهنگ مردانگی که ممکن است شما در آن تربیت شده باشید یا امروزه وجود داشته باشد بسیاری از مردان موهای بدن خود را از بین می برند یا حداقل آنها را مرتب می کنند. در واقع بیش از 60 درصد مردان موهای زائد خود را از بین می برند. امروزه با تیغ ، موم ، لیزر یا کرم موهای را می توان به راحتی موهای زائد مردان را از بین برد ، بنابراین به نظافت خود بپردازید!

بهترین روش از بین بردن موهای زائد بدن

کلینیک زیبایی گلدن رویال روش های متداول موقت و دائمی موجود برای از بین بردن موهای زائد بدن زنان و مردان و همچنین بهترین روش از بین بردن موهای زائد بدن را توضیح داده است و شما می توانید برای دریافت ویزیت و مشاوره درباره بهترین روش حذف موهای زائد مناسب خود از طریق شماره های اقدام نمایید.

روش های دائمی از بین بردن موهای زائد بدن

1- لیزر موهای زائد

اگر می خواهید یک بار و برای همیشه از شر موهای ناخواسته بدن خلاص شوید، درمان لیزر را برای از بین بردن مو انجام دهید. لیزر موهای زائد یکی از روشهای برجسته برای رفع موهای زئد برای مردان است. لیزر یک روش دائمی موزدایی است که از اشعه لیزر برای نفوذ به پوست و از بین بردن سلول های مو استفاده می کند.

لیزر موهای زائد

در این روش پرتوی لیزر از طریق پوست شما به فولیکول های مو نفوذ کرده و آنها را از بین می برد. به دلیل از بین رفتن فولیکول های مو ، موها به خودی خود می ریزند و برای مدت زمان خیلی طولانی رشد نمی کنند. از بین بردن موهای زائد مردان با لیزر مو نیاز به چندین جلسه دارد تا بطور کامل اثر کند.

اگرچه این روش روی هر نوع مویی جواب می دهد ، اما مردان با پوست روشن و موی تیره می توانند نتایج بهتری را مشاهده کنند زیرا موهای تیره نور لیزر را به خوبی جذب می کنند و باعث افزایش کارایی لیزر می شوند.

لیزر موهای زائد آقایان

همچنین آقایان می توانند با استفاده از لیزر مو ، موهای صورت و ریش خود را در کوتاهترین زمان و بصورت دائمی مرتب نمایند.

2- الکترولیز مو

الکترولیز مو نیز یک راه حل دائمی برای از بین بردن موهای زائد بدن در خانم ها و آقایان است که از جریان الکتریکی برای از بین بردن مو از ریشه استفاده می کند. در این فرآیند ، از یک الکترود سوزنی شکل استفاده می شود که جریان الکتریکی را از پوست بدن انتقال داده و ریشه های مو را از بین می برد. این روش از رشد مو جلوگیری می کند. این فرآیند در مناطق کوچکتر مانند زیر بغل و ابرو بهتر عمل می کند.

عیب بزرگ روش الکترولیز تعداد جلسات طولانی برای انجام آن و نیز دردناک بودن این روش می باشد و تنها برای مناطق کوچک توصیه می شود. اما همچنان لیزر موهای زائد بهترین روش می باشد.

اگرچه گزینه های مختلفی در مورد چگونگی از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد ، اما افراد باید این گزینه را براساس آستانه درد و شرایط بدنی خود انتخاب کنند. برای دستیابی به نتایج عالی ، انجام لیزر مو در یک کلینیک زیبایی معتبر و توسط یک متخصص توصیه می شود.

راه های از بین بردن موهای زائد بطور موقت

1- کرم ها

کرم موبر یک روش بدون درد و آسانترین روش برایرفع موهای زائد بدن است. دو نوع کرم موبر موثر برای حذف موهای زائد مردان وجود دارد: یکی برای پوست های طبیعی و دیگری برای پوست های حساس. نتیجه استفاده از کرم های موبر پوستی صاف تر است که ماندگاری آن بیشتر از تراشیدن مو است.

وقتی کرم را روی موها می زنید ، در زمان مشخص شده که معمولا روی بسته نوشته می شود، مو را از روی سطحپوست پاک می کند. به راحتی می توانید از کرم های رفع موهای زائد در خانه و روی همه مناطق بدن خود استفاده کنید.

2- اپیلاسیون

اپیلاسیون یک روش از بین بردن موهای زائد است که با استفاده از پارچه و موم ، موها را از ریشه پاک می کند. این روش کمی دردناک است اما موها را از ریشه برمی دارد و به شما امکان می دهد تا 4 هفته از پوست صاف و بدون مو لذت ببرید. اپیلاسیون را می توانید در سالن توسط متخصصان و یا اینکه خودتان آن را در خانه با کیت های اپیلاسیون انجام دهید.

3- تراشیدن مو

همه آنچه شما برای اصلاح نیاز دارید یک تیغ تیز خوب و یک کرم کف کننده است. اصلاح سریع و آسان است و با کمترین مهارت انجام می شود. با این حال ، همیشه احتمال بریدگی وجود دارد. همچنین تراشیدن امکان رشد موهای زیر پوستی را بهمراه دارد. نتایج این روش کمترین میزان ماندگاری را نسبت به سایر روشها دارد.

آنچه که باید قبل از لیزر بدانید

در روش لیزر مو برخلاف اپیلاسیون لازم نمیباشد که منتظر باشید تا موهای زائدتان بلند شود. در این روش بهتر است موهای زائد یک تا دو روز قبل از هر جلسه لیزر کوتاه نمایید. اما نه با روشهایی نظیر اپیلاسیون که ریشه مو را نیز از بین می برند. بهترین روش اصلاح با ژیلت می باشد که و را فقط از سطح پوست پاک می کنند.

از بین بردن موهای زائد بدن مردان

هر چه اندازه موهای زائد کوتاهتر باشد، انرژی لیزر سریع‌تر به فولیکول‌ مو می‌رسد و لیزر درمانی اثربخش خواهد بود.

پزشکان متخصص پوست گلدن رویال توصیه میکنند که از دو تا سه هفته قبل از درمان در معرض نور خورشید قرار نگیرید و از سولاریوم استفاده نکنید. برای مراقبت های پس از لیزر متخصص توصیه‌های لازم را با توجه به نوع پوست و ماهیت درمان ارائه می‌هد.

در صورتی که مشکلی با صرفه هزینه برای از بین بردن موهای زائد بدن تان ندارید، مطمئنا لیزر موهای زائد بدن می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای این موضوع باشد. امروزه لیزر یکی از پرطرفدارترین روش ها برای رفع دائمی موهای زائد می باشد.

همچنین لیزر بیکینی میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد.

قیمت لیزر موهای زائد

  • تبلیغات بی شماری برای انجام لیزر موهای زائد آقایان و خانم ها با هزینه کم وجود دارد که معمولا از دستگاه های با کیفیت پایین و افراد غیر متخصص استفاده می کنند که در نهایت علاوه بر افزایش تعداد جلسات لازم برای از بین بردن موهای زائد ، به دلیل رعایت نکردن استاندارهای لازم موجب بروز عوارض پوستی نظیر سوختگی ،التهاب ، عفونت و آکنه در مراجعه کنندگان می شوند.
  • با توجه به حجم و ضخامت موی آقایان ، هزینه لیزر مو در آقایان بیشتر از خانم ها می باشد. این هزینه به دلیل تراکم مو ، وسعت ناحیه ، تعداد جلسات مورد نیاز که در آقایان بیشتر است و نیز نوع دستگاه و مهارت پزشک متخصص تعیین می شود.
  • افراد با پوست روشن و موی تیره و ضخیم نتایج بهتری کسب خواهند نمود. این به این معنا نیست که لیزر مو روی افراد دیگر تاثیر نمی گذارد.

در افراد با پوست روشن و موی تیره بدلیل کاهش ملانین یا رنگدانه در پوست و عدم جذب نور لیزر توسط آن احتمال التهاب پوست به صفر می رسد و برعکس موهای تیره به دلیل وجود ملانین با جذب بهتر لیزر، سوزانده و از بین خواهند رفت.

خدمات حرفه ای لیزر موهای زائد بدن در کلینیک زیبایی گلدن رویال

خدمات لیزر موهای زائد بدن در کلینیک زیبایی گلدن رویال توسط تیم حرفه ای و پزشک متخصص انجام می شود.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره رفع موهای زائد و رزرو وقت قبلی، با ما در کلینیک زیبایی گلدن رویال تماس بگیرید. برخی دیگر از خدمات زیبایی پوست و مو در گلدن رویال شامل بوتاکس ، پاکسازی پوست ، هایفوتراپی، جوانسازی پوست ، تزریق ژل  و …. می باشد.

همراهان گرامی توجه داشته باشید بهترین روش اصلاح موهای زائد بدن ، لیزر می باشد چرا که لیزر یکی از روش های درمانی طولانی مدت می باشد.

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments