You are currently viewing از بین بردن موهای زائد برای همیشه چگونه ممکن است؟

آیا از بین بردن موهای زائد برای همیشه ممکنه ؟در این مقاله گزینه های معمول برای از بین بردن موهای زائد بدن مردان و زنان توضیح داده شده است. این گزینه ها مطمئن ترین و ساده ترین روش های از بین بردن موهای  بدن برای خانم ها و آقایان است. رفع موهای زائد بدن در بین خانم ها همیشه معمول بودن است و زنانی که در طول تاریخ به زیبایی خود اهمیت می داده اند به دنبال روشهای دائمی تری برای امر بوده اند.

در مورد آقایان نیز ، علی رغم فرهنگ مردانگی که ممکن است شما در آن تربیت شده باشید یا امروزه وجود داشته باشد بسیاری از مردان موهای بدن خود را از بین می برند یا حداقل آنها را مرتب می کنند. در واقع بیش از 60 درصد مردان موهای زائد خود را از بین می برند. امروزه با تیغ ، موم ، لیزر یا کرم موهای را می توان به راحتی موهای زائد مردان را از بین برد ، بنابراین به نظافت خود بپردازید!

 موهای زائد بدن

بهترین روش از بین بردن موهای زائد بدن

کلینیک زیبایی گلدن رویال روش های متداول از بین بردن موهای زائد برای همیشه و موقت بدن زنان و مردان و همچنین بهترین روش از بین بردن موهای بدن را توضیح داده است و شما می توانید برای دریافت ویزیت و مشاوره درباره بهترین روش رفع موهای زائد مناسب خود از طریق شماره های اقدام نمایید.

روش حذف موهای زائد نتایج بدست آورده
حذف موهای زائد با موچین _ اصلاح _ کرم موبر – اپیلاسیون رشد دوباره موها بعد از گذشت 4 روز تا یک هفته
الکترولیز مو راه حل دائمی برای از بین بردن موهای زائد خانم ها و آقایان می باشد

درد بیشتری نسبت به لیزر دارد.

لیزر موهای زائد 90 تا 75 درصد موها بطور دائمی و برای همیشه از بین می روند و بهترین گزینه برای رهایی از موهای زائد برای همیشه می باشد.

از بین بردن موهای زائد برای همیشه

چگونه مو های زائد را برای همیشه از بین ببریم ؟چندین روش دائمی برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد که ما در این بخش به آنها اشاره کرده ایم:

1- لیزر موهای زائد

اگر می خواهید یک بار و برای همیشه از شر موهای ناخواسته بدن خلاص شوید و یا به فکر از بین بردن موهای زائد صورت برای همیشه هستید ، درمان لیزر را برای از بین بردن مو انجام دهید. لیزر موهای زائد یکی از روش های برجسته برای رفع موهای زئد برای مردان است.

لیزر یک روش دائمی موزدایی است که از اشعه لیزر برای نفوذ به پوست و از بین بردن سلول های مو استفاده می کند. در این روش پرتوی لیزر از طریق پوست شما به فولیکول های مو نفوذ کرده و آنها را از بین می برد. به دلیل از بین رفتن فولیکول های مو ، موها به خودی خود می ریزند و برای مدت زمان خیلی طولانی رشد نمی کنند.

همچنین بخوانید:  لیزر ابرو

 

از بین بردن موهای زائد مردان با لیزر مو نیاز به چندین جلسه دارد تا بطور کامل اثر کند. اگرچه این روش روی هر نوع مویی جواب می دهد ، اما مردان با پوست روشن و موی تیره می توانند نتایج بهتری را مشاهده کنند زیرا موهای تیره نور لیزر را به خوبی جذب می کنند و باعث افزایش کارایی لیزر می شوند. همچنین آقایان می توانند با استفاده از لیزر مو ، موهای صورت و ریش خود را در کوتاهترین زمان و بصورت دائمی مرتب نمایند.

2- الکترولیز مو

الکترولیز مو نیز یک راه حل دائمی برای از بین بردن موهای زائد بدن در خانم ها و آقایان است که از جریان الکتریکی برای از بین بردن مو از ریشه استفاده می کند. در این فرآیند ، از یک الکترود سوزنی شکل استفاده می شود که جریان الکتریکی را از پوست بدن انتقال داده و ریشه های مو را از بین می برد. این روش از رشد مو جلوگیری می کند. این فرآیند در مناطق کوچکتر مانند زیر بغل و ابرو بهتر عمل می کند.

عیب بزرگ روش الکترولیز تعداد جلسات طولانی برای انجام آن و نیز دردناک بودن این روش می باشد و تنها برای مناطق کوچک توصیه می شود. اما همچنان از بین بردن موی بدن با لیزر  بهترین روش می باشد.

اگرچه گزینه های مختلفی در مورد چگونگی از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد ، اما افراد باید این گزینه را براساس آستانه درد و شرایط بدنی خود انتخاب کنند. برای دستیابی به نتایج عالی ، انجام لیزر مو در یک کلینیک زیبایی معتبر و توسط یک متخصص توصیه می شود.

راه های از بین بردن موهای زائد بطور موقت

1- کرم ها

کرم موبر یک روش بدون درد و آسانترین روش برایرفع موهای زائد بدن است. دو نوع کرم موبر موثر برای حذف موهای زائد مردان وجود دارد: یکی برای پوست های طبیعی و دیگری برای پوست های حساس. نتیجه استفاده از کرم های موبر پوستی صاف تر است که ماندگاری آن بیشتر از تراشیدن مو است.

همچنین بخوانید:  معرفی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران

وقتی کرم را روی موها می زنید ، در زمان مشخص شده که معمولا روی بسته نوشته می شود، مو را از روی سطحپوست پاک می کند. به راحتی می توانید از کرم های رفع موهای زائد در خانه و روی همه مناطق بدن خود استفاده کنید.

2- اپیلاسیون

اپیلاسیون یک روش از بین بردن موهای زائد است که با استفاده از پارچه و موم ، موها را از ریشه پاک می کند. این روش کمی دردناک است اما موها را از ریشه برمی دارد و به شما امکان می دهد تا 4 هفته از پوست صاف و بدون مو لذت ببرید. اپیلاسیون را می توانید در سالن توسط متخصصان و یا اینکه خودتان آن را در خانه با کیت های اپیلاسیون انجام دهید.

3- تراشیدن مو

همه آنچه شما برای اصلاح نیاز دارید یک تیغ تیز خوب و یک کرم کف کننده است. اصلاح سریع و آسان است و با کمترین مهارت انجام می شود. با این حال ، همیشه احتمال بریدگی وجود دارد. همچنین تراشیدن امکان رشد موهای زیر پوستی را بهمراه دارد. نتایج این روش کمترین میزان ماندگاری را نسبت به سایر روشها دارد.

آنچه که باید قبل از لیزر بدانید

در روش لیزر مو برخلاف اپیلاسیون لازم نمی باشد که منتظر باشید تا موهای زائدتان بلند شود. در این روش بهتر است موهای زائد یک تا دو روز قبل از هر جلسه لیزر کوتاه نمایید. اما نه با روش هایی نظیر اپیلاسیون که ریشه مو را نیز از بین می برند. بهترین روش اصلاح با ژیلت می باشد که و را فقط از سطح پوست پاک می کنند.

از بین بردن موهای زائد بدن مردان

هر چه اندازه موهای زائد کوتاهتر باشد، انرژی لیزر سریع‌تر به فولیکول‌ مو می‌رسد و لیزر درمانی اثربخش خواهد بود.

پزشکان متخصص پوست گلدن رویال توصیه میکنند که از دو تا سه هفته قبل از درمان در معرض نور خورشید قرار نگیرید و از سولاریوم استفاده نکنید. برای مراقبت های پس از لیزر متخصص توصیه‌های لازم را با توجه به نوع پوست و ماهیت درمان ارائه می‌هد.

در صورتی که مشکلی با صرفه هزینه برای از بین بردن موهای زائد بدن تان ندارید، مطمئنا از بین بردن موی بدن با لیزر می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای این موضوع باشد. امروزه لیزر یکی از پرطرفدارترین روش ها برای رفع دائمی موهای زائد می باشد. همچنین لیزر بیکینی میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد.

همچنین بخوانید:  معرفی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021

همراهان عزیز حتما قبل از انجام لیزر درمورد کلینیک زیبایی مورد نظر تحقیق کنید و حتما  رعایت بهداشت کلینیک را در الویت خود قرار دهید .

قیمت لیزر موهای زائد

  • تبلیغات بی شماری برای انجام لیزر موهای زائد آقایان و خانم ها با هزینه کم وجود دارد که معمولا از دستگاه های با کیفیت پایین و افراد غیر متخصص استفاده می کنند که در نهایت علاوه بر افزایش تعداد جلسات لازم برای از بین بردن موهای زائد ، به دلیل رعایت نکردن استاندارهای لازم موجب بروز عوارض پوستی نظیر سوختگی ،التهاب ، عفونت و آکنه در مراجعه کنندگان می شوند.
  • با توجه به حجم و ضخامت موی آقایان ، هزینه لیزر مو در آقایان بیشتر از خانم ها می باشد. این هزینه به دلیل تراکم مو ، وسعت ناحیه ، تعداد جلسات مورد نیاز که در آقایان بیشتر است و نیز نوع دستگاه و مهارت پزشک متخصص تعیین می شود.
  • افراد با پوست روشن و موی تیره و ضخیم نتایج بهتری کسب خواهند نمود. این به این معنا نیست که لیزر مو روی افراد دیگر تاثیر نمی گذارد.

در افراد با پوست روشن و موی تیره بدلیل کاهش ملانین یا رنگدانه در پوست و عدم جذب نور لیزر توسط آن احتمال التهاب پوست به صفر می رسد و برعکس موهای تیره به دلیل وجود ملانین با جذب بهتر لیزر، سوزانده و از بین خواهند رفت. جهت اطلاع از قیمت لیزر موهای زائد اینجا کلیک کنید.

خدمات حرفه ای لیزر موهای زائد بدن در کلینیک زیبایی گلدن رویال

خدمات لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی گلدن رویال توسط تیم حرفه ای و پزشک متخصص انجام می شود.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره رفع موهای زائد و رزرو وقت قبلی، با ما در کلینیک زیبایی گلدن رویال تماس بگیرید. برخی دیگر از خدمات زیبایی پوست و مو در گلدن رویال شامل بوتاکس ، پاکسازی پوست ، هایفوتراپی، جوانسازی پوست ، تزریق ژل  ، برداشتن خال ، درمان عرق با بوتاکس و …. می باشد.

همراهان گرامی توجه داشته باشید بهترین روش از بین بردن موهای زائد برای همیشه ، لیزر می باشد چرا که لیزر یکی از روش های درمانی طولانی مدت می باشد.

نظرات کاربران
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ارشاد
ارشاد
1400-07-18 14:03

قیمت اصلی لیزر چند هست تشکر

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک(@sinaadmin)
پاسخ به  ارشاد
1400-07-19 14:41

سلام وقت بخیر
داخل صفحه هزینه خدمات میتونین مشاهده بفرمایید.