راهنمای کامل انجام لیزر زیر بغل

بسیاری از زنان و مردان در طول زندگی خود صدها و شاید حتی هزاران بار زیر بغل خود را می تراشند. ایده کنار گذاشتن این کار خسته کننده ،شاید جذاب به نظر برسد و شاید از خود بپرسید که آیا لیزر موهای زائد گزینه مناسبی است؟ اما با توجه به حساس بودن زیر بغل ، آیا لیزر روشی بی خطر است؟

اگرچه ممکن است لیزر کردن روشی سخت و تهاجمی بنظر برسد، اما در واقع این روش برای زیر بغل شما بی خطر است. در حقیقت ، پوست این ناحیه را لطیف تر می کند و درد ناچیزی در حین عمل وجود دارد. از آنجا که زیر بغل یک ناحیه کوچک است ، درمان لیزر در این محل معمولاً کمتر از 10 دقیقه طول می کشد – به همین دلیل برخی افراد پیشنهاد می کنند قبل از مناطق بزرگتر بدن ، حذف موی زیر بغل را با لیزر امتحان کنید.

لیزر موهای زائد

سالها اصلاح می تواند پوست حساس زیر بغل را خشن کند. مشکلاتی مانند موهای زیرپوستی  و برجستگی هایی که به لیل استفاده از تیغ به وجود امده اند ، ناخوشایند است و حتی منجر به زخم شدن می شود. در روش لیزر کردن مو ، این مشکلات وجود ندارد.

لیزر کردن موهای زیر بغل به جای تخریب سطح پوست برای از بین بردن موقت موها ، با هدف قرار دادن ملانین در فولیکول مو ، ریشه مو را برای همیشه هدف و از بین می برد. این باعث می شود سطح پوست شما سالم و بدون آسیب باشد.

چگونه موهای زیر بغل را برای همیشه از بین ببریم ؟

چگونه موهای زیر بغل را برای همیشه از بین ببریم ؟ تراشیدن زیر بغل شما اغلب  خطرناک است زیرا شما نمی توانید این ناحیه را کامل ببینید. بدتر از آن ، انحنای منحنی زیر بغل شما باعث می شود استفاده از تیغ سخت تر باشد.

موهای زیر پوستی حاصل از تراشیدن نیز مسئله ای بسیار شایع است. اپیلاسیون یک روش امکانپذیر است ، اما یک گزینه ناراحت کننده و ناخوشایند است. چرا در عوض این همه سختی لیزر زیر بغل را امتحان نمی کنید؟ و حالا در پاسخ به سوال چگونه موهای زیر بغل را برای همیشه از بین ببریم باید گفت لیزر زیر بغل سریع ، بدون دردسر و بدون درد است.

از بین بردن موی زیر بغل با لیزر چگونه انجام می شود؟

روند لیزر زیر بغل در حالت خوابیده و در حالی که بازوی شما بالاتر از سر است ، شروع می شود. سپس متخصص لیزر منطقه ای که نیاز به از بین بردن مو دارد را دقیق مشخص می کند

پس از آن درمان لیزر زیر بغل آغاز می شود. متخصص یا پزشک شما ،  لیزر را به سرعت و به طور موثر بر روی ناحیه زیر بغل اجرا می کند. این کار باعث از بین رفتن فولیکول های مو در ریشه می شود.

در این مدت برخی  از افراد احساس سوزن سوزن شدن ضعیف را توصیف می کنند ، در حالی که برخی دیگر حتی همین را نیز احساس نمی کنند و درمان برایشان کاملا بدون درد است.

درمان زیر بغل به معنای واقعی کلمه تنها چند دقیقه طول می کشد و می توانید پس از شروع درمان به راحتی در مهمانی ها با لباس بدون آستین ظاهر و احساس نگرانی نداشته باشید.

حذف موهای زیائد زیر بغل

لیزر موهای موجود در فولیکول مو را هدف قرار می دهد تا از رشد آینده آن فولیکول جلوگیری کند. با این حال ، لیزر می تواند فقط موهایی را که در مرحله رشد هستند تحت تأثیر قرار دهد ، بنابراین تعداد جلسات بیشتری برای از بین بردن تمام موهای منطقه مورد نظر ضروری است

موهای تیره بیشتر پذیرای روش لیزرهستند زیرا لیزر جذب ملانین می شود. لیزر ممکن است برای موهای قرمز ، بور و خاکستری موثر نباشد

در حالی که لیزر موی زیر بغل ایمن است ، اما عوارض جانبی آن نیز وجود دارد و ممکن است در ناحیه درمان شده قرمزی ، تورم یا احساس آفتاب سوختگی مشاهده کنید.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر زیر بغل چقدر می باشد؟

لیزر زیر بغل چند جلسه طول میکشد ؟ این سوالی است که اکثر مراجعه کنندگان به کلینیک زیبایی گلدن رویال از ما میپرسند که در جواب باید گفت :تعداد جلسات لیزر بسته به نوع ، محل و بافت موهای شما متفاوت خواهد بود. به طور متوسط برای از بین بردن کامل مو حدود 6 تا 8 جلسه لیزر نیاز خواهید داشت ، در طی این جلسات لیزر ، ابتدا ریشه های مو از بین می روند ، سپس کاملاً ریخته می شود. همچنین لیزر موهای زائد آقایان تعداد جلسات بیشتری نیاز دارد.

مزایای از بین بردن موی زیر بغل با لیزر

  • لیزر بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل است.
  • این روش غیر تهاجمی و بدون خطر است
  • لیزر یک روش بدون درد برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل است
  • نتایج لیزر زیربغل طولانی و دائمی است
  • در نتیجه این روش پوست صاف و یکدست می شود
  • هزینه لیزر زیر بغل ناچیز و مقرون بصرفه است

آیا لیزر زیر بغل عوارض دارد؟

لیزر موی زیر بغل بدون هیچگونه عوارض می باشد البته برای برخی از افراد که پوست حساسی دارند ممکن است بعد لیزر تورم . قرمزی را بر ناحیه زیر بغل مشاهده کنند که بعد از گذشت چند ساعت یا چند روز بطور کامل قرمزی و تورم رفع میگردد.

اگر شما قصد انجام لیزر زیر بغل را دارید اما بدلیل شنیدن اخبار نادرست درباره عوارض لیزر زیر بغل به شما پیشنهاد می کنیم مقاله کامل و جامع کلینیک گلدن رویال که مربوط به عوارض لیزر زیر بغل و لیزر بیکینی است را مطالعه نمایید.

آیا لیزر ، پوست زیر بغل را تیره تر می کند؟

خیر! دستگاههای لیزر رنگدانه های پوست را تحت تاثیر قرار نمی دهند و تنها روی ملانین مو اثر می گذارند به همین دلیل نمی توانند سبب تغییر رنگ پوست ناحیه شوند.

آیا لیزر پوست زیر بغل را تیره می کند

اما وقتی با لیزر مو دریافت می کنید ، این روند فقط موها را از بین نمی برد ، همچنین ریشه مو و موهای زیر پوستی را نیز از بین می برد ، که باعث می شود زیر بغل شما بسیار روشن تر از آنچه وجود دارد ، به نظر برسد. این روش می تواند مشکل تیرگی زیر بغل های را برای طولانی مدت برطرف کند ، کاری که هیچ وقت اصلاح یا اپیلاسیون قادر به انجام آن نیست.

در واقع به این دلیل که در روش لیزر موهای زیر پوستی از بین می روند و همچنین این روش برجستگی و یا زخمی روی پوست باقی نمی گذارد ، شما پس از انجام لیزر زیر بغل ، پوستی یکدست و صاف  به دست خواهید آورید. در مورد لیزر بیکینی و سایر نواحی نیز همین روند اتفاق می افتد.

البته برخی افراد ممکن است پس از لیزر روس پوست لکه های تیره یا روشن مشاهده کنند که این مورد موقتی است و نهایتا تا یک روز از بین خواهد رفت.

قیمت لیزر زیر بغل

هزینه از بین بردن موهای اضافه زیر بغل با توجه به دستگاه مورد استفاده ، تعداد جلسات مورد نیاز و متخصص و کلینیک زیبایی که اینکار را انجام می دهد،  متفاوت است. برای کسب اطلاع کامل درمورد قیمت لیزر موهای زائد اینجا کلیک کنید.

خدمات لیزر زیر بغل در کلینیک زیبایی گلدن رویال

انجام خدمات لیزر زیر بغل در کلینک زیبایی گلدن رویال توسط تیم حرفه ای و پزشک متخصص با بروزترین دستگاه های روز دنیا انجام می شود.

 

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها