لیزر الکساندرایت

لیزر الکساندرایت یکی از دستگاه های لیزر می باشد که امروزه بسیاری از کلینیک زیبایی از آن برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کنند.

این دستگاه لیزر یکی از بهترین و سریعترین دستگاه های لیزر موهای زائد به شمار می رود که در از بین بردن موهای زائد قدرت بسیار زیادی دارد.

 

 

معرفی دستگاه لیزر الکساندرایت

طول موج که در این دستگاه وجود دارد به طور مستقیم در ریشه و فولیکول مو نفوذ پیدا می کند و می تواند آن را به طور کلی از بین ببرد. لیزر الکساندرایت و استفاده از آن در افرادی که پوست های روشن دارند فواید بسیار زیادی دارد و به همین دلیل به خوبی می تواند موهای زائد افراد را از بین ببرد.

اما کسانی که پوست تیره دارند در استفاده کردن از لیزر الکسانداریت باید دقت داشته باشند که از سیستم خنک کننده آنها برایشان استفاده شود تا بتواند ریشه موی آنها را از بین ببرد.

لیزر موهای زائد

یکی از نکاتی که بسیار اهمیت دارد و باید در این مورد اطلاعات لازم را به دست آوردید، این است که دستگاه الکساندرایت دارای انواع متعددی می باشد و هر یک از آنها هم دارای ویژگی های متنوعی هستند، برای اینکه با انواع لیزر الکساندرایت آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه آنها را معرفی می کنیم.

انواع دستگاه لیزر الکساندرایت

همانطوری که بیان نمودیم لیزر الکساندرایت دارای انواع متعددی می باشد . با کلینیک زیبایی گلدن رویال همراه باشید تا به معرفی آنها بپردازیم:

دستگاه لیزر آریون

دستگاه لیزر آریون Orion 

این نوع از لیزر الکساندرایت یکی از سریعترین لیزر هایی می باشد که در سراسر دنیا وجود دارد. طول موج که در این لیزر وجود دارد بسیار قوی است و بالغ بر 755 نانومتر می باشد.

این لیزر می توانید هر نوع موی زائد را به خوبی از بین ببرد و تمامی استانداردهایی که در لیزر باید وجود داشته باشد را دارد. یکی از مهمترین ویژگی هایی که در این نوع از لیزر وجود دارد این است که، اسکنر بزرگ دارد و به همین دلیل می تواند ناحیه هایی که بزرگ هستند را به راحتی لیزر کند.

پالس هایی که در این نوع لیزر وجود دارد فاصله زمان کوتاهی دارد و در این حین عملیات خنک سازی پوست را هم انجام می دهد، به همین دلیل باید بدانید که سوخته شدن پوست با این لیزر امکان ندارد برای شما رخ دهد.

عکس دستگاه لیزر الکساندرایت

دستگاه لیزر آلما Alma 

این لیزر هم در بین لیزرهای دیگری که در دسته بندی لیزر الکساندرایت قرار می گیرد، دارای قدرت و ویژگی های منحصر به فردی می باشد. استفاده کردن از این لیزر موجب می شود که پالس های بسیار زیادی وارد فولیکول مو شوند و از این طریق آنها را گرم کنند تا از بین بروند.

سرعتی که در این نوع از لیزر الکساندرایت وجود دارد بسیار بلا می باشد و به همین دلیل در سریعترین زمان می تواند تمامی موهای زائد را که بر روی پوست وجود دارد را از بین ببرد.

یکی از مهمترین ویژگی های که این لیزر دارد این است که، با انواع پوست صورت سازگاری دارد و به بهترین شکل ممکن می تواند تمامی موهای زائد را از بین ببرد.

سیستم خنک کننده این دستگاه موجب می شود که بدن شما دچار سوختگی و یا عوارض دیگری نشود. یکی از ویژگی های منحصر به فردی که در این دستگاه وجود دارد، ویژگی اپیلیکاتوری آن می باشد که به این وسیله می تواند تمامی نواحی پوست را تحت تاثیر قرار دهد تا به خوبی موهای زائد پوست را از بین ببرد.

دستگاه لیزر کوترا

دستگاه لیزر کوترا Cuter 

یکی دیگر از انواع لیزر الکساندرایت که برای از بین بردن موهای زائد  خانم ها و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد، این لیزر می باشد و از آنجایی ک سرعت بسیار زیادی دارد، افراد بسیاری از آن استفاده می کنند.

یکی از بهترین لیزرهایی که برای تمامی رنگ پوست ها مناسب می باشد و شما اگر پوست روشن و یا تیره داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید، این نوع از لیزر الکساندرایت می باشد. این لیزر یکی از لیزرهای ایمن می باشد که سیستم خنک کننده هم دارد و بر همین اساس افراد با استفاده از آن دچار سوختگی نخواهند شد.

یکی از مهمترین ویژگی های آن این است که می تواند طیف بسیار زیادی از سیاهرگ های عنکبوتی را به خوبی از بین ببرد و آنها را درمان کند، همچنین پوست های روشن و یا برنز را هم می تواند درمان کند.

اینکه شما کدام یکی از دستگاه های لیزر الکساندرایت را برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده کنید، بستگی به نظر پزشک شما دارد، چرا که پزشک در زمینه شناخت نوع پوست شما و موهای زائدتان به خوبی می تواند در این مورد تصمیم گیری کند و بهترین دستگاه را برای از بین بردن موهای زائد شما مورد استفاده قرار دهد.

عکس دستگاه لیزر الکساندرایت

دستگاه لیزر الکساندرایت یا دایود ؟

 این دو دستگاه لیزر تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند چرا که در سال 2001 ، این دو لیزر را با یکدیگر مقایسه کردند که نتایج بدست آمده نشان داد که دستگاه الکساندرایت رشد مو را تا 85 درصد کاهش داد اما دستگاه لیزر دایود تا 84 درصد باعث کاهش رشد مو  می شود. این مطالعه نشان می‌­دهد که دستگاه دایود تفاوت چندانی با دستگاه الکسانداریت ندارد.

لیزر الکساندرایت برای چه نوع پوستی مناسب است؟

 دستگاه الکساندرایت 2021 بدلیل طول موجی که دارد معمولا مناسب افرادی که پوست تیره دارند نمی باشد و مناسب افرادی است که پوستی روشن و موهای تیره دارند . 

نحوه عملکرد دستگاه لیزر الکساندرایت 2021

• عملکرد لیزر الکساندرایت به این صورت می باشد که طول موج نور این دستگاه با انرژی بالا به ناحیه هدف تابیده می‏ شود و گرما ایجاد می‏ کند. 

• این حرارت یا گرما  فولیکولهای  مو را مورد هدف قرار می‏ دهند و سپس فولیکول ‏های مو از ریشه بیرون می‏ آیند و به مرور زمان رشد آن‏ها  کم می شود و به مرور زمان با تمدید جلسات لیزر مو ، 80 تا 90 درصد موهای بدن از بین می روند.

چه نوع مشکلات پوستی با لیزر الکساندرایت درمان می شود؟

  • درمان واریس
  • درمان رگ ‏های عنکبوتی
  • پاک کردن تتو
  • لک‏ هایی که بدلیل کهولت سن بر روی پوست ظاهر می ‏شوند.

مزیت های استفاده از لیزر الکساندرایت

بدون شک بسیاری از افراد امکان دارد که با مزیت های لیزر الکساندرایت آشنایی نداشته باشند، به همین دلیل در ادامه برخی از مهمترین ویژگی های آن را بیان می کنیم که عبارت می باشد از :

درمان اختلالات عروقی با دستگاه الکساندرایت

یکی از مهمترین فواید و مزیت هایی که می توانیم برای لیزر الکساندرایت نام ببریم این است که اختلالت عروقی شما بین 1 الی 3 جلسه به طور کلی درمان می شود. بر همین اساس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که اختلالات عروقی داری، بهتر است از این دستگاه استفاده کنید.

مناسب افرادی که مشکلات رنگدانه ای ارند

برخی از افراد هستند که امکان دارد مشکل رنگدانه ای در پوست خود داشته باشند، که این دسته از افراد می توانند با استفاده از لیزر الکساندرایت مشکلات خود را درمان کنند.

جوان تر و شاداب کردن پوست

از جمله مهمترین و اصلی ترین فواید و مزیت هایی که استفاده نمودن از این نوع لیزر دارد این است که پوست شما را جوان تر و زیباتر می کند. در واقع بسیاری از افراد به همین دلیل از این دستگاه استفاده می کنند، تا پوستی زیباتر و شفاف تر داشته باشند.

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست یکی از مواردی می باشد که بسیاری از افراد به آن اهمیت می دهند، آنها می توانند با استفاده از لیزر الکساندرایت و انواع دستگاه های آن این مشکل خود را به خوبی برطرف کنند و دیگر نیازی نیست برای پاکسازی کردن پوست خود از روش های دیگری استفاده کنند.

تغییر رنگ پوست

تغییر دادن رنگ پوست یکی دیگر از مزیت های آن به شمار می رود که شما اگر پوستتان بر اثر تابش نور خوشی و یا عوامل دیگری تغییر رنگ داده است، می توانید از این دستگاه استفاده کنید.

از بین بردن موهای زائد

مهمترین کاربرد لیزر الکساندرایت از بین بردن موهای زائد می باشد که شما در هر قسمت از بدن خود که موی زائد داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید. بسیاری از افراد شاید مایل باشند که موهای زائد پا و یا دست خود را از بین ببرند، که در این مورد هیچ مشکلی وجود ندارد و افراد موهای زائد هر ناحیه ای که مایل باشند را می توانند با این دستگاه به خوبی از بین ببرند. 

این لیزر عمق مناسبی را برای از بین بردن موهای زائد پیدا می کند و زمانی که به آن عمق نفوذ پیدا کند، دیگر سطح نفوذ خود را بیشتر نمی کند، به همین دلیل به پوست شما آسیب وارد نمی شود.

پاک کردن تتو با لیزر الکساندرایت

بسیاری از افراد هستند که شاید روی پوست خود تاتو داشته باشند، آنها می توانند در پنج الی 20 جلسه تاتو پوستی خود را به طور کلی از بین ببرند.

از بین بردن لکه های پوستی

از بین بردن لکه های پوست یکی از مهمترین موضوعاتی می باشد که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است. آنها می توانند به وسیله لیزر الکساندرایت لکه های پوستی خود را به طور کامل از بین ببرند. دقت داشته باشید که برای از بین بردن آنها باید چندین جلسه مراجعه کند تا به طور کامل آنها از روی پوست شما محو شوند.

رنگ دانه های قرمز یکی دیگر از مشکلات پوستی می باشد که با لیزر موهای زائد به خوبی از بین می رود. نوع دستگاهی که برای از بین بردن رنگدانه های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد، خاص می باشد و شما باید آن را به پزشک خود واگذار کنید تا بهترین دستگاه را برای از بین بردن رنگدانه های پوستی شما مورد استفاده قرار دهد.

مدت زمان بهبودی بعد از استفاده از این دستگاه بسیار کم

مدت زمان بهبودی بعد از استفاده از این دستگاه بسیار کم است و بسته به اینکه نوع موهای شما چه می باشد در دو الی پنج جلسه به طور کامل موهای زائد شما از بین می رود. بسیاری از پزشکان بر این باور هستند که موهای ضخیم زودتر از موهای نازک از بین می روند و به همین تعداد جلسات مراجعه آنها چندان زیاد نمی باشد.

شما با استفاده از لیزر الکساندرایت می توانید از مزایای آن بهره مند شوید و بسیاری از مشکلاتی که در پوست و موهای تان وجود دارد را از بین ببرید.

یکی از نکاتی که در مورد استفاده از این دستگاه لیزر وجود دارد و باید به آن دقت داشته باشید، این است که نزد پزشک متخصص روید تا با شناخت موهای زائد شما یکی از انواع دستگاه های الکساندرایت را برای شما استفاده کند.

عوارض دستگاه لیزر الکساندرایت

عوارض استفاده از دستگاه الکساندرایت بسیار کم می باشد، به همین دلیل کسانی که به دنبال دستگاه کم خطری هستند بدون شک از این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده می کنند. اما زمانی که برای انجام لیزر با دستگاه الکساندرایت به سالن های زیبایی و یا به کلینیک هایی که نامعتبر هستند مراجعه کنید ، در جلسات درمان به مراجعه کننده آسیب هایی مانند احساس درد و سوزش ، تورم و التهاب پوستی و سوختگی وارد می کند.

کاربرد دستگاه لیزر الکساندرایت

دستگاه الکساندرایت یکی از دستگاههای بسیار قدرتمند می باشد که از مهمترین کاربردهای این دستگاه حذف موهای زائد می باشد.

برای کدامیک از نواحی بدن از  لیزر الکساندرایت استفاده می شود؟

مناطقی از بدن که مستعد به رویش موهای زائد می باشند از جمله صورت ، زیر بغل ، دست ها ، پاها ، شکم، بیکینی، کمر ، سینه و…

ویژگی دستگاه الکساندرایت

1- دارای سیستم خنک کننده می باشد 

2- متورم کردن فولیکول مو

خدمات لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی گلدن رویال

کلینیک زیبایی گلدن رویال ، دارای جدیدترین دستگاه لیزر الکساندرایت به نام سوپرانو آیس پلاتینیوم 2020 ، همراه با تیم حرفه ای و پزشکان مجرب جهت انجام خدمات لیزر موهای زائد آقایان و خانم ها ، لیزر بیکینی و دیگر قسمت های بدن در خدمت همه شما عزیزان می باشد.

لیزر موهای زائد مردان

لطفا جهت مشاوره و اطلاع از قیمت های انواع خدمات گلدن رویال شامل لیزر ، بوتاکس ، جوانسازی پوست،  مزوتراپی مو ،هایفوتراپی صورت و …  با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس بگیرید.

نظرات کاربران
guest
26 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بتی
بتی
1401-05-28 16:33

سلام آیا شخصی با پوست تقریبا روشن که در هر دو دست ویتیلیگو دارد می‌تواند لیزر موی زائد انجام دهد؟با چه دستگاهی؟

آخرین ویرایش 7 ماه قبل توسط بتی
سپیده
سپیده
1401-03-17 00:42

سلام من پوستم روشنه البته سفید مث گچ نه اما سفیده.موهای بدنم هم مشکی هست اما زخیم نیست اصلا.چه لیزری استفاده کنم بهتره

زهره
زهره
1400-09-22 09:59

سلام. هر جلسه سری لیزر عوض میشه؟

فایزه
فایزه
1400-09-13 11:12

سلام. من یکی از دوستام کلینیک زیبایی داره میگه که اسم دستگاهش دستگاه لیزر الکساندرایت 2021 هستش . این دستگاه برای هر نوع پوستی خوبه ؟ یا برای هر پوست باید از یک دستگاه مخصوص استفادهکرد؟

مهشید
مهشید
1400-09-02 16:19

سلام. من میخوام لیزر صورت انجام بدم و اونم با لیزر الکساندرایت فقط فقط هم بخاطر موهای پشت لبم هست که میخوام لیزر کنم اما شنیدم که اگر موهای پشت لب رو لیزر کنیم اون بخش کرکی میشه و رنگش سفید نمیشه خالت سبز پیدا میکنه. این حرف درسته؟

مونا
مونا
1400-08-09 09:27

سلام. دکتر دستگاه لیزر الکساندرایت بهتره؟ یا الکترو لیزر؟

akbari
akbari
1400-07-20 09:51

سلام آیا لیزر با دستگاه الکساندرایت پوست رو روشن میکنه یا لیزر مو با دستگاه دایود؟

کوثر
کوثر
1400-06-05 23:10

سلام .من شنیدم که بهترین دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت هست الان من که پوستم گندمی رو به برنزه هست این دستگاه مناسبم هست؟

ساسان
ساسان
1400-06-01 23:24

دستگاه لیزر الکساندرایت برای لیزر موی , پوست تیره مناسبه؟

رامین
رامین
1400-05-30 17:41

سلام .شما در کلینیکتون از دستگاه الکساندرایت کندلا 2020 استفاده میکنید؟

Fahime
Fahime
1400-05-22 15:26

سلام هزینه لیزر با دستگاه الکساندرایت چقدره ؟ اگر بخوام به کلینیکتون مراجعه کنم برای لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت .هزینش چقدر میشه؟

khosravi
khosravi
1400-05-21 11:44

من پوستم سفیده موهام سیاه زبر، برای لیزر ک به یک مرکزی مراجعه کردم از دستگاه الکساندرایت کوترا استفاده کرد . الان همین دستگاه که برای من استفاده میشه با دستگاهی که در این مقاله توضیح دادید یکیه؟

سینا
سینا
1398-06-19 19:08

مقاله بسیار فوق العاده ای بود. ممنون