آشنایی با انواع بوتاکس

 

بوتاکس یکی از بهترین روش های درمان زیبایی در کلینیک زیبایی می باشد. با کلینیک زیبایی گلدن رویال همراه باشید تا شما را با  انواع بوتاکس که هر یک از آنها ویژگی های خاصی دارند آشنا کنیم.

شما می توانید با نوع های گوناگون بوتاکس و برندهای متفاوت آن تمامی چروک های صورت خود را از بین ببرید و جوانی و زیبایی خود را یک بار دیگر به دست آورید.

بوتاکس

تزریق کردن بوتاکس در سراسر دنیا طرفداران ویژه و زیادی را دارد، به همین دلیل بیشتر پزشکان تلاش نموده اند در آزمایشگاه ها انواع مارک بوتاکس را به وجود آورند و هر فردی بر اساس سلیقه و میزان هزینه ای که می تواند برای تزریق نمودن بوتاکس خود پرداخت کند را انتخاب نماید و به نواحی گوناگون صورت خود برای زیبایی بیشتر بوتاکس تزریق کند.

شرکت های بسیار زیادی وجود دارند که ساخت و تولید نوع های گوناگون بوتاکس را بر عهده گرفته اند و انواع برندهای آن را که هر یک از آنها متفاوت است را تولید می کنند.

بوتاکس چیست؟

ژل بوتاکس در عضله هایی که روی صورت وجود دارد و دارای چین و چروک شده می باشد تزریق می گردد و از این طریق از منقبض شدن سلول های عصبی صورت جلوگیری می شود.

 

 

امروزه برندهای بوتاکس با برندهای متفاوت وجود دارد که هر یک از آنها برای زیبایی صورت مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی می باشند.

باید دقت داشته باشید، تنها فردی که می تواند انواع بوتاکس را به خوبی بشناسد و آن را تزریق کند، پزشک متخصص است و شما باید برای شناخت برندهای بوتاکس نزد متخصص پوست  بروید و از این طریق مطلع گردید که کدام یک از برندهای بوتاکس برای صورت شما مناسب است.

برندهای بوتاکس که چین و چروک صورت را از بین می برد متنوع می باشد و برای اینکه اطلاعات شما در مورد آنها بیشتر شود در ادامه آنها را معرفی می کنیم.

معرفی انواع بوتاکس

معرفی انواع بوتاکس صورت

همانطور که بیان نمودیم انواع مواد بوتاکس و برندهای متفاوت بوتاکس که برای تزریق کردن به صورت مورد استفاده قرار می گیرند، متنوع می باشند و برخی از مهمترین آنها که باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

1- بوتاکس دیسپورت Dysport

بوتاکس دیسپورتیکی از مشهورترین برند بوتاکس  که در بین برندهای هایی بوتاکس شهرت بسیاری دارد بوتاکس دیسپورت می باشد. این محلول انگلیسی است و برای از بین بردن چین و چروک هایی که  روی صورت وجود دارد بسیار کاربردی می باشد.

همچنین استفاده دیگری که از این محصول می شود برای محو کردن خطوط نازکی می باشد که در چهره نمایان هستند و شما می توانید آنها را مشاهده کنید.

تزریق این بوتاکس به صورت موجب می شود که عضله های صورت تان بی حرکت باقی بماند و حرکتی عضله های صورت موجب می شود که چین و چروک های صورت شما به خوبی از بین می برد.

دیسپورت محلول بوتاکس بسیار قوی به شمار می رود که با نوع های گوناگون دیگر تفاوت های زیادی دارد، از جمله مهمترین تفاوت آنها این است که دیسپورت محلولی نوروتوکسینی است که علاوه بر فواید بی نظیری که دارد پروتئینی دیگری هم آن را در برگرفته است.

 

 

وجود این پروتئین در بوتاکس موجب می شود که پیام هایی که به مغز ارسال می گردد، در همان ناحیه ای که تزریق صورت می گیرد چین و چروک ها متوقف شوند.

بر اساس عملکرد این محلول و با تزریق بوتاکس که بسیار قوی می باشد به صورت، چین و چروک هایی که در صورت وجود دارد به طور کلی از بین می روند.

2- بوتاکس زئومین Xeomin

بوتاکس زئومینیکی دیگر از مهمترین انواع بوتاکس زئومین به شمار می رود، بیشترین استفاده ای که از این برند می شود برای از بین بردن و محو نمودن چروک های روی تمامی نقاط صورت است.

محلول زئومین هم مانند دیگر محلول های تزریقی از رسیدن پیام های عصبی به مغز جلوگیری می نماید و بر اثر عملکردی که این محلول دارد عضلات صورت به طور ثابت باقی می مانند و هیچ انقباضی در آنها به وجود نخواهد آمد.

مهمترین تفاوتی که زئومین با دیگر بوتاکس دارند این است که برای نگهداری از آن نیازی نیست آن را در دمای پایین قرار دهید، و به همین دلیل می باشد که استفاده کردن و توزیع آن کلینیک ها به راحتی انجام می شود.

بیشتر پزشکانی که متخصص پوست هستند ترجیح می دهند که ابتدا از برند بوتاکس زئومین استفاده نمایند و پس از آن برندهای بوتاکس دیگر استفاده کنند.

زئومین در بین انواع بوتاکس به عنوان بهترین برند شناخته می شود و از آنجایی که هیچگونه مواد افزودنی در آن وجود ندارد، عملکرد آن هم بسیار بالا و قوی می باشد.

 

 

در واقع باید بدانید به همین دلیل زمانی که این محلول به صورت تزریق می گردد، بدن شما پادتن کمتری را نسبت به تزریق محلول های دیگری که به صورت تزریق می شود تولید می کند.

بسیاری از افرادی که این محلول را به عنوان بوتاکس به صورت خود تزریق می کنند نتیجه آن را می توانند 10 روز پس از تزریق مشاهده نمایند، دقت داشته باشید که ماندگاری این بوتاکس 6 الی 9 ماه می باشد.

پزشک متخصص که بوتاکس را به صورت شما برای از بین بردن چین و چروک ها تزریق می کند باید تخصص بسیاری داشته باشد، چرا که اگر محلول به درستی تزریق نشود امکان دارد که محلول در صورت پخش شود و زیبایی نداشته باشد.

3- بوتاکس نورونوکس Neuronox

بوتاکس نورونوکساز جمله بهترین انواع بوتاکس ، که بسیاری از پزشکان از آن استفاده می کنند  بوتاکس نورونوکس می باشد. این برند ساخت کشور کره می باشد و مانند برندهای بوتاکس دیگر نحوه تزریق آن استفاده از سوزن است.

این برند بوتاکس هم به صورت محلول می باشد، و از رساندن پیام های پیری زودرس و انبساط عضلات مغز جلوگیری می نماید و باعث می شود انقباض عضلات صورت با قدرت بیشتری انجام شود.

تزریق نورونوکس به صورت موجب می شود که فعالیت های عضله ای روی صورت کاهش پیدا کند و چین و چروک ها را به مدت مرور زمان از بین ببرد و چهره را جوانتر و زیباتر می کند.

افرادی که از این محلول استفاده می کنند، تغییراتی که روی صورتشان به وجود می آید را 7 روز پس از تزریق مشاهده خواهند کرد. ماندگاری عملکرد این بوتاکس و ماندگاری آن 4 الی 6 ماه می باشد.

البته یکی از نکاتی که قابل ذکر است و باید به آن توجه داشته باشید این است که، ماندگاری آن به شرایط بیمار و چگونگی تزریق آن بستگی زیادی دارد. در برخی از موارد ماندگاری این نوع از بوتاکس در بین دیگر بوتاکس ها بیشتر از 6 ماه است.

از جمله عوارضی که می توانیم برای تزریق نورونوکس نام ببریم  این است که امکان دارد محل تزریق مقداری کبود شود ولی ماندگاری کبودی ها بسیار کم است و در مدت زمانی کمی از بین می رود.

در برخی از موارد هم امکان دارد فرد دچار سردرد، حالت تهوع،  افتادگی پلک و سرماخوردگی شود. برای اینکه از این عوارض جلوگیری نمایید، بهتر است نزد پزشک متخصص که تجربه زیادی در این زمینه دارد بروید تا میزان تزریق بوتاکس را برای شما به طور دقیق کنند.

4- بوتاکس کنیتوکس Conitox

بوتاکس کنیتوکساز جمله انواع بوتاکس که برند آن چینی می باشد، کنیتوکس است و از جمله بهترین برندهای بوتاکس به شمار می رود. این بوتاکس هم در بین انواع بوتاکس مانند دیگر محلول های تزریقی باعث انسداد پیدا کردن  پیام های عصبی به مغز می شود و چین و چروک های صورت را به طور کلی از بین می برد.

نگهداری کردن از این محلول باید در دمای پایین باشد و نباید آن را در دمای بالایی قرار دهند. این بوتاکس از جمله شناخته شده ترین و بهترین برندهای بوتاکس چینی به شمار می رود که بسیاری از افراد سراسر دنیا از آن استفاده می نمایند  و نتیجه عالی آن  را می توانند  بر روی صورت خود مشاهده کنند.

تغییراتی که روی صورت به وجود می آید را می توان 3 روز پس از تزریق مشاهده کرد. ماندگاری عملکرد این بوتاکس 3 الی 5 ماه می باشد.

5- بوتاکس درماتوکس Dermatox

بوتاکس درماتوکسیکی دیگر از مهمترین ویژگی بوتاکس در درماتوکس این است که در کشور ایران تا حد بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

این محلول برای جوانتر و زیباتر کردن صورت مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین باید بدانید که این محلول کاربردهای دیگری هم در علم پزشکی دارد.

 

6- بوتاکس مسپورت Masport

بوتاکس مسپورتبرای معرفی انواع بوتاکس و برندهای بوتاکس در کشور ایران می توان مسپورت را هم معرفی کرد. عملکرد اصلی این بوتاکس مصپورت این است که خط اخم که بین دو ابرو به وجود می آید را به طور کلی از بین می برد و چهره شما را بسیار زیباتر و جوانتر می کند.

بسیاری از پزشکانی که در کشور ایران فعالیت می کنند از این محلول استفاده می نمایند و خط اخم را به وسیله این محلول به خوبی از بین می برند.

نحوه تشخیص بوتاکس تقلبی

یکی از مهمترین و بهترین روش هایی که از این طریق می تواند تقلبی و اصل بودن انواع بوتاکس ، را تشخیص داد قیمت آن می باشد که باید مصرف کنندگان این مورد را مد نظر خود قرار دهند.

در واقع شما باید به خوبی مطمئن باشید که هر زمان پزشک به شما هزینه بوتاکس پایین تری را ارائه داد آن بوتاکس تقلبی است و باید در مورد آن تحقیقات زیادی را انجام دهید.

شما می توانید با تحقیق کردن در مورد انواع بوتاکس اصل بودن بوتاکس و تقلبی بودن آنها را به درستی تشخیص دهید و دقت داشته باشید که باید از خرید کردن محصولات تقلبی خودداری کنید.

خدمات تزریق بوتاکس در کلینیک زیبایی گلدن رویال

انجام خدمات بوتاکس در کلینیک گلدن رویال توسط پزشک متخصص و تیم حرفه ای با بهترین برند ژل های بوتاکس انجام می شود  .

بوتاکس

کلینیک زیبایی گلدن رویال همراه با پزشکان مجرب و با بهترین امکانات آسایشی و تجهیزات پزشکی به روز دنیا، انواع خدمات پوست و مو شامل ، لیزر موهای زائد، لیزر بیکینی ، پاکسازی پوست ، مزوتراپی صورت ، جوانسازی پوست ، لاغری موضعی ، لیزر موهای زائد آقایان ، مزوتراپی مو و …. را ارائه می دهد. لطفا جهت مشاوره و تعیین وقت، با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس حاصل فرمایید

نظرات کاربران
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نرمین عزیزی
نرمین عزیزی
1399-11-27 07:40

سلام خیلی مچکرم بابت اطلاعات خوبتون. سولی دارم همه مراکز بوتاک از مواد استاندارد استفاده میکنن؟ من ارومیه هستم نمیتونم بیام تهران اینجا تو سایت ویرا برگ یه مرکز پیدا کزدم با تخفیف میزنه میخام بدونم همه از مواد استاندارد استفاده میکنن؟؟