بوتاکس دیسپورت

تزریق بوتاکس در حال حاضر محبوب ترین روش برای جوانسازی است و به طور گسترده برای از بین بردن چین و چروک های فعال مانند خطوط لبخند و پنجه کلاغی استفاده می شود.

تزریق بوتاکس می تواند به طور موقت عضلات را فلج کند که می تواند منجر به چین و چروک و شل شدن پوست شود. به همین دلیل اکثر افرادی که دوست دارند چهره های جوان و زیبا داشته باشند به این موضوع اشاره می کنند که بوتاکس بهترین راه برای جوان سازی پوست است.

یکی از برندهای معروف مورد استفاده در این زمینه تزریق بوتاکس، دیسپورت نام دارد.ما در این مقاله بطور کامل در مورد بوتاکس دیسپورت توضیح داده ایم.

 

بوتاکس دیسپورت چیست؟

بوتاکس dysport انگلیسی نام تجاری محصولی است که از یک سم رقیق شده به نام بوتولینیوم استخراج شده است. شرکتهای مختلفی در دنیا در زمینه تولید بوتاکس فعال هستند که dysport جزو مشهورترین آنهاست. بوتاکس دیسپورت ساخته شده در کشور انگلیس و دارای تاییدیه های معتبر جهانی است.

بوتاکس

این بوتاکس از نظر کیفیت جزو بهترین برندهای جهانی است و در ایران هم طرفداران زیادی دارد. بوتاکس dysport دارای تاییدیه از وزارت بهداشت ایران است.

فیلم تزریق بوتاکس دیسپورت اصل

در این بخش توجه شما عزیزان را به تزریق بوتاکس دیسپورت انگلیسی که برای مراجعه کنندگان عزیز در کلینیک زیبایی توسط پزشک متخصص انجام شده جلب می نماییم.

 

 

بوتاکس دیسپورت کجایی است ؟

بوتاکس دیسپورت که یکی از بهترین برندهای ژل بوتاکس دربازار می باشد که این ژل یک بوتاکس انگلیسی می باشد که بدلیل اصل بودن این بوتاکس نسبت به دیگر بوتاکس های موجود در ایران قیمت بالاتری را دارند که ما در کلینیک گلدن رویال برای مراجعه کنندگان عزیز بوتاکس دیسپورت انگلیسی را تزریق میکنیم که عیچگونه عوارضی را بهمراه ندارد.

شرایط نگهداری از بوتاکس دیسپورت انگلیسی

دیسپورت از نظر سرما نیاز به نگهداری شدید در محیط ۱۰۰% سرمای زیر صفر را ندارد. در دمای معمول یخچال نگهداری شود کفایت می کند.

از نظر تاثیر گذاری عالی است و حدود ۴ الی ۶ ماه ماندگاری دارد ولی قیمت آن بسیار زیاد است درحال حاضر از نظرکیفیت و ایمن بودن بوتاکس مصپورت جایگزین بسیارعالی برای dysport است .

بوتاکس دیسپورت اصل

بوتاکس دیسپورت انگلیسی اصل

در بحث تزریقات این بوتاکس برای جوان سازی پوست و رفع چین و چروک صورت ، اخیرا تبلیغات وسیعی در سایتهای تبلیغاتی به راه افتاده است .

متاسفانه مردم عزیزمان هم بعلت ارزان بودن برخی مراکز بشدت علاقه نشان میدهند و اصلا فکر عوارض احتمالی آن نیستند.

بعضا هم به اشتباه به ایشان گفته میشود که این بوتاکسی که برای شما تزریق میشود وقیمت بسیار پایینی را هم گفته میشود ساخت فلان کشور اروپایی است و مردم خوش باور ما هم براحتی می پذیرند .

اما باید عرض کنم که بوتاکس یکنفره ساخت کشور کانادا که حداقل قیمت آن برای فروش به مرکز پزشکی حداقل چند صد هزارتومان میباشد چطور ممکن است که آن را با قیمت 50 هزار تومان برای بیماران تزریق کنند .

کمی تعقل و تفکر خوب است که متوجه شویم این بوتاکسی را که با تبلیغات فراوان وبا قیمت ارزان برایمان تزریق میکنند نمیتواند ساخت کشور اروپایی باشد پس باید در اصالت کشور تولید کننده شک  کرد .

لذا از تمام عزیزانی که بدنبال استفاده از برندهای معروف اروپایی هستند و به هیچ عنوان دنبال جنس ارزان نیستند دعوت بعمل می آورم که برای تزریق بوتاکس dysport اصل به کلینیک زیبایی گلدن رویال مراجعه نمایند در کلینیک زیبایی گلدن رویال بوتاکس dysport اورجینال انگلستان توسط پزشک متخصص تزریق می شود. در زیر تصویر بوتاکس دیسپورت انگلیسی اصل را که در گلدن رویال استفاده می شود ، ملاحظه می فرمایید.

بوتاکس دیسپورت اصل

ما در این مرکز فقط و فقط از مواد اصلی استفاده میکنیم وهیچگاه کیفیت کارمان را برای رقابت با سایر همکاران وارائه قیمت رقابتی پایین نخواهیم آورد.

از تمام دوستانیکه بدنبال جنس ارزان و به خطر انداختن جانشان نیستند وحاضرند مواد عالی وبا قیمت اصلی دریافت نمایند دعوت بعمل می آورم تا برای انجام مشاوره رایگان از طریق شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ با ما تماس بگیرید.

ماندگاری بوتاکس dysport

تزریق بوتاکس dysport از سایر انواع بوتاکس زودتر بر روی پوست نمایان می شود اما به طور کلی مدت اثر هر بار تزریق دیسپورت حدود ۶ ماه تا یکسال می باشد.

طولانی شدن اثر تزریق این بوتاکس به فاکتورهای زیادی چون میزان پاسخ دهی بدن هر فرد به تزریق بوتاکس ، میزان واحد بوتاکس تزریق شده، شدت چروک پوست و دفعات تزریق بوتاکس در فرد بستگی خواهد داشت.

ماندگاری بوتاکس دیسپورت

اگر فرد تزریق دیسپورت را برای اولین بار انجام داده باشد تاثیر و ماندگاری آن از فردی که چندمین بار تزریق دیسپورت را انجام داده است کمتر خواهد بود و ماندگاری کمتری نسبت به این افراد خواهد داشت.

قیمت بوتاکس دیسپورت انگلیسی

در زیر مهم ترین عوامل موثر بر هزینه درمان تزریق dysport آمده اند:

۱ – اندازه قسمتی که نیاز به درمان دارد

با افزایش محدوده، درمان گران تر خواهد بود. توجه داشته باشید که کلینیک های متعدد به ارائه تخفیفات برای درمان مناطق مختلف می پردازند.

۲ – دز مورد نیاز برای درمان

اگر میزان چروکهای شما (یا درمان مورد نظر) شدید باشد، ممکن است واحدهای بیشتری از بوتاکس دیسپورت انگلیسی مورد نیاز باشد، که در اینصورت هزینه بوتاکس افزایش خواهد یافت.

۳ – مناطقی که نیاز به درمان دارند

بعضی از مناطق ممکن است تزریق بیشتری نسبت به مناطق دیگر نیاز داشته باشند. به عنوان مثال، زیر بغل ممکن است نیاز به واحدهای بیشتری از dysport نسبت به خطوط خنده داشته باشد.

۴ – موقعیت فیزیکی

هزینه ی بوتاکس دسپورت در شهرهای بزرگ مانند نیویورک و لس آنجلس بیشتر است.

در جدول پایین هزینه تزریق بوتاکس در کلینیک زیبایی گلدن رویال را مشاهده می نمایید.

قیمت بوتاکس

۵- اعتبار شخصی که درمان را انجام می دهدشما برای تزریق دیسپورت انگلیسی به یک متخصص پزشکی نیاز ندارید، بنابراین اگر یک تکنسین دیسپورت را برای تزریق انتخاب کنید، می توانید پرداخت پایین تری داشته باشید.

تفاوت بوتاکس دیسپورت و بوتاکس

تفاوت بوتاکس دیسپورت و بوتاکس سرعت تاثیر پذیری بر روی پوست فرد یکی از تفاوت های بین بوتاکس دیسپورت و بوتاکس می باشد .در بیشتر افراد بوتاکس دیسپورت انگلیسی ۳ تا ۵ روز اثر خود را نشان می دهد این در حالی است که اثر دیسپورت خود را 2 روز بعد نمایان می‌کند و بعد از دو روز تاثیر دیسپورت روی پوست کاملا قابل مشاهده است.

این برای کسانی که می خواهند در یک فستیوال حرفه ای و یا اجتماعی شرکت کنند و به آراستگی خود اهمیت می دهند یک مزیت ایده آل است وهمچین مطالعات نشان دهنده ی باقی ماندن بیشتر نتایج حاصل از فرایند بوتاکس dysport نسبت به بوتاکس می باشد .

درمواقعی که اثر بخشی بوتاکس در درمان از دست رفته می توان از دیسپورت استفاده کرد .ویال های دیسپورت در اندازه های ۳۰۰ و ۵۰۰ واحدی موجود می باشند در حالیکه بوتاکس به شکل ۵۰ و ۱۰۰ واحدی می باشند.

تفاوت بوتاکس دیسپورت و بوتاکس

تهیه این ویال از مراکز معتبر برای رعایت زنجیره سرما و جلوگیری از تخریب ملکول های حساس آن ضروری است.از آنجا که در تهیه بوتاکس دیسپورت انگلیسی از لاکتوز (قند شیر) استفاده می شود افرادی که آلرژی به شیر دارند نباید از این محصول استفاده کنند.

نظرات کاربران
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
afson
afson
1400-08-05 16:38

سلام. بوتاکس دیسپورتی که در حال حاظر استفاده میشه آیا بوتاکس دیسپورت اصل هست؟ بخاطر این که تحریم هستیم و قیمتها بالا رفتن این سوالو میپرسم

المیرا
المیرا
1400-07-14 09:26

سلام . خسته نباشید. میخواستم بدونم بوتاکس دیسپورت کجایی هستتش؟