آیا می دانید بوتاکس لبخند لثه ای چیست؟

بوتاکس لبخند لثه ای ( گامی اسمایل ) یکی از موثرترین و پرکاربردترین روش های اصلاح لبخند لثه ای به شمار می رود که امروزه پزشکان و متخصصان آن را به افراد با این فرم لبخند پیشنهاد می دهند.

لبخند لثه ای، لبخندی است که در آن هیچ تناسبی بین لب ها، لثه و دندان ها وجود نداشته باشد. این نوع لبخند می تواند اعتماد به نفس افراد را برای لبخند زدن به شدت پایین بیاورد و آنها را به فکر راه چاره بیندازد.

روش های متعددی برای اصلاح لبخند لثه ای وجود دارد که در بین تمام آنها بوتاکس، بهترین و کم هزینه ترین روش به حساب می آید. اکثر کسانی که از عمل های جراحی فک و عمل های تهاجمی به شدت دوری می کنند، تزریق این ماده را می پسندند و برای درمان با این روش، به متخصصین زیبایی مراجعه می کنند.

بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از بهترین و موثرترین روش های درمانی است که ضمن تاثیرگذاری بالا و مقرون به صرفه بودن، در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود و این کار یک اقدام غیر تهاجمی است. به همین علت این روش در مقایسه با سایر روش های درمانی به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

روش بوتاکس لبخند لثه ای برای چه کسانی مناسب است؟

بوتاکس لبخند لثه ای و یا گامی اسمایل، برای کسانی مناسب است که لزوما بیماری زمینه ای نداشته باشند. این روش برای افراد با سن 25 تا 65 سال مناسب است. در مواردی ممکن است به صلاحدید پزشک این روش درمانی برای افراد کم سن و سال تر و یا با سن و سال بالاتر نیز انجام شود.

بوتاکس لبخند لثه ای

بوتاکس لبخند لثه ای برای خانم های باردار و مادران شیرده توصیه نمی شود و در صورتی که افراد سابقه حساسیت نسبت به این ماده را داشته باشند، این روش درمانی برای آنها مناسب نیست.

به طور کلی کاندیدای این روش درمانی افرادی هستند که به اختلالات عصبی مبتلا نباشند و شرایط خاص یا حادی نداشته باشند. همه این موارد باید قبل از شروع درمان و توسط پزشک متخصص به خوبی بررسی شود تا بعدا مشکلی پیش نیاید.

محل تزریق بوتاکس لبخند لثه ای

به طور کلی محل تزریق بوتاکس لبخند لثه ای در نواحی اطراف بینی است. در این روش درمانی و برای تزریق بوتاکس، شما باید روی تخت دراز بکشید و در زاویه 60 درجه قرار بگیرید.

سپس پزشک محل های تزریق را مشخص می کند و با کیسه های یخ نسبت به بی حسی موضعی اقدام می نماید. در این مرحله تزریق توسط سوزن های ریز پزشکی انجام می شود.

تزریق بوتاکس لبخند لثه ای

پزشک متخصص از شما می خواهد تا لبخند بزنید و سپس داخل عضلات کنار بینی، بوتاکس تزریق می کند. این تزریق به زودی طرح لبخند شما را اصلاح می کند و شما می توانید با لذت بخندید.

فواید درمان لبخند لثه ای با بوتاکس

بوتاکس لبخند لثه ای ، یک روش درمانی بسیار موثر و پرکاربرد است که شما می توانید با استفاده از آن لبخند خود را اصلاح کنید. در این روش شما مزایای بسیار زیادی را تجربه می کنید. تزریق این ژل می تواند فرم لبخند شما را اصلاح کند و به نوعی تقارن و هماهنگی بین لب ها، لثه و دهان شما به وجود بیاورد.

ضمن این اصلاح فرم لبخند، تزریق بوتاکس برای لبخند لثه ای باعث می شود تا خطوط لبخند شما محو شوند و به نوعی زیبایی و جوانی در اطراف لب های شما به وجود بیاید. همچنین شما با تزریق بوتاکس گامی اسمایل، می توانید کلاژن سازی بیشتری را در اطراف لب هایتان تجربه کنید.

عوارض بوتاکس لبخند لثه ای

همانطور که میدانید، اطراف لب ها و خط لبخند، بیش از هر جای دیگر صورت مستعد چین و چروک و خطوط عمیق هستند. بنابراین با تزریق بوتاکس از به وجود آمدن چنین خط و خطوطی در اطراف لب ها جلوگیری می شود. علاوه بر این فواید، شما از مزایای دیگری نیز بهره مند می شوید که به شرح زیر است:

 • برخورداری از نتیجه کاملا طبیعی و متناسب با فرم صورت
 • بدون نیاز به ترمیم و ریکاوری
 • مقرون به صرفه بودن به نسبت سایر روش ها
 • رویت نتیجه تزریق با سرعت زیاد
 • بدون درد و هر گونه عمل تهاجمی

عوارض بوتاکس لبخند لثه ای

همانطور که شما از تزریق بوتاکس لبخند لثه ای ( گامی اسمایل)  ، از فواید و مزایایی بهره مند می شوید، باید عوارض بوتاکس را نیز در نظر بگیرید. هر روش درمانی در علم پزشکی، دارای عوارض خاص خودش می باشد مخصوصا اگر در کلینیک های زیبایی نامعتبر توسط پزشک غیر متخصص انجام شود و از بوتاکس تقلبی استفاده شود حتما با عوارض بوتاکس روبرو خواهید شد.

به خاطر داشته باشید تمام عوارض به صورت همزمان در یک فرد بروز نمی دهد و همه چیز به نحوه مراقبت و شرایط جسمی فرد بستگی دارد. با این حال شما باید قبل از شروع درمان، از عوارض احتمالی این تزریق مطلع باشید. این عوارض به شرح زیر است:

 • عدم تقارن در لبخند
 • افتادگی لب ها
 • اختلال در تکلم
 • اختلال در خوردن و آشامیدن
 • نارسایی دهانی
 • احساس درد و سوزش در ناحیه تزریق
 • کبودی و تورم در ناحیه تزریق

کارهایی که قبل و بعد از درمان بوتاکس لبخند لثه ای باید انجام داد

قبل از اینکه بخواهید برای تزریق بوتاکس لبخند لثه ای اقدام کنید باید یک سری اقدامات انجام دهید و به خوبی آماده شوید. حتما در نظر داشته باشید که پوستتان کاملا تمیز و بدون آرایش باشد. حال بهتر است این اقدامات را بررسی کنیم.

کارهایی که قبل از انجام بوتاکس لبخند لثه ای باید انجام داد

قبل از درمان اصلاح لبخند لثه ای

 • حداقل از 3 روز قبل، از استعمال دخانیات خودداری کنید.
 • اگر سابقه حساسیت به بوتاکس یا حساسیت های پوستی دارید، حتما به پزشکتان اطلاع دهید.
 • 24 ساعت قبل از درمان، از مصرف داروهای ضد حساسیت و یا رقیق کننده خون خودداری کنید.

مراقبت های بعد از درمان اصلاح لبخند لثه ای

 • بعد از درمان بهتر است تا مراقبت های بعد از بوتاکس را انجام دهید تا احتمال بروز عوارض به حداقل ممکن برسد و از نتیجه درمان، بالاترین میزان رضایت را بگیرید.
 • بعد از درمان به مدت 4 ساعت از لمس و یا ماساژ دادن نواحی تزریق شده خودداری کنید.
 • بهتر است تا یک هفته از انجام ورزش های سنگین خودداری کنید.
 • بهتر است تا حداقل 3 روز بعد از درمان به طور مستقیم در معرض نور خورشید قرار نگیرید.

نتیجه درمان چقدر دوام خواهد داشت؟

در خصوص نتیجه ای که شما از درمان به روش تزریق بوتاکس لبخند لثه ای می گیرید، باید بگوییم همه چیز به تجربه و مهارت پزشک متخصص، نحوه مراقبت بعد از درمان و آناتومی بدن شما بستگی دارد. به طور کلی باید بگوییم تزریق این ژل برای اصلاح فرم لبخند، بین 4 تا 9 ماه دوام دارد.

بعد از گذشت این بازه زمانی شما می توانید مجددا نسبت به تمدید درمان، را تکرار کنید و زیبایی را به لبخند و چهره خود بازگردانید. تزریق بوتاکس برای اصلاح فرم لبخند لثه ای، روشی دائمی و ماندگار نیست.

ماندگاری بوتاکس لبخند لثه ای چقدر می باشد؟

این موضوع هم برای شما مزیت در بر دارد و هم معایب. مزیتش این است که شما می توانید همگام با روش های درمانی روز دنیا پیش بروید. ممکن است در آینده روش های بهتری برای اصلاح لبخند لثه ای به مردم معرفی شود. در مقابل، معایب آن صرف هزینه برای تمدید درمان است.

آیا تزریق بوتاکس لبخند لثه ای درد دارد؟

بسیاری از کسانی که برای درمان لبخند لثه ای یا گامی اسمایل به کلینیک زیبایی مراجعه می کنند، بیشتر از اینکه نگران نتیجه درمان باشند، نگران درد در حین درمان و یا بعد از آن هستند. همانطور که در بخش های قبلی به آن اشاره کردیم، تزریق بوتاکس برای لبخند لثه ای، با سوزن های ریز پزشکی انجام می شود. این سوزن ها درد به خصوصی را به بیمار تحمیل نمی کنند.

آیا تزریق بوتاکس لبخند لثه ای درد دارد؟

اگر شما جزو افرادی باشید که آستانه تحمل درد در آنها بالاست، قطعا بدون اذیت شدن می توانید تحت درمان قرار بگیرید. اما اگر جزو کسانی هستید که نمی توانند درد را تحمل کنند، بهتر است تا این موضوع را به پزشکتان اطلاع دهید تا پزشک ضمن استفاده از کیسه های یخ برای بی حسی، از داروهای بی حسی موضعی نیز برای شما استفاده کند. هدف این است که درمان شما در آرامش کامل و بدون استرس صورت بگیرد.

قیمت بوتاکس لبخند لثه ای

برای اینکه از قیمت تزریق بوتاکس لبخند لثه ای (گامی اسمایل) مطلع شوید، باید طی مراجعه حضوری با پزشک خود در این خصوص مشورت کنید. پزشک در ابتدا وضعیت جسمانی شما را مورد بررسی قرار می دهد و سپس با توجه به شرایط جسمانی شما، تعداد واحدهای بوتاکس برای درمان را مشخص می نماید.

تمامی این موارد در تعیین قیمت تاثیر گذار است. اما در کل باید بگوییم درمان با بوتاکس، بسیار کم هزینه تر و به صرفه تر از سایر روش های درمانی مانند جراحی فک و لثه است.

بنابراین شما می توانید از این روش درمانی به عنوان یک گزینه مناسب و مقرون به صرفه برای اصلاح فرم لبخند خود استفاده کنید.

خدمات بوتاکس لبخند لثه ای در کلینیک زیبایی گلدن رویال

خدمات درمان لبخند لثه ای با بوتاکس در کلینیک زیبایی گلدن رویال توسط پزشک متخصص و تیم حرفه ای و همچنین  برترین برندهای ژل بوتاکس انجام می شود.

کلینیک زیبایی گلدن رویال خدمات خود را شامل  لیزر موهای زائد ، پی آر پی مو ، هایفوتراپی صورت ، تزریق ژل لب ، مزوتراپی مو و … با تضمین کیفیت ارائه می دهد. لطفا برای ویزیت و مشاوره با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس بگیرید.

همراهان گرامی توجه داشته باشید طی فرآیند درمان لبخند لثه ای ، مقدار مشخصی بوتاکس به دو طرف محل اتصال پره های بینی، تزریق می شود. به دنبال این تزریق، عضلات و ماهیچه های اطراف لب و بینی، تضعیف می شوند و فرآیند درمان شکل می گیرد.

در خصوص تعداد واحدهای بوتاکس لبخند لثه ای باید بگوییم همه چیز به تشخیص پزشک و قدرت عضلات شما بستگی دارد. عموما برای درمان لبخند لثه ای به 10 واحد بوتاکس نیاز است. شما می توانید با تزریق بوتاکس لبخند لثه ای را اصلاح کنید و با اعتماد به نفس بالا لبخند بزنید.

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها