You are currently viewing 9 تا از رایج ترین مدل های تزریق ژل لب

این روزها شاهد مدل های تزریق ژل لب هستیم که هر کدام از این مدلها دارای زیبایی های منحصر به فردی می باشد. در واقع حجیم بودن لب ها می تواند در زیبایی چهره افراد تاثیر بسیار مطلوبی بگذارد. با پیشرفت علم و دانش پزشکی امروزه انواع مدل های تزریق ژل لب در کلینیک های تخصصی و توسط پزشک انجام می شود.

نه تنها قشر جوان بلکه افراد مسنی که بر اثر افزایش سن حجم لب های خود را از دست داده اند، می توانند با تزریق ژل لب زیبایی خود را مجددا به دست آورند. مدل های تزریق ژل لب بر اساس ویژگی های طبیعی لب هر فرد متفاوت خواهد بود.

با استفاده از روش های مختلف حجیم سازی و تزریق ژل لب انجام می شود. علاوه بر اینکه شما باید تزریق ژل لب را به دست یک پزشک ماهر و متخصص بسپارید، باید هنر و سلیقه پزشک را نیز در نظر بگیرید.

در کنار حرفه، هنر نیز بسیار مهم است؛ به خصوص در مورد عضو مهم صورت که لب می باشد. شما می توانید با مشورت پزشک و تصمیم گیری در مورد مدل های تزریق ژل لب، یک مدل را انتخاب کنید و به نتیجه دلخواه برسید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با جزییات تزریق ژل لب و انواع مدل های تزریق آشنا کنیم. این حق مسلم شماست که قبل از انجام هرگونه اقدامی برای چهره تان اطلاعات کافی در مورد جزییات آن داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید.

فرآیند تزریق ژل لب

امروزه تزریق ژل لب را می توان یکی از محبوب ترین اقدامات زیبایی برای صورت دانست. لب های خوش فرم و برجسته تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی چهره دارند.

بسیاری از کسانی که قصد دارند تزریق ژل لب انجام دهند، همواره این استرس و نگرانی را دارند که طی فرآیند تزریق ژل چه اتفاقی می افتد؟ و یا این ژل دقیقا چیست و چه کاری در بدن انجام می دهد؟ به طور کلی این سوالات در ذهن تمام افرادی که قصد انجام این کار را دارند، نقش می بندد.

منظور از ژل لب، یک ماده خاص و طبیعی به نام هیالورونیک اسید (HA) است. اصلا جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا این ماده به طور طبیعی در بدن نیز یافت می شود.

مدل های تزریق ژل لب با استفاده از هیالورونیک اسید بسیار طبیعی تر خواهند بود. علاوه بر آن مزیت هیالورونیک اسید این است که باعث می شود جذب آب بیشتری در بدن به وجود بیاید، حتی بیشتر از وزن هیالورونیک اسید.

فرایند تزریق ژل لب

شاید این سوال برای شما مطرح شود که چرا با افزایش سن حجم لب ها کاهش پیدا می کند؟ به طور طبیعی زمانی که سن رو به افزایش است، هیالورونیک اسید طبیعی موجود در بدن توانایی اتصال خود با آب را از دست می دهد و در نتیجه جذب آب کمتری در بدن اتفاق می افتد و لبها فرم طبیعی خود را از دست می دهند.

دقیقا علت کاهش حجم لب در سنین بالا همین موضوع است. بنابراین با توجه به وجود چنین فرآیندی در بدن افراد سالخورده تزریق هیالورونیک اسید به لب های این افراد امکان پذیر نیست و فقط برای قشر جوان توصیه می شود. تزریق هیالورونیک اسید باعث برجسته سازی و فرم دهی لب های افراد جوان می شود.

9 مدل تزریق ژل لب

تزریق ژل لب می تواند فرم و شکل ظاهری لب ها را به شدت تغییر دهد. با توجه به ویژگی های طبیعی لب، یکی از انواع مدل های تزریق ژل لب برای فرد انتخاب می شود.

شما می توانید با مشورت پزشک و تصمیم گیری در مورد فرم لب دلخواهتان یکی از مدل های تزریق ژل لب را انتخاب کنید. قبل از انتخاب و تصمیم گیری در مورد مدل تزریق، باید توجه داشته باشید که چه مدل تزریق ژل برای لب های شما مناسب است و با چهره شما بیشترین تناسب را دارد.

1-تزریق ژل لب مدل قلبی

مدل قلبی یکی از تکنیک های پرطرفدار تزریق ژل لب است. در این مدل فرم زیبا و زنانه ای به لب ها داده می شود. به طور کلی تزریق ژل لب به روش قلبی کمی حرفه ای تر و دقیق تر از سایر روش ها انجام می شود.

تزریق ژل لب مدل قلبی

مدل قلبی با برجسته سازی و فرم دهی خاصی که برای لب ها ایجاد می کند، امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد. اکثر خانم هایی که فرم لب های آنها بیضی شکل است می توانند با تزریق ژل به روش قلبی فرم زیبا و بسیار طبیعی به لب های خود بدهند. از مزایای تزریق ژل به روش قلبی می توان به فرم طبیعی و لبخندهای بسیار زیبا پس از تزریق اشاره کرد.

2- تزریق ژل لب مدل روسی

در مدل روسی قسمت بالایی لب ها دقیقا مانند قلب به یکدیگر نزدیک می شوند و فرم عروسکی شکلی به خود می گیرند. در این روش حجیم سازی و برجسته سازی لب فقط قسمت بالایی و مرکز لب حجیم می شود و سایر قسمت های لب به مقدار کمی حجیم می شوند. مدل روسی یکی دیگر از مدل های پرطرفدار است.

زیرا در این مدل لب ها فرم غیر عادی و غیر طبیعی به خود نمی گیرند و بیش از اندازه حجیم نمی شوند. در مقایسه با مدل قلبی باید بگوییم لب های روسی حجم کمتری دارند و طبیعی تر هستند.

مدل ژل لب روسی

نکته ای که جالب است بدانید این است که در تکنیک روسی برخلاف سایر تکنیک ها مدل تزریق ژل لب به صورت عمودی و از قسمت بالای لب انجام می شود. در این روش تزریق از داخل به بیرون انجام می شود. تقریبا برای تزریق به روش روسی 30 ال 45 دقیقه زمان لازم است و پس از تزریق تقریبا بین 12 الی 18 ماه ماندگاری دارد. طی این مدت شما باید هر 6 الی 9 ماه یکبار برای ترمیم به پزشک مراجعه کنید.

3- تزریق ژل لب مدل عروسکی یا باربی

حتی نام این مدل نیز جذب کننده است. مدل عروسکی یا باربی از لب های شما یک لب عروسکی شکل می سازد. در این مدل تزریق ژل لب به این صورت است که لب های پایینی از لب های بالایی حجیم تر خواهند بود و قسمت بالایی و 7 شکل لب شما مقداری حجیم می شود.

مدل باربی یکی از مدل های بسیار جذاب و خیره کننده است. پس از تزریق ژل لب به تکنیک عروسکی چهره شما دقیقا مانند یک عروسک جذاب و خیره کننده می شود و شادابی و جوانی بیشتری در چهره شما ایجاد می شود.

4- تزریق ژل لب مدل طبیعی (نچرال)

مدل تزریق ژل لب به روش عروسکی، روسی و یا قلبی تغییر بسیار زیادی در چهره افراد به وجود می آورد. در این میان کسانی هستند که از فرم لب های خود و نازکی آنها ناراضی اند، اما در عین حال نمی خواهند چهره شان از فرم طبیعی خود خارج شود.

تزریق ژل لب مدل طبیعی

تزریق به روش طبیعی کاملا مناسب این افراد است زیرا تغییر زیادی در فرم لب هایشان ایجاد نمی کند اما در عین حال باعث خوش فرم شدن لب ها می شود.

5- تزریق ژل لب مدل فانتزی

در مدل فانتزی لب ها به طور کلی از حالت طبیعی و عادی خود خارج می شوند و فرم فانتزی به خود می گیرند. در تکنیک فانتزی لب ها به طرز چشمگیری حجیم می شوند. اکثر کسانی که تزریق به روش فانتزی را انتخاب می کنند، سایر اعضای صورتشان مانند گونه و چانه را نیز به فرم فانتزی در می آورند.

6- تزریق ژل لب مدل چاک دار

در مدل چاک دار، در قسمت مرکزی لب پایین چاک و یا خط ایجاد می کنند تا حجم دو طرف لب پایین بیشتر دیده شود. از مزیت تزریق ژل لب به روش چاک دار می توان به لبخندهای بسیار زیبا اشاره کرد. این روش فرم و ظاهر بسیار خاص و متفاوت به لب ها می بخشد.

تزریق ژل لب مدل چاکدار

7- ژل لب مدل هالیوودی

مدل هالیوودی یکی از مدل های پرطرفدار است. در این مدل که الهام گرفته از ستاره های سینما و هالیوود است، هر دو لب بالا و پایین به یک اندازه حجیم می شوند.

نمونه مدل تزریق ژل لب

پس از تزریق ژل به روش هالیوودی تمام تمرکز و توجه به سمت لب های شما خواهد بود. در این روش فقط برجسته سازی و حجیم سازی لب ها مد نظر است و به طور کلی فرم لب از سایر اجزای صورت جذب کننده تر است.

8- تزریق ژل لب مدل گرد

اگر دوست دارید که چین و چروکهای بر روی لب از بین بره و ظاهری صاف برای لب شما ایجاد شود بهترین مدل تزریق ژل لب برای شما مدل گرد می باشد. در این مدل، لب پایین به طور یکنواخت، حجم بیشتری پیدا میکند و لب بالا هم پرحجم می شود.

تزریق ژل لب مدل گرد

9- تزریق ژل لب مدل قلوه ای

مدل لب قلوه ای زمانی مورد استفاده قرار خواهد گرفت که مقدار ژل لب را پزشک متخصص بصورت یکنواخت در تمامی قسمتهای لب تزریق کند. همچنین میزان برجستگی لبها نباید بیش از حد باشد .

فیلم تزریق ژل لب

در این بخش دو فیلم از تزریق ژل لب (فیلر) را که توسط پزشک متخصص در کلینیک زیبایی گلدن رویال انجام می شود را برای شما قرار داده ایم تا شما عزیزان با روند انجام کار در این کلینیک آشنا شوید.

 

آیا تزریق ژل لب دائمی می باشد؟

فکر می کنید تزریق ژل لب با ماندگاری بلند مدت یا دائمی واقعیت داشته باشد؟ بگذارید با شما روراست باشیم تا به امروز هیچ کمپانی نتوانسته ثابت کند که می تواند ژل لب دائمی تولید کند. منظور از دائمی اینکه یک بار ژل تزریق شود و دیگر نیازی به تمدید و تزریق نباشد.

برخی از کمپانی ها توانسته اند عمر ژل را به دو سال افزایش دهند که سبب شده برندهای قابل قبولی باشند. مثلاً تزریق ژل لب با برند Radiesse و Sculptra به واسطه مدت زمان دوام بیشتری که دارد مشهور به ژل دائمی است اما نه به این معنی که تا آخر عمر خود دیگر نیاز به تمدید ژل نداشته باشید.

آیا تزریق ژل لب دائمی می باشد؟

دقت کنید که مواد موجود در ژل های دائمی کمی برای بدن خطرناک هستند و عوارض تزریق ژل لب افزایش پیدا می کند و نیاز است که موقعیت بدن و سلامت بدن سنجیده شود اما ژل های موقت دارای ماده ای به نام هیالورونیک اسید بوده که هیچ خطری برای بدن ایجاد نمی کنند و خاصیت نیمه دائمی دارند و معمولاً رضایت بالایی را به خود اختصاص داده اند.

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

بسیاری از افرادی که علاقه به تزریق ژل لب دارند از درد آن می ترسند. اما سوال اینجاست که آیا واقعا این روش درد آور است؟

به جرات خواهیم گفت که تزریق ژل لب هرگز فرایند دردناکی نخواهد بود. درد یا سوزشی که احساس می شود بسیار جزئی بوده و هر کسی می تواند آن را تحمل کند. تزریق در زمان کوتاهی صورت می گیرد و از مواد بی حس کننده استفاده می شود و هیچ درد بالایی در ناحیه لب احساس نخواهد شد. نوع ژلی که استفاده می شود کاملاً درجه یک است و اجرای قابل قبولی دارد.

حال سوال اینجاست که چرا عده ای از تجربه بد تزریق ژل لب می گویند و از دردناک بودن آن گله دارند؟ فقط در صورتی می توان گفت که تزریق ژل برای لب دردناک است که استانداردهای لازم برای آن لحاظ نشده باشد.

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

یعنی اگر کلینیک زیبایی غیر معتبری انتخاب کنید و از کیفیت ژلی که وجود دارد اطمینان نداشته باشید احتمال اینکه تجربه تلخی برای شما ایجاد شود وجود دارد. مثلاً در برخی از کلینیک ها از سوزن های بزرگ استفاده می شود و کمبود امکانات سبب بروز حس ناخوشایند و درد در شخص می شود. افرادی که سیگار می کشند و یا داروهای خاصی استفاده می کنند معمولاً دچار درد در زمان تزریق هستند.

ورم بعد از تزریق ژل لب

ورمی که پس از تزریق ژل لب ایجاد می شود بستگی به نوع ژل دارد. برخی از ژل ها آب کمتری جذب می کنند و این موضوع باعث می شود که به سختی ورم نمایند این مدل از ژل ها برای خطوط لب بهترین گزینه محسوب می شوند. اما اگر قرار به افزایش حجم کلی لب باشد باید نوع دیگری از ژل تزریق شود که شاید مقداری تورم به همراه داشته باشد.

این ورم موقتی است و نگران آن نباشید می توانید از ایبوپروفن استفاده کنید تا کبودی لب از بین برود و همینطور از کیسه یخ استفاده نمایید تا ورم ایجاد شده سریعتر از بین برود. دقت کنید که برای درمان سریع ورم لب بعد از تزریق یک سری مکمل ها وجود دارد، مثلاً مکمل بروملین و آرنیکا دو پیشنهاد خوب در این راستا هستند و اثر بخشی مناسبی به همراه خواهند داشت.

  • برای رهایی از ورم لب پس از تزریق باید تا 72 ساعت ناحیه مورد نظر را دستکاری نکنید. در دو هفته اول می بایست از حمام با حرارت بالا و سونا خودداری کنید.
  • اجازه استفاده از هیچ نوع مواد آرایشی تا 24 ساعت نخواهید داشت.
  • همینطور نباید ورزش های پر تحرک داشته باشید. ورم در برخی از افراد بیشتر و در برخی کمتر است و بستگی به شرایط بدنی شخص دارد اما به طور کلی در کمتر از چند روز برطرف می شود و مشکلی نخواهد داشت.

خشکی لب بعد از تزریق ژل لب

خشکی لب پس از تزریق ژل لب موضوع نگران کننده ای نیست اما تا حدودی آزار دهنده است. یکی از دلایلی که شخص درگیر خشکی پس از تزریق ژل لب می شود حساسیت شخص به کرم های بی حسی است چون در این کرم ها ترکیبات قوی وجود دارد که سبب خشکی لب پس از تزریق ژل می شود.

بارها دیده شده که شخص پس از تزریق ژل لب مدام با زبان خود لب ها را مرطوب می کند این حالت اگر بیش از تعداد تکرار شود سبب خشکی پوست می شود.

دلیل خشک شدن لب بعد از تزریق ژل لب

همانطور که اشاره شد نباید پس از تزریق ژل لب از لوازم آرایشی استفاده شود بنابراین کسانی که از رژ  و سایر موارد آرایشی استفاده می کنند معمولاً با خشکی لب یا پوسته پوسته شدن روبرو می شوند. در صورتی که پوست دچار تورم شود احتمالاً با خشکی همراه است و این موضوع باعث می شود که لایه بالایی پوست نیز خشک شود. برای درمان خشکی پوست می بایست از بالم لب حاوی مرطوب کننده استفاده کنید .

نحوه غذا خوردن بعد از تزریق ژل لب چگونه است؟

پس از تزریق ژل لب نباید از ساندویچ و مواد غذایی با بافت سخت استفاده کنید. در واقع نباید بافت غذا به صورتی باشد که فشار زیادی به لب و ناحیه اطراف آن وارد شود. رژیم غذایی نرم بهترین گزینه پس از تزریق ژل لب است. شما تا 24 ساعت اول باید از غذاهایی استفاده نمایید که بسیار نرم هستند.

بهتر است که غذا بسیار سرد یا بسیار داغ نباشد چون ممکن است لب خود را بسوزانید و یا لب را گاز بگیرید. استفاده از مواد غذایی که بافت سختی دارند نیاز به جویدن بیشتر و شدیدتر هستند و این موضوع باعث می شود که لب نیز درگیر شود و مشکلات زیادی ایجاد کند.

به طور کلی ممنوعیت غذایی پس از تزریق دیده نمی شود یعنی اینطور نیست که غذای خاصی برای شما حساسیت زا باشد اما بهتر است از مواد غذایی استفاده کنید که نیاز به تلاش زیاد برای جویدن نداشته باشد در این صورت بافت پوست لب شما موقعیت استراحت خواهد داشت و حالت اجرایی بهتری به خود می گیرد. البته که لب ها از نظر سبک و مدل با هم فرق دارند و برخی از افراد بدون رعایت غذایی نیز نتیجه می گیرند.

خدمات تزریق ژل لب در کلینیک زیبایی گلدن رویال

کلینیک زیبایی گلدن رویال برای تزریق ژل لب از با کیفیت ترین برندهای ژل استفاده می کند تا احتمال بروز عوارض تزریق ژل لب را به حداقل برساند. لطفا جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس حاصل فرمایید.

تزریق ژل لب طبیعی

لیست برخی از خدمات کلینیک زیبایی گلدن رویال: لیزر موهای زائد ،  لیزر بیکینی ، بوتاکس ، جوانسازی پوست ،پاکسازی پوست ، لیزر موهای زائد آقایان و …

تمامی تکنیک هایی که در این مقاله به آن اشاره شد، زیبایی خاص خود را دارند. شما باید با انتخاب یک کلینیک زیبایی حرفه ای و توسط پزشک متخصص انواع مدل های تزریق ژل لب را انجام دهید. این نکته را مد نظر داشته باشید که هر مدل تزریق لب مناسب چهره شما نیست . تصمیم گیری در این خصوص را به عهده پزشک بگذارید تا نتیجه نهایی برای شما مطلوب و خوشایند باشد.

 

نظرات کاربران
guest
30 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
شیما
شیما
1400-05-23 16:58

سلام . من تزریق ژل لب انجام دادم و رنگ لبم حالت کبودی پیدا کرده. دلیلش چیه؟ آیا خوب میشه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  شیما
1400-05-24 13:48

سلام وقت بخیر
حتما باید به پزشکتون مراجعه کنین و ایشون از نزدیک ویزیت کنن.

حنانه
حنانه
1400-05-22 11:34

سلام .من لبهام باریک نیستن فقط میخوام تزریق ژل لب انجام بدم تا خط دور لبم مشخص بشه .چند سی سی ژل لب باید تزریق کنید؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  حنانه
1400-05-25 17:50

سلام وقت بخیر
باید از نزدیک ویزیت بشه تا نظر قطعی بشه داد.

بنفشه
بنفشه
1400-05-21 10:57

سلام . آیا تزریق ژل لب مدل طبیعی لب را تغییر می دهد؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  بنفشه
1400-05-25 18:00

سلام وقت بخیر
نه اصلا ٬ اگر پزشک مهارت کافی داشته باشن قطعا طبیعی خواهد بود.

پریسا
پریسا
1400-05-20 22:32

با عرض سلام خدمت شما .علائم عفونت لب بعد از تزریق ژل چیه؟

fjafari
fjafari
پاسخ به  پریسا
1400-05-22 14:22

سلام وقت بخیر
التهاب و قرمزی در لب و اطراف لب، ایجاد دانه‌ های قرمز در لب و اطراف دهان، تورم بیش از حد در لب‌ ها، احساس درد، کبودی از علائم عفونت لب بعد از تزریق ژل می باشند.

پانته آ
پانته آ
1400-05-18 11:11

سلام .ممنون میشم راجع به خطرات تزریق ژل لب توضیح بدید.

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  پانته آ
1400-05-19 12:22

سلام وقت بخیر
در صورتی که از فیلر های مجوز دار و با کیفیت تزریق نشه امکان ایجاد تورم طولانی هستش که نیاز به تخلیه اون میشه . اگر پزشک ماهر نباشه ٬ ممکن هست به عروق گذرنده آسیب بزنه که اون هم باید با تخلیه ژل درمان بشه.

مبین
مبین
1400-05-17 21:36

سلام .خانم دکتر تزریق ژل لب درد داره؟ یا از مواد بی حسی استفاده میکنید؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  مبین
1400-05-19 12:13

سلام وقت بخیر
قبل از انجام کار بی حسی موضعی و قبل از شروع اون بی حسی کامل (بلاک کامل) انجام میشه که درد به کمترین میزان میرسه.

مهدیه
مهدیه
1400-05-16 22:14

سلام .من ژل لب انجام دادم ولی ژلهای لب بالا گلوله گلوله شدن .برای رفع گلوله شدن ژل لب باید چکار کنم؟ اگر ماساژ بدم درست میشه یا باید برم کلینیک؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  مهدیه
1400-05-17 12:50

سلام وقت بخیر
اگر به چنین مشکلی برخوردید یعنی زل استفاده شده کیفیت مناسب رو نداشته؛ باید ژل رو از طریق هیالاز از بین برد. (هیالاز به همون ناحیه تزریق میشه و زل از بدن بعد از چند روز دفع میشه. )

سمیه
سمیه
1400-05-16 09:57

خانم دکتر چند مدل تزریق ژل لب داریم ؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  سمیه
1400-05-16 11:50

سلام وقت بخیر
پزشکان ما تمامی مدل های روز دنیا جهت فرمدهی به لب رو انجام میدن که کاملا مطابق با سلیقه ی مراجعین هستش.

Ghonche
Ghonche
1400-05-14 19:35

سلام .شما در کلینیک تزریق ژل لب مدل گرد انجام میدید؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  Ghonche
1400-05-15 18:45

سلام وقت بخیر
هر مدلی که مدنظرتون باشه رو پزشکان مجرب ما قادر به انجامش هستن. فقط کافیه مدل مورد نظر رو با پزشک درمیون بذارید.

سارا حسنی
سارا حسنی
1400-05-14 09:22

سلام .ممنون از مطالب مفیدتون
من ژل لب تزریق کردم اما ورم لبم خوب نمیشه . ورم بعد از تزریق ژل لب چند روز طول میکشه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  سارا حسنی
1400-05-14 11:55

سلام وقت بخیر
بعد از تزریق فیلر به لب حدود ۵ الی ۱۵ روز ورم اون ماندگار خواهد بود و امری کاملا طبیعیست. در صورتی که این تایم بیشتر شد٬ باید پزشک شمارو ویزیت کنن.

رقیه
رقیه
1400-05-13 15:17

سلام .وقتون بخیر .
ممنون از مطالب مفیدتون. میخواستم بدونم برای تزریق ژل لب چند سی سی لازم است؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  رقیه
1400-05-14 11:48

سلام وقت بخیر
بسته به فرم دلخواه نیاز به ۱ یا ۲ سی سی هستش.

میترا قاسمی
میترا قاسمی
1400-04-28 11:52

مراقبت بعد از تزریق ژل لب چجوریه ؟ من شنیدم که بعد از تزریق ژل لب ممکنه که لبهام ورم کنن . واقعیت داره؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  میترا قاسمی
1400-04-29 15:10

سلام وقت بخیر
تا یک روز نباید نوشیدنی یا خوراکی های داغ مصرف کنین؛ از سیگار و قلیان هم نلاید تا چند روز استفاده بشه. بله مقداری ورم خواهیم داشت که تا ۲ روز بعد برطرف خواهد شد. 🌹

Sahar
Sahar
1400-03-06 21:50

خانم دکتر من بوتاکس پیشانی انجام دادم چن روز بعد از این تزریق میتونم برای تزریق ژل لب خدمتتون برسم ؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  Sahar
1400-03-07 17:33

سلام وقت بخیر
هیچ تداخلی باهم ندارن . میتونین انجام بدین.

رها
رها
1400-03-05 17:47

سلام میشه فقط نیم سی سی ژل لب تزریق کرد که فقط کمی تغییر کنه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  رها
1400-03-07 17:33

سلام وقت بخیر
نیم سی سی حجم بسیار بسیار کمی هست و تقریبا هیچ تغییری به وجود نمیاره.

Ziba
Ziba
1400-03-02 21:41

سلام .وقتتون بخیر
ماندگاری ژل لب چقدره؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  Ziba
1400-03-03 10:38

سلام وقت بخیر
بسته به متابولیسم بدن فرد و نوع برند فیلر تزریق شده ماندگاری بین ۵ الی ۱۶ ماه هستش.