آشنایی کامل با تزریق ژل لب مدل نچرال

داشتن لب هایی زیبا، خوش فرم و در عین حال طبیعی تاثیر بسیار زیادی در زیبایی ظاهری می گذارد. همانطور که میدانید با تزریق ژل لب مدل نچرال می توان لب های باریک و کوچک را به حالت کاملا طبیعی، حجیم و زیبا در آورد.

بعضی از افراد تمایل چندانی به تزریق ژل و تزریق فیلر لب ندارند. زیرا نمی خواهند فرم طبیعی لب هایشان از بین برود و چهره مصنوعی داشته باشند. اما تزریق ژل لب مدل طبیعی با سایر تزریق هایی که برای لب انجام می شود، قدری متفاوت است. در این بخش به طور کامل اطلاعات مفیدی در این خصوص در اختیارتان قرار می دهیم.

تزریق ژل لب مدل نچرال

منظور از تزریق ژل لب مدل نچرال چیست؟

منظور از تزریق ژل لب نچرال این است که تغییر فرم لب ها بسیار طبیعی باشد. کسانی که می خواهند لب هایشان را به حالت طبیعی تزریق کنند، تمایلی به تغییرات زیاد ندارند. اما می خواهند کمی به لب هایشان حجم و برجستگی بدهند.

برای تزریق فیلر لب، پزشک متخصص ناحیه هایی که باید تزریق در آنجا صورت بگیرد را مشخص می کند و سپس با استفاده از سرنگ های مخصوص، ژل هیالورونیک اسید را به لب تزریق می کند.

تزریق ژل لب

هیالورونیک اسید فیلری است که به بدن آسیب نمی رساند. زیرا از بافت طبیعی بدن ساخته شده است.در صورتی که پزشک متخصص تشخیص دهد، برای ترمیم لب، باید یک یا دو جلسه دیگر در کلینیک زیبایی حضور پیدا کنید.

تزریق فیلر لب مدل طبیعی چگونه انجام می شود؟

برای تزریق فیلر لب ، پزشک خط تقارن لب ها را در نظر می گیرد و با توجه به حجم و فرم لب هایتان، مقدار ژل مورد نیاز را آماده می کند. سپس از زوایای مختلف، ژل را به داخل لب و به لایه زیرین پوست لب تزریق می کند. سپس پزشک تقارن لب ها را می سنجد و در صورت نیاز، آنها را تنظیم می کند.

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب طبیعی

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب نچرال

عکس قبل و بعد تزریق ژل لب طبیعی

عکس قبل و بعد ژل لب طبیعی

عکس ژل لب نچرال  تزریق ژل لب مدل طبیعی

ماندگاری ژل لب مدل طبیعی چقدر می باشد؟

ماندگاری ژل لب به عوامل متعددی وابسته است. در تزریق ژل لب مدل نچرال، برند فیلری که به لب هایتان تزریق می کنید، بسیار مهم است. در واقع استفاده از برندهای معروف و خوب، ماندگاری بالایی نیز خواهد داشت.

ماندگاری ژل لب مدل طبیعی چقدر است؟

البته باید بگوییم تجربه و تخصص پزشک و به طور کلی جنس پوست شما در ماندگاری فیلر لب تاثیرگذار است. همچنین سوخت و ساز بدن شما نیز جزو یکی دیگر از عوامل موثر بر ماندگاری فیلر لب می باشد. در حالت کلی ماندگاری تزریق فیلر لب، بین 2 الی 3 سال است.

برای مدل نچرال ، تزریق ژل بهتر است یا چربی؟

همانطور که میدانید تزریق ژل لب مدل نچرال و تزریق چربی به لب مدل نچرال، دو نمونه از رایج ترین انواع روش های حجیم سازی و فرم دهی به لب هاست. اما شاید این سوال در ذهن شما به وجود بیاید که برای تزریق نچرال کدام یک بهتر است؛ ژل یا چربی؟

تزریق چربی به لب ها مزایا و معایب خاص خودش را دارد. برای این کار مقداری از چربی طبیعی بدن را می گیرند. این چربی بیشتر از ناحیه ران و باسن و به روش ساکشن برداشته می شود و سپس به لب ها تزریق می شود. بنابراین هیچ نوع ماده خارجی به لب های شما تزریق نمی شود و این چربی، کاملا طبیعی و متعلق به بدن خودتان است.

عکس تزریق ژل لب نچرال

همچنین ریسک بروز حساسیت و آلرژی در این روش وجود ندارد. زیرا چربی طبیعی بدن تان به شما آسیبی نمی زند. از جمله مزایای دیگر تزریق چربی به لب، ماندگاری و دوام بالای آن است. در مقایسه با سایر روش ها، تزریق چربی ماندگاری و دوام بالاتری دارد. اما بهتر است تا قدری هم از معایب این روش بگوییم.

در تزریق چربی به لب ها ممکن است تقارنی که انتظار می رود در لب ها ایجاد نشود. همچنین احتمال عفونت یا خونریزی نیز وجود دارد. تزریق چربی به لب ها دارای دوره نقاهت طولانی تر می باشد و همچنین دردناک تر است.

برای تزریق فیلر لب ژل بهتره یا چربی

در تزریق ژل لب مدل نچرال، از هیالورونیک اسید که یک ماده طبیعی در بدن است، استفاده می شود. هیالورونیک اسید تاثیر مطلوبی بر حجیم ساختن لب ها می گذارد. از مزایای این روش تزریق می توان به فرم گرفتن قرینه لب ها اشاره کرد.

در این روش پزشک به راحتی می تواند مقدار ژلی که تزریق می کند را کنترل کند و در واقع تسلط بهتر و بیشتری بر اندازه تزریق و حجم لب ها دارد. همچنین این روش دارای نتیجه بسیار مطلوب است و غالبا کسانی که تزریق ژل لب مدل نچرال را انجام داده اند، رضایت بسیار زیادی دارند.

تزریق ژل لب طبیعی

در این روش کبودی و تورم بسیار کم است و احتمال بروز حساسیت بسیار پایین می باشد. از معایب این روش تزریق باید به احتمال خونریزی در ناحیه تزریق، تورم، کبودی و قرمزی اشاره کرد. البته این عوارض جانبی بسیار ناچیز هستند و بعد از گذشت چند روز به طور کامل از بین می روند. در مقایسه با تزریق چربی به لب ها، این روش دارای ماندگاری متوسط تری می باشد و احتمال دارد هر چند ماه در میان به تمدید و ترمیم نیاز داشته باشد.

لب های مدل نچرال مناسب چه چهره هایی می باشد؟

کسانی که می خواهند تزریق ژل لب مدل نچرال را انجام بدهند، باید به تناسب لب ها به چهره شان توجه کنند. قبل از تزریق ژل طی یک جلسه مشاوره با پزشک متخصص، فرم کلی چهره شما بررسی می شود و پزشک تشخیص می دهد که آیا فرم لب نچرال مناسب چهره شما است یا خیر.

به طور کلی این مدل لب مناسب کسانی است که صورت ریز نقشی دارند. جهت کسب اطلاع کامل در مورد تزریق ژل لب مدل چاک دار و اینکه این مدل مناسب چه چهره هایی می باشد اینجا کلیک کنید.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل لب مدل طبیعی

بهتر است تا قبل و بعد از تزریق ژل لب مدل نچرال، یک سری مراقبت های خاص انجام دهید. در ادامه مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل لب را بررسی خواهیم کرد.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل لب مدل نچرال

مراقبت های قبل از تزریق ژل لب مدل طبیعی

 • از داروهای  رقیق کننده خون استفاده نکنید.
 • تا یک هفته قبل از تزریق ژل لب از مصرف الکل و سیگار خود داری کنید.
 • اگر بیماری خاصی دارید یا از داروهای خاصی مصرف می کنید، حتما به پزشک خود اطلاع دهید.
 • اگر باردار هستید یا بیماری عصبی دارید. در این مورد به پزشک خود بگویید.
 • اگر قبل از تزریق دچار تبخال یا هر گونه عارضه پوستی دیگری در ناحیه لبتان شده اید، حتما این موضوع را به پزشک اطلاع دهید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب مدل طبیعی

 • اگر پس از تزریق احساس درد کردید از مسکن استفاده کنید.
 • تا دو هفته پس از تزریق از ورزش کردن خودداری کنید.
 • تا یک هفته پس از تزریق ژل لب ، از مصرف الکل و سیگار خودداری کنید.
 • تا یک هفته پس از تزریق از رفتن به سونا، جکوزی و یا حمام آب داغ خودداری کنید.
 • هرگز محل تزریق را فشار ندهید.

برای تزریق ژل لب مدل نچرال چند سی سی ژل لازم می باشد؟

یکی از سوالات متداول در مورد تزریق ژل لب این است که برای تزریق به چند سی سی ژل نیاز دارید؟ به طور کلی تشخیص اینکه شما به چند سی سی ژل نیاز دارید به عهده پزشک است.

چند سی سی برای تزریق ژل لب لازم است

بسته به نوع لب و فرم صورت شما، پزشک تعیین می کند که برای فرم دادن به لب ها به چند سی سی ژل نیاز دارید. اما به طور کلی بسته به فرم لب ها بین ۱ تا ۲ سی سی ژل نیاز است. البته این کاملا به تشخیص پزشک بستگی دارد.

عوارض و فواید تزریق ژل لب مدل طبیعی

 اگر می خواهید با مزایا و عوارض تزریق ژل لب  آشنا شوید، بهتر است تا موارد زیر را بررسی کنید.

فواید تزریق ژل لب

مزایای تزریق ژل لب مدل نچرال

 • با تزریق فیلر مدل طبیعی ،لب ها فرم و حالتی زیبا و طبیعی پیدا می کنند.
 • لب ها کمی حجیم تر می شوند.
 • در زیبایی کلی چهره تاثیر مثبتی دیده می شود.
 • عوارض جانبی ندارد.
 • ماندگاری بالایی دارد.
 • کاملا با بدن سازگار است
 • لب های متقارن خواهید داشت.

عوارض تزریق ژل لب نچرال

به طور کلی این عوارض در تمام افراد بروز پیدا نمی کند و در صورتی که بروز پیدا کند، بسیار خفیف خواهد بود و طی چند روز از بین خواهد رفت.

 • بروز واکنش های آلرژیک
 • احتمال ایجاد زخم در ناحیه تزریق
 • خشکی لب ها
 • کبودی و تورم لب ها
 • احتمال بروز عفونت

چند سی سی ژل برای لب مدل نچرال لازم است؟

معمولا برای حجم دهی مدل نچرال 1 یا 2 سی سی ژل لب لازم می باشد.

خدمات تزریق ژل لب مدل نچرال در کلینیک زیبایی گلدن رویال

خدمات تزریق ژل لب با بهترین برند ژل در کلینیک زیبایی گلدن رویال توسط پزشک متخصص انجام می شود.

لیست سایر خدمات کلینیک زیبایی گلدن رویال که در کنار تزریق ژل لب مدل نچرال انجام می شود : لیزر موهای زائد ، بوتاکس ، جوانسازی پوست ، درمان عرق با بوتاکس ، هایفوتراپی ، مزوتراپی مو ، بوتاکس میگرن و …. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها