treatment for hair lose min

در علم پزشکی روش های متعددی برای درمان ریزش مو جلو سر تعریف شده است که باعث شده تا افراد دیگر نگرانی از بابت این موضوع نداشته باشند و زیبایی و جوانی را به چهره خود بازگردانند .

ریزش موی جلو سر، تاثیر منفی در زیبایی چهره می گذارد. دلایل مختلفی باعث ریزش مو جلو سر می شود که با توجه به سن و سال و شرایط جسمی، شدت این ریزش مو در افراد، متفاوت است. ما در این بخش به بررسی کامل این موضوع می پردازیم.

علت ریزش مو جلوی سر چیست؟

ریزش مو جلوی سر دلایل مختلفی دارد. ریزش موی جلوی سر بیشتر در زنان بالای 40 سال اتفاق میوفتد .به طور کلی علت اصلی ریزش مو در زنان بالای 40 سال، تغییرات هورمونی است. این تغییرات به دلیل قرار گرفتن در آستانه یائسگی می باشد.

علت ریزش مو چیست؟

به همین علت ممکن است بدن خانم های بالای 40 سال با کمبود ویتامین ها و مواد معدنی مختلف روبرو شود. این موضوع باعث از دست رفتن موهای جلو سر می شود. البته درمان ریزش مو جلو سر برای خانم های بالای 40 سال ممکن است. اما در حالت کلی علت این ریزش مو، تغییرات هورمونی است.

علت ناگهانی ریزش مو جلوی سر چه می باشد؟

ریزش مو جلو سر به طور ناگهانی، دلایل مختلفی دارد. البته درمان ریزش مو جلو سر نیز ممکن است. اما به طور کلی بهتر است تا علت ریزش مو جلو سر آن هم به طور ناگهانی را بررسی کنیم.

کاهش وزن

یکی از دلایل ریزش مو جلو سر به طور ناگهانی، کاهش وزن است. ممکن است رژیم غذایی نامناسب و یا استفاده از رژیم های لاغری باعث این ریزش مو شوند.

کمبود آهن

آهن یکی از موارد ضروری برای بدن است. زمانی که بدن با کمبود آهن مواجه شود، ریزش مو جلو سر به طور ناگهانی اتفاق می افتد.

استرس

یکی دیگر از دلایل ریزش مو ناگهانی، استرس است. استرس باعث ترشح هورمون هایی در بدن می شود که همگی آنها برای سلامت مو بسیار مضر هستند.

آیا ریزش مو جلوی سر بیشتر در آقایان اتفاق می افتد یا خانم ها ؟

کسانی که به دنبال راهی برای درمان ریزش مو جلو سر هستند، این سوال برایشان مطرح می شود که آیا این ریزش مو در مردان شایع تر است یا در خانم ها؟ به طور کلی باید بگوییم، جدا از دلایل ریزش مو، این موضوع بیشتر شامل حال آقایان می شود.

آیا ریزش مو جلو سر بیشتر در آقایان اتفاق می افتد یا خانم ها ؟

 

دلیل آن هم، وجود هورمون های مردانه در بدن آقایان است. زیرا فولیکول های مو به هورمون های مردانه حساسیت بیشتری دارند و ممکن است با بالا رفتن این هورمون ها در بدن، ریزش مو اتفاق بیفتد.

چرا باید از ریزش موی سر جلوگیری کرد؟

همانطور که می دانید، مو تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و جوانی چهره دارد. در صورتی که از ریزش موی سر جلوگیری نکنید، قطعا به طاسی می رسید.

چرا باید از ریزش موی سر جلوگیری کرد؟

این موضوع به خصوص در ناحیه جلو سر تاثیر بسیار منفی در زیبایی می گذارد. به همین علت درمان ریزش مو جلو سر اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا اگر این درمان به موقع صورت نگیرد، قطعا به طاسی می رسد.

آیا ریزش مو جلوی سر ارثی است؟

وراثت یکی از اصلی ترین دلایل ریزش مو است. به طور کلی آقایان ریزش مو جلو سر را از خانواده مادری به ارث می برند و خانم ها هم از خانواده مادری و هم از خانواده پدری. بنابراین می توان گفت یکی از مهمترین علت های ریزش مو جلو سر در آقایان و خانم ها، دلایل موروثی است.

درمان های ریزش مو جلو سر

برای درمان ریزش مو جلو سر روش های متعددی وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

مزونیدلینگ مو

مزونیدلینگ مو یکی از روش های رایج برای درمان ریزش مو است. این روش تلفیقی از مزوتراپی و میکرونیدلینگ است که به صورت همزمان به پوست سر تزریق می شود.

تعداد جلسات لازم برای مزونیدلینگ مو

در این روش با استفاده از دستگاه مزونیدلینگ که سوزن های ریزی دارد، پوست سر کمی خراشیده می شود تا هم مواد تزریقی به خوبی جذب پوست شوند و هم گردش خون در پوست سر اتفاق بیفتد. این روش یکی از روش های رایج درمان ریزش مو جلو سر است.

مزوتراپی مو

مزوتراپی مو یکی دیگر از روش های رایج کلینیکی برای درمان ریزش مو جلو سر است. در این روش داروها و ترکیبات خاصی به لایه زیرین پوست که فولیکول های مو در آن قرار دارد، تزریق می شود تا ریشه مو به خوبی تقویت شود و موهای از دست رفته برای رویش مجدد تحریک شوند.

درمان ریزش مو با مزوتراپی

پی آر پی مو

پی آر پی مو یا پلاسمای غنی از پلاکت، از دیگر روش های درمانی برای رویش مجدد موهای جلو سر و کل سر است. در این روش پیشرفته درمانی، مقداری خون از بدن شما گرفته می شود. این حجم از خون دقیقا مانند همان حجم خونی است که برای آزمایشات مختلف از بدن شما گرفته می شود.

درمان ریزش مو با پی آر پی

سپس این خون را در دستگاه مخصوص می ریزند تا به خوبی بچرخد. سپس بخش های مختلف خون از یکدیگر جدا می شوند و یک محلول غنی از پلاسما به دست می آید. این محلول دقیقا همان چیزی است که به پوست سر شما تزریق می شود و فولیکول های مو را برای رویش مجدد تحریک می کند.

پکیج پی آر پی مو و مزوتراپی مو

پکیج پی آر پی مو و مزوتراپی یکی دیگر از روش های درمان ریزش مو جلو سر است. در این روش تلفیقی از پی آر پی و مزوتراپی برای مو انجام می شود تا فولیکول های مو برای رویش مجدد تقویت شوند.

 

 

این روش به طبع تاثیرگذاری بیشتری در مقایسه با سایر روش های درمانی دیگر دارد.

فیلم درمان ریزش موی جلو سر با پی آرپی و مزوتراپی

در این بخش توجه شما عزیزان را به تماشای فیلم تزریق پی آر پی ومزوتراپی که در کلینیک گلدن رویال انجام شده جلب می نمایم.

 

 

 

آیا روش درمانی ریزش مو جلو سر آقایان و بانوان یکسان است؟

به طور کلی روش درمان ریزش مو جلو سر برای خانم ها و آقایان یکسان است. موضوعی که درمان را برای افراد متفاوت می کند، شرایط جسمی و وضعیت ریزش موی آنهاست.

برای اینکه بدانید چه روش درمانی برای شما مناسب است، باید به کلینیک درمان ریزش مو و پزشک متخصص مراجعه کنید و به خوبی معاینه شوید. اما هم آقایان و هم خانم ها می توانند از کلیه روش های درمانی رایج برای ریزش مو جلو سر استفاده کنند.

بهترین روش درمان ریزش موی جلو سر چیست؟

در بخش قبلی با انواع روش های درمان ریزش مو جلو سر آشنا شدیم. اما آیا می دانید بهترین روش درمانی برای جلوگیری از ریزش موی سر و همچنین کمک به رویش مجدد آن چیست؟ پکیج مزوتراپی و پی آر پی مو یکی از بهترین روش های درمان ریزش مو جلو سر است.

نمونه کار مزوتراپی مو

این روش تاثیرگذاری بیشتری دارد و در مدت کوتاه تری شما را به نتیجه مطلوب می رساند. در این روش فولیکول های مو برای رویش مجدد تقویت می شوند و در مقایسه با سایر روش ها شما زودتر به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

فواید و عوارض درمان ریزش موی جلو سر با مزوتراپی

مزوتراپی مو معمولا عوارض چندانی ندارد که ما در این بخش بطور کامل در مورد فواید و عوارض مزوی مو توضیح داده ایم:

فواید مزوتراپی مو

مزوتراپی مو مزایای بسیار زیادی را برای درمان ریزش مو جلو سر دارد. مزایای این روش به شرح زیر است:

 • کمک به بهبود خونرسانی در پوست سر
 • بدون داشتن دوره نقاهت بعد از درمان
 • دارای هزینه مناسب
 • بدون درد و بدون نیاز به بیهوشی
 • بدون نیاز به مراقبت های خاص پس از درمان
 • کمک به برطرف کردن مشکلات مو

عوارض مزوتراپی مو

به طور کلی عوارض مزوتراپی بطور جدی وجود ندارد. اما در بعضی موارد ممکن است عوارض خفیفی به شرح زیر رخ دهد:

 • التهاب در ناحیه تزریق
 • احساس درد در ناحیه تزریق

فواید و درمان ریزش موی جلو سر با پی آر پی

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد پی آر پی مو یکی از جدیدترین روش ها برای درمان ریزش مو می باشد که دارای فواید و عوارض می باشد ما در این بخش درمورد فواید و عوارض پی آر پی توضیح داده ایم.

فواید پی آر پی

پی آر پی همانطور که گفتیم یکی از نوین ترین و جدیدترین روش های درمانی است که دارای مزایای زیر می باشد:

 • استفاده از خون طبیعی بدن برای درمان
 • ضد حساسیت
 • دارای هزینه مناسب و پایین تر به نسبت سایر روش های درمانی
 • بی خطر بودن آن

عوارض پی آر پی

از آنجایی برای درمان ریزش مو با پی آر پی از  بدن خودِ فرد خون گرفته می شود. عوارض جانبی به خصوصی برای این روش تعریف نشده است. اما ممکن است عوارض بسیار خفیفی شامل حال افراد شود که به شرح زیر است:

 • خونریزی خفیف در ناحیه تزریق
 • درد بسیار کم در ناحیه تزریق
 • التهاب در ناحیه تزریق

فواید و عوارض درمان ریزش مو جلو سر با مزونیدلینگ مو

فواید و عوارض مزونیدلینگ مو برای همه افراد یکسان نمی باشد که در این بخش به فواید و عوارض مزونیدلینگ مو اشاره کرده ایم:

مزایای درمان ریزش موی جلو سر با مزونیدلینگ

برای این روش درمانی نیز مانند سایر روش ها مزایایی تعریف شده است که در ادامه عنوان می کنیم.

 • کمک به تحریک و تقویت کلاژن پوست سر
 • کمک به جلوگیری از ریزش موی سر
 • کمک به ساخت سلول های جدید

عوارض مزونیدلینگ

این عوارض در همه افراد به صورت یکسان بروز پیدا نمی کند. اما باید آنها را در نظر گرفت.

 • قرمزی در ناحیه تحت درمان
 • سوزش در ناحیه تحت درمان
 • التهاب و ورم
 • کبودی
 • ترشحات ناشی از زخم

قیمت درمان ریزش مو جلو سر

در این بخش با انواع روش های درمان ریزش مو جلو سر آشنا شدیم. هر کدام از این روش های درمانی، با دیگری متفاوت هستند و عملکردهای مختلفی دارند. به همین علت هزینه آنها با یکدیگر متفاوت است.

در صورتی که می خواهید از هر کدام از این روش های درمانی استفاده کنید، بهتر است تا به کلینیک زیبایی مراجعه کنید و پس از معاینه پزشکی هزینه را جویا شوید.

خدمات درمان ریزش مو جلو سر در کلینیک گلدن رویال

خدمات درمان ریزش مو جلو سر با پکیج پی آر پی و مزوتراپی مو ،مزونیدلینگ مو ، مزوتراپی مو و پی آر پی در کلینیک زیبایی گلدن رویال توسط پزشک متخصص و تیم حرفه ای انجام می گردد.

درمان ریزش مو با مزوتراپی

لیست سایر خدمات کلینیک زیبایی گلدن رویال که در کنار درمان ریزش مو جلو سر انجام می شود : لیزر موهای زائد ، بوتاکس میگرن ، بوتاکس ، جوانسازی پوست ، هایفوتراپی پوست و… لطفا جهت مشاوره و تعیین وقت ویزیت با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها