اصلاح فرم بینی

یکی از روش‌ها اصلاح فرم بینی ( Rhinoplasty ) تزریق فیلر است که امروزه طرفداران خود را پیدا کرده است و یک دوراهی بین جراحی و تزریق ژل برای افرادی که تصمیم به تغییر فرم بینی خود دارند ایجاد شده است. برخلاف تصور مردم بوتاکس نمی تواند فرم بینی را تغییر دهد.

یکی از نگرانی‌های افرادی که تصمیم به اصلاح فرم بینی خود دارند سختی جراحی و دوره نقاهت بعد از عمل جراحی است. به همین دلیل به دنبال روش‌های غیر از جراحی هستند .

چرا اصلاح فرم بینی با تزریق ژل ؟

زیرا فرم دهی بینی ( رینوپلاستی ) با فیلر هم مقرون به صرفه تر است و هم افرادی که تصور می کنند که انجام جراحی بینی به دلیل تغییرات کوچکی که برای اصلاح نیاز دارند، لزومی ندارد که به اتاق عمل بروند وقتی که می شود در مطب و در کمتر از ده دقیقه با بی حسی موضعی این اصلاح را انجام داد مسلما این راه بسیار بهتر است.

مراحل اصلاح فرم بینی

ابتدا با بی حسی موضعی محل تزریق ژل را به وسیله پمادهای موجود به مدت 30-20 دقیقه بی حس کرده و قبل از انجام تزریق، محل را ضدعفونی کرده و سپسدخب مقادیر کمی از ژل مناسب در موضع تزریق می شود.

خدمات زیبایی کلینیک زیبایی گلدن رویال

چنانچه تزریق ژل بینی به وسیله کانولا انجام شود کمترین احتمال ایجاد کبودی و آسیب به موضع را داریم. پس از تزریق در مناطقی که نیاز به اصلاح دارند موضع را ماساژ می دهیم تا ژل تزریقی کاملا صاف و یکنواخت شود و به بیمار توصیه می شود به مدت 24 ساعت در موضع بینی آرایش انجام ندهد، از دستکاری بینی اجتناب ورزیده و دوش نگیرد.

مراحل اصلاح فرم بینی با فیلر

ماندگاری این عمل حدود یک سال است و با چندین بار تکرار به دلیل تحریک ترمیم های کلاژن و سایر بافت های پیوندی در موضع تزریق به تدریج بینی شکل طبیعی خود را پیدا کرده و ممکن است در آینده نیاز به هیچ گونه تزریقی نداشته باشد.

هزینه تزریق ژل بینی چقدر است؟

این که هزینه فرم دهی بینی چقدر است، به میزان فیلر هیالورونیک اسید و الانسه بستگی دارد که فرد برای فرم دهی بینی لازم دارد و پزشک از یکی از این دو و یا هر دو استفاده می نماید.

هزینه انجام خدمات اصلاح فرم بینی در کلینیک زیبایی گلدن رویال تقریبا 2.000.000 تومان می باشد.

مراقبت های بعد از فرم دهی بینی

بعد از آن که ژل هیالورونیک اسید و الانسه به منظور اصلاح فرم بینی انجام شد، باید مراقبت هایی را انجام داد تا فرد نتیجه قابل قبول از فرم دهی بینی داشته باشد.

از جمله مراقبت های بعد از فرم دهی بینی به مدت یک هفته از انجام اقداماذت زیر باید خودداری نمود:

 • خوابیدن بر روی صورت
 • عدم فشار آوردن بر روی صورت
 • از رفتن به استخر، سونا و جکوزی به مدت یک هفته اجتناب شود.
 • همچنین افرادی که ورزشکار هستند و می خواهند تا فرم دهی بینی را انجام دهند، باید این مژده را داد که فقط نیاز است تا یک هفته هیچ گونه ورزشی را انجام ندهند و بعد از آن به راحتی به ورزش های خود برسند.

اصلاح فرم بینی

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای اصلاح فرم بینی هستند

 • افرادی که میخواهند قوس بینی یا قوز بینیشان ( کم تا متوسط ) محو شود.
 • افرادی که غیرقرینگی یا تورفتگی روی بینی دارند.
 • غیرقرینگی نوک ویا انحراف نوک بینی
 • افرادی که مایلند نوک بینی سر بالاتری داشته باشند.
 • افرادی که قبلا جراحی بینی انجام داده اند و از ظاهر بینی خود راضی نیستند و مایلند بدون جراحی اصلاحاتی در آن ایجاد کنند، مثلا ناصافی و یا تورفتگی در سطح و نوک بینی دارند.
 • افرادی که پل بینی تورفته دارند و بینی شان کوتاه بنظر میرسد میتوانند با تزریق فیلر و پر کردن پل بینی ظاهر بینی را بلندتر نشان دهند.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای اصلاح فرم بینی هستند

چند نکته ی مهم درباره اصلاح فرم بینی

 • با تکرار جلسات ترمیم در طی فواصل مناسب، ماندگاری بیشتر خواهد شد .
 • در صورت عدم تمایل به ترمیم به هر دلیلی، هیچ گونه مشکلی از جمله دفورمیتی، غیر قرینگی، جابجایی و … ایجاد نخواهد شد.
 • معمولاپس از تزریق، تورم و کبودی نخواهیم داشت و اگر هم ایجاد شود بسیار مختصر بوده و با کمپرس سرد پس از یکی دو روز برطرف خواهد شد .

فیلم مراحل اصلاح فرم بینی

 

ما در کلینیک زیبایی گلدن رویال همراه با پزشکان مجرب ، جهت انجام خدمات اصلاح فرم بینی با جدیدترین تکنولوژیهای روز پزشکی در خدمت مشتریان گرامی هستیم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲  تماس بگیرید.

برخی دیگر از خدمات زیبایی پوست و مو در کلینیک زیبایی گلدن رویال شامل: لیزر موهای زائد ، پاکسازی پوست ، لیزر بیکینی ، لیزر موهای زائد مردان و …. می باشد.

این پست دارای 2 نظر است

 1. Aylin

  سلام ببخشید شما اموزش هم دارید برای پاکسازی صورت ؟؟

  1. کلینیک زیبایی گلدن رویال

   سلام و وقت بخیر. نخیر متاسفانه ما آموزش برای پاکسازی صورت نداریم دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید