تزریق ژل زیر چشم

تزریق ژل زیر چشم با هدف رفع گودی و چین و چروک های این ناحیه از صورت انجام می شود .

رفع گودی زیر چشم به دلیل ایجاد نمودن چهره ای خسته و ناراحت ، در شادابی و نشاط فرد تاثیر بسزایی دارد .

گودی زیر چشم که به دلایل ارثی ، از بین رفتن بافت پوست یا در اثر لاغری های شدید ایجاد می شود ، از رایج ترین عوارض پوستی مراجعه کنندگان به متخصص پوست می باشد . ژل ها می توانند باعث آبرسانی پوست شده و با تولید کلاژن موجب بهبود کیفیت وضعیت پوست شوند.

در عارضه ی گودی با از بین رفتن بافت زیر چشم ، کرم های دور چشمی تاثیری در درمان آن نداشته و تنها از طریق جبران بافت از دست رفته می توان آن را رفع نمود .

تنها روش درمان گودی دور چشم استفاده از پرکننده هایی چون چربی ، ژل و فیلرهای هیالورونیک اسید یا تزریق ژل  می باشد که به دلیل دارا بودن بافتی مشابه خود بدن ، ایجاد حساسیت و واکنش نمی کنند .

فرایند تزریق ژل زیر چشم

جهت تزریق اصولی ژل استاندارد و مناسب ، متخصص پوست و مو با ایجاد بیحسی موضعی در اطراف چشم و با استفاده از لوله های باریکی به نام کانولا که به آن میکروکانولا گفته می شود و به عروق و اعصاب این ناحیه آسیبی وارد نمی کنند ، مقدار مورد نیازی از ژل را در گودی زیر چشم تزریق کرده و با ماساژ این ناحیه ، به پخش موثر ژل در گودی زیر چشم کمک می کند .

اگر چه بلافاصله پس از تزریق ، تاثیر ژل در رفع گودی چشم نمایان می شود ، اما تاثیر نهایی تزریق ژل پس از دو هفته آشکار می گردد .

با تزریق ژل در گودی چشم و پر شدن آن و بازتاب بهتر نور از آن و قرار گیری ژل در بین پوست و بافت تیره ی زیر چشم ، بهبود تیرگی دور چشم ها نیز در اثر تزریق صحیح ژل ایجاد خواهد شد .

به دلیل تحریک کلاژن سازی توسط ژل تزریق شده در گودی چشم با از بین رفتن ژل ،گودی چشم نیز باز نخواهد گشت ، از این رو دوام تزریق ژل در رفع گودی زیر چشم که بین ۲ تا ۳ سال است ، باعث رفع طولانی مدت گودی دور چشم خواهد شد .

برای انجام عمل زیبایی تزریق ژل جهت رفع گودی دور چشم حتما باید به مراکز و کلینیک های معتبر و تخصصی مراجعه نمود و از میان پزشکان ، تنها به انتخاب پزشک متخصص و با تجربه ای اقدام نمود که تزریقات پوستی موفق زیادی را در طی سال های طبابت خود گذرانده است .

استفاده از ژل های استاندارد و با کیفیت و مهارت پزشک متخصص در تزریق، فاکتورهای اصلی دستیابی به نتیجه ی مطلوب از این عمل زیبایی خواهد بود .

میزان ماندگاری ژل

میزان ماندگاری ژل به عوامل بسیاری همچون:

  • نوع پوست
  • سن بیمار
  • فعالیت ماهیجه ها
  • نوع ژل

و غیره بستگی دارد.

وسایل مورد استفاده

  • تزریق ژل چشم با کانولا
  • تزریق ژل چشم با سوزن

امروزه از سوزن بیشتر از کانولا برای تزریق ژل استفاده می شود.

با استفاده از سوزن، تزریق ژل بسیار دقیق تر انجام می شود در صورتی که با کانولا نمی توان تزریق ژل را به طور دقیق انجام داده و در بیشتر مواقع ژل در نقاط نادرستی تزریق می شود و تزریق ژل خیلی ماهرانه و عمیق نخواهد بود.

همچنین تزریق ژل با کانولا باعث ایجاد و بروز توده، تورم و پف می شود.

مزایای تزریق ژل در زیر چشم

نتایج آن طبیعی می باشد.
ماندگاری بالایی در حدود 15 ماه دارد.
باعث پر شدن گودی دور چشم می شود.
دوره نقاهت آن کوتاه است.
موجب برطرف شدن چین و چروک زیر چشم ها می شود.

مزایای تزریق ژل در زیر چشم

فواید تزریق ژل

  • رفع ورم پلک دور چشم
  • بهبود حالت چشم ها
  • برطرف شدن خطوط اشک و دایره های دور چشم

عوارض تزریق ژل

به طور کلی چنانچه برای تزریق ژل از ژل مرغوبی استفاده شده و تزریق ژل توسط پزشک مجربی انجام گیرد، عوارض خاصی جز بروز مقداری التهاب و کبودی برای فرد نخواهد داشت.

ولی اگر پزشک انتخاب شده از تجربه و مهارت لازم برخوردار نباشد، ممکن است ژل به نقاط دیگر پخش شده یا در زیر پوست به صورت گلوله گلوله و برآمده درآید.
کادر درمانی کلینیک زیبایی تصویر جوانی از فیلر های مرغوبی همچون پرنسس اتریش، بلوترو آلمان و ژوویدرم فرانسه به منظور تزریق ژل در زیر چشم استفاده می نماید.

هزینه تزریق ژل زیر چشم

هزینه تزریق ژل در به عواملی همچون نوع و برند ژل مصرفی، میزان ژل مصرفی و غیره بستگی دارد.

تزریق ژل زیر چشم

تزریق ژل زیر چشم یکی از خدمات کلینیک زیبایی گلدن رویال می باشد که توسط پزشک متخصص و مجرب انجام می شود. در صورت تمایل جهت انجام مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

خدمات زیبایی کلینیک زیبایی گلدن رویال