تزریق ژل لب در کلینیک زیبایی گلدن رویال

این روزها شمار متقاضیان تزریق ژل لب در کلینیک زیبایی به شدت افزایش پیدا کرده است. طی بررسی های انجام شده ، تزریق ژل لب رتبه اول را از بین تمامی راهکارهای حجیم سازی لب دارد .

تزریق ژل به خصوص فیلرهای هیالورونیک اسید، برای حجم دهی لب ها استفاده می شوند. در گذشته، از فیلرهای کلاژنی نیز استفاده می شد. همچنین برای حذف چین چروک های اطراف لب استفاده از بوتاکس مرسوم است.

از این رو ، شمار متقاضیان برای حجیم کردن لب ها روز افزون است و خانم های زیادی به دنبال روش های تزریق برای حجم دادن لب هایشان هستند که انجام بعضی از این روش ها ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد و یا غیر استاندارد باشد و مشکلات جبران ناپذیری برای فرد به وجود آورد . حجیم بودن لب ها از ملاک های زیبایی و چهره در این دوره محصوب می شود.

یکی از روش های استاندارد و تضمینی که در دنیا وجود دارد،روش تزریق ژل لب می باشد.

خدمات زیبایی کلینیک زیبایی گلدن رویال

تزریق فیلر لب

این روزها شمار متقاضیان تزریق فیلر لب به شدت افزایش پیدا کرده است. تزریق فیلر لب حجم از دست رفته بافت پوست را برمی گرداند و تزریق فیلر لب برای حجیم کردن و خوش فرم نمودن طبیعی لب ها انجام میشود.

اندازه تزریق ژل
اندازه تزریق ژل

 

تزریق فیلر لب از طریق ماده ایی به نام هیالورونیک اسید انجام می گیرد و سبب حجیم کردن لب می شود.

تزریق فیلر بر لب آبرسانی را هم در بافت لب انجام می دهد و علاوه بر زیباسازی لب، اثر احیایی نیز بر آن دارد. افرادی که از موهای زائد پشت لب ناراضی هستند می توانند از لیزر موهای زائد برای حذف آنها استفاده نمایند.

مزایای تزریق ژل لب

قبل از تزریق فیلر بر لب بتدا لب را با مواد ضد میکروبی کاملا ضد عفونی میکنند و بعد لب را بی حسی موضعی میکنند تا در تزریق فیلر ،مراجع هیچ دردی را احساس نکند روش تزریق فیلر،روشی بدون درد میباشد وروشی آسان و سریع است که کمترین زمان را به خود اختصاص داده است تزریق فیلر هیچ دوره نقاهتی را برای بیمار به همراه ندارد از همین رو سبب رضایت همه قرار گرفته است.

تزریق فیلر به دلیل وجود هیالورونیک ماندگاری بسیاری نسبت به سایر روش ها دارد وتزریق فیلر بر لب،عاری از هرگونه آلرژی و عفونت برای شخص میباشد.

تزریق فیلر لب سریع ترین روشی است که سریع ترین نتیجه را نشان می دهد. درهمین خصوص مزایای زیادی نسبت به بقیه روش ها به خود اختصاص داده است.

از دیگر فواید تزریق ژل لب ، می توان به این مورد اشاره کرد،که هرگاه متقاضی بعد از تزریق فیلر بر لب از حجیم کردن لب های خود به هر دلیلی پشیمان شد و خواست لبان خود را به حالت اول بازگرداند ،تزریق فیلر این امکان را به او می دهد که فیلر را بدون هیچ مشکلی تخلیه کند .

تزریق ژل لب

تزریق فیلر، ظاهری صد در صد طبیعی برای لب ایجاد می کند ، و به گونه ایی لب را نشان می دهد که انگار لب مادر زادی همینقدر خوش فرم و حجیم بوده است و به هیچ وجه برای هیچکس احتمال تشخیص نم یگذارد.

تزریق فیلر طبیعی ترین ظاهر را برای افراد ایجاد می کند و در فرم دهی صورت نقش بسزایی دارد.، همه افراد هم به دنبال راهی برای طبیعی نشان دادن زیبایی های خود می باشند به از همین رو تزریق فیلر را برای لبان خود انتخاب می کنند.

عوارض تزریق ژل لب

خوشبختانه تا به امروز گزارشی حاکی بر عوارض تزریق فیلر مشاهده نشده است.
مقدار کمی، تورم بعد از تزریق فیلر به وجود می آید که با استفاده از کمپرس یخ بر لب ،تورم بعد از 24 ساعت از بین می رود و نتیجه ی نهایی لب ها قابل مشاهده میشود.
روش تزریق فیلر کمترین عوارض و علائمات بعد از عمل را به خود اختصاص داده و مورد تمایز از سایر روش ها گشته است.تزریق فیلر بر لب کاملا تضمینی است و هیچگونه عفونت و عوارضی را به خود نسبت نداده است.

فیلم تزریق ژل لب

مراقبت بعد از فیلر لب

در دقیقه اول پس از تزریق ژل لازم است یک گاز استریل بر روی لب های خود قرار دهید تا هیچ نوع ارتباطی به فضای خارج وجود نداشته باشد .

برای خروج از کلینیک ، علاوه بر این که گاز استریل را بر روی لب ها قرار می دهید از ماسک استفاده نمایید تا آلودگی هوای بیرون از راه سوراخ های ایجاد شده بر روی پوست لب ، عفونتی ایجاد ننماید . این ماسک علاوه بر حفظ پاکیزگی ، از تابش نور آفتاب به لب های تازه تزریق شده جلوگیری کرده و موجب دوام مواد تزریقی می شود .

مراقبت بعد از تزریق ژل لب

تا یک هفته پس از عمل تزریق ژل لب از رژ یا ماتیک استفاده نکنید .

کبودی بعد از تزریق ژل تا یک هقته عادی است .

طبق مشاوره و نظر پزشک ، لب های خود را ماساژ دهید .

از مصرف مایعات گرم و داغ و دخانیات تا یک الی دو هفته خودداری نمایید زیرا این حرارت موجب تحلیل رفتن ژل های تازه می شود . پس از یک الی دو هفته مانعی ندارید .

قیمت تزریق ژل لب

قیمت تزریق ژل لب بسته مقدار وسعتی دارد که تزریق در آن انجام شود و به مقدار موادی که برای فیلر کردن در نظر گرفته شود، بنابراین مقدار هزینه پرداختی برای تزریق فیلر در معاینه پیش از عمل توسط پزشک متخصص، قابل تخمین است و به اختیار متقاضی گذاشته میشود.

تزریق ژل لب یکی از خدمات کلینیک زیبایی گلدن رویال می باشد که توسط پزشک متخصص در یک جلسه انجام می شود.

هزینه انجام فیلر لب بسته به مقدار مصرف ژل و فرم دهی لب هر کسی متفاوت است و قیمت آن تقریبا بین 1.400.000 تومان الی 2.700.000 میلون تومان می باشد.

در صورت تمایل جهت انجام مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

سایر خدمات زیبایی پوست و موی گلدن رویال شامل لیزر موهای زائد آقایان و خانمها ، لیزر بیکینی ، بوتاکس ، مزوتراپی مو ، درمان پف زیر چشم و …. می باشد. برای آگاهی از هزینه خدمات و مشاوره رایگان با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید