facial 2 min 1

پاکسازی پوست و پاکسازی صورت از جمله خدمات زیبایی می باشد که در کلینیک زیبایی گلدن رویال با بهترین مواد و دستگاه های پاکسازی توسط پزشک متخصص و تیم حرفه ای انجام می شود.  

پاکسازی صورت

فیلم کوتاهی از پاکسازی پوست آقایان در کلینیک گلدن رویال
 

 

این کلینیک برای انجام پاکسازی صورت از روش های لایه برداری ، میکرودرم و فیس آپ می تواند به شما پوستی شفاف ، دور از چربی و جوش ارائه دهد. ما در این مقاله قصد داریم مراحل پاکسازی صورت را به شما ارائه دهیم تا به کمک این روش شما پوستی زیبا و نرم داشته باشید. باید توجه داشته باشید که در زمان لیزر موهای زائد صورت نباید از این روش استفاده کنید.

 

پاکسازی صورت چیست ؟

پاکسازی پوست برداشتن سلول‌های مرده و نیز آلودگی‌هایی است که روی پوست تجمع پیدا کرده است. این کار می‌تواند سبب ایجاد شادابی و طراوت در پوست شود و به سلامت پوست کمک می‌کند.

با این کار سلول‌ لایه‌های سطحی پوست و نیز چربی‌ها و ذراتی که بر اثر آلودگی‌های هوا روی پوست نشسته است، برداشته می‌شود. یکی از روش های پاکسازی که در کلینیک های زیبایی استفاده می شود روش میکرودرم ابریژن می باشد که موجب لایه برداری ، درمان منافذ باز پوست و همچنین جوانسازی می شود.  

چرا باید پاکسازی صورت انجام داد؟

غدد چربی موجود در پوست مسئول ترشح چربی هستند. خروج این ترشحات از طریق مجاری که به سطح پوست باز می‌شوند صورت می‌گیرد و منجر به مرطوب شدن سطح پوست شده و سلول‌های مرده، ذرات غبار و آلودگی‌های موجود در سطح پوست را حل می‌کنند.

گرد و غبار و آلودگی موجود در هوا با چربی روی پوست ترکیب شده و منجر به مسدود شدن مجرای خروجی سبوم یا چربی می‌‌شود و در نتیجه پوست کدر شده و شفافیت و شادابی خود را از دست می‌دهد.

برای اصلاح این مشکل پاک کردن منظم پوست با آب و پاک کننده‌های مناسب بسیار مفید است. همچنین باید از مصرف بیش از حد ترکیبات دارای چربی بالا و کرم‌پودر‌ها و مواد آرایشی روی پوست پرهیز کرد.

استفاده از پاک سازی عمیق پوست و لایه‌برداری مؤثر است. همچنین با استفاده از اسکراب‌های مناسب با نوع پوست سطح پوست کمی ماساژ داده خواهد شد.

بعد از آن پوست کمی بخور داده شده و جوش‌های سرسیاه آن تخلیه می‌شود. در نهایت از یک ماسک مناسب با نوع پوست استفاده شده و کرم نهایی روی پوست قرار داده خواهد شد.

پاکسازی پوست چه اهمیتی دارد؟

پاکسازی پوست یکی از عوامل مهم در سلامت پوست صورت است. شناخت نوع پوست مهم ترین مرحله در مراقبت از پوست است زیرا استفاده از محصولاتی که برای نوع پوست شما مناسب نیستند می تواند آکنه، خشکی یا سایر مشکلات پوستی را بدتر کند. داشتن برنامه روزانه مراقبت از پوست به حفظ سلامت کلی پوست، شادابی و بهبود مشکلات پوست کمک می کند.

با افزایش سن و گذر زمان، پوست به عنوان بزرگترین عضو بدن آسیب های ناشی از رژیم غذایی ناسالم، استرس و هوای آلوده را نشان می دهد. با پاکسازی پوست آلودگی های موجود به صورت جوش های سرسیاه، جوش، تورم و لک از بین رفته و پوستی سالم و شاداب به دست می آید.

هزینه فیشیال صورت ۱۴۰1

کلینیک زیبایی گلدن رویال پاکسازی پوست یا فیشیال را بسته به تقاضای مشتریان عزیز انجام می دهد. جدول ذیل قیمت پاک سازی پوست صورت در مرکز گلدن رویال را نمایش می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه قیمت پاکسازی صورت مراجعه نمایید. 

قیمت فیشیال صورت

توضیح اینکه درمارول برای درمان جوش ها از کوکتل مزوتراپی استفاده می کند و مناسب کسانی می باشد که قصد از بین بردن جوش های خود را دارند. میکرودرم ابریژن بیشتر برای از بین بردن جای جوش ها استفاده می شود. این درمان ها برای مشتریان عزیزی که متقاضی باشند در کنار پاکسازی پوست انجام می شود. در واقع پاکسازی صورت برای رفع جوش یکی از بهترین گزینه ها می باشد . 

مراحل پاکسازی صورت

به طور کلی مراحل پاکسازی پوست به سه دسته تقسیم می شود

1- پاکسازی پوست در خانه

پاکسازی صورت در خانه شامل موارد زیر می باشد

 • شستن و پاک کردن صورت
 • تمیز کردن صورت با لوسیون
 • ماساژ صورت
 • بخور دادن صورت
 • از بین بردن جوشهای سر سیاه و سفید
 • استفاده از ماسک صورت
 • استفاده از مرطوب کننده

شما با مشاهده فیلم پاکسازی صورت در منزل در سایت های مختلف می توانید به راحتی خودتون در منزل پاکسازی صورت انجام بدید. ولی قاعدتا دیرتر از روش های مورد تاییذ در کلینیک نتیجه خواهید گرفت.

2- پاکسازی صورت در آرایشگاه

مراحل پاکسازی صورت در آرایشگاه‌ ها شامل یک یا چند مورد از موارد زیر می باشد:

 • بخور، ماساژ و استفاده از لایه بردارهای شیمیایی
 • استفاده از اسکرب ها برای برداشتن لایه های مرده پوست
 • پاک سازی صورت با استفاده از شوینده های مختلف ، لایه بردارها
 • استفاده از کرم و لوسیون ها برای آبرسانی به پوست

توجه داشته باشید که نحوه پاکسازی صورت در آرایشگاه نمی تواند باعث پاکسازی عمیق پوست شود و از جمله عوارض پاکسازی در آرایشگاه ها می توان به التهاب پوستی ، زخم و انتقال عفونت اشاره کرد. پس به قیمت پاکسازی پوست در آرایشگاه ها که از کلینیک های زیبایی ارزانتر می باشد توجه نکنید.

عوارض پاکسازی صورت در آرایشگاه

خیلی از افراد که به سالن های زیبایی برای پاکسازی صورت مراجعه می کنند ، نوجوان‌ها و جوان‌ها می باشند که این افراد مستعد به آکنه‌ و جوش هستند. اگر آرایشگر در این ضمینه اطلاع کافی نداشته باشد و اصول مراقبتی پوست را نداند به اشتباه بدون اطلاعات کافی از  کرم‌های مختلف، سنگین و چرب روی پوست صورت این افراد استفاده کند، باعث تحریک شدید جوش‌ها می‌شود. 

3- پاکسازی صورت در کلینیک های زیبایی معتبر

روش های مختلفی برای فشیال یا پاک سازی صورت و پوست در کلینیک وجود دارد. آنچه که مهم است مراجعه به یک کلینیک زیبایی معتبر برای انجام این کار می باشد.

مراحل پاکسازی صورت

این حق شماست که پیش از انجام پاک سازی پوست از کارهایی که بر روی پوست شما انجام خواهد شد اطلاع داشته باشید. معمولا مراکز زیبایی  از 7 مرحله برای پاک سازی پوست صورت استفاده می کنند.

 

 

پاکسازی پوست صورت در کلینیک زیبایی 

1-گوماژ یا اسکراب همراه با بخور سرد یا گرم که پزشک متخصص متناسب با نوع پوست فرد سرد یا گرم بودن بخور را انتخاب می کند. در این مرحله لایه برداری سطحی انجام می شود.

2- مرحله بعدی دزن می باشد که در این مرحله به وسیله جریان الکتریکی لایه برداری عمقی پوست انجام می شود.

3- هیدورمی یا گالوانیک مرحله چهارم می باشد که آبرسانی و همچنین تغذیه رسانی به پوست را شامل می شود.

4- در مرحله پنجم که هایفریکوئنسی نام دارد با جریان الکتریکی بالا پوست کاملا ضد عفونی شده و منافذ باز پوست بسته می شود.

5- در این مرحله از ماسک مغذی ژاپنی که خاصیت کلاژن سازی و جوانسازی دارد روی پوست  استفاده می شود تا مواد مورد نیاز کاملا جذب پوست شود.

6- در مرحله آخر پاکسازی بیست دقیقه ماساژ با بهترین صندلی ماساژور در کلینیک ، شما می توانید آرامش را در محیطی کاملا بهداشتی تجربه کنید.

بهترین روش پاکسازی صورت

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم پاک سازی پوست به 3 روش خانگی ، آرایشگاه و کلینیکی انجام می شود که بهترین روش پاک سازی صورت روش کلینیکی می باشد، زیرا برای پاکسازی در خانه و آرایشگاه از ابزارهای معمولی و غیر تخصصی و همچنین استریل نشده  استفاده می شود و فرد انجام دهنده دوره ی غیر تخصصی پاکسازی پوست را گذرانده است. ولی  در کلینیک پاکسازی صورت با دستگاه انجام میشود.

اما پاکسازی در کلینیک های زیبایی معتبر، توسط متخصص پوست انجام می شود و پزشک متخصص با شیوه‌های مختلف، پاک سازی پوست صورت را انجام می دهد.

اگر قصدانجام مزوتراپی صورت برای لک را دارید بهتر است ابتدا درمان خود با مزو را تمام کنید سپس به سراغ پاکسازی پوست بروید. زیرا که بعد از مزو یک سری زخم های کوچک بر روی پوست ایجاد میشود که با پاکسازی تداخل ایجاد میکند.

فواید پاکسازی صورت‎ چیست؟

 از جمله فواید پاکسازی پوست می توان به آبرسانی پوست اشاره کرده که باعث افزایش رطوبت پوست می‌شود که برای رطوبت رساندن به لایه بیرونی بسیار مفید است. آبرسانی برای پوست‌های خشک نیز بسیار مفید است و مانع از چروک زودرس می‌شود.

ماساژ صورت باعث می‌شود تا خون زیر پوست شما به حرکت درآید. باعث ریلکسی و آرامش شما شده و به جذب مواد اکسیژن‌ رسان کمک می‌کند و بخاطر تحریک پوست باعث دفع مواد زائد می‌شود.

فواید پاکسازی پوست صورت

پاکسازی باعث درمان لک صورت ، زیبایی و شادابی پوست می‌شود و آلودگی‌های سطحی، دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست برمیدارد.

پاکسازی باعث می‌شود تا مواد معدنی و اکسیژن‌دار به سطح درمیست پوست برسد .( لایه‌ای درونی که زیر سطح پوست قرار دارد)

در لایه درمیست کلاژن وجود دارد و پاکسازی صورت و پوست یا فیشیال باعث جوانسازی پوست می‌شود.

عوارض پاکسازی پوست

پاک سازی پوست اگر در کلینیک های تخصصی پوست و مو انجام شود هیچگونه عوارضی را بدنبال نخواهد داشت اما اگر پاک سازی در سالن های زیبایی توسط فرد غیر متخصص انجام شود بدلیل اینکه فرد هیچگونه تخصص و اطلاعات کافی درمورد آناتومی پوست شما ندارد به بهانه پاکسازی صورت از انواع ویتامین‌ ها ، مواد نامرغوب ، کرم‌ های مختلف و چرب برای پوست شما استفاده می کند

که باعث تحریک شدید جوش‌ های شما می‌شود که می توان گفت التهاب پوستی ، قرمزی، عفونت ، حساسیت پوستی و تحریک جوش های شما از عوارض پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه ها می باشد و بعد از پاکسازی در آرایشگاه مطمئنا تغییرات چشمگیری را در پوست خود مشاهده نمی کنید.

پاکسازی پوست آقایان

مردان هم مانند زنان چون در معرض نور خورشید قرار دارند و آلودگی محیط روی پوستشان تاثیر میگذارد نیاز به پاکسازی پوست صورت دارند. درواقع فرقی ندارد که آقا باشید یا خانم در هر صورت شما به پوستی پاکیزه و تمیز احتیاج دارید.

آقایان به علت عدم رعایت مراقبت های پوستی، پوستشان بیشتر از خانم ها دچار لک ، چین و چروک ، جای جوش و آکنه می باشد. پاکسازی پوست آقایان می توانند آکنه و برخی از لکه های به وجود آمده را نیز از بین ببرند و تا حد زیادی آن را کنترل کنند.

پاکسازی صورت برای رفع جوش

جوش های صورت می توانند در ظاهر و اعتماد به نفس افراد تاثیر بسیار زیادی بگذارند. پاکسازی صورت برای رفع جوش با دستگاه میکرودرم، باعث خالی کردن جوش های صورت از منافذ پوست می شود در این صورت پوستی شاداب و بدون جوش خواهید داشت . البته ممکن است با تشخیص پزشک پاکسازی پوست  به چند جلسه درمان نیاز داشته باشد.

همچنین بخوانید : لیزر جوش صورت روشی برای از بین بردن جوش های فعال و جای جوش

فیلم پاکسازی صورت در کلینیک گلدن رویال

در فیلم زیر شما چند ثانیه از مراحل پاکسازی یا فیشیال در کلینیک زیبایی گلدن را مشاهده می نمایید. تمامی این مراحل با مواد باکیفیت و اصل که مورد تایید FDA آمریکاست انجام میشود .

مراقبت های بعد از پاکسازی پوست

 • پس از پاکسازی از لوازم آرایشهای سنگین استفاده نکنید
 • برای شستن صورت خود از شوینده های قوی استفاده نکنید
 • از کرم های لایه بردار استفاده نکنید
 • و …

عکس قبل و بعد پاکسازی صورت

در تصاویر زیر برخی از نمونه کارهای پاکسازی صورت را که در کلینیک زیبایی گلدن رویال با برترین مواد پاکسازی انجام شده را مشاهده می کنید.

تصویر قبل و بعد پاکسازی صورت

عکس قبل و بعد پاکسازی صورت

تصاویر هایفوتراپی

پرسش و پاسخ پاکسازی

چه کسانی به پاکسازی صورت احتیاج دارند؟

افرادی که دارای پوست خشک هستند ، کسانی که در اطراف چشم خود چین و چروک‌ دارند ، کسانی  در پوست صورتشان دارای کک و مک هستند و افرادی که در معرض آلودگی هوا قرار دارند.

در پاکسازی صورت از چه دستگاهی استفاده می شود؟

در کلینیک های زیبایی معتبر از جمله کلینیک زیبایی گلدن رویال از دستگاه های میکرونیدلینگ ، دستگاه میکرودرم ابریژن و دستگاه فیس آپ استفاده می شود .

پاکسازی پوست خشک چگونه است؟

برای انجام پاکسازی پوست خشک یکی از مهمترین مراحل ، مرحله آبرسانی پوست است که توسط پزشک متخصص انجام می شود تا از پیری زود رس جلوگیری کند

چه مواقعی باید برای پاکسازی پوست (فیشیال) مراجعه کرد؟

ممکن است جلسات پاک سازی صورت برای هر فرد متفاوت باشد اما در حالت کلی، انجام آن یک بار در ماه توصیه می شود. اگر شما پوست حساسی دارید می توانید هر 6 هفته برای پاکسازی مراجعه کنید.

پاکسازی پوست چیست؟

پاکسازی پوست به معنای تمیز کردن پوست از هرگونه آلودگی، جوش های سر سیاه و ... می باشد که پاکسازی برای پوست بسیار ضروری است.

برای پاکسازی پوست چرب چه کنیم؟

پوست چرب بسیار مستعد جوش می باشد و حتما برای پاکسازی باید به کلینیک زیبایی مراجعه کرد تا توسط پزشک متخصص انجام شود زیرا پاکسازی پوست چرب نیاز به پاکسازی حرفه ای تر ، لایه برداری اصولی تر و ... دارد.

خدمات پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی گلدن رویال

انجام خدمات پاکسازی صورت آقایان و بانوان در کلینیک زیبایی گلدن رویال توسط پزشک متخصص و تیم حرفه ای انجام می گردد.

کلینیک زیبایی گلدن رویال ، همراه با تیم حرفه ای و پزشکان مجرب جهت انجام پاکسازی  و دیگر خدمات زیبایی پوست و مو شامل لیزر بیکینی ، لیزر موهای زائد مردان ، بوتاکس ، هایفوتراپی صورت ، مزوتراپی مو و رفع تیرگی زیر بغل… در خدمت همه شما عزیزان می باشد.

پاکسازی صورت در کلینیک گلدن رویال

زیباجویان عزیز توجه داشته باشید که قبل از انجام پاکسازی صورت و پوست اول نسبت به پوست خود شناخت کافی داشته باشید چرا که روش های پاکسازی پوست چرب ، پوست خشک و حساس ، پوست مختلط با یکدیگر متفاوت می باشند.
نظرات کاربران
guest
173 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سما
سما
1400-07-11 09:46

سلام خدمت شما. دکتر از چند ماهه که ی سری لک های روشنی که رنگ صورتی-قهوه ای دارن روی پیشونیم و زیر چونه ام ظاهر بشه از طرفی من پوستم سفیده و قشنگ این لک ها مشخصن. .از نظر شما راهی برای از بین بردن لک های روی پیشانی من هست مثلا پاکسازی انجام بدم این لک ها با مرور زمان از بین میرن ؟ یا پکیج گلدن اسکین که در یکی از صفحاتتون خوندم . اینا لک های صورتم رو از بین میبرن؟

محمد جواد
محمد جواد
1400-07-07 09:45

سلام . من پوستم خیلی خشک و حساسه. برای پاکسازی پوست خشک و حساس مشکلی پیش نمیاد؟ مثل التهاب و … و اینکه من آقا هستم .پاکسازی پوست آقایان هم انجام میدید؟

شقایق
شقایق
1400-07-05 12:04

سلام من قرص cystine b6 مصرف کردم که ریزش موهام قطع بشه اما باعث جوش شدن . من دختری بیست و شش ساله هستم که برای ریزش موهام این قرص بهم تجویز شده بود الان ی مدته که این قرصو قطع کردم صورتم جوش زده و جای جوش ها قهوه ای شدن . اگر پاکسازی صورت انجام بدم صورتم بهتر میشه؟

عاطفه
عاطفه
1400-07-02 14:38

سلام .من پوستم حالت کدر پیدا کرده . اصلا سرحال نیست .چون در تهران در معرض آلودگی قرار دارم بخاطر همینه. اگر الان بخوام برای روشن شدن و سرحال شدن پوستم از پاکسازی صورت استفاده کنم .هر چند وقت یکبار باید به کلینیکتون مراجعه کنم؟

شهره
شهره
1400-06-19 13:56

سلام.من تا الان حدود 200 تا رواکوتان مصرف کردم ولی هنوزم که هنوزه صورتم جوش میزنه ولی جوشا زودتر خوب میشه و کمتر شده. اما روی پوست صورتم از قبل جای جوش که قرمز رنگ هست دارم. این جای جوشا خودشون مثل جوش میمونن .در حالی که این جای جوشا بعضیاش از تقریبا 1 سال پیش بعضیاش از 6 یا 7 ماه پیش هست و همین جوری مثل جوش بدون هیچ تغییر روی پوستم باقی مونده..یک دکتری بهم گفت اینا با ipl خوب میشه.الان 3 جلسه هست که ipl انجام دادم ولی هیچ تا ثیری نگرفتم- دکتر گفت باید تا 4 جلسه برای بهبودی ادامه بدم ولی این ipl که انجام دادن ضعیف بود چون بعدش حتی پوستم قرمز هم نشد..حالا با توجه به این تو ضیحاتی که دادم و این که من پوستی تیره و خیلی حساس دارم به نظر شما من با این جای جوش ها باید چی کار کنم پاکسازی جواب نمیده ؟ الان فیلم میکرودرم رو در همین صفحه دیدم برای صورت من خوب نیست؟

افسانه
افسانه
1400-06-05 10:19

سلام .من ی مدته که صورتم جوش میزنه. قبلا اصلا جوش نداشتم الان کرم و دارو مصرف می کنم اگه کرمها و داروها رو ول کنم بازم جوش میزنه. دکتر هم گفت چون ازدواج کردی راکوتان عوارض داره و صلاح نیست که مصرف کنی . حالا تصمیم گرفتم برم یه دوره برای پاکسازی پوست. اما میترسم جوشای زیر پوستیم همه بریزه بیرون و بدتر بشه. ژاکسازی صورت برای صورت هایی که جوش داره جواب میده؟ جوشهای زیر پوستی بیرون نمیریره و بدترش کنه؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

زهرا
زهرا
1400-06-04 11:28

خسته نباشید. شما پاکسازی پوست رو با دستگاه میکرودرم ابریژن هم انجام میدید؟ یا با دستگاه بخور و … انجام میشه . چون ویدیوتون رو که الان در سایتتون دیدم دستگاه میکرودرم مشاهده نکردم . اگر بخوام با دستگاه پاکسازی صورت رو انجام بدید انجام میشه؟ یا اول باید معاینه بشم بعد از معاینه براساس تشخصیص پزشک مراحل پاکسازی انجام میشه؟

فاطمه
فاطمه
1400-06-03 14:22

سلام . من صورتم حفره حفره هست.جای جوش زیاد هست و به دکتر داروخانه که نشون دادم گفت باید ژل تزریق بشه چون جای جوشها عمیقه. حالا سوالم اینه که آیا با چندین مرحله پاکسازی صورت عمق این حفرها کمتر نمیشن که من ژل تزریق نکنم؟؟

میترا
میترا
1400-06-01 09:54

سلام . ببخشید این اتوی صورت که میگن برای پاکسازی پوست استفاده میشه رو شما تاییدش می کنید . من دوست دارم که اتو صورت بخرم و برای پوستم در خونه استفاده کنم . اما اگر شما تاییدش نکید یا پوست صورتم رو خراب کنه تهیه نمیکنمش

مهری
مهری
1400-05-27 16:04

سلام . دوساله که صورتم جوش میزنه .یهو پوستم شروع کرد به جوش زدن .دکتر هم زیاد رفتم ولی نتیجه درستی نگرفتم . الان دوستام بهم میگن که اگر پاکسازی پوست انجام بدم تمام جوشهای زیرپوستی میریزن بیرون و راحت میشم . همچین حرفی صحت داره که من پاکسازی پوست انجام بدم؟

هانیه
هانیه
1400-05-27 14:29

سلام .من پوستم کدر شده و جوش هم میزنه .باید پاکسازی پوست انجام بدم؟

asal
asal
1400-05-26 20:34

سلام. دستگاه میکرودرم هم کار همون پاکسازی پوست را میکنه؟

بهار
بهار
1400-05-23 18:01

شما برای تبلیغ کار خودتون اینقدر بد کار آرایشگاه هارو لازم نیست بگین. شما اگه کارتون درست باشه بهترین تبلیغ
کی گفته غیر تخصصی کار میکنن؟ از شما بهترن که با دستگاه صورت رو از فرم میندازین. بعد دوسال مشخص میشه چه بلایی سر مردم اوردین.

فائزه
فائزه
1400-05-23 10:15

سلام. من صورتم جوشهای ریزی داره که رو مخمه . اگر پاکسازی صورت شما برام انجام بدید از شر این جوشها ممکنه که خلاص بشم؟

تینا
تینا
1400-05-22 15:38

سلام
برای پاکسازی پوست خشک از چه موادی استفاده میکنید؟

ملیحه
ملیحه
1400-05-22 00:35

سلام .من صورتم خیلی جوش میزنه . اگر دکتر برم حتما برام دارو تجویز میکنه ولی من اصلا دلم نمیخواد قرص برای درمان جوش مصرف کنم .اگر شما برام پاکسازی صورت انجام بدید درواقع پاکسازی عمیق انجام بشه ممکنه که جوشام خوب بشن؟

شقایق
شقایق
1400-05-21 10:53

سلام بعد از زایمان پوستم به شدت چرب و پرجوش و لک شده الان باید پاکسازی صورت انجام بدم؟ با پاکسازی پوست صورتم اوکی شد؟

گندم
گندم
1400-05-20 21:47

سلام .پاکسازی صورت که انجام میدید باعث روشن شدن پوست هم میشه؟

آیلار
آیلار
1400-05-20 07:54

سلام .من پاکسازی پوست انجام دادم اما صورتم کلا قرمز شده و حالت سوختگی پیدا کرده .الان این واکنش های پوستم به این معناس که پاکسازی پوست جواب داده؟

زهرا
زهرا
1400-05-19 16:49

سلام من چند روز پیش پاکسازی صورت در آرایشگاه با دستگاه بخور انجام دادم . اما همچنان احساس می کنم که صورتم جوش های سر سیاه داره و تخلیه نشده . الان باید چکار کنم؟ یعنی صورتم کامل پاکسازی نشده ؟ یا پاکسازی رو هر چند ماه باید ادامه بدم تا کامل جوشهای سر سیاه از بین برن؟