آشنایی با انواع خدمات زیبایی پوست و مو
آشنایی با انواع خدمات زیبایی پوست و مو

کلینیک های تخصصی پوست و مو با هدف ارائه ی خدمات زیبایی و درمانی حوزه ی پوست و مو با دارا بودن حداقل یک متخصص پوست و موتاسیس می شوند . ارائه ی خدمات زیبایی در کلینیک پوست و مو تنها با دریافت مجوزهای رسمی فعالیت در حوزه ی پوست و مو ، از سوی سازمان بهداشت و درمان امکان پذیر خواهد بود .

انواع خدمات زیبایی در کلینیک پوست و مو

در چنین کلینیک هایی به کار گیری پزشکان عمومی جهت ارائه ی خدمات تخصصی پوست و مو ممنوع است .
خدمات زیبایی بسیاری از جمله ؛ لیزر موهای زائد ، جوانسازی پوست ، آبرسانی پوست ، مزوتراپی مو ( درمان ریزش موی سر ) ، درمان تعریق با بوتاکس ، لاغری موضعی با مزوتراپی ، تزریق فیلر ، تزریق ژل ، درمان ضایعات عروقی ، پی آر پی مو (PRP) ، در کلینیک پوست و مو انجام می شود .

در جهت رفع مشکلات و عوارض پوست و مو ، روش ها ، متدها ، دستگاه ها و تخصص های فراوانی در کلینیک های پوست و مو مو مورد استفاده قرار می گیرد .

خدمات زیبایی کلینیک زیبایی گلدن رویال

برخی مراکز و کلینیک های تخصصی پوست و مو به صورت گسترده و همه جانبه ،با امکانات فراوان و کادر پزشکی رشته های مختلف به ارائه ی خدمات زیبایی در کلینیک های پوست و مو می پردازند ، و در برخی کلینیک ها نیز به دلیل محدود بودن فضای کلینیک ، تعداد کادر پزشکی کم ، ارائه ی خدمات زیبایی پوست و مو به صورت محدود خواهد بود .

همچنین بخوانید : مزایا و معایب لیزر موهای زائد

کیفیت انجام خدمات زیبایی در کلینیک های پوست و مو

انجام خدمات زیبایی در کلینیک های پوست و مو ، به صورت کاملا تخصصی و با توجه به نیاز و شرایط بیمار با به کارگیری آخرین متدهای روز پزشکی دنیا انجام می شود .

در چنین کلینیک هایی به دلیل حساس بودن بافت پوست و مو ، همواره انجام هر گونه عمل زیباسازی نیازمند دقت و ظرافت خاصی در درمان خواهد بود که در بسیاری از موارد به درمان های تکمیلی و ویزیت های متعدد پس از عمل نیاز خواهد بود .
از این رو ارائه ی خدمات زیبایی پوست و مو به صورت یک پروسه ی زمان بر بوده و لازم است در چنین کلینیک هایی جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب ، ارائه خدمات تکمیلی نیز به طور کامل ارائه گردد .

تعهد و مسئولیت کاری بالای کادر پزشکی جهت حصول بهترین نتیجه از ارائه ی خدمات زیبایی ، از ویژگی های کلینیک برتر و تخصصی پوست و مومی باشد .
انجام خدمات زیبایی در کلینیک پوست و مو به صورت منظم ، بدون اتلاف وقت بیمار و با تعیین وقت قبلی انجام خواهد شد و هرگز در ارائه خدمات زیبایی کلینیک پوست و مو وقفه ای ایجاد نخواهد شد .

اصطلاحات رایج در کلینیک های پوست و مو

بوتاکس دیسپورتژل ژوویدرم فیلر ژوویدرم  – بوتاکس نورونوکسبوتاکس زئومینبوتاکس کنیتوکسفیلر overageژل overageژل اسکین فیلژل اوورایجژل آیدیافیلر ideaفیلر استایلجمزوژل استایلجفیلر زیر چشمفیلر شقیقهزاویه سازی فکفیلر پرفکتالیزر الکساندرایت لیزر الکسلیزر دایودمزوتراپی revita careمزوتراپی جوانسازیمزوتراپی ضد لکprp  جوانسازیمزوتراپی رفع تیرگی زیر چشمhifo  – هایفو جوانسازیهایفو دابلوهایفو لیفت – مزوتراپی صورت – پی آر پی صورت – لاغری با دستگاه لیزر – بوتاکس – مزوتراپی صورت – پی آر پی صورت – لاغری با دستگاه لیزر 

خدمات این مرکز شامل :

 • لیزر موهای زائد با جدیدترین و ایمن ترین دستگاه های پیشرفته دنیا (الکس اندیاگ و الکس دکا)
 • جوان سازی پوست با تکنیکهای لیفت Hifo ، میکرونیدلینگ
 • پاک سازی پوست با بهترین کرم های برندهای عالی
 • مزوتراپی با بهترین محصولات احیا کننده و جوانساز پوست که متشکل از اسیدهیالورنیک ، اسید آمینه ها و … می باشد که برای بخشیدن ظاهری جوان و مرطوب و شاداب به پوست شماست.
 • آبرسانی پوست از طریق هیدرودرمی و استفاده از انواع ماسکهای آب رسان و مغزی پوست
 • بوتاکس با بهترین برندهای روز اروپا و آسیا
 • رفع تتو و خالکوبی
 • برداشت خال و زگیل
 • فیلر با بهترین برندهای روز اروپا و آسیا
 • امکانات و تجهیزات آرامشی شامل جدیدترین صندلی ماساژ
 • امکانات رفاهی شامل خدمات رفت و برگشت با تاکسی های لوکس کمری پاکرو
منبع: کلینیک زیبایی  گلدن رویال
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید