درمان ریزش مو

بسیاری از کسانی که ریزش مو دارند، با مراجعه به کلینیک زیبایی به دنبال بهترین راه برای درمان ریزش مو هستند تا از ریزش موهای خود جلوگیری کنند.

باید بدانیم برای درمان ریزش مو راه های بسیار زیادی وجود دارد و بسیاری از افراد برخی از این راه ها را دنبال کرده اند تا از ریزش موهای خود جلوگیری کنند، اما دقت داشته باشید که یک از بهترین روش هایی که برای درمان کردن ریزش مو مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از پزشکان آن را تایید کرده اند، روش مزوتراپی می باشد.

امروزه مزوتراپی مو به عنوان یکی از بهترین راه های درمان ریزش مو شناخته می شود و به همین دلیل در بسیاری از کلینیک های مو و زیبایی از این روش استفاده می شود.

برخی از افراد با مزایای این روش روش و ویژگی های آن آشنایی ندارند، به همین دلیل در ادامه برخی از مهمترین ویژگی هایی که در این روش وجود دارد را بیان می کنیم تا آشنایی بیشتری با آن داشته باشید.

درمان ریزش مو با مزوتراپی

خدمات زیبایی کلینیک زیبایی گلدن رویال

درمان ریزش مو با مزوتراپی

استفاده از مزوتراپی به عنوان یکی از بهترین روش های درمان ریزش مو شناخته می شود که بسیاری از افراد به عملکرد آن اطمینان دارند و از آن استفاده می کنند.

مزوتراپی از ریزش مو جلوگیری می کند و همچنین موهای جدید را برای رشد کردن تحریک کند. درمان نمودن ریزش مو با روش مزوتراپی یکی از روش های غیر تهاجمی می باشد که در آن به وسیله سوزن هایی که بسیار ریز هستند موادی به لایه های زیر اپیدرم پوست تزریق می شود.

سوراخ هایی که در سطح سر برای استفاده کردن از روش مزوتراپی مو ایجاد می شود بسیار سطحی است و نیازی نیست نگران آن باشید. مکانیزم عمل درمان ریزش مو به وسیله مزوتراپی مکانیکی و شیمیایی می باشد.

مکانیکی

در این روش از درمان ریزش مو مزوتراپی، سوزن را در درون یک سوراخ که زیر پوست ایجاد کرده اند فرو می کنند تا فرایند التیان از این طریق شروع شود.

پوست سر زمانی که این ماده را دریافت کند الاستین و کلاژن زیادی تولید خواهید کرد که این دو عنصر از جمله مهمترین عناصری می باشد که باید در پوست وجود داشته باشد.

این تزریقاتی که روی سر انجام می شود هیچ آسیبی به کلاژن های سطح پوست وارد نمی کند و همچنین آنها را حذف هم نمی کند، در صورتی که کلاژن های جدیدی را می سازد که آنها با دیگر کلاژن های سطح پوست ترکیب می شوند.

شیمیایی

در این روش مزوتراپی برای درمان ریزش مو ، ترکیباتی که فعال هستند و بر روی اندام های مورد نظر تزریق می شوند، موجب تحریک اندام های سر می گردند.

به عنوان مثال اگر شما از آن دسته افرادی هستید که گردش خون ضعیفی داشته باشد از یک مایع گشاد کننده عروق استفاده می کنند، و همچنین در صورتی که التهاب بیش از حدی داشته باشدی از داروهایی که ضد التهاب هستند استفاده می نمایند.

کیفیت ماده ای که برای درمان ریزش مو روی سر تزریق می شود بسیار مهم است و پزشک باید به این مورد توجه بسیار زیادی داشته باشد.

برای انجام دادن این روش باید یک پماد که بی حس کننده می باشد روی سر مالیده شود و بعد از 45 دقیقه قطره های کوچکی از آن دارو و مواد مزوتراپی را به ناحیه های پوست سر تزریق می کنند. برای اینکه شما نتیجه این روش را مشاهده کنید باید 6 الی 8 جلسه به کلینیک مراجعه کنید.

درمان ریزش مو با مزوتراپی و روش های مراقبتی در آن

درمان ریزش مو با مزوتراپی و روش های مراقبتی در آن

شما از هر روشی برای درمان ریزش مو خود استفاده کنید باید روش های مراقبتی از آن را هم به خوبی اجرا کنید تا موهایتان دیگر دچار ریزش نشود. شما با استفاده از روش مزوتراپی مو دیگر نیازی نیست از روش های دیگری که درد دارند و به عنوان جراحی شناخته می شوند استفاده کنید.

تنها برخی از نکات را باید بسیار رعایت کنید که یکی از آنها تغذیه مناسب می باشد. به هیچ عنوان خوراکی هایی که ارزش غذایی ندارند استفاده نکنید و باید خوراکی هایی را در وعده غذایی خود قرار دهید که سالم و مقوی می باشند.

ورزش کردن هم اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به صورت روزانه ورزش کنید، همچنین مراقبت های دیگری هم برای عملکرد بهتر مزوتراپی وجود دارد که شما باید در مورد آنها با پزشک خود مشورت کنید، چرا که پزشک با تمامی این موارد آشنایی دارد .

چه کسانی کاندید مناسب درمان ریزش مو با مزوتراپی هستند؟

شما برای اینکه از روش مزوتراپی برای درمان ریزش مو خود استفاده کنید، باید به خوبی بدانید که برای انجام این عمل کاندید مناسبی می باشید و یا اینکه این روش برای شما مناسب نمی باشد.

برخی از افرادی که ریزش موی بسیار پراکنده ای دارند، از جمله بهترین افرادی هستند که برای استفاده از این روش کاندید می شوند. این دسته از افراد موهای سرشان کم پشت می باشد و به همین دلیل زیبایی موهای خود را از دست می دهند، که این مشکل بیشتر برای خانم ها به وجود می آید.

همچنین باید بدانید طاسی آقایان با انجام مزوتراپی در مراحل اولیه به خوبی جواب می دهد. به طور کلی افرادی که در مورد توانایی ها و عملکردهای این روش آشنایی زیادی دارند، بهترین افرادی می باشند که می توانند از این روش زیبایی استفاده کنند.

برخی از افرادی که آلرژی دارند و یا دچار بیماری های پوستی می باشند باید برای درمان ریزش مو با روش مزوتراپی، با پزشک مشورت کنند تا تمامی مراقبت های پیش از عمل را برای آنها مشخص کند.

زنانی که باردار هستند و یا شیرده می باشند هم از جمله افرادی هستند که به هیچ عنوان نباید از این روش زیبایی استفاده کنند. این روش زیبایی و عدم ریزش مو، مزیت های بسیار زیادی دارد که برخی از افراد با آنها آشنایی ندارند و به همین دلیل امکان دارد که از آن استفاده نکنند.

شما باید بدانید مزوتراپی مزیت های بسیار زیادی دارد که آنها را در ادامه معرفی می کنیم.

مزوتراپی ( درمان ریزش موی سر )

مزایای مزوتراپی مو

 همانطوری که می دانید تمامی روش هایی که برای عدم ریزش مو مورد استفاده قرار می گیرند، دارای مزیت های بسیار زیادی هستند که مزوتراپی هم به عنوان یکی از روش های درمان ریزش مو مزیت های بسیار زیادی دارد. برخی از مهمترین مزیت هایی که در این روش وجود دارد عبارت می باشد از :

  1. این روش درمان ریزش مو یکی از بهترین روش های غیر تهاجمی می باشد که هیچ دردی ندارد و به همین دلیل بسیاری از افرادی که از درد آن نگران می باشند، باید بدانند که این روش هیچگونه درد و یا سوزش ندارد.
  2. بعد از اینکه از این روش درمانی استفاده کنید، نیازی به دوران استراحت ندارید و نیازی نیست که استراحت کند. حتی شما می توانید بعد از مزوتراپی خود به محل کارتان بروید و به کارهای روزانه خود رسیدگی کنید.
  3. زمان بهبودی که در این روش وجود دارد بسیار کم می باشد و نسبت به روش های دیگر دوران کوتاه تری دارد. در سایر روش هایی که برای درمان ریزش مو انجام می شود امکان دارد دوران بهبودی آنها بسیار طولانی تر باشد و شما باید مدتز زمان زیادی را صبر کنید تا ریزش موهایتان درمان شود. نتیجه روش درمانی مزوتراپی 4 هفته بیشتر زمان نمی برد و شما می توانید بعد از 4 هفته به خوبی مشاهده کنید که دیگر ریزش مویی ندارید.
  4. نتایجی که در این روش وجود دارد بسیار جالب توجه می باشد و به همین دلیل بدون شک بسیاری از افرادی که ریزش مو دارند می توانند از این روش استفاده کنند. طاسی و ریزش موی افراد با استفاده از این روش به طور کامل درمان می شود و مشا دیگر ریزش مویی نخواهید داشت.
  5. روش هایی که برای درمان ریزش مو مورد استفاده قرار می گیرد و در دسته جراحی می باشد، هزینه بیشتری دارد و به همین دلیل بسیاری از افرادی که نمی خواهند هزینه زیادی برای درمان ریزش موهای سر خود پرداخت کنند می توانند از این روش استفاده کنند. روش های دیگری که برای درمان ریزش مو مورد استفاده قرار می گیرد دقیقا شبیه همین روش می باشد، ولی باید بدانید از نظر قیمیت این روش بسیار مناسب تر و عالی تر است.
  6. یکی دیگر از مزیت هایی که می توانیم برای مزوتراپی نام ببریم و بسیار مهم می باشد، این است که این روش هیچ خطری ندارد، بسیاری از رو ها هستند که خطرات زیادی دارند و به همین دلیل از آنجایی که عوارض آنها زیاد می باشد بسیاری از افراد از آنها برای ریزش موی خود استفاده نمی کنند. بر این اساس اگر شما به دنبال روش بی خطری می باشید، می توانید این روش را برای درمان کردن ریزش موهای خود انتخاب کنید.

 

درمان ریزش مو در کلینیک زیبایی گلدن رویال

درمان ریزش مو در کلینیک زیبایی گلدن رویال

کلینیک زیبایی گلدن رویال با کادری مجرب و خدمات حرفه ای در خدمت مشتریان گرامی که دچار ریزش مو هستند و نیاز به درمان دارند می باشد. برخی دیگر از سایر خدمات گلدن رویال عبارتند از : لیزر موهای زائد ، بوتاکس ، درمان تعریق با بوتاکس ، تزریق ژل ، اصلاح فرم بینی ، پاکسازی پوست و …

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر ، ویزیت و مشاوره رایگان از طریق شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید