میکرونیدلینگ صورت چیست؟

میکرونیدلینگ صورت به عنوان درمان القایی کلاژن شناخته می شود و شامل استفاده از سوزن های بسیار ریز برای ایجاد صدها زخم کوچک و نامرئی در پوست و روی لکه های پوست است.میکرونیدلینگ نباید همزمان با درمان هایی نظیر لیزر موهای زائد و بوتاکس انجام شود.

در این درمان حداقل تهاجمی، که توسط یک متخصص پوست در کلینیک زیبایی ، یا جراح پلاستیک آموزش دیده و با استفاده از یک دستگاه که دارای سوزن های کوچک نقره ای است، انجام می شود و تقریبا بدون درد و فوق العاده موثر است.

آسیب های کوچکی که توسط این دستگاه با سوزن های ریز ایجاد می کند، باعث تحریک فرآیندهای زخم طبیعی بدن می شود و باعث افزایش گردش خون سلولی و افزایش تولید کلاژن و الاستین می شود، بنابراین باعث برگشت و جلوگیری از نشانه های پیری می باشد و چین و چروک های عمیق را کاهش می دهد.

این روش جزو روشهای نوین ترمیم آسیب های پوست و از بین بردن چین و چروک می باشد.

این همان کارهایی است که لیزر درمانی انجام می دهد، فقط شما به جای استفاده از گرما یا نور به پوست مکانیکی آسیب می رسانید و توانایی آن برای تحریک رشد کلاژن و الاستین که کلید پوست زیبا و جوان است ، را افزایش می دهید.

خدمات زیبایی کلینیک زیبایی گلدن رویال

میکرونیدلینگ

این روش، قوی ترین راه برای جلوگیری از پیری و جلوگیری از تشکیل خطوط و چین و چروک های جدید است.

وفقط در طی چند جلسه درمانی باعث افزایش توانایی ایجاد نسل جدید سلول های پوست و کاهش چروک های عمیق در پیشانی می شود.

میکرونیدلینگ صورت با استفاده از مکانیسم های طبیعی بدن ،نتایج بسیار طبیعی در پوست به وجود می آورد.

و چون مدت زمان ماندگاری اثرات آن بیشتر است ، اغلب برای که سعی در از بین بردن نشانه های پیری دارند و درمان چین و چروک توصیه می شود.

از جمله مزیت های درمان با این روش، این است که موجب می شود ، نفوذ و جذب مواد دارویی به پوست آسان تر و سریع تر شود ، و پوست سفت شود.

در میکرونیدلینگ صورت ، سوزن به داخل پوست نفوذ می کند و این نفوذ در حدی می باشد که خونریزی کم داخل پوست ایجاد می شود بنابراین پوست در مدت زمان کوتاهی بازسازی می شود در نتیجه دوران نقاهت بسیار کوتاه می باشد.

میکرونیدلینگ را می توان برای درمان بیماران با هر رنگ پوست به کار برد.

میکرونیدلینگ صورت

کلینیک زیبایی گلدن رویال مرکز تخصصی ارئه دهنده انواع خدمات زیبایی پوست و مو از قبیل میکرونیدلینگ ، درمان تعریق با بوتاکس ، فرم دهی صورت و … می باشد. لطفا جهت ویزیت و مشاوره رایگان با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید