هایفو دابلو ، معرفی و مزایا
هایفو دابلو ، معرفی و مزایا

هایفو دابلو  ، زیبایی در هر فرهنگ و قومیتی معیارهای متفاوتی دارد اما داشتن پوستی سالم و زیبا و عاری از چین و چروک معیاری مشترک بین تمام افراد می باشد .

جوان بودن پوست از پایه های زیبایی هر فردی است ، هنگامی که بر اثر عوامل مختلف بدن دچار افتادگی و شل شدن پوست می شود در نظر هر فردی زیبایی آن از بین خواهد رفت بنابراین بنا به عقیده و خواسته افراد هر کسی به دنبال بهترین روش برای بازگرداندن زیبایی به پوست خود خواهد بود.

یکی از روشهای بازسازی پوست در کلینیک زیبایی روش هایفو می باشد که باید دید همه چیز درباره لیزر هایفو دابلو را چگونه می توان فهمید.

عوامل تخریب پوست

زیبایی و استحکام هر پوستی به کلاژن ها و صفحات غشائی زیر پوست بستگی دارد ، الیاف ضروری پوست بر اثر عواملی چون ، تغذیه نامناسب ، استرس، آلودگی ها، نور آفتاب، مصرف دخانیات و بالا رفتن سن دچار تخریب شده و بازسازی آنها بسیار کند رخ خواهد داد بدین سبب و با از بین رفتن مواد ضروری جهت حفظ شادابی پوست نمود بیرونی پوست دچار آسیب شده و پوست شل و افتاده و پر از چین و چروک خواهد شد.

لیزر هایفو با دابلو

کسانی که با ایجاد چروک در پوست خود نگران زیبایی چهره خود هستند می توانند از بهترین دستگاه لیزری جوانسازی پوست که هایفو دابلو می باشد در جهت رفع چین و چروک و لیفت صورت استفاده نمایند.

خدمات زیبایی کلینیک زیبایی گلدن رویال

این دستگاه با تخریب ساختار کلاژن های قدیمی و تحریک کلاژن سازی جدید از راه ایجاد گرما در بافت پوست ایجاد تغییر کرده و پوست را جوان و با طراوت خواهد کرد. توجه داشته باشید که این دستگاه متفاوت از دستگاه لیزر موهای زائد است.

مزیت لیزر هایفو دابلو

اصلی ترین مزیت دستگاه دابلو رساندن کمترین آسیب به سطح پوست می باشد و این دستگاه به جز التهاب جزئی در سطح پوست هیچ نوع سوختگی و لکی ایجاد نخواهد کرد ، لیفتینگ پوست با استفاده از روش لیزر دابلو بیشتر از سایر روشها می باشد و لیفت صورت بعد از همان جلسه اول به خوبی احساس خواهد شد .

هایفو دابلو چه کاربردهایی دارد

  • لیفتینگ
  • افزایش قوام پوست
  • جوان سازی پوست
  • از بین بردن چین و چروک ریز، نظیر چروکهای ظریف اطراف چشمها
  • بالا کشیدن ابروها
  • رفع افتادگی پلکها با بالا کشیدن عضله پیشانی (فرونتالیس)
  • رفع افتادگی گردن
  • رفع افتادگی ناحیه تحتانی صورت (ساب منتال)
  • خوش فرم کردن V-Line (زاویه فک تحتانی)

اثرات هایفوتراپی HIFU چگونه است ؟

معمولا بیمار در همان لحظه انجام HIFU کشیده تر شدن پوست را احساس می کند ولی نتایج بعد از 2 ماه بعد مشخص می شود ورودند بهبودی طی 6ماه آینده نیز ادامه دارد و فرد شاهد اثرات بیشتری درزمینه سفت شدن ولیفت شدن صورت وگردن خواهد بود.

چه کسانی کاندید مناسبی برای هایفو (HIFU) هستند ؟

افرادی تمایل دارند همیشه جوان بمانند می توانند از این روش از سن 30 سالگی که شروع شل شدن پوست است بهرمند شوند . اصولا شلی وافتادگی خفیف تا متوسط نتیجه بهتری نسبت به افتادگی های بیشتر می دهد .

در افرادی که افتادگی زیاد دارند وتمایل به انجام عمل جراحی لیفت ندارند می توان از روشهای ترکیبی مثل تزریق چربی به همراه آرف فرکشنال و HIFU استفاده کرد تا نتایج به مراتب بهتری بدست آید. همچنین افرادی که می خواهند وزن کم کنند ونگران شل شدن صورت وگردن هستند می توانند از این روش استفاده کنند .

فواید هایفو درمانی

لیزر هایفو دابلو در سطح پوست کمترین عارضه ممکن را ایجاد می نماید و درد حاصل از این عمل بسیار ناچیز و در حد حس گرما می باشد که برای بیمار بدون بی حسی قابل تحمل می باشد ، دستگاه دابلو با کمک تکنولوژی عدسی امواج را در نقطه ای متمرکز می سازد که باید درمان در آنجا انجام گیرد که در نتیجه بافت های زیرین پوست تحریک شده و کلاژن جدید ایجاد خواهد شد و لیفت قابل توجهی در پوست صورت می گیرد.

برای دریافت جوانسازی پوست و استعلام جوانسازی پوست و مشاوره رایگان، می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. مشاوران کلینیک زیبایی پوست و مو گلدن رویال ، در هر لحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

گلدن رویال مرکز تخصصی خدمات زیبایی پوست و مو از قیبیل بوتاکس ، اصلاح فرم بینی ، جوانسازی و پاکسازی پوست ، پی آرپی مو ، درمان عرق زیر بغل ،  تزریق ژل ، لیزر موهای زائد آقایان و … می باشد. لطفا جهت ویزیت و مشاوره رایگان با شماره های  ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید