لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی بدون عمل جراحی

لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی بدون عمل جراحی یکی از روش های مناسب برای جوانسازی است. اگر برای لیفتینگ ابرو اقدام کنید متوجه می شوید که روش های متعددی برای آن وجود دارد. اینکه کدام روش مناسب تر است به عوامل مختلفی بستگی دارد. شل شدگی و افتادگی پوست ابرو و پیشانی تاثیرات منفی بر زیبایی و جوانی چهره می گذارد.

به همین خاطر لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی گزینه مناسبی است تا با استفاده از آن چشمان شما درشت تر و زیباتر دیده شود. همچنین از بروز سایر نشانه های پیری مانند چین و چروک های پوستی جلوگیری شود.

عوارض بالا بردن ابرو با عمل های جراحی

8 عوارض بالا بردن ابرو با عمل های جراحی

لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی بدون عمل جراحی امروزه با روش های مختلفی انجام می شود. در بین این روش ها قطعا با روش های جراحی و تهاجمی نیز روبرو می شوید.

آیا می دانید عوارض بالا بردن ابرو با عمل های جراحی چیست؟ همانطور که می دانید برای جراحی نیاز به بیهوشی کامل است.

بنابراین یکی از عوارض سنگین عمل های جراحی، بیهوشی و تاثیرات آن بر روی بدن است. علاوه بر آن عوارض دیگری به شرح موارد زیر شامل حال افراد تحت درمان با عمل جراحی خواهد شد.

 1. باقی ماندن جای زخم و برش عمل روی پوست
 2. عفونت
 3. جوش نخوردن محل زخم و برش
 4. عدم تقارن صورت
 5. خشکی چشم
 6. تغییراتی در رنگ پوست و یا تورم پوست
 7. احساس درد
 8. بالا رفتن خط رویش موهای ابرو

آیا لیفت و بالا بردن ابرو بدون عمل جراحی ممکن است؟

با توجه به عوارض سنگین عمل های جراحی باید بگوییم استفاده از روش های لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی بدون عمل جراحی امروزه جزو محبوب ترین روش ها هستند. افرادی که به تازگی احساس می کنند افتادگی ابرو در چهره آنها پیدا شده است، می توانند با ساده ترین روش ها لیفتینگ ابرو را انجام دهند.

همچنین کسانی که فرم چهره شان خسته یا اخمو به نظر می رسد، با انجام ساده ترین روش ها برای لیفت و بالا بردن ابرو می توانند زیبایی را به چهره شان بازگردانند. خوب است تا بدانید لیفت و بالا بردن ابرو بدون عمل جراحی جزو روش های بسیار محبوب جوانسازی و زیباسازی پوست به حساب می آید.

عکس قبل و بعد لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی

عکس قبل و بعد لیفت ابرو

تصاویر قبل و بعد لیفت ابرو

عکس قبل و بعد لیفت ابرو

عکس قبل و بعد لیفت ابرو

تصاویر قبل و بعد لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی

1- لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی با بوتاکس

یکی از رایج ترین روش های لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی بدون عمل جراحی، تزریق بوتاکس است. همانطور که می دانید بوتاکس نوعی سم است که به پوست تزریق می شود و باعث فلج شدن عصب و عضله می شود. برای بالا بردن و لیفت ابرو با بوتاکس نیازی به بیهوشی و یا روش های دردناک نیست.

قبل از انجام این کار، ژل موضعی برای بی حس شدن پوست و همچنین محلول های بی حسی برای مراجعه کننده استفاده می شود. سپس تزریق به نواحی مشخص شده انجام می شود.

به خاطر داشته باشید تزریق بوتاکس علاوه بر لیفتینگ ابرو و پیشانی، به برطرف شدن چین و چروک ها نیز کمک زیادی می کند. میزان ماندگاری بوتاکس پس از تزریق بین 3 تا 5 ماه است.

همچنین پس از پایان درمان شما می توانید بدون سپری کردن دوره نقاهت به انجام کارها و فعالیت های روزمره خود بپردازید.

پیشنهاد مطالعه: خدمات بوتاکس ابرو و پیشانی در کلینیک زیبایی گلدن رویال

6 مزایای بالا بردن ابرو با بوتاکس چیست؟

امروزه لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی بدون عمل جراحی با تزریق بوتاکس، جزو یکی از روش های محبوب است. این روش به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد، جزو یکی از بهترین روش های جوانسازی و زیباسازی پوست به حساب می آید. مزایای بالا بردن ابرو و پیشانی با تزریق بوتاکس به شرح موارد زیر است:

 1. هزینه درمان مناسب است
 2. یک روش غیر تهاجمی و بی خطر است
 3. دوره نقاهت ندارد
 4. علاوه بر لیفتینگ به برطرف شدن چین و چروک ها و خط و خطوط پوستی کمک می کند
 5. بدون بیهوشی و عوارض بالای آن انجام می شود
 6. پس از درمان درد و خونریزی ندارد

لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی با بوتاکس

2- لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی با تزریق ژل و فیلر

از دیگر روش های لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی بدون عمل جراحی، تزریق ژل و فیلر است. این روش مانند بوتاکس جزو پرطرفدارترین و محبوب ترین روش های لیفتینگ ابرو و پیشانی به حساب می آید.

با تزریق ژل، ابروها کمی بالاتر می روند و فرم می گیرند. تزریق فیلر و ژل جزو روش هایی است که به اصلاح بافت نرم و تحلیل رفته استخوان ها کمک زیادی می کند.

همانطور که می دانید با بالا رفتن سن یک سری تغییرات در فرم و خط ابرو به وجود می آید. این تغییرات باعث می شوند تا ابروها به سمت پلک ها افتادگی پیدا کنند.

زمانی که برای لیفتینگ ابرو و پیشانی ژل و فیلر تزریق می شود، ابروها نیز پهن تر دیده می شوند و فضای تحلیل رفته صورت به طور کامل پر می شود.

استفاده از این روش نیز برای لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی بدون عمل جراحی جزو روش های موثر به حساب می آید. با تزریق ژل و فیلر شما مجبور به تحمل دوره نقاهت نخواهید بود.

همچنین علاوه بر لیفتینگ، گودی پلک بالا نیز اصلاح می شود و پوست کمی حجیم تر دیده می شود. تزریق فیلر در عرض تنها چند دقیقه انجام می شود و هیچ گونه درد یا خونریزی ندارد.

پس از پایان درمان، شما نیازی به استراحت نخواهید داشت و در انجام کارهای روزمره تان محدود نمی شوید. به طور کلی تزریق ژل و فیلر برای لیفت و بالا بردن ابروها عوارض جانبی خاصی ندارد.

تزریق ژل و فیلر برای لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی

3- لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی با هایفو صورت

هایفوتراپی یکی دیگر از روش های لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی بدون عمل جراحی است. این روش صد در صد غیر تهاجمی بوده و هیچ درد و خونریزی یا تزریقی ندارد.

لیفت ابرو و پیشانی با هایفو برای کسانی مناسب است که عمل جراحی، تزریق و به طور کلی روش های تهاجمی انتخاب آنها نیست.

در نتیجه می توانند از این روش برای لیفتینگ ابرو و پیشانی استفاده کنند. هایفوتراپی به برطرف کردن شل شدگی و افتادگی پوست کمک زیادی می کند. همچنین فرآیند کلاژن سازی در پوست را تحریک کرده و باعث زیبایی و شادابی صورت می شود.

لیفت ابرو با هایفو یکی از بهترین و به روزترین روش های جوانسازی و لیفتینگ است که امروزه در بسیاری از کلینیک های زیبایی انجام می شود.

خوب است تا بدانید بلافاصله پس از درمان با هایفو می توانید اثرات آن را روی پوست و جوانی صورتتان مشاهده کنید.

این روش لیفتینگ ابرو و پیشانی مانند سایر روش های غیر جراحی بدون دوره نقاهت است. بنابراین پس از پایان درمان می توانید به انجام فعالیت های روزمره تان بپردازید.

پیشنهاد مطالعه: خدمات هایفوتراپی صورت در کلینیک زیبایی گلدن رویال

لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی با هایفوتراپی صورت

4- بالا بردن ابرو با نخ

لیفت ابرو و پیشانی با استفاده از نخ PDO یکی از روش های بسیار جدید و کم تهاجمی است که بدون عمل جراحی انجام می شود. در این روش لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی بدون عمل جراحی، از نخ های مخصوص برای لیفت ابروها استفاده می شود.

با این روش علاوه بر لیفتینگ، پوست سفت می شود. در نتیجه می توان گفت چین و چروک های پوستی به شدت کاهش پیدا می کنند و فرم افتاده ابرو اصلاح می شود.

نخ PDO ضد حساسیت است و عوارض جانبی خاصی برای بیمار ندارد. همچنین خوب است تا بدانید این نخ از مواد تجزیه پذیر تشکیل شده است.

در نتیجه به مرور زمان این مواد به طور کامل جذب بدن می شوند و هیچ عارضه ای برای بدن ایجاد نمی کنند. این روش لیفتینگ ابرو در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود و بیمار در حین درمان دردی احساس نمی کند.

لیفت و بالاکشیدن ابرو

5- لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی با آرایش

شما می توانید با آرایش و استفاده از ترفندهای میکاپ ابروهای خود را لیفت کنید. لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی بدون عمل جراحی همیشه به تزریق و درمان های کلینیکی ختم نمی شود؛ بلکه می توان با میکاپ کردن نیز این کار را انجام داد. برای این کار شما می توانید از صابون ابرو و ژل های مخصوص لیفتینگ ابرو استفاده کنید.

طریقه استفاده این وسایل آرایشی بسیار ساده است و برای انجام آن به مهارت خاصی نیاز ندارید. با این روش می توانید به تارهای ابروهایتان حالت دهید و آنها را به صورت طبیعی و زیبا به سمت بالا ببرید. این کار برای کسانی مناسب است که پوست شل و افتاده ای ندارند و صرفا می خواهند به خطر رویش ابروهایشان حالت دهند مناسب است.

لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی

جمع بندی

در این بخش به بررسی انواع روش های لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی بدون عمل جراحی پرداختیم. همانطور که متوجه شدید این روش ها بر پایه تزریق و استفاده از تکنولوژی لیزر انجام می شوند. آیا می دانید بهترین و موثرترین روش لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی چه روشی است؟

در بین تمام این روش ها تزریق بوتاکس و تزریق ژل و فیلر جزو روش های محبوب و پرطرفدار به حساب می آیند. از طرفی هایفوتراپی صورت نیز یکی از بهترین روش های غیر تهاجمی برای لیفت و بالا بردن ابروها و پیشانی به حساب می آید. اگر بخواهیم مقایسه ای بین این روش ها انجام دهیم باید بگوییم تزریق کمی پرطرفدارتر است. این روش به دلیل هزینه ارزان تری که در مقایسه با هایفوتراپی دارد، برای افراد با بودجه مالی متوسط، مناسب تر است.

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها