لایه برداری و پاکسازی عمیق پوست با فیس آپ

فیس آپ یک فناوری جدید برای ماساژ  تمیز کردن پوست است که پوست را لایه برداری، پاکسازی و تا حدی جوانسازی می کند. در فیس آپ که نسل جدید دستگاه های میکرودرم ابریژن است، هیچ مشکل قدیمی مانند پاشیدن پودر، گیرکردن در دستگاه و جدا شدن گرد و غبار از پوست جدا شده به دلیل حذف گرد و غبار وجود ندارد. ما در این محتوا بطور کامل درمورد face up توضیح داده ایم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

فیس آپ چیست؟

لایه برداری پوست  با فیس آپ یکی از جدیدترین و مدرن ترین روش های پاکسازی پوست است. در این روش یک موتور گرداننده به طور همزمان هم پوست را ماساژ می دهد و هم سلول های مرده سطح پوست را از بین می برد. به همین علت به دنبال این روش جوانسازی و زیباسازی پوست اتفاق می افتد.

در واقع فیس آپ لایه برداری را با استفاده از دستگاه های مختلفی نظیر فیشیال، گماژ لایه برداری سطحی و میکرودرم ابریژن انجام می دهد. لایه برداری با face up به واسطه این دستگاه ها ابتدا با یک پودر آلومینیوم اکسید که از لوله های دستگاه خارج می شود شروع می شود.

این پودر در سطح پوست باقی نمی ماند زیرا دستگاه دارای قدرت مکندگی است و به محض تماس با پوست، آن را به درون لوله های خود می کشد.

فیس آپ چیست
با حرکت دادن دستگاه جی پی ، پودر روی سطح پوست پخش می شود و صورت با استفاده از پودر و سری دستگاه ماساژ داده می شود. این ماساژ باعث لایه برداری و حذف سلول های مرده از سطح پوست می شود. این روش لایه برداری تاثیر بسیار زیادی بر شفاف سازی و جوانسازی پوست دارد.

کاربردهای لایه برداری جی پی

آیا می دانید لایه برداری با face up چه کاربردی برای پوست دارد؟ به طور کلی فیس آپ روشی است که کاربردهای آن به چند دسته تقسیم می شوند.

فیس آپ صورت، رفع سیاهی زانو، رفع تیرگی بیکینی، رفع سیاهی قوزک پا ، زانو ، رفع تیرگی زیر  بغل  و… همگی کاربردهای لایه برداری فیس آپ هستند. اما بهتر است تا ببینیم این لایه برداری با پوست نواحی مختلف بدن چه کاری انجام می دهد.

 کمک به بهبود جای جوش و زخم

گاهی اوقات ممکن است جای جوش و زخم روی پوست استقرار پیدا کنند و ماندگار شوند. این موضوع باعث اختلال در زیبایی چهره و زیبایی بدن می شود. یکی از کاربردهای لایه برداری با فیس آپ کمک به از بین بردن جای زخم و جای جوش  است.

درمان جای زخم با فیس آپ

کمک به بهبود ترک های پوستی

چاق و لاغر شدن های مکرر، بارداری و بسیاری عوامل دیگر باعث کشیده شدن پوست و ایجاد ترک های پوستی می شود. از دیگر کاربردهای فیس آپ کمک به درمان ترک های پوستی است. این تکنولوژی مدرن تمامی ترک های سطح پوست را از بین می برد تا شما پوستی جوان و زیبا داشته باشید.

کمک به رفع جوش های سرسیاه پوست

از دیگر کاربردهای face up کمک به رفع جوش های سرسیاه سطح پوست است. همانطور که می دانید یکی از بزرگترین معضلات پوستی، جوش های سرسیاه و قرمز است. لایه برداری و درمان با فیس آپ باعث از بین رفتن و حذف کامل جوش های سرسیاه و جوش های قرمز و ملتهب از سطح پوست می شود.

کمک به بسته شدن منافذ باز پوستی

منافذ باز پوستی همیشه عامل اصلی برای عدم زیبایی پوست هستند. داشتن پوستی صاف و یکدست تاثیر بسیار چشمگیری در زیبایی ظاهری و زیبایی پوست دارد. کسانی که منافذ باز پوستی دارند، با مشکلاتی مانند چرب شدن زودهنگام پوست، بروز جوش های پوستی و… مواجه هستند. از دیگر کاربردهای درمان با لایه برداری با فیس آپ، کمک به بسته شدن منافذ باز پوستی است.

درمان منافذ باز پوست با فیس آپ

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای استفاده از جی پی هستند؟

یکی از جدیدترین نسل دستگاه های میکرودرم ابریژن، دستگاه جی پی ( فیس آپ ) است. این دستگاه سبک متفاوتی با سایر دستگاه های لایه برداری با جی پی دارد.

 

به همین علت مورد توجه و استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. دستگاه جی پی مناسب کسانی است که پوست آنها به پودر آلومینیوم اکسید حساسیت دارد و یا کسانی که می خواهند نتیجه سریع تری از درمان بیگرند.

این دستگاه در لحظه و بدن نیاز به هیچ گونه پودری لایه برداری پوست را انجام می دهد و تا 80 درصد درمان دارای نتیجه اثربخش خواهد بود.

تفاوت دستگاه میکرودرم ابریژن و فیس آپ صورت چیست؟

میکرودرم ابریژن و فیس آپ هر دو جزو روش های بروز و مدرن لایه برداری پوست به حساب می آیند. اما می دانید اصلی ترین تفاوت این دو روش چیست؟

به طور کلی میکرودرم ابریژن یک روش کاملا غیر تهاجمی است که باعث برطرف شدن چین و چروک و لک های پوستی می شود. همچنین به زیباسازی و جوانسازی پوست کمک بسیار زیادی می کند. برای درمان با دستگاه میکرودرم ابریژن از یک اپلیکاتور با سطح تقریبا ساینده استفاده می کنند.

تفاوت دستگاه میکرودرم و فیس آپ چیست؟

در واقع به بیان ساده تر این دستگاه مانند سنباده لایه های مرده را از سطح پوست حذف می کند تا زیباسازی و جوانسازی پوست اتفاق بیفتد. اما لایه برداری با face up اینگونه نیست.در این روش که بسیار ساده تر و عمیق تر از روش قبلی انجام می شود، ایمنی بسیار بالایی برای پوست در نظر گرفته شده است.

دستگاه جی پی از یک قطعه مکانیکی و دستی برخوردار است که این قطعه تقریبا ضربان دار است. اما همانطور که در بخش قبلی به این موضوع اشاره کردیم، میکرودرم ابریژن دارای سری سمباده ای مانند است.

در روش فیس آپ پوست ماساژ داده می شود و از این طریق کلاژن سازی و خونرسانی به پوست تحریک می شود. به همین خاطر زیباسازی و جوانسازی اتفاق می افتد. اما در میکرودرم ابریژن یک لایه سطحی از پوست برداشته می شود که در واقع این لایه محل تجمع سلول های مرده پوست است.

نحوه عملکرد جی پی (gp) چگونه است؟

جی پی یکی از بهترین و فوق العاده ترین دستگاه هایی است که تا به امروز برای لایه برداری و جوانسازی پوست از آن استفاده شده است. این دستگاه که ساخت کشور ایتالیا است برای نقاط مختلف بدن قابل استفاده می باشد. توجه داشته باشید که یک نمونه از دستگاه در بازار است که آن هم ساخت کشور ایتالیا می باشد. برای لایه بردار ی و سهولت در جوانسازی پوست، دستگاه برای هر ناحیه از بدن هندپیس جداگانه ای دارد.

دور چشم، دور دهان، روی پیشانی و… همگی نواحی هستند که برای جوانسازی آنها از هندپیس های جداگانه ای استفاده می شود. به همین علت تاثیرگذاری این دستگاه بیشتر خواهد بود و شما می توانید تا 80 درصد مشکلات پوستی خود را با این دستگاه برطرف کنید.

مزایا و عوارض فیس آپ چیست؟

لایه برداری با gp مانند هر روش دیگری دارای مزایا و معایب خاص خودش است. به همین خاطر قصد داریم تا مزایا و معایب این روش را مورد بررسی قرار دهیم.

مزایا و عوارض فیس آپ

مزایا لایه برداری با فیس آپ

 • درمان بدون درد انجام می شود.
 • نیازی به سری یا بیهوشی نیست.
 • برای اکثر نقاط بدن قابل استفاده است.
 • باعث سفت شدن پوست و بالا رفتن خاصیت ارتجاعی پوست می شود.
 • ترک های پوستی در نواحی مختلف بدن را از بین می برد.
 • برای استفاده در اطراف چشم ها نیز مناسب است.
 • درمان ایمن و کاملا غیر تهاجمی صورت می گیرد.

عوارض لایه برداری با face up

شاید برایتان جالب باشد تا بدانید فیس آپ هیچ عوارضی برای پوست ندارد. زیرا این روش جزو جدیدترین روش های درمان و لایه برداری پوست به حساب می آید. به همین خاطر هیچ خطر و عوارضی ندارد و شما می توانید کاملا ایمن و بی عارضه از این روش برای درمان استفاده کنید.

مراقبت های قبل و بعد از لایه برداری با فیس آپ

قبل و بعد از لایه برداری با gp باید به یک سری نکات و موارد مهم توجه داشته باشید تا نتیجه بهتری از درمان بگیرید. در واقع رعایت این نکات به شما کمک می کند تا بتوانید پوستی زیبا داشته باشید. به مواردی که در ادامه برایتان عنوان می کنیم، توجه داشته باشید.

 • 24 ساعت قبل و بعد از انجام face up از لیف کشیدن خودداری کنید.
 • 3 الی 4 روز بعد از فیس آپ باید پوست خود را مرطوب نگه دارید و اصلا اجازه ندهید تا رطوبت پوستتان از بین برود.
 • 48 ساعت قبل و بعد از لایه برداری با face up صورتتان را اصلاح نکنید.
 • قبل و بعد از درمان در معرض آفتاب قرار نگیرید و حتما از کرم ضد آفتاب مناسب پوستتان استفاده کنید.
 • در صورتی که سابقه ابتلا به حساسیت های پوستی را دارید، حتما این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید.

برای پاکسازی صورت با فیس آپ به کجا باید مراجعه کرد؟

برای بسیاری از افرا این سوال به وجود می آید که برای لایه برداری با جی پی باید به کجا مراجعه کنیم؟ همانطور که می دانید بسیاری از سالن های زیبایی اقدام به انجام خدمات لایه برداری و پاکسازی پوست کرده اند. به خاطر بسپارید که هرگز زیبایی و سلامت پوستتان را به دست افراد غیر متخصص نسپارید.

مراقبت های قبل و بعد فیس آپ

انجام کلیه خدمات مربوط به زیباسازی و جوانسازی پوست فقط و فقط باید در کلینیک زیبایی تخصصی معتبر انجام شود. به همین علت شما می توانید خدمات لایه برداری با فیس آپ را در یکی از کلینیک های تخصصی و زیبایی انجام دهید. به خاطر داشته باشید کلیه خدماتی که در کلینیک ها به شما ارائه داده می شود، زیر نظر پزشک متخصص و باتجربه خواهد بود.

هزینه فیس آپ صورت

اگر توجه کرده باشید همیشه خدمات مربوط به زیبایی دارای قیمت مشخصی نیستند. زیرا انجام آنها به عوامل متعددی بستگی دارد. لایه برداری با gp نیز دقیقا این گونه است. بسته به تعداد جلسات درمانی مورد نظر و همچنین ناحیه مورد نظر و همینطور شدت و عمق مشکلتان، هزینه انجام فیس آپ متفاوت است.

همچنین بخوانید : هزینه پاکسازی صورت (فیشیال)

طبیعتا هر چقدر که مشکل پوستی شما حادتر باشد و به تعداد جلسات درمانی بیشتری نیاز داشته باشید، هزینه درمان نیز بالاتر می رود. به طور کلی نمی توان قیمت مشخص و واحدی را برای لایه برداری با face up تعیین کرد. زیرا شما ابتدا باید توسط پزشک متخصص معاینه شوید و سپس هزینه به شما اعلام خواهد شد.

انجام خدمات فیس آپ در کلینیک زیبایی گلدن رویال

انجام خدمات فیس آپ در کلینیک زیبایی گلدن رویال توسط پزشک متخصص و تیم حرفه ای با بهترین و بروزترین دستگاه انجام می شود.

لیست سایر خدمات کلینیک زیبایی گلدن رویال که در کنار فیس آپ انجام می شود : لیزر مو ، لیزر آقایان ، بوتاکس ، مزوتراپی مو ، هایفو لطفا جهت مشاوره با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها