6 روش شگفت انگیز برای لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی روش های مختلفی دارد به طوری که هر روش بر اساس موقعیتی که صورت بیمار دارد سنجیده می شود. لیفت صورت با هایفوتراپی معمولاً تقاضای زیادی دارد.

دقت داشته باشید که در این روش برش هایی که روی پوست صورت زده می شود بسیار کم عمق و ناچیز هستند و به کمک دستگاه و ابزارهای موجود اقدام به تغییر وضعیت پوست صورت و چهره داده می شود و پوست وضعیت شل و سست خود را فراموش می کند و زیبا و جذاب می شود.

لیفت صورت چیست؟

وقتی پوست افتاده و سست می شود، سن مسن تر نشان می دهد و روش لیفت صورت بدون جراحی کمک می کند که حداقل 5 الی 10 سال جوانتر نشان دهید. کسانی که علاقه ای به روش های جراحی برای زیباسازی ندارند می توانند از روش غیر از جراحی استفاده کنند.

لیفت صورت بدون جراحی

در روش های سنتی جراح پوست را برش میدهد و پوست بخیه زده می شود و البته که روش نسبتاً گرانی است.  در روش لیفت صورت بدون جراحی هیچ خبری از برش زدن پوست صورت و بخیه نیست.

انواع لیفت صورت بدون جراحی چگونه انجام می شود ؟

روشهای لیفت صورت بدون جراحی متنوع هستند پس چه خوب است اطلاعات مشخصی در خصوص هر یک از روش ها داشته باشیم و به خودمان حق انتخاب بدهیم:

1- لیفت صورت با هایفوتراپی

هایفوتراپی روشی جدید و اثرگذار برای لیفت صورت بدون جراحی است که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا قرار گرفته است. در این روش تمرکز اصلی روی امواج قوی اولتراسوند است که سبب می شود بافت های زیرین پوستی تحت تاثیر قرار بگیرند.

در این روش به کمک امواج پوست و بافت زیرین آن جمع شده و کشیده می شوند. لیفت صورت به روش هایفوتراپی روشی ایمن، علمی و پیشرفته است که در کلینیک گلدن رویال مورد تایید و رضایت بسیاری از افراد قرار گرفته است.

این روش اگر به صورت استاندارد و تدریجی دنبال شود یک دوره 3 الی 9 ماهه پوست را در بر می گیرد و سبب شاداب تر و جوان تر شدن پوست می شود و به کل حالت افتاده پوست را از بین می برد. روند بازسازی پوست به کمک این روش به تدریج خنثی می شود.

لیفت صورت با هایفوتراپی

هر جلسه لیفت صورت توسط روش هایفوتراپی بین 60 الی 90 دقیقه زمان نیاز دارید. شرایط کار به این صورت است که از ژل مخصوص استفاده می شود تا پوست صورت ضدعفونی شود و سپس از دستگاه هایفوتراپی استفاده می شود به طوری که امواج قوی اولتراسوند به پوست تابیده می شود و روی بافت پوست اثر می کند و پوست را می کشد.

کمی احساس سوزش و گرما طبیعی است و شرایط موقتی دارد. در واقع این میزان سوزن و گرما نشان می دهد که پوست برای افزایش کلاژن پوست تحریک می شود و همینطور میزان ناراحتی بیمار در این روش خفیف یا متوسط اعلام شده است. استفاده از قرص ایبوپروفن برای کاهش درد آزاد است. این روش دوره ریکاوری ندارد و مقدار کمی قرمزی و تورم طبیعی است.

2- لیفت صورت با تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از روش های سریع لیفت صورت محسوب می شود و با حداقل میزان تهاجم همراه است و تنها 15 دقیقه زمان نیاز دارد. پس از بوتاکس نیاز به استراحت ندارید و می توانید فعالیت روزانه خود را به سادگی دنبال کنید. از سوی دیگر هزینه بوتاکس به نسبت سایر روش های دیگر مقرون تر به صرفه تر می باشد.

لیفت صورت با تزریق بوتاکس

ماندگاری این روش حداقل سه ماه اعلام شده است. بوتاکس به نسبت هایفوتراپی اثربخشی کمتری دارد و باید تکرار شود تا نتیجه خوبی حاصل شود. دقت کنید که بوتاکس زمانی در لیست لیفت پوست صورت بدون جراحی قرار می گیرد که مشکل افتادگی پوست شما چندان جدی نباشد.

این روش برای برخی از افراد جواب بوده و برای برخی اثر کمتری دارد. کسانی می توانند از این روش استفاده کنند که بیماری عضلانی و عصبی نداشته باشند و درگیر ام اس یا گراویس نباشند و همینطور در دوران شیردهی و بارداری نباشند.

3- لیفت صورت با تزریق ژل

کسانی که درگیر خستگی اطراف چشم هستند از روش لیفت صورت با تزریق ژل استفاده می کنند که روش بدون جراحی است. در این روش فیلرهای مخصوصی به صورت ترکیبی وارد پوست صورت می شود و سبب می شود که پوست صورت شاداب تر و جوان تر شود.

لیفت صورت با تزریق ژل

معمولاً از تزریق ژل برای گونه و صورت، صورت مرانی، چین و چروک بین لب و بینی، گوشه لب، ناحیه فک تحتانی و خط فک استفاده می شود و نقاط آویزان و شل را پوشش می دهد.

این روش برای افراد بالای 35 سال مناسب است و به طور کلی 2 الی 4 هفته پس از عمل، صورت بافت خود را حفظ می کند و ورم آن از بین می رود. نتیجه این عمل معمولاً بین 12 الی 15 ماه پایدار است و برای درمان های مکمل گاه ادامه دار می شود.

4- لیفت پوست صورت با تزریق چربی

بسیاری از افراد در مورد تزریق چربی صورت برای زیباسازی سوالات زیادی دارند و نمی دانند که کدام روش بهتر است.  در روش لیفت صورت با چربی از بدن خود شخص مقداری چربی برداشته می شود و به صورت او تزریق می شود. چربی های ناحیه ران و شکم گزینه مناسبی برای لیفت صورت هستند.

لیفت صورت با تزریق چربی

حجم چربی برداشته شده 11 الی 25 میلی لیتر است. ماندگاری این روش یک سال است اما نباید انتظار داشته باشید که سریعاً پس از چربی، صورت شما شاداب و جوان شود.

ترکیب لیفت پوست صورت با چربی سبب می شود که افتادگی و فرسودگی بافت ها کاهش یابد و چربی ها از بین بروند و به طور کلی حجم بافت بالای گونه و دور چشم نیز آشکار شود. تزریق چربی در این روش به غیر از گونه و چشم صورت می گیرد و رویکرد قابل قبولی دارد. هایفوتراپی به نسبت چربی دوام بیشتری دارد و به طور کلی موقعیت اجرایی عالی فراهم می سازد.

5- لیفت صورت با لیزر

لیفت صورت با لیزر برای بالا کشید بافت پوست یک انتخاب بی نظیر است. این روش نسبتاً غیر تهاجمی است و برای کشیدن پوست صورت از امواج صوتی یا مافوق صوت استفاده می شود.

لیفت صورت با لیزر

و همچنین لیفت صورت با لیزر سبب می شود که لایه های بافتی پوست صورت و پیشانی و گردن جوان تر شوند در این روش افتادگی خط گردن، خط فک و غبغب نیز برطرف می شود.

6- لیفت صورت با آر اف فرکشنال

بهترین روش برای لیفت صورت روش آر اف فرکشنال یک روش کاملاً پیشرفته در جوانسازی پوست است به طوری که از رادیوفرکوئنسی در آن استفاده می شود. در این روش گرما ایجاد می شود و از امواج فرکوئنسی استفاده می شود که طیفی از نور را شامل می شود اما شرایط به صورت غیر انتخابی است و نسبتاً کارایی کمی دارد و عوارض آن نیز محدودتر است.

این روش برای بافت پوست حالت تکه تکه ایجاد می کند و کلاژن های قدیمی را تخریب میکند و کلاژن جدید نوسازی می کند و سبب می شود که پوست خود را ترمیم کند.

بهترین روش لیفت صورت بدون جراحی

هایفوتراپی یکی از بهترین روش های لیفت صورت بدون جراحی محسوب می شود. در این روش نتایج سریع و ماندگاری بالایی در نظر گرفته می شود و پس از 8 هفته پوست در جوان ترین حالت ممکن دیده می شود.

تعداد جلسات این روش کم است و در سریع ترین حالت ممکن اجرا می شود. این روش انعطاف پذیری بالایی دارد و برای جاهای حساس مثل پلک و سایر بخش ها استفاده می شود.و همچنین از هایفوتراپی می توان برای لیفت گردن و از بین بردن غبغب نیز استفاده کرد.

چه افرادی مناسب انجام لیفت پوست بدون جراحی می باشند؟

دقت داشته باشید که هرچقدر هم که لیفت صورت به روش هایفوتراپی خوب و کاربردی باشد برای کسانی که چین و چروک زیادی روی پوست دارند و یا درگیر افتادگی شدید پوست هستند گزینه خوبی نیست. در این روش بهتر است که عمق چین و چروک زیاد نباشد و موقعیت پوست از حالت اصلی خود خارج نشده باشد. افراد در رده سنی 18 الی 50 سال می توانند از روش هایفوتراپی برای جوانسازی پوست صورت خود استفاده نمایند.

عوارض کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی

کسانی که به سراغ لیفت پوست صورت بدون جراحی می روند باید در سلامت کامل باشند دقت داشته باشید که اگر شخص بیماری خاصی داشته باشد شاید روش های لیفت صورت برای او ضرر آور باشد پس باید به این نکته دقت کنید در غیر این صورت عوارض دیگری دیده نمی شود.

مزایای لیفت صورت بدون جراحی

در لیفت پوست صورت بدون جراحی، صورت درگیر بیهوشی شدید و برش های عمیق نمی شود، موقعیت صورت تغییر نمی کند، دوره نقاهت برای آن وجود ندارد و شخص درگیر هزینه های اضافی نمی شود.

هزینه لیفت پوست بدون جراحی

در صورتی که قصد دارید لیفت پوست صورت بدون جراحی انجام دهید و به دنبال قیمت آن هستید باید در ابتدا مشخص شود که چه روشی را انتخاب می کنید. لیزر به نسبت ژل و بوتاکس قیمت متفاوتی دارد و هایفوتراپی نیز به نسبت سبک های دیگر از نظر قیمت با هم فرق می کنند. بنابراین روش انتخابی بسیار مهم است.

لیفت صورت بدون جراحی به روش هایفوتراپی با نازلترین قیمت

ما در کلینیک زیبایی گلدن رویال بهترین و جدیدترین روش را برای لیفت صورت در نظر گرفته ایم در این روش در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه می رسید و صورتی بدون هر نوع چین و چروک خواهید داشت و زیبایی شما دو چندان می شود.

انجام خدمات لیفت صورت در کلینیک زیبایی گلدن رویال

خدمات لیفت پوست صورت در کلینیک زیبایی گلدن رویال بصورت کاملا حرفه ای توسط پزشک متبحر انجام می گردد.

همراهان گرامی توجه داشته باشید افرادی که لیفت صورت را انجام می دهند چهره ی آنها 5 تا 10 سال جوان تر از سن واقعیشان نشان می دهد.

خطرات لیفت صورت با عمل جراحی چیست؟

از عوارض عمل های لیفت صورت میتوان به هماتوم یا خونمردگی، بی حسی و تورم پوست صورت، غیر قرینگی، نکروز پوستی و سروما ، احتمال آسیب عصب حسی و حرکتی و ناهمواری های بعد از عمل جراحی لیفت صورت و گردن اشاره کرد.

مزایای لیفت صورت بدون جراحی چیست؟

در لیفت پوست صورت بدون جراحی، صورت درگیر بیهوشی شدید و برش های عمیق نمی شود، موقعیت صورت تغییر نمی کند، دوره نقاهت برای آن وجود ندارد و شخص درگیر هزینه های اضافی نمی شود.

چه کسانی میتوانند عمل جراحی لیفت صورت انجام دهند؟

کاندیدای عمل جراحی لیفت صورت معمولا افرادی در فاضله ی سنی 40 تا 60 سال هستند که باید از سلامت جسمانی کامل برخوردار باشند.

نظرات کاربران
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مبینا
مبینا
1401-04-22 12:48

سلام. خسته نباشید . دکتر جدیدترین روش لیفت صورت شما چی رو معرفی میکنید ؟