مزوتراپی صورت درمان مشکلات پوستی

مزوتراپی صورت یک روش نوین و آزمایش شده می باشد که با تغذیه پوست و جوانسازی موجب شادابی، درمان چین و چروک و نشانه های پیری، از بین بردن چربی، افتادگی پوست و همچنین درمان لک های ناشی از جای جوش، آفتاب و…. می شود.

در مزوتراپی صورت با استفاده از تزریق آنزیم ها، آنتی اکسیدان ها، هورمون ها و ویتامین ها که به زیر پوست وارد میشوند، کلاژن سازی پوست را تحریک کرده و از این طریق موجب بازسازی و ترمیم لایه های سطحی پوست می شود.

خذمات مزوتراپی صورت در کلینیک گلدن رویال

مشاهده فیلم مزوتراپی صورت در کلینیک زیبایی گلدن رویال

 

 

عکس قبل و بعد مزوتراپی صورت

در این تصاویر معجزه مزو صورت را مشاهده می کنید که بعد از انجام 2 جلسه مزوتراپی بیشتر لک ها از بین رفته اند و بعد اتمام جلسات بطور کامل لک و جای جوش از بین می رود.

در تصاویر پایین عکس قبل و بعد مزوتراپی صورت مردی را بعد از چند جلسه مزو صورت مشاهده میکنید. همانطور که مشاهده میکنیدمشخص است همچنان کمی لک پس از پایان جلسات وجود دارد، ولی بسیار کمتر شده است.

عکس قبل و بعد مزوتراپی صورت

عکس مزوتراپی صورت

عکس قبل و بعد از مزوتراپی صورت بعد از 3 جلسه

عکس قبل و بعد مزوتراپی صورت بانوان

عکس قبل و بعد از مزوتراپی صورت در کلینیک گلدن رویال

عکس مزوتراپی صورت آقایان در کلینیک گلدن رویال

عکس قبل و بعد از مزوتراپی

مزوتراپی صورت چیست؟

مزوتراپی صورت روشی است که در آن مواد دارویی و ترکیبی مغذی مانند آنزیم ها، آنتی اکسیدان ها، هورمون ها و ویتامین ها و برخی مواد گیاهی را به لایه های داخلی پوست تزریق میکنند و از این طریق موجب افزایش شفافیت و جوانسازی پوست صورت میشود. پزشک مواد درمانی مورد نیاز را به کمک سوزن های ریزی به پوست تزریق می کنند.

در این حالت دارو مستقیما روی محلی که مورد نظر است تاثیر می گذارد و اثر بیش تری دارد. این کار با تزریق، مزونیدلینگ و دستگاه مزوگان انجام می شود.

اگر بر اثر افزایش سن یا عوامل محیطی دچار لک در صورت خود شده اید و به دنبال راه درمان لک صورت هستید می توانید به کمک مزو صورت به درمان آن بپردازید. روش های بسیار گوناگونی برای درمان آسیب های پوستی، لک و جوش وجود دارد.

امروزه ترس از عوارض عمل های زیبایی باعث شده تا بسیاری از افراد به استفاده از مواد طبیعی و گیاهی برای نشاط، شادابی و جوان سازی پوست روی بیاورند.

مزو صورت یکی از روش های کم تهاجمی می باشد که شما باید در این روش پوست را بخوبی تغذیه کنید تا عاری از هرگونه چین و چروک و لک باشد. در مزوتراپی پوست با کمک انتی اکسیدان ها و با استفاده از تزریق آنزیم ها شما می توانید چربی ها، افتادگی پوست و نشانه های پیری را از صورت و چهره خود حذف کنید.

کاربرد مزوتراپی صورت چیست؟

 1. جوانسازی و احیای مجدد پوست
 2. روشن شدن پوست
 3.  از بین رفتن یا کم شدن چربی‌های اضافی و درمان سلولیت
 4. جوان‌سازی پوست و رفع چین و چروک‌ها و خطوط صورت
 5. موجب سفت شدن پوست صورت
 6. از بین بردن لکه‌های تیره ی پوست
 7. بهبود و یا درمان آلوپسی
 8. آبرسانی و بهبود خشکی پوست و لب

استفاده از مزوتراپی برای آکنه و مشکلات پوستی

در این روش دارو ها و مواد مورد نیاز پوست مانند آنزیم ها، ویتامین ها و هورمون ها را به صورت مستقیم به زیر پوست تزریق می کنند . به همین دلیل اثر گذاری بیش تر و ماندگار تری نسبت به سایر روش ها دارد.

مزوتراپی صورت مناسب چه کسانی می باشد ؟

شاید این سوال در ذهن شما پیش بیاید که چه کسانی می توانند از این روش استفاده کنند. در ادامه به شما می گوییم که چه کسانی کاندید مناسبی برای این روش هستند.

 1. افرادی که پوستشان دچار سوختگی شده است.
 2. افرادی که به بیماری ملازما ابتلا دارند.
 3. کسانی که خال های زیادی روی پوستشان دارند.
 4. کسانی که پوستشان آفتاب سوخته شده است.

مزوتراپی صورت ببرای درمان انواع مشکلات پوستی

در مزوتراپی داروهایی را که تزریق می کنیم  به صورت موضعی اثر خود را اعمال می کنند بنابراین تاثیرگذاری بالا در مزوتراپی صورت باعث شده است روز به روز طرفداران این روش افزایش پیدا کند.

قبل از مزوتراپی صورت چه آمادگی لازم است ؟

قبل از انجام مزوتراپی صورت باید به پزشک خود مراجعه کنید و راهنمایی های لازم را از او بگیرید.

از یک هفته قبل از شروع دمزو صورت نباید از داروهای ضد التهاب مانند آسپرین استفاده کنید. این داروهای ضد درد و التهاب باعث می شوند خطر التهاب در زمان درمان با مزوتراپی افزایش پیدا کند.

مراقبت بعد از مزوتراپی صورت

 1. بعد از مزو کردن صورت برای مدتی نباید در معرض نور آفتاب قرار بگیرید.
 2. مدتی بعد از انجام مزوتراپی برای برنزه شدن اقدام نکنید.
 3. فعالیت های سنگین که باعث تعریق می شوند را انجام ندهید .
 4. بعد از تزریق برای اینکه ورم صورت تان زودتر بهبود پیدا کند از کمپرس آب سرد استفاده کنید.
 5. داروهایی که پزشک تجویز می کند را طبق دستور پزشک مصرف کنید.
 6. جلسات مزو کردن صورت را طبق برنامه و به موقع انجام دهید.

مزوتراپی صورتبرای درمان جای جوش

سوزن می تواند به صورت زاویه دار وارد پوست شود و در هر تزریق امکان دارد قطره کوچکی از مواد وارد پوست شما شود. سوزن تزریق کوتاه و ظریف می باشد و برای انجام تزریق های پشت سر هم آن را به یک دستگاه مخصوص وصل می کنند. برای اینکه درمان لک صورت با مزوتراپی تاثیر واقعی خود را بگذارد باید طی چند جلسه انجام شود.

مزو صورت بعد از چند جلسه جواب میدهد ؟

تعداد جلساتی که برای درمان لک صورت لازم است از فردی به فرد دیگر فرق می کند. بستگی به شرایط پوست و میزان آسیب دیدگی آن دارد. برای انجام جوانسازی کامل صورت حداقل به 4 جلسه نیاز می باشد.

جلسات لازم برای درمان مزوتراپی ضد لک

این جلسات باید با فاصله دو تا سه هفتگی انجام شوند. برای گرفتن نتیجه بهتر بعد از پایان جلسه از در وعده غذایی خود از خوراکی های کم چرب استفاده کنید. همچنین مصرف نوشیدنی زیاد کمک می کند تا سموم بدن شما دفع شود.

در مزو صورت روند بهبودی چگونه است ؟

مزو کردن صورت برای لک یک روش غیر تهاجمی می باشد. به همین دلیل بعد از آن نیاز به استراحت خاصی ندارید و می توانید بلافاصله به انجام کارهای روزانه خود بپردازید. ممکن است در بعضی از افراد شاهد تورم و درد باشیم که با یک روز مرخصی و استراحت برطرف می شود.

مزایای مزوتراپی صورت

مزوتراپی روش بسیار سودمندی می باشد که باعث می شوند روند پیری به تعویق بیفتد. در ادامه تعدادی از مزایای مزو کردن صورت را عنوان می کنیم:

در مزو کردن صورت ، پوست آبرسانی می شود به همین دلیل یک روش ایده آل برای ترمیم و جوانسازی پوست های خشک می باشد. با استفاده از روش مزو صورت رطوبت پوست از بین نمی رود و چین و چروک روی پوست ایجاد نمی شود.

 1. باعث شفاف و روشن شدن پوست می شود.
 2. می تواند تعداد زیادی از مشکلات پوستی را به صورت همزمان از بین ببرد.
 3. بعد از درمان نیازی به بستری شدن نمی باشد و می توانید به فعالیت روزانه خود برسید تنها با چند کم باید از پوست خود مراقبت کنید.
 4. مقرون به صرفه می باشد.
 5. مزوتراپی کاربردهای گوناگونی دارد مانند مزوتراپی مو و مزوتراپی لاغری

عوارض احتمالی مزوتراپی صورت

چناچه شما این عمل را در کلینیک های معتبر و زیر نظر پزشک متخصص انجام دهید، به هیچ عنوان نباید نگران عوارض احتمالی مزوتراپی خود باشید، زیرا که کادر مجرب کلینیک تمام عوارض احتمالی مزوتراپی را پیش بینی کرده و در صورت بروز 1 درصد عوارض آن به شما اطلاع میدهند و راه های رفع آن را به شما می گویند.

درد خفیف در محل تحت درمان

ممکن است بعد از مزوتراپی درد خفیفی در محل تحت درمان مشاهده کنید. این درد بعد از چند ساعت و نهایت بعد از یک روز به ظور کامل از بین می رود.

بروز حساسیت و خارش

هر انسانی ممکن است به یک سری از مواد طبیع و غیر طبیعی حساسیت داشته باشد. گاهی ممکن است با خوردن یک گوجه دچار خارش و حساست شوید. مواد مزوتراپی هم ممکن اس در برخی ائقات موجب بروز حساسیت و خارش در شما شود.

تورم و التهاب

در صورتی که شما پوست حساسی داشته باشید تا 24 ساغت بعد از انجام مزوتراپی امکان بروز تورم و التهاب وجود دارد. که به هیچ عنوان نباید نگران آن باشید چون با استفاده از کرم های ترمیم کننده که پزشک برای شما تجویز میکند بعد از 1 روز به طور کامل محو میشود.

عفونت

در صورتی که از سوزن هایی که ضدعفونی نشده اند برای مزوتراپی صورتتان استفاده کنید ممکن است دچار عفونت شوید! ولی اگر شما در کلینیک های دارای مجوز و مراکز معتبر مزوتراپی انجام دهید به هیچ عنوان با این مشکل روبه رو نخواهید شد.

مزایای مزوتراپی صورت

مزو صورت چه نتیجه ای به همراه دارد ؟

یکی از بهترین روش هایی که برای جوانسازی و ترمیم آسیب های پوستی استفاده می شود مزوتراپی صورت می باشد. این روش قابلیت آن  را دارد که بر اساس نوع پوستی که قرار است تحت درمان باشد تنظیم شود.

افراد جوانی که تمایل دارند رنگ پوست خود را تقویت کنند می توانند از روش مزو استفاده کنند. مواد مغذی که در این روش به پوست تزریق می شوند در دراز مدت باعث سلامت پوست و تثبیت رنگ آن می شوند.

ماندگاری مزوتراپی صورت چقدر است ؟

ماندگاری مزوتراپی صورت بالا می باشد و تنها ممکن است سالی یک بار بخواهید برای ثبات اثر آن اقدام کنید. برای اینکه تاثیر این روش ماندگار باشد لازم است نکات زیر را رعایت کنید.

 1. جلسات مزو را کامل و طبق برنامه شرکت کنید.
 2. مراقبت های بعد از آن را با دقت انجام دهید.
 3. برای این کار نزد پزشک متخصص و کلینیک زیبایی معتبر بروید.

مدت اثر مزوتراپی صورت

مدت اثر مزو صورت صورت از 6 الی 12 ماه می باشد اما باید توجه داشته باشید عواملی مانند : انتخاب مواد مزو صورت ، تعداد جلسات درمانی و … در دریافت نتیجه و مدت اثر گذاری بسیار موثر می باشد.

هزینه مزوتراپی صورت چقدر است ؟

قبل از انجام هر نوع عمل زیبایی یکی از فاکتورهایی که اهمیت دارد و متقاضیان می خواهند قبل از عمل از آن اطلاع داشته باشند هزینه آن کار و عمل می باشد .

در این بخش از مقاله درباره هزینه مزو صورت صحبت می کنیم . برای این عمل نمی توان یک قیمت کلی تعیین کرد زیرا بسته به تعداد جلسات و نوع موادی دارد که پزشک استفاده می کند.

هزینه مزوتراپی صورت

تعداد جلساتی که لازم است یک فرد برای درمان لک صورت بگذراند بستگی به میزان مشکلات پوستی و آسیب صورت او دارد . هرچه میزان و عمق آسیب ها بیش تر باشد تعداد جلسات مورد نیاز هم بیش تر می باشد. همچنین نوع مواد و مرغوبیت آن ها نیز در میزان قیمت آن تاثیرگذار است.

خدمات مزوتراپی صورت در کلینیک زیبایی گلدن رویال

خدمات درمان قطعی لک صورت با مزوتراپی صورت توسط متخصصین مجرب و پزشک های متخصص پوست و مواد با کیفیت در کلینیک زیبایی گلدن رویال انجام می شود.

مزوتراپی صورت در خانه چه تفاوتی با مزوتراپی در کلینیک دارد؟

مزوتراپی یک روش برای درمان مشکلات پوستی می باشد که باید حتما زیر نظر پزشک متخصص و با تجهیزات کامل انجام شود. و از بروز خطرات و عوارض احتمالی توسط پزشک و کادر مجرب کلینیک جلوگیری شود.

ورم بعد از مزوتراپی صورت چقدر ماندگار است؟

دلیل ورم صورت بعد از مزوتراپی لک صورت، واکنش پوست صورت به سوزن می باشد. این ورم مشکل جدی نیست و پس از چند روز به طور کامل برطرف می شود.

چند ساعت بعد از مزوتراپی میتوان صورت را شست؟

معمولا تا 24 ساعت بعد از مزوتراپی نباید آب به پوست بزنید ولی بعد از آن میتوانید صورت خود را با آب ولرم بشویید.

مواد تزریقی مزوتراپی چیست؟

این محلول شامل انواع ویتامین ها، مواد معدنی، آنزیم ها، عصاره های گیاهی، داروهای بی حس کننده، داروها و اسیدهای آمینه می باشد. مواد آن بسته به نیاز مراجعه کننده و اثر مورد نظر متفاوت می باشد. در حالی که در صورت وجود مسائلی مانند تداخلات دارویی و آلرژی، سطح ایمنی بالاتری را به وجود می آورد.

نظرات کاربران
guest
92 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
راضیه
راضیه
1401-04-15 20:39

سلام
من کبدم چربه وکیسه صفرام سنگ داره یه جلسه مزوتراپی و پلاسما انجام دادم
همزمان باهم که دارو دارم استفاده میکنم برا کبدو مزو تراپی میکنم
مشکلی نداره ؟؟

الناز
الناز
1401-03-08 09:49

سلام. مزوتراپی از روش های جدیده که برای لک صورت استفاده می شه چون من تازه اسمشو شنیدم و صورتم لک داره و میخوام حتما لک ها رو ریمو کنم. یا بازم در کلینیکتون روشهای جدید درمان لک صورت هست؟

مازیار
مازیار
1401-03-05 09:52

سلام. من کبدم مشکل داشت و لکه های صورتم زیاد شده الان مشکل کبدم رفع شده میتونم مزو انجام بدم؟

الهام
الهام
1401-03-04 09:50

سلام. من برای لک صورت شنیده بودم که سرکه سیب خوبه منم استفاده کردم الان احساس میکنم لک های صورتم بدتر شدن . بنظر شما الان میتونم مزو انجام بدم یا باید ی مدت صبر کنم صورتم خیلی وضعش خرابه

عطیه
عطیه
1401-03-02 09:48

سلام. من شنیدم بعد از مزوتراپی کبودی ایجاد میشه . این واقعیت داره؟ و اگر واقعیت داره تا چند روز این مزوتراپی ماندگاره؟

akram
akram
1401-03-01 10:02

سلام برای درمان لک صورت که مزوتراپی لک انجام بدیدم آیا همین مزوتراپی روشن کننده پوستم هست ؟ یعنی پوستم روشن میشه؟

بهار
بهار
1401-02-27 09:50

سلام. مدت اثر مزوتراپی صورت چقدره؟ بعد زود این ژلاز بین میره؟

سمیه
سمیه
1401-02-25 22:55

سلام من مزو انجام دادم ولی لک صورتم زیاد شده یعنی لک پیدا شده خیلی اذیتم خیلی ناراحتم چیکار باید بکنم

المیرا
المیرا
1401-02-22 09:37

سلام. علت لک صورت چیه ؟ من صورتم جوش داشت الان جوشا رفتن اما روی گونم لک قهوه ای ایجاد شده . بنظر شما از جوشه؟

asal
asal
1401-01-15 09:17

سلام. مزوتراپی صورت یک درمان دائمی هست یا باید هر سال تمدید بشه؟

مهشید
مهشید
1400-12-02 09:34

سلام. من صورتم لک داره و وقتی داشتم سرچ میکردم درمان لک صورت این صفحه رو دیدم اما کامل درمورد این روش درمان چیزی نمیدونستمو این روش واقعا لک صورت رو از بین میبره؟

آرزو
آرزو
1400-12-01 09:18

سلام. مزو که انجام بدیم صورت ورم میکنه درسته؟ اگر برای مثال من 5 شنبه مزو انجام بدم شنبه برای سرکار رفتن که مشکلی پیش نمیاد؟

سهیلا
سهیلا
1400-11-18 09:41

سلام. دکتر بعد از مزوتراپی که صورت ورم میکنه . این ورم موقتیه ؟

ateye
ateye
1400-11-07 10:11

سلام.سریع ترین راه برای درمان لک صورت ، مزوتراپی هستش؟

آفرین
آفرین
1400-10-29 10:25

سلام.من صورتم پر از لک و ملاسما هستش . مزوی صورت برای از بین لک صورتم که ملاسما هست اوکیه؟

مبینا
مبینا
1400-10-25 10:29

سلام. بهترین روش پزشکی برای از بین بردن لک صورت همین مزوتراپی هست؟

سمیه
سمیه
1400-10-20 09:45

سلام. آیا مزوی صورت یک درمان قطعی برای از بین بردن لک به حساب میاد؟

زنیلوفر
زنیلوفر
1400-10-14 10:37

سلام.من صورتم کک و مک داره با مزوی صورت خوب میشه؟

قاسمی
قاسمی
1400-10-12 09:35

سلام . میشه میکرونیدلینگ و مزوتراپی صورت رو با هم انجام داد؟

افسانه
افسانه
1400-10-04 12:01

سلام. دکتر ماندگاری مزوتراپی لک صورت چقدره؟