تفاوت مزوژل و پروفایلو

تفاوت مزوژل و پروفایلو چیست؟ آیا می دانستید این دو روش جدید برای بازگرداندن زیبایی به چهره شما هستند؟ زیبایی ظاهری و زیبایی چهره  از مواردی هستند که برای ما انسان ها و به خصوص خانم ها اهمیت بسیار زیادی دارند. شما برای حفظ زیبایی خود چه اقداماتی انجام می دهید؟

یکی از شاخه های پزشکی مربوط به لاین زیبایی می شود. امروزه شاهد این موضوع هستیم که زیبایی یکی از پرطرفدارترین شاخه های پزشکی است که افراد به آن مراجعه می کنند.

بنابراین نتیجه می گیریم که زیبایی و حفظ آن برای افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که برای رفع عارضه های پوستی خود باید چه اقدامی انجام دهید؟ اگر مایل هستید تا بهترین و به روزترین روش بازگرداندن زیبایی را به شما معرفی کنیم، پس بهتر است تا در ادامه همراه ما باشید.

آشنایی با تفاوت مزوژل و پروفایلو

تا به امروز هیچ کس نتوانسته جلوی افزایش سن و نشانه های آن را بگیرد. همانطور که میدانید افزایش سن، عوارضی را به همراه خود دارد که تغییرات پوستی از جمله مهمترین و بارزترین نشانه های آن است. به غیر از افزایش سن، بسیاری دیگر از افراد هستند که به دلایل مختلف از جمله عدم مراقبت های صحیح از پوست، عوامل موروثی و… دچار مشکلات و بیماری های پوستی می شوند.

مزو ژل درمان این مشکلات و از بین برنده این عوارض است. اگر پوست شما شل شده است و حجم خود را از دست داده، اگر دچار چروک و لک های پوستی شده اید، اگر پوست شما طراوت و حجم خود را از دست داده است، می توانید با استفاده از دو روش مزوژل و پروفایلو طراوت و زیبایی پوستتان را بازگردانید و از چهره زیبای خود لذت ببرید. حال باید بررسی کنیم و با تفاوت مزوژل و پروفایلو آشنا شویم و این دو چه تغییراتی را در پوست ایجاد می کنند؟

جهت کسب اطلاع از تفاوت هایفو و پروفایلو اینجا کلیک کنید.

مزوژل و پروفایلو

تفاوت مزوژل و پروفایلو خیلی زیاد نمی باشد و هر دو در حالتی کاملا طبیعی پوست را وادار به کلاژن سازی می کنند و برای پوست کمترین عوارض ممکن را دارند. طی این دو روش، نواحی از پوست که دچار آسیب شده است، ترمیم و جوانسازی پوست می شود و شما می توانید طی یک روش کاملا غیر تهاجمی، مشکلات پوستی خود را درمان کنید.

با حذف جراحی های پر عارضه، امروزه می توان با بهره گیری از روش های غیر تهاجمی مانند این دو به ترمیم بافت های پوستی کمک کرد. این دو روش را می توان جدیدترین و به روزترین روش های زیباسازی و جوانسازی پوست دانست.

پیشنهاد مطالعه: پروفایلو چیست؟ مزایا و معایب پروفایلو 

آیا تا به حال به پوست بدن کودکان و نوزادان توجه کرده اید که چقدر پوست صاف و یکدستی دارند؟ بدون هیچ عیب و مشکل پوستی! دلیل این موضوع تنها و تنها وجود مقدار بسیار بالایی هیالورونیک اسید است که در پوست آنها وجود دارد. به طور طبیعی و با افزایش سن، مقدار هیالورونیک اسید در پوست کاهش می یابد و همین موضوع باعث رویت مشکلات پوستی می شود.

حال که از اهمیت هیالورونیک اسید مطلع شدید، می دانید حفظ رطوبت پوست، نرمی و لطافت پوست و به طور کلی شادابی پوست در گرو وجود هیالورونیک اسید است. با تزریق این ماده به پوست تحت روش پروفایلو جوانسازی پوست شما اتفاق می افتد.

مزوتراپی بهتر است یا پروفایلو

در واقع باید بگوییم که این 2 مورد هر دو از روش های جوانسازی پوست می باشد. و این که کدام بهتر است یاسد توسط دکتر کلینیک تشخیص داده شود و در موارد مختلف متفاوت است. ولی معمولا از مزوتراپی برای ئرمان لک های به جای مانده بر روی پوست و از مزوژل برای جلوگیری از پیر شدن و بازگرداندن جوانی به پوست شما می باشد.

همچنین می توان گفت بعد از تزریق، پوست شما به نوعی برای کلاژن سازی و ساخت الاستین، تحریک می شود و جوانسازی پوست اتفاق می افتد.

جالب است تا بدانید بعد از تزریق هیالورونیک اسید، این ماده جذب پوست شما می شود و چین و چروک و امراض پوستی در صورت شما به طور کامل از بین می رود.

بررسی کامل مزوژل یا مزوفیلر

در انواع روش هایی که برای زیباسازی و جوانسازی پوست استفاده می شود، مزوژل یا مزوفیلر را می توان یکی از بهترین روش های تاثیرگذار بر روی پوست دانست. اگر پوستی شفاف و زیبا آرزوی شماست، باید به شما بگوییم می توانید با تزریق mesogel این آرزوی خود را برآورده کنید و دیگر از بابت از دست دادن زیبایی و طراوت پوستی ناراحت نباشید.

در مزوژل و پروفایلو هیالورونیک اسید و الاستین به پوست تزریق می شوند که این دو ماده برای حفظ طراوت و زیبایی پوست مهم و حیاتی هستند. پس از تزریق شما متوجه می شوید، پوستتان حجم از دست رفته خود را مجددا به دست آورده است، دیگر خبری از چین و چروک ها در پوست شما نیست و در مجموع پوست شما طراوت و زیبایی خود را به دست آورده است.

بررسی کامل مزوژل یا مزوفیلر

فرق مزوژل با فیلر زیر چشم

همانطور که میدانید، فیلر معمولا در حجم دادن و پر کردن به قسمت های مختلف صورت استفاده می شود و مزوژل در بهبود بخشیدن کلی به پوست صورت نقش دارد. در صورتی که به دنبال انتخاب یکی از این روش ها جهت جوانسازی پوست خود هستید، دیگر نگران نباشید زیرا امکان استفاده از هر دو روش برای شما مهیا است.

لازم به ذکر است تا به این مورد اشاره کنیم که هیالورونیک اسید و الاستین تنها دو ماده از ماده های بسیار مهم موجود در فیلرها هستند و علاوه بر این دو ماده انواع آنتی اکسیدان ها، مواد معدنی، ویتامین های مورد نیاز برای ترمیم پوست و… در این ژل ها وجود دارد.

فواید تزریق مزوژل و پروفایلو

شما می توانید برای رفع مشکلات پوستی که در ادامه به آن اشاره می کنیم، نسبت به تزریق فیلر اقدام کنید.

 1. آبرسانی قوی برای پوست
 2. حفظ جوانی و طراوت پوست
 3. از بین بردن سلول های مرده پوست و تحریک پوست برای تشکیل سلول های جدید
 4. از بین برنده ترک های پوستی یا استرچ مارک
 5. درمان سلولیت های پوستی
 6. از بین برنده تیرگی و کبودی ها به خصوص در نواحی حساس مانند دور چشم
 7. رفع چین و چروک و خطوط پوستی
 8. رفع خطوط اخم، خط لبخند و…
 9. رفع چربی های اضافی زیر گردن (لیفت گردن) و از بین بردن غبغب
 10. کمک به مشکلات ریزش مو
 11. تامین کننده اکسیژن مورد نیاز پوست
 12. سفت کردن و لیفت پوست صورت و رفع شل شدگی پوست
 13.  درمان جای جوش و ترمیم کننده جای اسکار
 14. رفع انواع لک های پوستی

تمامی موارد بالا مزایا و کاربردهای فیلرهایی هستند که طی این 2 روش از آن بهره مند می شوید. تا به اینجا به طور کامل با تفاوت  مزوژل و پروفایلو آشنا شدید، در این نوشتار سعی کردیم تا با زبانی کاملا روان برای شما شرح دهیم و عوارض و مزایای آن را بیان کنیم. اما حال باید بررسی کنیم که این دو روش چه تفاوت های دیگری با یکدیگر دارند؟

مقایسه دو روش مزوژل و پروفایلو

وجه مشترک بین این دو روش بسیار زیاد است. هر دوی این روش برای زیباسازی، جوانسازی و حفظ زیبایی و طراوت پوست به کار گرفته می شوند. در پروفایلو و مزوفیلر هیالورونیک اسید که یک ماده بسیار مهم و حیاتی برای پوست است وجود دارد؛

اما مزوژل تنها محدود به این ماده نمی شود و مواد مغذی دیگری همچون آنتی اکسیدان ها، انواع ویتامین های مورد نیاز پوست و… را دارا است. بنابراین می توانیم بگوییم مزوژل حیطه درمانی گسترده تری به نسبت پروفایلو دارد.

توجه داشته باشید هر دوی این روش برای جوانسازی و تحریک پوست برای ترمیم و بازسازی استفاده می شوند و بیشتر جنبه درمانی برای پوست دارند. اگر شما قصد دارید برای افزایش حجم و پر کردن نواحی که بافت خود را از دست داده است، از این روش ها استفاده کنید، باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید. زیرا در این دو روش پوست درمان می شود و به طور کلی تزریق فیلر تحت روش مزوفیلر تنها حجم دهندگی بسیار کمی برای پوست خواهد داشت.

عوارض تزریق مزوژل و پروفایلو

همانطور که در بخش های بالایی به آن اشاره کردیم، این دو روش دو روش کاملا غیر تهاجمی هستند. طی این روش هیچ گونه جای زخم، خراش و بریدگی بر روی پوست شما باقی نمی ماند و اصلا نیازی نیست تا شما دوره نقاهت را پشت سر بگذارید.

اما با این حال هر روشی مزایا و عوارض خاص خودش را دارد. عوارضی که در ادامه به آن اشاره می کنیم، در همه افراد بروز نمیدهند و احتمال به وجود آمدن آن بسیار پایین است؛ اما با این حال بهتر است تا به آنها اشاره کنیم:

 1. بروز عفونت در نواحی تحت تزریق
 2. افتادگی پلک در اثر تزریق اشتباه
 3. عدم تقارن صورت
 4. کبودی در اثر وارد شدن سوزن اشتباهی به پوست
 5. بروز هرگونه آلرژی و حساسیت
 6. ایجاد قرمزی و التهاب در پوست
 7. خارش پوست

همانطور که به آن اشاره کردیم، درصد به وجود آمدن این عوارض بسیار پایین است؛ اما به شرطی که  توسط یک پزشک ماهر و در یک کلینیک تخصصی و معتبر انجام دهید. کلینیک های غیر معتبر هیچ تضمینی برای عوارض بعد از تزریق ندارند و ممکن است آسیب های پوستی و عوارضی که در بالا به آن اشاره کردیم، برای شما به وجود بیاید. پس بهتر است تزریق را در یک کلینیک زیبایی معتبر و تخصصی و همچنین توسط پزشک متخصص و باتجربه انجام دهید.

خدمات تزریق مزوژل و پروفایلو در کلینیک زیبایی گلدن رویال

این خدمات در کلینیک زیبایی گلدن رویال بصورت کاملا حرفه ای و توسط پزشک متخصص انجام می گردد.

کلینیک زیبایی گلدن رویال خدمات خود را شامل درمان اصلاح فرم بینی، لیزر موهای زائد ، لیزر بیکینی ،مزوتراپی مو ، بوتاکس ، بوتاکس میگرن  و … با تضمین کیفیت ارائه می دهد. لطفا بری ویزیت و مشاوره با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس بگیرید.

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها