قیمت پاکسازی صورت

توسعه مد و تنوع محصول های آرایشی و بهداشتی هر روز بیشتر می شود و همچنین زندگی در هوای آلوده ، استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب و…  نیاز ما را به رسیدگی از پوست بیشتر می کند تا دچار پیری زودرس و چین و چروک نشویم.

پوست

فیشیال صورت ( پاکسازی صورت ) یکی از بهترین روش ها برای مراقبت از پوست افراد می باشد . با انجام پاکسازی می توان به پوستی شفاف و سرحال دست یافت . اگر شما بدنبال هزینه فیشیال صورت و یا پاکسازی هستید ما در این مقاله درمورد هزینه های پاکسازی صحبت کرده ایم.

 

قیمت پاکسازی صورت چقدر می باشد ؟

قیمت پاکسازی پوست به عواملی  از جمله کلینیک زیبایی ، کیفیت و مواد مورد استفاده  بستگی دارد.

قیمت فیشیال صورت

شما در این بخش جدول هزینه پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی گلدن رویال را مشاهده می نمایید .

تفاوت قیمت پاکسازی پوست در مراکز گوناگون

پاکسازی صورت به 3 روش خانگی ، کلینیکی و آرایشگاهی انجام می شود که هر کدام قیمت های گوناگونی دارند. پاکسازی صورت هر چند ماه یکبار باید حتما برای جوانسازی پوست انجام شود تا پوستی شاداب و سرحال داشته باشید .

پاکسازی پوست

بخاطر داشته باشید که بهترین روش برای پاکسازی مراجعه به کلینیک زیبایی معتبر می باشد زیرا افرادی که در آرایشگاه شروع به پاکسازی می کنند معمولا تفاوت انواع پوست را درک نمی کنند و برای پاکسازی پوست های چرب ، خشک ، مختلط و معمولی از یک روش استفاده می کنند که ممکن است پوست شما دچار آسیب ، تورم و … شود. همچنین در پاکسازی خانگی و آرایشگاهی از ابزارهای غیر تخصصی استفاده می شود که ممکن است برای شما عوارض پوستی جبران ناپذیری را بهمراه داشته باشد.

قیمت پاکسازی صورت در آرایشگاه

قیمت پاکسازی صورت در ارایشگاه بسیار کمتر و ارزانتر از کلینیک می باشد و ممکن است خطرات جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد چرا که اپراتوری که  پاکسازی صورت را انجام می دهد اگر مهارت کافی در این زمینه نداشته باشد به پوست شما آسیب وارد می کند

مراحل پاکسازی صورت در آرایشگاه ها

  • بخور ، استفاده از لایه بردار
  • استفاده از اسکراب
  • استفاده از لوسیون ها و کرم

مراحل پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی گلدن رویال

پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی گلدن رویال شامل 7 مرحله می باشد

1 – استفاده از گوماژ ( اسکراب ) همراه با بخور سرد و گرم ( تشخیص نوع بخور سرد و گرم توسط پزشک متخصص مشخص می شود )  همراه با لایه برداری

2- لایه برداری سطحی

3- استفاده از دستگاه دزن برای ضدعفونی کردن پوست

4- در مرحله چهارم هیدرودرمی پوست و یا آبرسانی پوست انجام می شود

5- هایفریکوئنسی انجام می شود که با استفاده از جریان الکتریکی ، پوست کاملا ضد عفونی می شود و منافذ باز پوست بسته می شود .

6- در مرحله 6 در کلینیک گلدن رویال از ماسک مغذی ژاپنی باعث کلاژن سازی و جوانسازی پوست می شود استفاده می شود.

7- مرحله 7 آخرین مرحله برای پاکسازی پوست صورت می باشد که در کلینیک زیبایی انجام می شود . در این مرحله

۷- در مرحله آخر پاکسازی پوست صورت بیست دقیقه ماساژ با بهترین صندلی ماساژور در کلینیک ، شما می توانید آرامش را در محیطی کاملا بهداشتی تجربه کنید.

 

بهترین سن برای انجام پاکسازی

از سن 18 سال به بعد بهترین سن برای پاکسازی کلینیکی می باشد که بهتر است هر دوماه یکبار پاکسازی صورت انجام شود.

پاکسازی پوست با فیس آپ

فیس آپ یک تکنولوژی پیشرفته و جدید برای پاکسازی صورت و بدن می باشد . این دستگاه علاوه بر پاکسازی ، جوانسازی پوست و لایه برداری را نیز انجام میدهد. فیس آپ نسل جدیدی از  دستگاه  میکرودرم ابریژن می باشد یکی از مزایای فیس آپ نسب به میکرودرم ابریژن امکان استفاده آسان و بدون خطر در اطراف چشم می باشد .

بدلیل پخش شدن پودر از میکرودرم ابریژن بر روی پوست نمی توان از این دستگاه برای جوانسازی و پاکسازی اطراف چشم استفاده کرد اما دستگاه فیس آپ این قابلیت را دارد که اطراف چشم نیز پاکسازی شود .

خدمات پاکسازی صورت در کلینیک زیبایی گلدن رویال

خدمات پاکسازی صورت در کلینیک زیبایی گلدن رویال با بهترین مواد پاکسازی توسط پزشک متخصص و تیم حرفه ای انجام می شود

پوست

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها