You are currently viewing لیزر موهای زائد آقایان

در مورد لیزر مردان کنجکاو هستید؟ لیزر موهای زائد فقط مخصوص خانم ها نیست. روزهایی که فقط زنان و ورزشکاران لیزر موهای زائد انجام می داده اند ، گذشته است.

در حال حاضر ، لیزر موهای زائد مردان بسیار پرطرفدار گشته است و می تواند شامل  لیزر موهای زائد پشت ، قفسه سینه ، شانه ها ، پا و حتی لیزر بیکینی مردان شود. در برخی مردان رشد موهای زائد آزار دهنده است. با توجه به فواید لیزر آقایان ، دلیلی وجود ندارد که مردان از همتایان زن خود عقب تر باشند.

لیزر موهای زائد آقایان

ما در کلینیک زیبایی گلدن رویال هزاران مشتری مرد داریم که لیزر موهای زائد انجام می دهند. در حقیقت ، درمان با لیزر یک راه حل مناسب برای حذف موهای زائد آقایان است زیرا می تواند بدون نگرانی از رویش مجدد مو ، برای بیشتر نواحی صورت و بدن استفاده شود.

لیزر آقایان همچنین می تواند به شکل دادن ریش مردان کمک کند ، بنابراین دیگر مجبور نخواهید بود هنگام صبح که عجله دارید ریش خود را مرتب کنید.

چند مورد راهنمایی وجود دارد که باید قبل از تعیین وقت برای لیزر آقایان در مورد آنها بدانید. به همین دلیل است که ما با متخصصین پوست و موی گلدن رویال ، (که عمل درمانی برای لیزر موهای زائد سریع و بدون درد برای همه نوع پوست ارائه می دهند) هم کلام شدیم.

ادامه مطلب را بخوانید تا از مهمترین چیزهایی که آقایان باید درمورد این روش بدانند و همچنین اینکه چگونه فناوری جدید باعث می شود بدون درد از شر موهای زائد خلاص شوید، آگاهی داشته باشید.

لیزر موهای زائد چیست و چگونه کار می کند؟

لیزر موهای زائد روشی است که در آن یک پرتوی خاص از نور از لایه اپیدرم پوست عبور می کند و فولیکول مو را هدف قرار می دهد. لیزر چرخه تولید مثل مو را بدون آسیب رساندن به پوست غیرفعال می کند. با تخریب فولیکول ، ساقه مو ضعیف و تنبل می شود ، و سرانجام با انجام جلسات کافی درمان ، آن فولیکول می میرد و هیچ مویی رشد نمی کند.

لیزر موهای زائد صورت و بدن آقایان و خانمها ، حداقل 90٪ رشد مجدد مو را کاهش می دهد. اگر رشد مجدد مو داشته باشید ، موها بسیار نرمتر  و سبک تر از قبل و بصورت کرکی خواهند بود.

قیمت لیزر موهای زائد مردان در کلینیک زیبایی گلدن رویال

کلینیک زیبایی گلدن رویال لیزر موهای مردان را با دو دستگاه لیزر پلاتینیوم و نیز لیزر مدیو استار اسکلپیون انجام میدهد. این دو دستگاه از قویترین دستگاههای لیزر موجود برای حذف موهای زائد می باشند.

دستگاه مدیو استار اسکلپیون به دلیل برخی برتری های خاص نسبت به سایر انواع دستگاههای لیزر بالطبع کیفیت و هزینه بالاتری نیز دارد.

مهم ترین مزیت مدیو استار اسکلپیون نسبت به انواع دیگر اینست که با داشتن طول موج های 810 و 940 نانومتر می تواند عروق تغذیه رسان مو را مورد هدف قرار داده و نتایج سریعتر با ماندگاری بالاتری را به دست دهد.

لیست قیمت لیزر موهای زائد آقایان در کلینیک زیبایی گلدن رویال با هر دو دستگاه لیزر پلاتینیوم و اسکلپیون را در جدول ذیل آورده شده شده است:

لیست قیمت لیزر موهای زائد

لیزر فول بادی آقایان شامل چه قسمت هایی می شود؟

فول بادی یک عبارت انگلیسی می باشد که به زبان فارسی به معنی کل بدن می باشد. زمانی که شما برای بار اول به یک کلینیک زیبایی جهت انجام لیزر موهای زائد مراجعه می کنید از شما سوال پرسیده می شود که کدام بخش از بدن را قصد دارید تا لیزر موهای زائد انجام دهید؟

نواحی بدن را که می توان لیزر کرد شامل : صورت، پیشانی ، شقیقه ، گونه، پشت لب ، غبغب ، گوش ها ، چانه ، گردن ، کمر ، سینه ، زیر بغل ، کل دست و پا ، شکم ، شانه ها ، بیکینی ، مچ ها می باشند اما اگر قصد دارید این نواحی را بطور کامل لیزر کنید پس شما از خدمات فول بادی باید استفاده کنید. با لیزر فول بادی برای همیشه از شر موهای زائد بدن خلاص می شوید.

آیا لیزر موهای زائد آقایان باعث ناباروری می شود؟

شایعاتی در مورد لیزر موهای آقایان ، مبنی بر ناباروری وجود دارد. این دقیقا عین سوال یکی از مشتریان است: “آیا لیزر موهای زائدخصوصا لیزر بیکینی آقایان بر روی بیضه ها تاثیر منفی دارد؟ آیا لیزر  آقایان خطرات یا اثرات احتمالی در توانایی باروری در آینده کوتاه مدت یا بلند مدت دارد؟ من می خواهم این کار را انجام دهم ، اما بسیار می ترسم که این امر در مدت زمان کوتاه یا در آینده منجر به ناباروری یا هرگونه مشکل دیگر در بیضه ها و عملکرد اسپرم شود. آیا لیزر موهای زائد مردان  100٪ امن است؟”

لیزر موهای زائد مردان

پاسخ: لیزر موهای زائد تاثیری در باروری نخواهد داشت. هیچ خطری برای بیضه ها با لیزر موهای زائد وجود ندارد و هیچ تأثیری بر روی اسپرم مردان ندارد. عمق نفوذ نور لیزر به اندازه ای نیست که اتفاق بدی رخ دهد. لیزر ۳ تا ۴ میلیمتر در داخل پوست نفوذ کرده و به هیچ عنوان اندام های داخلی را تحت تاثیر قرار نمی دهد  و تنها توسط فولیکول مو جذب می شود.

به طور کلی ، لیزر  آقایان و خانمها بی خطر است ، مشروط بر اینکه تکنسین به طور صحیح آموزش دیده باشد ، و دستگاه لیزر معتبری استفاده شود.

کارمندان ماهر کلینیک زیبایی گلدن رویال به خوبی می دانند که چه کاری انجام می دهند. با یک متخصص مجرب و ماهر هیچ جای نگرانی نیست. نفس بکشید ، استراحت کنید و برای یک عمر لذت ببرید.

برای ویزیت و مشاوره با متخصصین کلینیک گلدن رویال با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس بگیرید. جهت اطلاع از لیست قیمتها اینجا کلیک کنید.

آیا لیزر مردان دائمی است؟

یکی از دلایل اصلی حذف موهای زائد با لیزر در مردان، این است که لیزر آقایان در سراسر بدن یکسان عمل می کند. درمان با لیزر، از موهای زائد در لاله گوش تا کل پشت بدن موثر است.

اصلاح با ریش تراش یا اصلاح با موم ممکن است قابل تحمل باشد ولی کاملا غیر ضروری است و اثرات آن کوتاه مدت بوده و بیهوده به نظر می رسد.
در خصوص تاثیر لیزر موهای آقایان باید این حقیقت را صادقانه بدانید، که لیزر در بدن آقایان به اندازه خانم ها موثر نیست، این به این معناست که یقینا آقایان نیاز به تعداد جلسات بیشتری نسبت به خانم ها نیاز دارند و همچنین به احتمال بسیار زیاد نیاز به جلسات یادآور سالیانه بین ۱ تا ۴ جلسه هستند.

آیا لیزر موهای زائد آقایان دائمی است

در ۹۰ درصد خانم ها معمولا لیزر پس از ۴ الی ۶ جلسه جوابدهی دارد، ۱۰ درصد خانم ها نیز به جلسات بیشتر نیاز دارند. ابتدایی ترین حق شما به عنوان مراجعه کننده لیزر این است که تمام حقایق و احتمالات را صادقانه بدانید و با علم به آن لیزر موهای زائد را شروع کنید.

لیزرهای مورد استفاده برای حذف موها با دقت زیادی متمرکز شده اند تا بتوانند فولیکول های مو را بدون آسیب رساندن به پوست از بین ببرند. لیزر فقط موهای تیره را حذف می کند. رنگ موجود در موهای تیره ناشی از رنگدانه ای به نام ملانین است.

خوشبختانه می توان از ملانین برای انتقال پرتو لیزر به طور مستقیم به پایه فولیکول استفاده کرد، به این معنی که لیزر می تواند بدون هیچ گونه انرژی هدر رفته ای کار کند که این منجر به گرم کردن پوست می شود.

بنابراین باید در طول لیزر آقایان از یک سیستم جریان هوای سرد نیز استفاده شود. دستگاه جنتل مکس پورو کمپانی کندلا مجهز به سیستم خنک کننده DCD™ می باشد که انحصارا توسط این کمپانی به ثبت رسیده است.

لیزر پیشانی و صورت مردان

رویش مو در پیشانی و صورت مردان امری بسیار طبیعی می باشد، اما برخی از آقایان هستند که از مو های زائد خود در پیشانی خجالت می کشند بنابراین این افراد برای برداشتن مو های زائد در پیشانی و صورت از تیغ ، موم و یا کرم های مخصوص برای این کار استفاده می کنند که همگی  این روش ها موقتی می باشند.

اما مردان می توانند با استفاده از  لیزر موهای زائد برای همیشه از شر موهای پیشانی و صورت خود خلاص شوند. و همچنین لیزر موهای زائد صورت، روشی مؤثر و ایمن می باشد که بسیار کم موجب بروز عوارض موقتی می شود. عوارض لیزر صورت مردان بستگی به نوع پوست فرد دارد، ممکن است یک تا دو ساعت پس از جلسه لیزر، قرمزی یا ورم خفیفی را تجربه کنید.

محبوب‌ ترین بخش های بدن مردان برای لیزر

آقایان می‌ توانند برای تمام نقاط بدن خود از لیزر موهای زائد استفاده کنند اما محبوب ترین قسمت های بدن مردان با لیزر عبارتند از :

1- صورت

اصلاح روزانه آقایان می‌تواند بر  پوست تاثیر بگذارد و باعث مشکلاتی مانند موهای زیرپوستی و التهاب شود. اگر دوست دارید برای همیشه از شر موهای زائد خود راحت شوید، لیزر بهترین گزینه برای شما می باشد. انجام لیزر صورت حدودا ۱۵ دقیقه به طول می‌انجامد. لیزر صورت مردان به 8 تا 10 جلسه درمان نیاز دارد.

2- گردن

لیزر موهای گردن در مردان می‌تواند از سوزش و رویش موهای زیرپوستی جلوگیری کند. لیزر گردن مردان به 8 تا 10 جلسه درمان نیاز دارد.

3- کمر و شانه

کمر و شانه قسمتی از بدن آقایان می باشد که با اعتماد به نفس آنها رابطه مستقیم دارد. اغلب مردان به علت داشتن موهای بیش از حد در کمر و شانه، اعتماد به نفس خود را از دست می‌ دهند. لیزر کمر و شانه مردان به 8 تا 10 جلسه درمان نیاز دارد.

آیا همه می توانند لیزر موهای زائد را انجام دهند ؟

به دلیل تأثیر لیزر بر روی رنگدانه های پوستی، مردانی که رنگ پوست نسبتاً روشن و موهای تیره دارند ، کاندیدای ایده آل برای لیزر موهای مردان محسوب می شوند. با این حال ، مردان از تمام تن های پوستی برای درمان لیزر موهای زائد می توانند اقدام کنند.

لیزر موهای زائد آقایان

دستگاههای لیزر موهای زائد موجود همانند بر روی موهای  موهای سفید ، خاکستری و قرمز نتیجه نمی دهند.

کسانی که در مورد لیزر موهای زائد تردید دارند باید با مراجعه به یک کلینیک لیزر با متخصص پوست مشورت کنند تا ببینند آیا کاندید مناسبی برای لیزر مو  هستند یا خیر. متخصص پوست می تواند بطور کامل شما را راهنمایی کند.

هزینه لیزر موهای زائد آقایان

قیمت لیزر موهای زائد مردان بسته به عوامل مختلفی متفاوت است و مهمترین عامل بخشی از بدن است که تحت درمان لیزر مو قرار می گیرد. برخی از عوامل موثر در قیمت لیزر موهای زائد به شرح زیر است:

1- اندازه ناحیه بدن تحت درمان

هزینه لیزر موهای زائد آقایان برای نواحی مختلف ، متفاوت است. معمولا دریافت پکیج لیزر موهای زائد بصورت فول بادی مقرون به صرفه تر است. همچنین هزینه لیزر آقایان نسبت به خانمها معمولا حدود 20 تا 30 درصد بیشتر است. برای دریافت تعرفه لیزر موهای زائد کل بدن و نواحی مختلف بدن به تفکیک به صفحه لیست قیمت ما مراجعه نمایید.

2- تعداد جلسات

روند لیزر موهای زائد در چند جلسه انجام می شود و تعداد جلسات طبق نیاز شما در تعیین می شود ، بنابراین هزینه لیزر موهای زائد آقایان نیز طبق جلسات در نظر گرفته می شود.

3- دستگاه لیزر موهای زائد

نوع دستگاه استفاده شده برای لیزر موهای زائد در هزینه لیزر موهای مردان و خانمها موثر است. فناوری بهتر دستگاه لیزر می تواند سبب افزایش قیمت لیزر موهای زائد شود.

هزینه لیزر موهای زائد آقایان

4- سطح مهارت متخصص لیزر

قیمت لیزر موهای زائد از پزشکی به پزشک دیگر متفاوت است و بستگی به این دارد که چه کسی این روش را انجام دهد. سطح مهارت متخصص و سابقه کلینیک لیزر موهای زائد ، بر هزینه درمان تأثیر گذار است.

هرگز تحت تاثیر تبلیغات لیزر موهای زائد ارزان قرار نگیرید. ممکن است قیمت پایین لیزر موهای زائد به دلیل کیفیت پایین دستگاه استفاده شده و یا عدم اعتبار متخصص و کلینیک لیزر باشد.

آنچه ثابت شده است اینست که لیزر موهای زائد کاراترین سیستم حذف موهای زائد می باشد و ارزش صرف هزینه دارد.

آیا ورزشکاران باید لیزر موهای زائد انجام دهند؟

یکی از مهمترین دلایلی که ورزشکاران برای لیزر موهای زائد بدن داوطلب می شوند بهداشت می باشد. داشتن موهای زائد در بدن به این منظور نمی باشد که سطح بهداشت شما پایین است اما لیزر موهای زائد باعث کم شدن حساسیت پوستی در برخی از افراد می شود ، و سوزش ناشی از عرق را تسکین می دهد.

لیزر موهای زائد برای ورزشکاران

برخی از ورزشکاران لیزر موهای زائد را برای کاهش خارش بدن که بر اثر عرق کردن زیاد هنگام ورزش سنگین بدلیل وجود مو تقویت می شود انجام می دهند. به همین دلیل است که لیزر موهای زائد در ورزشکاران بسیار زیاد دیده می شود.

آیا لیزر موهای زائد آقایان درد دارد؟

آستانه درد افراد با یکدیگر متفاوت است ، اما در بیشتر مواقع احساس درد مانند یک سنجاق یا یک ضربه محکم و ناگهانی می باشد. بسیاری از بیماران نیز درد ناشی از لیزر موهای زائد را شبیه برخورد یک نوار لاستیکی به پوست می دانند.

مطالعات نیز نشان می دهند که درد لیزر موهای زائد خفیف است و کمتر از ۱ درصد از بیماران نیاز به کرم بی حس کننده دارند. اما اگر به نظر شما لیزر  آقایان بسیار دردناک است ، می توانید از کرم بی حسی استفاده کنید ، که درد را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

لیزر موهای زائد مردان در چند جلسه انجام می شود؟

معمولا لیزر موهای پشت و سینه آقایان شش تا هشت جلسه درمان نیاز دارد که تقریباً دو ماه (شش تا هشت هفته) از هم فاصله دارند تا نتایج عالی را مشاهده کنید.

لیزر موهای زائد در مرحله رشد مو تاثیر گذار است. چرخه رشد موها نیز در افراد مختلف، متفاوت است. به طور کلی ، اگر تمام قوانین را رعایت کنید و درمان های خود را در بازه زمانی پیشنهادی انجام دهید ، لیزر موهای زائد آقایان می تواند در هر جایی از بدن تا 90 درصد کاهش دائمی موی زائد را نتیجه دهد.

موهای زائد آقایان 1

درباره انجام تمام جلسات مورد نیاز برای رفع موهای زائد فقط می توانیم بگوییم كه مشتری باعث توقف رشد مو می شود ، نه صرفا لیزر موهای زائد ، زیرا آنچه اتفاق می افتد این است كه یك فولیكول مو می میرد ، اما ممكن است خود را بازسازی كند. بنابراین به شما توصیه می شود برای گرفتن نتیجه دائمی تمامی جلساتی که متخصص لیزر شما در نظر دارد را طی کنید.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد در ۹۰ درصد خانم ها معمولا ۴ الی ۶ جلسه است که در لیزر موهای زائد آقایان معمولا تعداد جلسات بیشتر خواهد بود.

دیدن نتایج لیزر موهای زائد آقایان چقدر طول می کشد؟

به منظور ایجاد اختلال در تغذیه و فولیکول مو ، مو باید در زمان مشخصی در چرخه رشد خود مورد هدف پالس لیزر قرار بگیرد. هر مراحل چرخه رشد برای همی موهای حتی یک ناحیه یکسان نیست ، به خاطر همین هم هست که برای قرار گرفتن مو در مرحله صحیح رشد ، به چندین جلسه درمانی نیاز خواهید داشت.

اما نتایج لیزر موی مردان و زنان معمولا دو هفته الی یکماه پس از اولین جلسه بطور کاملا محسوسی قابل مشاهده است. زیرا لیزر روی موهایی که در مرحله رشد صحیح قرارداشته اند ، تاثیر گذاشته است.

در تصویر زیر حذف موهای زائد پشت کمر پرمو بعد از 4 جلسه از مراجعه کنندگان به کلینیک زیبایی گلدن رویال را مشاهده می کنید.

لیزر موهای زائد پشت کمر

دستورالعمل های قبل از لیزر موهای زائد

1- تراشیدن مو

شما باید قبل از جلسه لیزر ، مناطقی را که می خواهید لیزر کنید ، اصلاح نمائید. اگر این کار را نکنید ، تکنسین یا متخصص لیزر ، منطقه را برای شما اصلاح می کند. این جمله ممکن است فریبنده باشد اما به نفع شما نیست چون علاوه بر اینکه ممکن است لیزر تاثیر نگذارد ، تراشیدن سبب خشکی پوست می شود و از زمان تراشیدن مدتی طول می کشد تا غدد چربی پوست دوباره پر شوند. انجام لیزر بلافاصله بعد از تراشیدن می تواند سبب تحریک و خارش شدید پوست شود.

از طرفی هنگامی که پرتو لیزر از طریق ساقه مو عبور می کند ، انرژی زیادی جذب می شود. وقتی موی شما به اندازه کافی كوتاه باشد، نور لیزر نیز به اندازه کافی به فولیكول مو ضربه و آسیب وارد می کند. بنابراین برای تحریک فولیکول به توصیه های ما توجه کنید و یک روز قبل از جلسه لیزر موهای زائد محل را اصلاح نمایید. این باعث افزایش کارایی لیزر می شود.

اما حداقل شش هفته قبل از لیزر موهای زائد وکس و اپیلاسیون انجام ندهید. این کار فولیکول مو یعنی قسمتی که لیزر روی آن تاثیر می گذارد را از بین می برد.

2- دوری از نور خورشید

دلیل این که اغلب مردم در فصل زمستان لیزر موهای زائد را انجام می دهند این است حدودا سه هفته قبل از جلسه درمانی لیزر نباید در معرض آفتاب قرار بگیرید T یا حتی برنزه شود تا احتمال تحریک و تاول را کاهش دهد.

دلیل آن دو مورد است: از آنجا که لیزر روی پوست های روشن و موهای تیره بهتر عمل می کند ، شما نباید با قرار گرفتن در معرض خورشید پوست خود را تیره تر کنید. این همچنین بدان معنی است که شما نباید قبل از لیزر موهای زائد ، پوست خود را برنزه نمایید. علاوه بر آن دوری از نور خورشید احتمال عوارض لیزر موهای زائد را کاهش می دهد.

3- مصرف کافئین ممنوع

به مدت 24 ساعت از مصرف کافئین خودداری کنید. به جای آن ، چای آرام بخش و بدون کافئین بخورید.
تست پچ را بگیرید. نوع پوست یا مو همه افراد برای لیزر موهای زائد مناسب نیست. اگر شما کاندید مناسبی برای لیزر موهای زائد در کلگری هستید ، آزمایش پچ به پزشک شما امکان قضاوت می دهد.

4- شستن پوست

تمیز و خشک بودن پوست برای تاثر گذاری لیزر ، بهداشت شما و کلینیک یک ضرورت است. قبل از درمان پوست خود را با پاک کننده ملایم بشویید. تمام آرایش ها را از روی پوست پاک کنید و از مرطوب کردن پوست خودداری کنید.

لازم نیست که برای شستن پوست از محصولات عطردار و شیمیایی استفاده کنید. اینکار ممکن پی اچ پوست را تحت تاثیر قرار دهد. تنها از آب و یا محلول ملایم استفاده کنید.

5- منع مصرف دارو

در صورت استفاده از دارو ، به پزشك اطلاع دهید. برخی از داروها باعث ایجاد حساسیت به نور می شوند ، که می تواند منجر به سوختگی در طول درمان شود.

مزایای لیزر موهای زائد آقایان

کاهش دائمی مو : لیزر موهای زائد آقایان تراکم موها را برای مدت طولانی کاهش می دهد.

ایمنی روش : لیزر موهای زائد آقایان به عنوان یک روش ایمن توسط FDA تأیید شده  است.
صرفه جویی در هزینه : گرچه هزینه لیزر موهای زائد آقایان در ابتدا بالاست ، اما با در نظر گرفتن هزینه سایر روشها و تجهیزات حذف موهای زائد در دراز مدت ، لیزر موهای زائد آقاین به صرفه تر است.
دردسر کمتر: کاهش دائمی مو  می تواند به معنای صرف وقت کمتر برای حذف موهای زائد باشد.

عوارض لیزر موهای زائد مردان

– خبر بد

در صورت انجام لیزر موهای زائد آقایان در مراکز غیر معتبر، حذف موی های زائد با لیزر می تواند باعث تغییر رنگ پوست ، سوختگی، زخم، و ضایعات شبیه آکنه شود. تنها احتیاطی که باید انجام دهید اینست که به یک کلینیک زیبایی معتبر مراجعه نمایید.

– خبر خوب

مناطقی از بدن که در برابر نور خورشید محافظت می شوند، عوارض کمتری پس از لیزر کردن دارند. بنابراین تا زمانی که حمام آفتاب نمی گیرید، خطری شما را تهدید نمی کند. با این حال، کارشناسان می گویند خطر هر گونه عوارض جانبی و یا عوارض طولانی مدت لیزر موهای زائد آقایان بسیار نادر است.

عوارض لیزر موهای زائد آقایان

با این حال FDA در برابر سوء مصرف لیزر موهای زائد آقایان هشدار داده، به ویژه هنگامی که تحت نظارت متخصص پزشکی انجام نگیرد، زیرا می تواند وارد جریان خون شده و موجب ضربان قلب نامنظم، تنفس کند، و دیگر عوارض جدی شود. به همین دلیل لیزر موهای زائد آقایان باید توسط فرد متخصص انجام شود.

لیزر در کدام قسمت های بدن نتیجه بهتری می دهد؟

بهترین نتیجه در حذف یا کاهش مو در پشت، سینه، شکم، شانه ها و ناحیه تناسلی است. بیشترین مراجعات مردان برای لیزر موهای زائد در ناحیه گردن، کمر، سرشانه و لیزر بیکینی آقایان است.

همچنین در پوست های روشن با موهای تیره انتظار نتیجه بهتری داریم. لیزر برای موهای بلوند یا سفید مناسب نیست. پوست سیاه فقط به یک نوع لیزر به خوبی پاسخ می دهد که Nd: YAG است. دستگاه جنتل مکس پرو مجهز به لیزر اندیگ (Nd: YAG) میباشد که با طول موج ۱۰۶۴مناسب برای پوست ها و نواحی تیره است، در نتیجه با حداکثر ایمنی کار برای شما انجام می شود.

سوالات رایج لیزر موهای زائد آقایان

سؤالات متداول درمان حذف موهای لیزر
هر عمل لیزر پزشکی در ابتدا می تواند کمی نگران کننده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد  لیزر موهای زائد آقایان از طریق شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ با ما تماس بگیرید. در اینجا برخی از سوالات کوتاه و رایج مشتریان کلینیک زیبایی گلدن رویال آورده شده است.

فاصله زمانی بین جلسات لیزر موهای زائد چقدر است؟

فاصله زمانی بین جلسات لیزر موهای زائد از 4 هفته تا 6 هفته بطور متغییر می باشد.

آیا پس از لیزر امکان برگشت و رشد دوباره موهای زائد وجود دارد؟

پس از پایان دوره لیزر ، 90 درصد موهای زائد از بین می روند اما هر ۶ ماه باید شارژ لیزر انجام شود در این صورت رشد دوباره موهای زائد امکان پذیر نمی باشد.

چه کسی می تواند از لیزر موهای زائد استفاده کند؟

لیزر موهای زائد مردان برای همه نوع پوست ، انواع مو و اکثر رنگ موها بی خطر است. حتی می توان از آن بر روی پوست برنزه استفاده کرد. نتیجه نهایی درمان دائمی ، قابل پیش بینی و عملا بدون درد است. برای کسب بهترین نتیجه ، رزرو حداقل 6 جلسه توصیه می شود.

کدام نواحی می توان از لیزر موهای زائد استفاده کرد؟

بسیاری از بیماران برای هر قسمت از بدن که معمولاً مو دارد ، به دنبال درمان هستند. این مناطق شامل پا ، بازوها ، خط بیکینی ، پشت ، شکم ، صورت و گردن ، باسن ، شانه ها ، دست ها و حتی انگشتان دست و انگشتان پا است.

آیا لیزر موهای زائد ایمن است؟

لیزر موهای زائد آقایان یکی از شناخته شده ترین روش های مورد تائید FDA برای رفع موهای زائد در صنعت پزشکی است. لیزر برای هزاران بیمار در سراسر جهان ، با خیال راحت و با موفقیت از سال 2005  در حال انجام است.

برای لیزر موهای آقایان چند جلسه لازم است؟

فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می تواند بر موفقیت لیزر موهای زائد آقایان تأثیر بگذارد ، اما بطور کلی ، بعد از هر درمان ، کاهش قابل توجه و دائمی در تعداد موهایی که در ناحیه درمان رشد می کنند ، مشاهده می کنید. به طور معمول ، به 10 تا 12 جلسه نیاز است تا  80 درصد از موها کاهش یابد.

آیا موها پس از لیزر رشد می کنند؟

جواب کوتاه، نه است. هنگامی که فولیکول مو آسیب دیده ، نمی تواند موهای جدیدی ایجاد کند. با این حال ، به ناچار چند فولیکول موی مقاوم وجود خواهد داشت که موفق به فرار از لیزر در طی هر درمان خواهند شد. برخی از این فولیکول ها ممکن است فقط نازک تر شوند. معمولاً شما می توانید بعد از 8-10 جلسه لیزر کاهش 65٪ تا 85٪ درصد از موهای زائد را انتظار داشته باشید ، گاهی اوقات نیز كمتر ، اما این به واقع به ضخامت مو و نوع پوست ، هورمون ها و سایر عوامل ژنتیكی بستگی دارد.

آیا بعد از لیزر نیاز به استراحت کامل دارم؟

نیازی به استراحت و دوره ریکاوری بعد از  لیزر آقایان و خانمها وجود ندارد . شما می توانید پس از انجام لیزر سریعاً به محل کار یا مدرسه برگردید. با این حال ، افراد با هم متفاوت هستند ، اما تقریبا همه ی افراد هیچ علامت منفی را تجربه نمی کنند یا برای بهبودی نیاز به زمان دارند.

آیا لیزر موهای زائد آقایان درد دارد؟

اکثر افراد لیزر بدون درد و راحت را تجربه می کنند. بسیاری از بیماران اغلب احساس آرامش را توصیف می کنند ، مانند ماساژ یک پک گرم بر روی پوست.

خدمات حرفه ای لیزر موهای زائد آقایان در کلینیک زیبایی گلدن رویال

کلینیک زیبایی گلدن رویال، همراه با تیم حرفه ای و پزشکان مجرب، لیزر موهای زائد شما را با جدیدترین دستگاه لیزر مدیو استار، به بهترین شکل ممکن و با بروزترین تکنولوژی های روز دنیا انجام می دهد.

کلینیک زیبایی گلدن رویال مرکز تخصصی انجام خدمات زیبایی پوست و مو شامل لیزر موهای زائد آقایان و خانمها، بوتاکس ، لاغری موضعی ، درمان عرق زیر بغل ، جوانسازی پوست ، پاکسازی صورت و … می باشد. برای ویزیت و مشاوره با متخصصین کلینیک گلدن رویال با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس بگیرید.

نظرات کاربران
guest
63 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
siyavash
siyavash
1400-06-22 10:19

سلام. من با دو دستگاه متفاوت لیزر انجام دادم ولی اصلا نتیجه درستی نگرفتم و فقط دروغ بهم گفتن .موهام ریزش داشتن اما باز مثل اول در میومدن. من ورزشکارم لیزر مو برام واجبه . الان باید آزمایش بدم تا دلیل رشد موها رو بدونم ؟ نمیدونم چرا لیزر جواب نداده

آخرین ویرایش6 روز قبل توسط siyavash
کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  siyavash
1400-06-24 12:46

سلام وقت بخیر
نوع دستگاه هایی که باهاشون انجام دادیدن٬ مهارت اپراتور و همچنین رعایت فاصله زمانی ۹۰ درصد کار هستش . احتمالا بهتر هستش دستگاه رو تعویض کنین.
همچنین جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران زیبایی ما در مجموعه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۲
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۳
۰۹۰۲۳۱۹۴۱۹۰

سجاد
سجاد
1400-06-19 14:07

سلام من چند جلسه رفتم لیزر مو اما زیاد تاثیر نداشت .یعنی اون تاثیری که باید میزاشت رو تا الان نزاشته .مثلا این عکسی که گذاشتید از مراجعه کنندتون قشنگ ریزش مو مشخصه اما مال من اونطوری نشده دستگاهشونم فک کنم دایلود بود به نظر شما اگه بخوام برم جایی که با دستگاه دیگه لیزر کنن بد میشه ؟ هی دستگاه عوص کنم ممکن جواب نگیرم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  سجاد
1400-06-21 11:43

سلام وقت بخیر
اگر جوابی که گرفتید مرود انتظار نبوده بله بهتره از دستگاه قوی تری استفاده کنین. دستگاهی مثل اسکلپیون
همچنین جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران زیبایی ما در مجموعه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۲
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۳
۰۹۰۲۳۱۹۴۱۹۰

فرشید
فرشید
1400-06-16 09:14

سلام . وقتتون بخیر . آقای دکتر من دستام خیلی پر و هستن . همچین چیزی امکان داره که من دستام رو لیزر کنم که کم مو بشن نه اینکه بطور کامل موها از بین برن؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  فرشید
1400-06-16 11:45

سلام وقت بخیر
بله میتونین با انجام نصف جلسا هم تراکم رو کم کنین و هم موها رو نازک کنین.
همچنین جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران زیبایی ما در مجموعه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۲
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۳
۰۹۰۲۳۱۹۴۱۹۰

داوود
داوود
1400-06-13 20:38

سلام . لیزر موهای بدن مردان در یک جلسه چقدر اثر دارد و چند درصد مو ها از بین میره ؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  داوود
1400-06-14 10:58

سلام وقت بخیر
در طی جلسات مختلف اثر دهی متفاوتی داره ٬ به طور میانگین هر جلسه ۱۰ الی ۲۰ درصد بسته به متابولیسم بدن و نوع دستگاه نتیجه خواهد داشت.

علیرضا
علیرضا
1400-06-10 08:44

سلام .وقتتون بخیر .شما لیزر زیر ابرو هم انجام میدید؟ و اگر انجام میدید چند جلسه لازمه و هزینش چقدره؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  علیرضا
1400-06-10 13:19

سلام وقت بخیر
اگر خیلی نزدیک به چشم باشه ٬ نه انجام نمیشه.
معمولا نیاز به ۶ جلسه با فاصله ۱ ماه هستش.

میثم
میثم
1400-06-06 09:47

سلام . وقتتون بخیر . من دوسال پیش لیزر خط ریش انجام دادم و 6 جلسه رفتم و اما دیگه ادامه ندادم و الان موهای اون بخشی که لیزر کردم کمتر شدن و مثل قبل زخمت نیستن دیگه . دوست دارم خط ریشم خط بیوفته اگر بخوام باز برم لیزر دورها از اول شروع میشن یا تعداد جلسات کمتری رو میرم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  میثم
1400-06-09 14:00

سلام وقت بخیر
احتمالا به تعداد جلسات کمتری نیاز هستش ولی تا ویزیت نشه نمیشه نظر قطعی داد.
همچنین جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران زیبایی ما در مجموعه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
021-26122082
021-26122083
09023194190

علی
علی
1400-06-03 20:28

من تقریبا 7 جلسه لیزر کل بدن انجام دادم ولی اصلا جوابی که باید تا الان می گرفتم رو نگرفتم مخصوصا بخش موهای زائد شکم و کمر . آزمایش هم دادم که همه چی اوکی بود .دستگاه لیزر رو هم که از شون سوال کردم گفتن الکساندرایت 2018 کندلا بود .
الان کاملا عصبیم این همه هزینه کردم همش الکی بود. واقعا میترسم دوباره هزینه کنم
لطفا راهنماییم کنید. در ضمن من اصفهان زندگی میکنم و ممکنه چون شهرستان هستم دستگاه خوبی رو نداشته باشن؟ ممکنه مشکل از دستگاه باشه ؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  علی
1400-06-07 19:49

سلام وقت بخیر
کلا بخش جلوتنه دیرتر نسبت به بقیه نواحی نتیجه میگیره. احتمالا باید جلسات بیشتری رو انجام بدید تا نتیجه مطلوب گرفته بشه.
جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین پوست و مو ما در مجموعه پوست لیزر و زیبایی گلدن رویال تماس حاصل فرمایید.
021-26122082
09023194190

سیاوش
سیاوش
1400-05-30 23:51

سلام .خسته نباشید . من شما رو از طریق سایت پیدا کردم و میخوام از کرج برای لیزر مو بیام خدمتتون .فقط اینکه من مربی بدنسازی هستم و میخوام کل موهای زائد بدنم رو لیزر کنید ولی من بخاطر اینکه هم شاغلم و نمیتونم تند تند باشگاه رو بدون مربی بزارم و هم اینکه مسیرم کرجه و رفت و آمد به کلینیک شما برام سخته برای تمدید لیزر فک نکنم زود ب زود بتونم بیام . میشه بگید دقیقا هر چند روز باید برای تمدید لیزر بیام .اگر پاسخ دهی از سایت براتون مشکله من تماس بگیرم و تلفنی مشاوره بگیرم.

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  سیاوش
1400-06-02 12:26

سلام وقت بخیر
فاصله جلساتتون ۴۰ روز یکبار هست . برای آقایان بین ۸ الی ۱۲ جلسه نیاز هست.
بله برای اطلاعات بیشتر میتونین با مجموعه تماس بگیرید.

منوچهر آذرنیا
منوچهر آذرنیا
1400-05-28 15:10

سلام
چند وقت پیش جلسات لیزر موهای زائد رو در یک مرکز لیزر که خیلی هم شناخته شدس انجام دادم .دکتر گفت 7 جلسه لیزر برات لازمه من 7 جلسه با دستگاه الکساندرا لیزر موهای زائد انجام دادم و از جلسه سوم حس میکردم موهام ریزش آنچنانی ندارن به دکتر گفتم اما میگفتن من پوستم تیره هست دیرتر جواب میده الان 8 ماه از لیزرم میگزره و من الان متاسفانه ایران نیستم تمام جلساتم تموم شدن و از 4 ماه قبل موهای بدنم باز دراومدن . الان من لیزر مو دوباره انجام بدم یک جلسه کافیه ؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  منوچهر آذرنیا
1400-05-29 12:21

سلام وقت بخیر
اصلا قبل از شروع جلسات تعیین جلسات دقیق غیر قابل ممکن هستش.
بله بهتر هستش جلساتتون رو ادامه بدید تا ۹۰ درصد موهای به طور کامل از بین بره.

پوریا نمازی
پوریا نمازی
1400-05-26 09:45

سلام، امکانش هست که صورت مردان لیزر بشه یجورایی که فقط موها کم پشت و نرم بشن یعنی بطور کامل موها حذف نشن. حجمشون کمتر بشه. همچین چیزی ممکنه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  پوریا نمازی
1400-05-26 22:12

سلام وقت بخیر
فرم خیلی زیبایی بهش نمیده چون گله گله در میاد و بهتره انجام نشه کل ریش.

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  پوریا نمازی
1400-05-27 16:15

سلام وقت بخیر
چنین چیز ایده آلی وجود نداره؛ چون در فرایند لیزر٬ موها تیکه تیکه رشد میکنن برای همین لیزر برای این مورد خیلی توصیه نمیشه.

علی
علی
1400-05-25 09:53

باسلام من برای خط ریش چند جلسه به یک مرکز برای لیزر رفتم که بعد از تموم شدن جلسات لیزر که تقریبا 5 ماه میشه. یعنی کلا جلسات تموم شدن و بهم گفتن که دیگه برای تمدید نرم اما هنوزم بعد از گذشت این 5 ماه موهای خط ریش زیر پوستم هستن و من با موچین میکنمشون و اون قسمتا جوش میزنن . مگه لیزر انجام نمیدید که دیگه مویی نباشه پس چرا من باید با موچین موها رو بکنم؟ این حرکت طبیعیه؟ میشه راهنماییم کنید که باید چکار کنم

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  علی
1400-05-25 17:44

سلام وقت بخیر
تا زمانی که موهای ۹۰ درصد از بین نرفتن باید جلسات ادامه پیدا بکنه . همچنین مابقی موهای موجود هم بای بسیار نازک شده باشن. توصیه میشه که حتما ادامه بدید.

مهدی
مهدی
1400-05-24 20:31

سلام. اگه بخوام لیزر صورت انجام بدم و ریشهامو لیزر کنم و بعد از ی مدتی پشیمون بشم احتمال برگشت و رویش دوباره ریش هست ؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  مهدی
1400-05-25 17:41

سلام وقت بخیر
بله اگر ادامه ندید برگشت خواهد داشت ولی قطعا از حجمش کم خواهد شد.

سهراب
سهراب
1400-05-23 17:01

سلام. ممنون بابت مطالب مفیدتون فقط اینکه امکان گرفتن مشاوره حضوری وجود داره تا من از وضعیت خودم و داروهایی که میخورم بهتون بگم تا نگرانیم را از عوارض لیزر رفع کنم و قبل از انجام لیزر موهای زائد معاینه شم؟

fjafari
fjafari
پاسخ به  سهراب
1400-05-24 09:52

سلام . وقت بخیر
برای گرفتن وقت برای مشاوره حضوری با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲تماس بگیرید.

رامین
رامین
1400-05-23 10:11

سلام . من بیماری دیابت دارم آیا مشکلی برای انجام لیزر موهای زائد نیست؟ می توانم لیزر مو انجام بدم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  رامین
1400-05-24 13:54

سلام وقت بخیر
میتونین انجام بدید ولی یک سری عوارض جانبی داره که باید در نظر بگیرید.

مصطفی
مصطفی
1400-05-21 22:53

سلام .باید حتما کل بدن رو لیزر موهای زائد انجام بدیم یا میشه بعضی از قسمتای بدن رو فقط لیزر کنیم؟

fjafari
fjafari
پاسخ به  مصطفی
1400-05-22 14:01

سلام وقت بخیر
برای انجام لیزر می توانید هر قسمتی از بدن که مدنظرتون هست را انجام بدید و مجبور به لیزر کل بدن نیستید.

بهمن
بهمن
1400-05-21 11:48

سلام .من برای لیزر موهای زائد بدن اقدام کردم تا الان که هشتاد درصد موهام کم شده ولی کامل هنوز نرفته پنج جلسه رفتم .بطور کامل موهای زائد از بین نمیره؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  بهمن
1400-05-25 17:57

سلام وقت بخیر
باید چند جلسه دیگه ادامه بدید تا ۹۰ درصد از بین بره. مابقی هم به صورت نازک باید باقی بمونه.

علی اصغر
علی اصغر
1400-05-21 09:51

سلام . وقت بخیر
من میخوام برای لیزر موهای زائد مردان به کلینیک شما مراجعه کنم فقط اینکه من 35 سالمه و قرص اعصاب مصرف می کنم باید قبل از انجام لیزر قرص ها را قطع کنم؟ یا اصلا این قرص ها با لیزر تداخل نداره؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  علی اصغر
1400-05-25 18:02

سلام وقت بخیر
بله قبل از جلسات باید مصرف کنین و با لیزر تداخلی ندارن.

Saeed
Saeed
1400-05-20 21:54

سلام .هزینه لیزر موهای زائد مردان که نوشتید برای هر جلسه هست یا کلا هزینه اینقدره؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  Saeed
1400-05-25 18:03

سلام وقت بخیر
برای هر جلسه هستش.

ساسان
ساسان
1400-05-19 20:59

سلام .موهای پشت گردن رو هم میشه لیزر کرد؟

fjafari
fjafari
پاسخ به  ساسان
1400-05-23 09:45

سلام وقت بخیر
بله برای حذف موهای زائد در ناحیه پشت گردن از روش لیزر موهای زائد می توان استفاده کرد.

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  ساسان
1400-05-25 18:05

سلام وقت بخیر
بله انجام میشه.

امیدیان
امیدیان
1400-05-19 17:54

سلام .آقای دکتر وقتتون بخیر
من برای لیزر ریش و سبیل به یک کلینیک مراجعه کردم اما ب قدری من برای لیزر ریش درد داشتم که دیگه نتونستم لیزر رو ادامه بدم . راهی وجود نداره ک درد لیزر رو کاهش بده تا من بتونم لیزر ریش و سبیل رو کامل انجام بدم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  امیدیان
1400-05-25 18:11

سلام وقت بخیر
میتونین از بی حسی موضعی استفاده کنین.

محمدامین
محمدامین
1400-05-18 21:03

سلام .پسری ۲۰ ساله هستم که بعد از اصلاح ریش کلا صورتم جوش میزنه .میخوام لیزر کل صورت انجام بدم سوالم اینه که بعد از لیزر هر سال باید لیزر رو تمدید کنم ؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  محمدامین
1400-05-19 12:28

سلام وقت بخیر
بله بعد از اتمام جلسات لیزر باید هر ۶ ماه شارژ انجام بشه.

جواد
جواد
1400-05-18 12:56

ببخشید، من چند جلسه لیزر موهای زائد بدن انجام دادم.جلسه اول لیزر خیلی تاثیر خوبی داشت و موهای زائد بدنم خیلی خوب ریزش داشتن اما جلسه دوم که رفتم دیگه هیچ ریزش مویی را نداشتم و موهای بدنم بیشتر هم شدن.احساس میکنم که جلسه دوم و سوم درجه لیزر را کمتر کردن بخاطر همینه که اصلا نتیجه ای نگرفتم .
از اونجایی که موهای مردونه و ضخیم و پرپشتی دارم اینکه لیزر جوابگو نیست جای تعجب نداره؟ چون در مقاله پیج خودتون خوندم که زمانی لیزر جوابگو نیست که موهای کرکی داشته باشیم اما موهای بدن من کرکی نیست.
بنظر شما اینکه جلسه دوم و سوم لیزر موهای زائد جواب نداد و ریزش مو مثل جلسه اول نبود طبیعیه و به مرور زمان ریزش اتفاق میوفته؟ یا اینکه مشکل از دستگاه لیزر و اپراتور هستش و به مرکز دیگه ای مراجعه کنم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  جواد
1400-05-19 12:25

سلام وقت بخیر
متاسفانه باور اشتباهی که وجود داره اینه که دربین جلسات لیزر نباید مویی رشد داشته باشه؛ بله در بعضی افراد جلسات اول نتیجه عالی به علت شوک شدید و در جلسات بعدی کم خواهد بود که امر کاملا عادی هست. جلسات رو ادامه بدید بدون تاخیر در بازه زمانی .

اصغر
اصغر
1400-05-18 10:17

سلام و خسته نباشید خدمت شما. من مدت 8 ماه هست که برای درمان جوش صورت از قرص تتراسایکلین استفاده میکنم . میخواستم از شما بپرسم که بنظر شما لیزر بدن در دوره ی مصرف تتراسایکلین مشکلی به وجود نمیاره؟

محمود
محمود
1400-05-17 20:15

سلام . راجع به لیزر صورت مردان برای جای جوش میشه توضیح بدید؟ اینکه شما انجام میدید؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  محمود
1400-05-19 12:04

سلام وقت بخیر
برای از بین بردن جای جوش بهترین گزینه لایه برداری و سپس ترمیم بافت ها با استفاده از مزو هستش که اینکار در مجموعه ما به صورت یک پکیج کامل درمانی ارائه میشه به اسم پکیج گلدن اسکین. برای اطلاعات بیشتر با شماره های مجموعه در تماس باشید.

مجید
مجید
1400-05-17 09:34

سلام وقت بخیر
من 33 سالمه کل بدنم دارای موهای زائد پر پشت هست و ازشون خسته شدم مربی بدنسازی هستم و خیلی دارم اذیت میشم. مطالبتون رو خوندم و سوالی که برام پیش آومده اینه که از تمام این موها بطور کامل برای همیشه راحت میشم ؟قیمت هاش چطوره؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  مجید
1400-05-17 12:55

سلام وقت بخیر
بله درصورتی که جلساتتون رو کامل کنین٬ موهای زائد تا ۹۰ درصد از بین میرن که برای اقایان بین ۸ الی ۱۲ جلسه نیاز هست.
همچنین جهت اطلاع از هزینه ها از صفحه مربوط به هزینه ها می تونین دسترسی داشته باشید.

رسول
رسول
1400-05-16 20:38

سلام .من ی جلسه لیزر خط ریش انجام دادم ولی الان اصلا راضی نیستم .اگر لیزر رو ادامه ندم دوباره موهای خط ریش در میان؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  رسول
1400-05-17 12:38

سلام وقت بخیر
بله اگر جلسات رو ادامه ندید بعد از چند وقت به حالت اولیه باز خواهد گشت.

امیر
امیر
1400-05-16 14:07

سلام . قیمت لیز برای کل بدن اقایان چقدر هست و تضمینی در برگشت پذیر نبودن مو ها وجود دارد؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  امیر
1400-05-17 12:35

سلام وقت بخیر
جهت اطلاع از هزینه ها هم از طریق صفحه مرتبط با هزینه ها در سایت میتونین مطلع بشی؛ یا از طریق تماس با شماره های مجموعه و یا واتساپ وقت دهی (آیکون سبز رنگ پایین صفحه سایت)
همچنین اگر جلساتتون رو به موقع و سر زمان مشخص شده تا ۸ الی ۱۲ جلسه انجام بدید بله موها تا ۹۰ درصد کاملا از بین میرن.

احسان
احسان
1400-05-16 09:28

سلام شما لیزر صورت آقایان را انجام می دید و دستگاه لیزر مربوط به خط ریش رو دارید ؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  احسان
1400-05-16 11:49

سلام وقت بخیر
بله برای آنکادر آقایان لیزر انجام میشه ؛ با دستگاه های لیزر اسکلپیون و پلاتینیوم پلاس در مجموعه ما انجام میشه.

پژمان
پژمان
1400-05-14 09:16

شما لیزر فول بادی آقایان هم انجام می دید؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  پژمان
1400-05-14 11:53

سلام وقت بخیر
بله توسط اپراتور آقا انجام میشود.

کامران
کامران
1400-05-12 17:46

سلام .شما لیزر ریش مردان هم انجام میدید؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  کامران
1400-05-13 12:28

سلام وقت بخیر
درصورتی که نامه از دادگستری مبنی بر تغییر جنسیت وجود داشته باشه٬ بله انجام میشه.

اکبر
اکبر
1400-05-11 21:19

وقتتون بخیر . میخواستم بدونم لیزر صورت آقایان انجام میدید؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  اکبر
1400-05-13 12:22

سلام وقت بخیر
برای آقایان لیزر کل صورت(شامل ریش و سیبیل) انجام نمیشه . ولی برای گونه ها ٬ جلوی گردن و پشت گردن انجام می شود.