خدمات پاکسازی پوست آقایان در کلینیک زیبایی گلدن رویال

پاکسازی پوست آقایان همانند پاکسازی پوست بانوان امری ضروری است. حتی شاید به جرات می توان گفت که پوست آقایان به دلیل فعالیت بیشتر آنها و همچنین میزان رسیدگی کمتر آقایان به پوستشان، مهمتر هم باشد.

خدمات پاکسازی پوست آقایان در کلینیک زیبایی گلدن رویال با بهترین دستگاه ها و امکانات توسط کادری مجرب و حرفه ای زیر نظر پزشک متخصص پوست و مو انجام می شود.

خدمات پاکسازی پوست آقایان در کلینیک زیبایی گلدن رویال

پاکسازی پوست مردان نیز مانند خانم ها علاوه بر مزیت هایی همچون زیبایی و جوانی بیشتر، می تواند مانع از ایجاد چین و چروک و بیماری های پوستی و حتی خطرناک شود.

بخصوص آقایان که به دلیل عدم توجه کافی، معمولا متوجه مشکلات پوستی خود نمی شوند. معمولا زمانی متوجه این موضوع می شوند که متاسفانه مساله آنها به حالت بغرنج رسیده است. پاکسازی پوست آقایان می تواند به حفظ سلامت پوست، ( نه فقط صرفا جوانی آن و نداشتن چین و چروک) کمک بسزایی کند.

فیلم کوتاهی از پاکسازی پوست آقایان در کلینیک گلدن رویال

 

پاکسازی پوست آقایان چگونه انجام می شود؟

پاکسازی پوست، برای خانم ها و یا برای آقایان، به دلیل اینکه پوست در معرض انواع آلودگی ها قرار می گیرد، و همچنین غدد چربی زیادی در آن فعال هستند، باید به شکل کاملا حرفه ای انجام شود.

پاکسازی در حقیقت یعنی زدودن سلول های مرده پوست، آلودگی ها و چربی ها (لایه برداری) و آبرسانی کافی به پوست! با انجام این کار شادابی و طراوت به پوست برگشته و خونرسانی کافی به سلول های پوست صورت می گیرد.

معمولا چون آقایان به این مسائل زیاد اهمیت نمی دهند، پوست شان زودتر دچار پیری و چین و چروک می شود. مراحل پاکسازی پوست آقایان متنوع است. در نظر داشته باشید که این مراحل باید به طور کامل و به ترتیب انجام شود.

پیشنهاد مطالعه: خدمات پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی گلدن رویال

چرا مردان به پاکسازی پوست صورت نیاز دارند؟

پاکسازی پوست برای همه افراد، هم مردان و هم زنان واجب و ضروری است. فواید پاکسازی پوست زیاد است و مهم ترین نتیجه ای که می توانیم برای این عمل بیان کنیم، جوانسازی پوست افراد خواهد بود.

به دلیل شرایط کاری و مشغله های بیرون از منزل، خیلی از خانم ها، دچار مشکلات پوستی می شوند. ذرات آلودگی و سلول های مرده و سطح چربی که سراسر پوست آقایان را در برمی گیرند، بسیار بیشتر از خانم ها خواهد بود.

با وجود پاکسازی پوست، یک آقا می تواند از دیدن پوست درخشان خود لذت برده و در کنار آن، جوانی پوست ایشان برای مدت زمان طولانی تری بر روی صورت شان، باقی بماند و لذت ببرد.

پاکسازی پوست صورت مردان

1- بهتر شدن جریان خون در پوست

وقتی آقایان به پاکسازی پوست می پردازند، به دلیل ماساژ صورت جریان خون در پوست چندین برابر شده و به این ترتیب سلول های پوست فعال تر می شوند و چهره فرد حالت با طراوت تری پیدا می کند.

2- پاکسازی چربی روی پوست

چون سطح هورمونهای مردانه در آقایان خیلی بیشتر است، به دلیل فعالیت های این هورمونها، پوست مردان چربی بیشتری تولید می کند. به همین دلیل هم پوست آقایان سلول های مرده و سطح آلودگی بیشتری خواهد داشت. با کمک پاکسازی، پوست صورت آقایان هم چربی کمتری خواهد داشت و هم تمیزتر خواهد بود.

3- یکدست شدن پوست

پاکسازی پوست آقایان مانند پاکسازی پوست بانوان، باید توسط افراد متبحر و متخصص و در کلینیک های مجهر صورت بگیرد. اگر مراحل پاکسازی که شامل شستشو، پیلینگ و… می باشد، به درستی انجام شود، منافذ پوست بسته می شود،

پوست هموارتر شده و صاف و یکدست دیده می شود. پوست وقتی به حالت صاف و هموار برسد، اصلاح و شیو آن برای آقایان هم راحت تر خواهد بود. منافذ بسته پوست سبب کاهش شکل گرفتن جوش های سرسیاه خواهد بود.

4- استرس زدایی

مراحل پاکسازی به گونه ای است که به دلیل انجام ماساژ بر روی پوست، فرد ریلکس شده و میزان ترشح هورمون کورتیزول کمتر شده و فرد احساس راحتی خواهد کرد.

5- جلوگیری از پیری و چین و چروک شدن پوست

یکی از مهمترین فواید و دستاوردهای فیشال یا همان پاکسازی پوست، این است که به دلیل خونرسانی بیشتر و همچنین فعال شدن ماهیچه های صورت، پیری پوست به تعویق می افتد. زمانی که به پوست آبرسانی صورت بگیرد، چین و چروک شدن و تحلیل پوست، به تعویق می افتد.

6- از بین رفتن جوش های سرسیاه

پاکسازی می تواند جوش های سرسیاه را بسیار راحت تر و بهتر از روش های دیگر از بین ببرد. شما اگر عمل فیشال را در مرکزی تخصصی انجام دهید، یکی از اقدامات مهم در زمان لایه برداری، تخلیه هر نوع جوش مانند جوش های سرسیاه با ابزارهای مخصوص خواهد بود. وجود این جوشها می تواند سبب بسته شدن منافذ پوستی شود.

همچنین اگر علاوه بر جوش های سر سیاه پوست شما دارای جوش و لک های ناشی از آکنه باشد، بنا به صلاحدید پزشک متخصص ممکن است از روش های لیزر جوش، مزوتراپی و یا پی آر پی برای از بین بردن آن استفاده شود. سپس بعد از بین روفتن جای جوش و آکنه شما، پاکسازی پوست برای شما انجام شود.

پیشنهاد مطالعه: خدمات مزوتراپی صورت در کلینیک زیبایی گلدن رویال

مراحل پاکسازی پوست صورت آقایان

بهترین مرکز پاکسازی پوست آقایان تهران

پاکسازی پوست آقایان تهران، در کلینیک گلدن رویال همانند پاکسازی پوست بانوان و با همان کیفیت عالی صورت می گیرد. این مرکز به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز مراقبت های پوست، مو و زیبایی در شمال تهران، شناخته می شود.

کلینیک گلدن رویال علاوه بر پزشکان متخصص و پرسنلی کارآزموده و با تجربه، از بهترین و به روزترین تجهیزات و وسایل روز دنیا برای انواع مراقبت های پوستی، از جمله فیشال، استفاده می کند. و با مجوز رسمی تحت نظر وزارت بهداشت و درمان، فعالیت خود را انجام می دهد.
حتما این نکته را در نظر داشته باشید که اگر پاکسازی با کمک مواد با کیفیت انجام نشود، نه تنها انتظار شما را برآورده نمی کند، بلکه ممکن است پوست شما را بیش از حد تحریک کند و مشکلاتی هم به آن اضافه نماید.

تفاوت پاکسازی پوست در خانه و کلینیک های زیبایی

پاکسازی پوست کاری تخصصی است. ممکن است شما با خود فکر کنید که این کار را در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی معمولی هم انجام می دهند. یا حتی بعضی افراد با کمک مواد طبیعی سعی می کنند در خانه این کار را خودشان انجام دهند. پس با این حال چه نیازی به مراجعه به کلینیک های تخصصی پوست داریم؟

  1. یکی از تفاوت های اصلی پاکسازی در مراکز ویژه و آرایشگاه ها، در میزان اثرگذاری آن است. نتایجی که شما بر روی پوست خود می بینید؛ زمانی می تواند به شکل بلند مدت بر روی پوست تان باقی بماند که این عملیات توسط یک پزشک متخصص پوست، انجام شود.
  2. تفاوت بعدی در ارتباط با مراقبت های بعد از پاکسازی و همچنین توجه به نکات قبل از انجام پاکسازی است. یک متخصص پوست بهتر می تواند در رابطه با نوع مراقبت ها و ارزیابی آن، نظر بدهد.
  3. در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی، پاکسازی پوست با دستگاه های ویژه معمولا صورت نمی گیرد و مراحل به شکل دستی پیش می روند.

مراحل فیشال آقایان

مراحل فیشال آقایان

در این قسمت مراحل انجام پاکسازی پوست مردان در کلینیک زیبایی گلدن رویال را برایتان آورده ایم. در این مرکز تمامی مراحل زیر نظر پزشک متخصص و افراد ماهرو با تجربه انجام می شود.

1- گوماژ یا اسکراب همراه با بخور سرد یا گرم که پزشک متخصص متناسب با نوع پوست فرد سرد یا گرم بودن بخور را انتخاب می کند. در این مرحله لایه برداری سطحی انجام می شود.

2- مرحله بعدی دزن می باشد که در این مرحله به وسیله جریان الکتریکی لایه برداری عمقی پوست انجام می شود.

3- هیدورمی یا گالوانیک مرحله چهارم می باشد که آبرسانی و همچنین تغذیه رسانی به پوست را شامل می شود.

4- در مرحله پنجم که هایفریکوئنسی نام دارد با جریان الکتریکی بالا پوست کاملا ضد عفونی شده و منافذ باز پوست بسته می شود.

5- در این مرحله از ماسک مغذی ژاپنی که خاصیت کلاژن سازی و جوانسازی دارد روی پوست  استفاده می شود تا مواد مورد نیاز کاملا جذب پوست شود.

6- در مرحله آخر پاکسازی بیست دقیقه ماساژ با بهترین صندلی ماساژور در کلینیک ، شما می توانید آرامش را در محیطی کاملا بهداشتی تجربه کنید.

دفعات انجام پاکسازی پوست مردان

دفعات انجام پاکسازی پوست مردان چقدر است؟

با توجه به توصیه پزشکان این رشته، پاکسازی برای آقایان بهتر است هر 4 تا 6 هفته یک بار صورت بگیرد. حتی آقایان در صورت وجود مشغله و عدم وجود زمان کافی، می توانند هر فصل یک بار این عملیات را بر روی پوست خود انجام دهند.

مزایای پاکسازی صورت آقایان

پاکسازی پوست آقایان، مزیت های فراوانی برای آنها می تواند به همراه داشته باشد. به عنوان نمونه، از بین رفتن جوش های سرسیاه و بسته شدن منافذ پوستی که قبلا باز بوده اند.

کاهش میزان استرس به دلیل ماساژ صورت در مراحل انجام پاکسازی، هموار شدن سطح پوست به دلیل پاکسازی عمیق و سم زدایی و در نتیجه اصلاح صورت به شکل راحت تر، جوانی، شادابی، طراوت و درخشانی و همچنین به تعویق افتادن پیری پوست صورت و ممانعت از ایجاد چین و چروک از دیگر مزایای پاکسازی پوست برای آقایان می توانند باشند.

بهترین زمان برای انجام پاکسازی پوست آقایان

معمولا پزشکان این رشته توصیه می کنند که برای پاکسازی پوست، پاییز یا زمستان را انتخاب کنیم. چون میزان و شدت نور آفتاب و دمای هوا زیاد و بالا نیست و به پوستی که پاکسازی روی آن اتفاق افتاده است، اثر مضر زیادی نخواهد گذاشت.

همچنین اگر انجام این پروسه را به تابستان بسپارید، به دلیل تعریق بیشتر بر روی پوست، سطح پوست جدید شما دچار حساسیت خواهد شد.

اگر شما از خدمات لیزر موهای زائد آقایان استفاده کرده اید، بهتر است یک هفته از انجام آن گذشته و بعد پاکسازی را انجام دهید.

پیشنهاد مطالعه: خدمات لیزر موهای زائد آقایان در کلینیک زیبایی گلدن رویال

بهترین زمان برای انجام پاکسازی پوست آقایان

قیمت پاکسازی پوست آقایان

اگر سری به آرایشگاهها و کلینیک های تخصصی پوست و مو بزنید، متوجه تفاوت قیمت پاکسازی پوست در این دو مکان خواهید شد.

با توجه به اینکه در قسمت های قبلی در رابطه با میزان تجربه و تخصص مرکز گلدن رویال صحبت کردیم، باید بگوییم که این مرکز پکیج های مختلف و متنوعی را به منظور پاکسازی پوست ارائه کرده است.

قیمت این پکیج ها نیز با هم متفاوت خواهند بود. در این پکیج ها نوع ماده مصرفی و کیفیت آنها، عامل اصلی در تفاوت قیمتی این پکیج ها می باشد.

بد نیست بدانید که مراحل فیشال در  کلینیک گلدن رویال برای پاکسازی، بیشتر و کامل تر از مراحلی است که در آرایشگاه ها و یا خانه ها انجام می شود. مهم تر اینکه شما زیر نظر یک پزشک متخصص به انجام اصولی این کار می پردازید. در زیر جدول قیمتی پاکسازی پوست برای شما آورده شده است:

facialprice

فیلم پاکسازی پوست آقایان

به منظور آشنایی بیشتر شما عزیزان با مراحل انجام پاکسازی پوست مردان، در این قسمت ویدئویی در همین زمینه را برای شما آماده کرده ایم. شما عزیزان با دیدن این ویدئو، علاوه بر آشنایی با مراحل این عملیات، می توانید به کیفیت بالای عملکرد در کلینیک گلدن رویال هم پی ببرید.
تفاوتی ندارد که پوست شما خشک است یا چرب و معمولی. با کمک تجهیزات این مرکز خیالتان از بابت کسب نتیجه مطلوب می تواند کاملا راحت باشد.

 

چه مدت قبل از پاکسازی پوست باید اصلاح کنیم؟

وجود ریش مانعی برای انجام فیشال نخواهد بود. حتی مواد مصرفی برای لایه برداری و ماسک صورت می تواند برای ریش های صورت هم حالت تقویت کنندگی داشته باشد.

اگر هم تمایل به اصلاح صورت دارید، 24 ساعت قبل از پاکسازی این کار را انجام دهید. اگر درست بعد از پاکسازی این کار را انجام دهید، پوست شما تحریک بیشتری خواهد شد.

پاکسازی پوست مردانه در کلینیک زیبایی گلدن رویال

کلینیک گلدن رویال با بهترین تجهیزات روز دنیا، پرسنل زبده و نام آشناترین متخصصان پوست و موی تهران، آماده است تا به جوانسازی پوست شما آقایان عزیز کمک نماید.

در این کلینیک علاوه بر روش مرسوم لایه برداری، از فیس آپ و میکرودرم هم به عنوان روش های دیگر پاکسازی استفاده می شود. (میکرودرم برای از بین بردن جای جوش ها استفاده می شود)

در این کلینیک با کمک لایه برداری های عمیق، به پاکسازی کامل پوست کمک کرده و با اسکراب های مخصوصی که بر روی سطح پوست قرار میگیرد، پوست صورت را ماساژ داده و باعث میزان افزایش جریان خون در زیر پوست می شوند.

در کلینیک گلدن رویال می توانید از خدمات وی آی پی و سی آی پی بهره مند شوید. در هر کدام از این پکیج ها، با توجه به نوع پوست و همچنین میزان و نوع پاکسازی که باید صورت بگیرد، مواد و مراحل کار می توانند متفاوت باشند.

درست به همین دلیل است که در قسمت های قبل به شما گفته شد که برای انجام پاکسازی پوست صورت خود، چه آقایان و چه بانوان، به مراکز اصلی خدمات زیبایی و پوست مراجعه کنید

. پاکسازی پوست آقایان در آرایشگاه ها و یا به روش های خانگی، هم از نظر میزان اثرگذاری و هم از نظر مدت زمان کارایی نتیجه ای به خوبی پاکسازی دستگاهی و تخصصی نخواهند داشت.

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها