پاکسازی صورت و پوست و یا فیشیال ، یکی از راز های جوان‌ ماندن چهره و زیبایی پوست شما می باشد. پاکسازی پوست ، روش‌ های گوناگونی دارد . برخی از افراد بر این باورند که فقط افرادی که دارای پوست چرب و جوش دار می باشند به پاکسازی نیاز دارند اما باید بدانید که پوست خشک بیشتر از پوست چرب مستعد به ایجاد چین و چروک می باشد

پاکسازی صورت و پوست

بنابراین پاکسازی پوست خشک اهمیت بیشتری دارد. ما در این مقاله قصد داریم مراحل پاکسازی را به شما ارائه دهیم تا به کمک این روش شما پوستی زیبا و نرم داشته باشید . باید دقت داشته باشید که در زمان لیزر موهای زائد صورت نباید از این روش استفاده کنید.

پاکسازی پوست چیست ؟

پاکسازی پوست برداشتن سلول‌های مرده و نیز آلودگی‌هایی است که روی پوست تجمع پیدا کرده است. این کار می‌تواند سبب ایجاد شادابی و طراوت در پوست شود و به سلامت پوست کمک می‌کند.

با این کار سلول‌ لایه‌های سطحی پوست و نیز چربی‌ها و ذراتی که بر اثر آلودگی‌های هوا روی پوست نشسته است، برداشته می‌شود. یکی از روش های پاکسازی که در کلینیک های زیبایی استفاده می شود  روش میکرودرم ابریژن می باشد که موجب لایه برداری ، درمان منافذ باز پوست و همچنین جوانسازی می شود.  

چرا باید پاکسازی صورت انجام داد؟

غدد چربی موجود در پوست مسئول ترشح چربی هستند. خروج این ترشحات از طریق مجاری که به سطح پوست باز می‌شوند صورت می‌گیرد و منجر به مرطوب شدن سطح پوست شده و سلول‌های مرده، ذرات غبار و آلودگی‌های موجود در سطح پوست را حل می‌کنند.

گرد و غبار و آلودگی موجود در هوا با چربی روی پوست ترکیب شده و منجر به مسدود شدن مجرای خروجی سبوم یا چربی می‌‌شود و در نتیجه پوست کدر شده و شفافیت و شادابی خود را از دست می‌دهد.

پاکسازی صورت در کلینیک گلدن رویال

برای اصلاح این مشکل پاک کردن منظم پوست با آب و پاک کننده‌های مناسب بسیار مفید است. همچنین باید از مصرف بیش از حد ترکیبات دارای چربی بالا و کرم‌پودر‌ها و مواد آرایشی روی پوست پرهیز کرد.

استفاده از پاک سازی پوست و لایه‌برداری مؤثر است. همچنین با استفاده از اسکراب‌های مناسب با نوع پوست سطح پوست کمی ماساژ داده خواهد شد.

بعد از آن پوست کمی بخور داده شده و جوش‌های سرسیاه آن تخلیه می‌شود. در نهایت از یک ماسک مناسب با نوع پوست استفاده شده و کرم نهایی روی پوست قرار داده خواهد شد.

هزینه فیشیال صورت ۱۴۰۰

کلینیک زیبایی گلدن رویال پاکسازی پوست یا فیشیال را بسته به تقاضای مشتریان عزیز انجام می دهد. جدول ذیل قیمت پاک سازی پوست صورت در مرکز گلدن رویال را نمایش می دهد.

قیمت پاکسازی پوست صورت

توضیح اینکه درمارول برای درمان جوش ها از کوکتل مزوتراپی استفاده می کند و مناسب کسانی می باشد که قصد از بین بردن جوش های خود را دارند. میکرودرم ابریژن بیشتر برای از بین بردن جای جوش ها استفاده می شود. این درمان ها برای مشتریان عزیزی که متقاضی باشند در کنار پاکسازی پوست انجام می شود.

مراحل پاکسازی صورت

به طور کلی مراحل پاکسازی پوست به سه دسته تقسیم می شود

1- پاکسازی پوست در خانه

پاکسازی صورت در خانه شامل موارد زیر می باشد

 • شستن و پاک کردن صورت
 • تمیز کردن صورت با لوسیون
 • ماساژ صورت
 • بخور دادن صورت
 • از بین بردن جوشهای سر سیاه و سفید
 • استفاده از ماسک صورت
 • استفاده از مرطوب کننده

2- پاکسازی پوست در آرایشگاه

مراحل پاکسازی صورت در آرایشگاه‌ها شامل یک یا چند مورد از موارد زیر می باشد:

 • بخور، ماساژ و استفاده از لایه بردارهای شیمیایی
 • استفاده از اسکرب ها برای برداشتن لایه های مرده پوست
 • پاک سازی صورت با استفاده از شوینده های مختلف ، لایه بردارها
 • استفاده از کرم و لوسیون ها برای آبرسانی به پوست

توجه داشته باشید که روش پاکسازی آرایشگاهی نمی تواند باعث پاکسازی عمیق پوست شود و از جمله عوارض پاکسازی در آرایشگاه ها می توان به التهاب پوستی ، زخم و انتقال عفونت اشاره کرد.

3- پاکسازی صورت در کلینیک های زیبایی معتبر

روش های مختلفی برای فشیال یا پاک سازی صورت و پوست در کلینیک وجود دارد. آنچه که مهم است مراجعه به یک کلینیک زیبایی معتبر برای انجام این کار می باشد.

پاکسازی پوست صورت در کلینیک

این حق شماست که پیش از انجام پاک سازی پوست از کارهایی که بر روی پوست شما انجام خواهد شد اطلاع داشته باشید. معمولا مراکز زیبایی  از 7 مرحله برای پاک سازی پوست صورت استفاده می کنند.

پاکسازی پوست صورت در کلینیک زیبایی 

1 و 2 – گوماژ یا اسکراب همراه با بخور سرد یا گرم که پزشک متخصص متناسب با نوع پوست فرد سرد یا گرم بودن بخور را انتخاب می کند. در این مرحله لایه برداری سطحی انجام می شود.

3- مرحله بعدی دزن می باشد که در این مرحله به وسیله جریان الکتریکی لایه برداری عمقی پوست انجام می شود.

4- هیدورمی یا گالوانیک مرحله چهارم می باشد که آبرسانی و همچنین تغذیه رسانی به پوست را شامل می شود.

5- در مرحله پنجم که هایفریکوئنسی نام دارد با جریان الکتریکی بالا پوست کاملا ضد عفونی شده و منافذ باز پوست بسته می شود.

6- در این مرحله از ماسک مغذی ژاپنی که خاصیت کلاژن سازی و جوانسازی دارد روی پوست  استفاده می شود تا مواد مورد نیاز کاملا جذب پوست شود.

7- در مرحله آخر پاکسازی پوست صورت بیست دقیقه ماساژ با بهترین صندلی ماساژور در کلینیک ، شما می توانید آرامش را در محیطی کاملا بهداشتی تجربه کنید.

بهترین روش پاکسازی صورت

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم پاک سازی پوست به 3 روش خانگی ، آرایشگاه و کلینیکی انجام می شود که بهترین روش پاک سازی صورت روش کلینیکی می باشد، زیرا برای پاکسازی در خانه و آرایشگاه از ابزارهای معمولی و غیر تخصصی و همچنین استریل نشده  استفاده می شود و فرد انجام دهنده دوره ی غیر تخصصی پاکسازی پوست را گذرانده است.

اما پاکسازی در کلینیک های زیبایی معتبر، توسط متخصص پوست انجام می شود و پزشک متخصص با شیوه‌های مختلف، پاک سازی پوست صورت را انجام می دهد.

چه کسانی به پاکسازی صورت احتیاج دارند؟

 • افرادی که پوست خشک دارند.
 • افرادی که در اطراف چشم خود چین و چروک‌ دارند.
 • کسانی  در پوست صورتشان دارای کک و مک هستند.
 • افرادی که در معرض آلودگی هوا قرار دارند.

فواید پاکسازی پوست‎ چیست؟

 از جمله فواید پاکسازی برای پوست می توان به آبرسانی پوست اشاره کرده که باعث افزایش رطوبت پوست می‌شود که برای رطوبت رساندن به لایه بیرونی بسیار مفید است. آبرسانی برای پوست‌های خشک نیز بسیار مفید است و مانع از چروک زودرس می‌شود.

ماساژ صورت باعث می‌شود تا خون زیر پوست شما به حرکت درآید. باعث ریلکسی و آرامش شما شده و به جذب مواد اکسیژن‌ رسان کمک می‌کند و بخاطر تحریک پوست باعث دفع مواد زائد می‌شود.

فواید پاکسازی پوست صورت

پاکسازی باعث زیبایی و شادابی پوست می‌شود و آلودگی‌های سطحی، دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست برمیدارد.

پاکسازی پوست باعث می‌شود تا مواد معدنی و اکسیژن‌دار به سطح درمیست پوست برسد .( لایه‌ای درونی که زیر سطح پوست قرار دارد)

در لایه درمیست کلاژن وجود دارد و پاکسازی صورت و پوست یا فیشیال باعث جوانسازی پوست می‌شود.

عوارض پاکسازی پوست

پاک سازی پوست اگر در کلینیک های تخصصی پوست و مو انجام شود هیچگونه عوارضی را بدنبال نخواهد داشت اما اگر پاکسازی در سالن های زیبایی توسط فرد غیر متخصص انجام شود بدلیل اینکه فرد هیچگونه تخصص و اطلاعات کافی درمورد آناتومی پوست شما ندارد به بهانه پاکسازی صورت از انواع ویتامین‌ ها ، مواد نامرغوب ، کرم‌ های مختلف و چرب برای پوست شما استفاده می کند که باعث تحریک شدید جوش‌ های شما می‌شود که می توان گفت التهاب پوستی ، قرمزی، عفونت ، حساسیت پوستی و تحریک جوش های شما از عوارض پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه ها می باشد و بعد از پاکسازی در آرایشگاه مطمئنا تغییرات چشمگیری را در پوست خود مشاهده نمی کنید.

پاکسازی پوست آقایان

مردان هم مانند زنان چون در معرض نور خورشید قرار دارند و آلودگی محیط روی پوستشان تاثیر میگذارد نیاز به پاکسازی پوست صورت دارند.  درواقع فرقی ندارد که آقا باشید یا خانم در هر صورت شما به پوستی پاکیزه و تمیز احتیاج دارید.

پاکسازی پوست آقایان

آقایان به علت عدم رعایت مراقبت های پوستی، پوستشان بیشتر از خانم ها دچار چین و چروک ، جای جوش و آکنه می باشد. مردان به کمک پاک سازی می توانند آکنه و برخی از لکه های به وجود آمده را نیز از بین ببرند و تا حد زیادی آن را کنترل کنند.

پاکسازی صورت جوش دار

جوش های صورت می توانند در ظاهر و اعتماد به نفس افراد تاثیر بسیار زیادی بگذارند. پاک سازی صورت برای جوش با دستگاه میکرودرم، باعث خالی کردن جوش های صورت از منافذ پوست می شود در این صورت پوستی شاداب و بدون جوش خواهید داشت . البته ممکن است با تشخیص پزشک پاکسازی پوست  به چند جلسه درمان نیاز داشته باشد.

معرفی روش های پاک سازی صورت با دستگاه

 • پاکسازی پوست با روش میکرونیدلینگ
 • پاکسازی صورت با دستگاه میکرودرم ابریژن
 • پاک سازی صورت با روش لیزر آر اف (فرکشنال)

فیلم پاکسازی صورت در کلینیک گلدن رویال

در فیلم زیر شما چند ثانیه از مراحل پاکسازی پوست یا فیشیال در کلینیک زیبایی گلدن را مشاهده می نمایید. تمامی این مراحل با مواد باکیفیت و اصل که مورد تایید FDA آمریکاست انجام میشود .

چه مواقعی باید برای پاکسازی پوست (فیشیال) مراجعه کرد؟

ممکن است جلسات پاک سازی صورت برای هر فرد متفاوت باشد اما در حالت کلی، انجام آن یک بار در ماه توصیه می شود. اگر شما پوست حساسی دارید می توانید هر 6 هفته برای پاکسازی مراجعه کنید.

عکس قبل و بعد پاکسازی صورت

در تصاویر زیر برخی از نمونه کارهای پاکسازی پوست صورت را که در کلینیک زیبایی گلدن رویال با برترین مواد پاکسازی انجام شده را مشاهده می کنید.

عکس قبل و بعد از پاکسازی پوست

عکس قبل و بعد پاکسازی صورت

خدمات پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی گلدن رویال

انجام خدمات پاکسازی صورت آقایان و بانوان در کلینیک زیبایی گلدن رویال توسط پزشک متخصص و تیم حرفه ای انجام می گردد.

کلینیک زیبایی گلدن رویال ، همراه با تیم حرفه ای و پزشکان مجرب جهت انجام پاکسازی  و دیگر خدمات زیبایی پوست و مو شامل لیزر بیکینی ، لیزر موهای زائد مردان، جوانسازی ، پی آر پی مو ،  بوتاکس ، بوتاکس پیشانی ، بوتاکس میگرن، هایفوتراپی صورت ، تزریق ژل ، درمان عرق با بوتاکس ، مزوتراپی مو و … در خدمت همه شما عزیزان می باشد. لطفا جهت مشاوره و اطلاع از قیمت ها با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس حاصل فرمایید.

زیباجویان عزیز توجه داشته باشید که قبل از انجام پاکسازی صورت و پوست اول نسبت به پوست خود شناخت کافی داشته باشید چرا که روش های پاکسازی پوست خشک ، پوست چرب ، پوست مختلط و حساس با یکدیگر متفاوت می باشند.
نظرات کاربران
guest
93 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
المیرا
المیرا
1400-09-11 11:21

سلام. ممکنه از عوارض پاکسازی پوست صورت در آرایشگاه بهم بگید؟؟ آخه قیمتاشون خیلی پاینه . آدم وسوسه میشه بره سالنای زیبایی ولی میترسم که تخصص نداشته باشن

الناز
الناز
1400-09-08 09:31

سلام. یکی از آشناهامون پاکسازی صورت انجام داده و صورتش علاوه بر اینکه متورم شده زخمم شده. دکتر جای زخم روی صورتش میمیونه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  الناز
1400-09-08 14:31

سلام وقت بخیر
باید از نزدیک ویزیت بشه تا سریعا درمانش کنن. برای همین هستش که تاکید میشه کارهای پزشکی در مراکز پزشکی انجام بشه.

فاطمه زهرا
فاطمه زهرا
1400-09-03 10:19

سلام. دکتر من صورتم صافه و هیچ جوشی نداره فقط فقط منافذ پوستم بازه مثل پوست پرتقاله . با پاکسازی میشه منافذ پوست رو از بین برد؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  فاطمه زهرا
1400-09-06 10:49

سلام وقت بخیر
بله پاکسازی به علاوه GP گزینه فوق العاده ای هستش.

ژیلا
ژیلا
1400-08-25 09:40

سلام. چن تا از دوستام بهم میگن که صورتمو جرم گرفته و باید منافذ باز پوستم رو تمیز کنم.اگر پاک سازی پوست انجام بدم منافذ باز پوستم بسته میشه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  ژیلا
1400-08-25 13:55

سلام وقت بخیر
بله ٬ اگر صورت لایه های غیر قابل استفادش برداشته بشه هم جلوه بهتری داره و هم نافذ اون بسه میشه که فیشیال گزینه مناسبی هست

الهه
الهه
1400-08-23 09:17

سلام.من پوست خیلی حساسی دارم . با اینکه پوست صورتم خشک هستش ولی خیلی جوش داره . پاکسازی پوست خشک و جوشدار ممکنه یا اینکه اول باید جوشامو درمان کنم؟ من میگم شاید پاکسازی پوست صورتم باعث بشه که صورتم جوشاش خوب بشن.

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  الهه
1400-08-24 13:48

سلام وقت بخیر
باید از نزدیک ویزیت بشه تا بشه نظر قطعی داد.
ولی اگر جوش ها زیاد باشن بهتره ابتدا درمان بشه بعد فیشیال انجام بشه.

راضیه
راضیه
1400-08-22 10:27

سلام. شما برای پاکسازی پوست خشک از چه موادی استفاده می کنید؟ من فیلمی که در سایتتون گذاشتید رو دیدم کلا پروسه پاکسازی پوست همینه دیگه؟ منظورم اینه که چه پوست خشک باشه و چه چرب همین پروسه انجام میشه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  راضیه
1400-08-22 12:36

سلام وقت بخیر
خیر کرم ها و موادی که استفاده میشه بسته به نوع پوست فرد کاملا متفاوت هستش.

البرز
البرز
1400-08-20 09:12

سلام. برای پاکسازی پوست آقایون از همین موادی و دستگاهی که در صفحه گذاشتید استفاده میکنید یا روش های دیگه هم هستن؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  البرز
1400-08-20 10:27

سلام وقت بخیر
برای آقایان هم از همین روش ها استفاده میشه.

راضیه
راضیه
1400-08-19 16:34

سلام الان 3 جلسه هست که لیزر صورت انجام دادم مشکلی نداره که پاکسازی پوست انجام بدم یا باید تمام دوره ها رو بگذرونم بعد برای پاکسازیصورت اقدام کنم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  راضیه
1400-08-20 10:25

سلام وقت بخیر
نه مشکلی نیست ٬ میتونین انجام بدید.

زلیخا
زلیخا
1400-08-15 10:42

سلام. وقتتون بخیر . من میخوام برای پاکسازی پوست اقدام کنم اما اطرافیانم بهم میگن اینکه صورتت جوش داره از کبدت هست. میگن پاکسازی کبد انجام بدی با دمنوش و… دیگه نیاز نداری پاکسازی پوست انجام بدی . دکتر واقعا من مشکل جوشهای صورتم یعنی از کبده؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  زلیخا
1400-08-15 14:10

سلام وقت بخیر
بستگی داره ٬ باید از نزدیک ویزیت بشه تا بتونیم نظر قطعی بدیم.

شهلا
شهلا
1400-08-15 09:50

سلام. خسته نباشید . شما پاکسازی صورت با دستگاه مکش در کلینیکتون انجام میدید؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  شهلا
1400-08-15 14:09

سلام وقت بخیر
در یک جلسه مراحل مختلفی انجام میشه که لایه برداری یکی از مراحل اون هستش.

صبا
صبا
1400-08-13 10:26

پاکسازی جوش صورت ممکنه که انجام بدیدم یا باید کلا جوش های صورت خوب بشن بعد پاکسازی انجام بشه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  صبا
1400-08-13 11:09

سلام وقت بخیر
تشخیص با پزشک هست که بعد از ویزیت حضوری کاملا راهنمایی میکنن.

رقیه
رقیه
1400-08-09 12:46

سلام. بهترین زمان برای پاکسازی صورت در کلینیک کی هستش؟ کی باید برای پاکسازی مراجعه کرد؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  رقیه
1400-08-10 13:46

سلام وقت بخیر
زمان خاصی نداره. هر زمان به پوست رسیدگی کنین عالی هستش.

محدثه
محدثه
1400-08-08 10:33

سلام. من تونر خریدم که با این تونر پاکسازی پوست انجام بدم حالا نمیدونم این تونر چون گیاهی بود عصاره چایی سبزه به صورتم نساخت کلا صورتم جوش های قرمز زده . آیا پاکسازی صورت انجام بدم صورتم به حالت اول بر میگرده؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  محدثه
1400-08-10 13:40

سلام وقت بخیر
باید از نزیک ویزیت بشه تا نظر قطعی داد . یا باید لیزر جوش انجام بشه یا پکیج گلدن اسکین.

ریحانه
ریحانه
1400-08-01 20:00

سلام دکتر من روی صورتم از کنار بینی تا نزدیک گوشم منافذ پوستم بازه. و همیشه صورتم تقریبا قرمزه .بطور کلی پوست شادابی ندارم. پاکسازی صورت خوبه انجام بدم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  ریحانه
1400-08-06 08:37

سلام وقت بخیر
بله میتونه بسیار موثر باشه البته قبل از انجام کار ویزیت خواهید شد که اگر قرمزی ها مربوط به بیماری خاصی باشند درمان بشن.

نگار
نگار
1400-07-28 08:24

سلام .این هزینه پاکسازی پوست و فیشیال رو ک گذاشتید تعرفه جدیده؟ یا ممکنه از مواد بیشتری استفاده بشه و هزینه افزایش پیدا کنه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  نگار
1400-07-28 10:32

سلام وقت بخیر
بله ٬ هزینه ها بروز هستش و هیچ هزینه اضافی نخواهید داشت.

fatemeh
fatemeh
1400-07-26 09:15

سلام. وقت بخیر . شما پاکسازی صورت با بخور و اسکراب هم انجام می دید؟ چون سالن های زیبایی که میبنم شعار تبلیغاتشون این پاکسازی پوست با بخور و اسکراب

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  fatemeh
1400-07-26 23:29

سلام وقت بخیر
بله ٬ البته فقط یکی از بخش های اون هستش و حدود ۱۰ بخش هستش فیشیال ما.

سمیه
سمیه
1400-07-25 09:16

سلام. در مرحله اول پاکسازی عمیق صورت انجام میشه؟ یا بعد مراجعات بعدی کم کم پاکسازی باید عمیق باشه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  سمیه
1400-07-25 11:50

سلام وقت بخیر
بسته به نوع پوست و نیاز اون هستش که پزشک بعد از ویزیت مشخص میکنن.

رویا
رویا
1400-07-24 11:02

سلام روزتون بخیر
من سری قبل رفتم اصلاح آرایشگرم گفت صورتت خیلی جرم داره پاکسازی میخواد به نظرتون برم؟‌تاثیر داره روی روشنی صورت؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  رویا
1400-07-24 14:09

سلام وقت بخیر
فیشیال کاری کاملا پزشکی هستش بهتر هست در مطب ها و کلینیک ها انجام بشه.

حدیثه
حدیثه
1400-07-22 23:20

سلام. خسته نباشید صورتم خیلی چربه و جوش های سر سفید و سر سیاه دارم و پوستم نازک است آیا با پاکسازی پوست، پوستم صاف و شفاف میشه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  حدیثه
1400-07-24 14:13

سلام وقت بخیر
باید حداقل سه بار انجام بدید تا تاثیرش واضح بشه.

arezoo
arezoo
1400-07-20 09:43

سلام . من 40 سالمه و پوستم تقریبا روشنه و منافذ باز صورتم هم خیلی زیاده. از پارسال که صورتم ملتهب شد بدون هیچ دلیلی . در همون حالت مونده این التهاب و قرمزی اگر با دستگاهی ه در این صفحه ویدیوشو گذاشتید پاکسازی پوست انجام بدم صورتم خوب میشه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  arezoo
1400-07-20 11:26

سلام وقت بخیر
باید از نزدیک ویزیت بشه ٬ ممکنه نیا باشه ابتدا قرمزی برطرف بشه بعد فیشیال(نمونه هایی مثل شما رو در مجموعه کاملا درمان میکنیم.)

دا آرام
دا آرام
1400-07-19 09:21

سلام . میکرودرم چند جلسه باید انجام بشه؟ و نتیجه پاکسازی پوست چه زمانی بعد از نجام پاکسازی مشخص میشه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  دا آرام
1400-07-19 14:39

سلام وقت بخیر
نیاز هست که سه جلسه انجام بشه ولی باید از نزدیک ویزیت بشه .
بعد از همون جلسه پاکسازی نتیجه واضح خواهد بود.

آسیه
آسیه
1400-07-13 11:45

با سلام خدمت شما. صورت من جای جوش زیاد داره. می خواستم بدونم روش پاکسازی با میکرودرم برای از بین بردن جای جوش مناسب است یا لیزv ممنون ازتون

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  آسیه
1400-07-19 15:03

سلام وقت بخیر
بله مناسب هست البته باید از نزدیک ویزیت بشه تا بشه نظر قطعی داد.

دریا
دریا
1400-07-11 11:15

سلام. سریع ترین و بهترین راه برای جوانسازی پوست همین پاکسازی صورت هست که باید انجام بدم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  دریا
1400-07-20 11:54

سلام وقت بخیر
منظور از جوانسازی بازه ی زیادی هستش که باید بررسی بشه. برای جوانسازی راه های زیادی از جمله فیشیال٬ پروفایلو٬ هایفو و … هستش که بعد از ویزیت میشه به صورت قطعی مشخص کرد.

سما
سما
1400-07-11 09:46

سلام خدمت شما. دکتر از چند ماهه که ی سری لک های روشنی که رنگ صورتی-قهوه ای دارن روی پیشونیم و زیر چونه ام ظاهر بشه از طرفی من پوستم سفیده و قشنگ این لک ها مشخصن. .از نظر شما راهی برای از بین بردن لک های روی پیشانی من هست مثلا پاکسازی انجام بدم این لک ها با مرور زمان از بین میرن ؟ یا پکیج گلدن اسکین که در یکی از صفحاتتون خوندم . اینا لک های صورتم رو از بین میبرن؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  سما
1400-07-20 11:57

سلام وقت بخیر
احتمالا پکیج گلدن اسکین یا لیزر پلکسر نیاز خواهد بود ولی باید حتما از نزدیک ویزیت بشه.

محمد جواد
محمد جواد
1400-07-07 09:45

سلام . من پوستم خیلی خشک و حساسه. برای پاکسازی پوست خشک و حساس مشکلی پیش نمیاد؟ مثل التهاب و … و اینکه من آقا هستم .پاکسازی پوست آقایان هم انجام میدید؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  محمد جواد
1400-07-07 12:45

سلام وقت بخیر
خیر هیچ مشکلی نخواهد بود. بله برای آقایان انجام می شود.
همچنین جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران زیبایی ما در مجموعه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۲
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۳
۰۹۰۲۳۱۹۴۱۹۰

شقایق
شقایق
1400-07-05 12:04

سلام من قرص cystine b6 مصرف کردم که ریزش موهام قطع بشه اما باعث جوش شدن . من دختری بیست و شش ساله هستم که برای ریزش موهام این قرص بهم تجویز شده بود الان ی مدته که این قرصو قطع کردم صورتم جوش زده و جای جوش ها قهوه ای شدن . اگر پاکسازی صورت انجام بدم صورتم بهتر میشه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  شقایق
1400-07-07 12:39

سلام وقت بخیر
فیشیال میتونه لک های بسیار کم و سطحی رو از بین ببره. برای از بردن جوش و جای جوش ما پکیج گلدن اسکین رو پیشنهاد میکنیم.
همچنین جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران زیبایی ما در مجموعه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۲
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۳
۰۹۰۲۳۱۹۴۱۹۰

عاطفه
عاطفه
1400-07-02 14:38

سلام .من پوستم حالت کدر پیدا کرده . اصلا سرحال نیست .چون در تهران در معرض آلودگی قرار دارم بخاطر همینه. اگر الان بخوام برای روشن شدن و سرحال شدن پوستم از پاکسازی صورت استفاده کنم .هر چند وقت یکبار باید به کلینیکتون مراجعه کنم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  عاطفه
1400-07-03 14:51

سلام وقت بخیر
اینکه چه تعداد جلسات نیاز هستش پزشک بعد از ویزیت پوست شما میتونن راهنمایی کنن ولی قطعا با فیشیال پوستتون رو شاداب میکنین.
همچنین جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران زیبایی ما در مجموعه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۲
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۳
۰۹۰۲۳۱۹۴۱۹۰

شهره
شهره
1400-06-19 13:56

سلام.من تا الان حدود 200 تا رواکوتان مصرف کردم ولی هنوزم که هنوزه صورتم جوش میزنه ولی جوشا زودتر خوب میشه و کمتر شده. اما روی پوست صورتم از قبل جای جوش که قرمز رنگ هست دارم. این جای جوشا خودشون مثل جوش میمونن .در حالی که این جای جوشا بعضیاش از تقریبا 1 سال پیش بعضیاش از 6 یا 7 ماه پیش هست و همین جوری مثل جوش بدون هیچ تغییر روی پوستم باقی مونده..یک دکتری بهم گفت اینا با ipl خوب میشه.الان 3 جلسه هست که ipl انجام دادم ولی هیچ تا ثیری نگرفتم- دکتر گفت باید تا 4 جلسه برای بهبودی ادامه بدم ولی این ipl که انجام دادن ضعیف بود چون بعدش حتی پوستم قرمز هم نشد..حالا با توجه به این تو ضیحاتی که دادم و این که من پوستی تیره و خیلی حساس دارم به نظر شما من با این جای جوش ها باید چی کار کنم پاکسازی جواب نمیده ؟ الان فیلم میکرودرم رو در همین صفحه دیدم برای صورت من خوب نیست؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  شهره
1400-06-21 11:41

سلام وقت بخیر
در این زمینه ما پکیج گلدن اسکین رو پیشنهاد میدیم که واقعا پوست رو از این رو به اون رو میکنه. نمونه کارها هم داخل سایت و هم داخل پیج اینستاگراممون هستش.
instagram:@the.goldenroyal
همچنین جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران زیبایی ما در مجموعه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۲
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۳
۰۹۰۲۳۱۹۴۱۹۰

افسانه
افسانه
1400-06-05 10:19

سلام .من ی مدته که صورتم جوش میزنه. قبلا اصلا جوش نداشتم الان کرم و دارو مصرف می کنم اگه کرمها و داروها رو ول کنم بازم جوش میزنه. دکتر هم گفت چون ازدواج کردی راکوتان عوارض داره و صلاح نیست که مصرف کنی . حالا تصمیم گرفتم برم یه دوره برای پاکسازی پوست. اما میترسم جوشای زیر پوستیم همه بریزه بیرون و بدتر بشه. ژاکسازی صورت برای صورت هایی که جوش داره جواب میده؟ جوشهای زیر پوستی بیرون نمیریره و بدترش کنه؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  افسانه
1400-06-09 13:55

سلام وقت بخیر
پوست شما حتما باید از نزدیک ویزیت بشه ؛ شاید ابتدا نیاز به لیزر جوش باشه و بعد لایه برداری
همچنین جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران زیبایی ما در مجموعه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
021-26122082
021-26122083
09023194190

رز زرد
رز زرد
پاسخ به  افسانه
1400-06-14 09:48

بله جوشهایی که فعال باشن زیر پوستتون میزنه بالا
وقتی هر ماه تا شش ماه برید پاکسازی دیگه جوش فعالی نمیمونه زیر پوست که جوش بزنه

زهرا
زهرا
1400-06-04 11:28

خسته نباشید. شما پاکسازی پوست رو با دستگاه میکرودرم ابریژن هم انجام میدید؟ یا با دستگاه بخور و … انجام میشه . چون ویدیوتون رو که الان در سایتتون دیدم دستگاه میکرودرم مشاهده نکردم . اگر بخوام با دستگاه پاکسازی صورت رو انجام بدید انجام میشه؟ یا اول باید معاینه بشم بعد از معاینه براساس تشخصیص پزشک مراحل پاکسازی انجام میشه؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  زهرا
1400-06-09 13:52

سلام وقت بخیر
بله داخل پکیج های پاسکازی میکرودرم هم گنجانده شده که برای لایه برداری هست و بسیار مناسب برای برداشتن لایه مرده پوست.
همچنین جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران زیبایی ما در مجموعه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
021-26122082
021-26122083
09023194190

فاطمه
فاطمه
1400-06-03 14:22

سلام . من صورتم حفره حفره هست.جای جوش زیاد هست و به دکتر داروخانه که نشون دادم گفت باید ژل تزریق بشه چون جای جوشها عمیقه. حالا سوالم اینه که آیا با چندین مرحله پاکسازی صورت عمق این حفرها کمتر نمیشن که من ژل تزریق نکنم؟؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  فاطمه
1400-06-07 19:44

سلام وقت بخیر
با لایه برداری امکان کم کردن این حفره ها داخل صورت هستش.
جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین پوست و مو ما در مجموعه پوست لیزر و زیبایی تماس حاصل فرمایید.
021-26122082
09023194190

میترا
میترا
1400-06-01 09:54

سلام . ببخشید این اتوی صورت که میگن برای پاکسازی پوست استفاده میشه رو شما تاییدش می کنید . من دوست دارم که اتو صورت بخرم و برای پوستم در خونه استفاده کنم . اما اگر شما تاییدش نکید یا پوست صورتم رو خراب کنه تهیه نمیکنمش

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  میترا
1400-06-02 12:29

سلام وقت بخیر
باید تحت نظر پزشک انجام بشه .

مهری
مهری
1400-05-27 16:04

سلام . دوساله که صورتم جوش میزنه .یهو پوستم شروع کرد به جوش زدن .دکتر هم زیاد رفتم ولی نتیجه درستی نگرفتم . الان دوستام بهم میگن که اگر پاکسازی پوست انجام بدم تمام جوشهای زیرپوستی میریزن بیرون و راحت میشم . همچین حرفی صحت داره که من پاکسازی پوست انجام بدم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  مهری
1400-05-27 16:13

سلام وقت بخیر
در بعضی موارد بله صدق میکنه چنین چیزی ولی حتما باید پزشک از نزدیک ویزیت کنن تا بهترین راه رو تشخیص بدن.

هانیه
هانیه
1400-05-27 14:29

سلام .من پوستم کدر شده و جوش هم میزنه .باید پاکسازی پوست انجام بدم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  هانیه
1400-05-27 16:11

سلام وقت بخیر
بله پاکسازی گزینه مناسبی میتونه باشه ولی بهترین راه بعد از ویزیت پزشک مشخص خواهد شد.

asal
asal
1400-05-26 20:34

سلام. دستگاه میکرودرم هم کار همون پاکسازی پوست را میکنه؟

بهار
بهار
1400-05-23 18:01

شما برای تبلیغ کار خودتون اینقدر بد کار آرایشگاه هارو لازم نیست بگین. شما اگه کارتون درست باشه بهترین تبلیغ
کی گفته غیر تخصصی کار میکنن؟ از شما بهترن که با دستگاه صورت رو از فرم میندازین. بعد دوسال مشخص میشه چه بلایی سر مردم اوردین.

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  بهار
1400-05-24 13:48

فیشیال و پاکسازی کاری کاملا پزشکی هستش و باید در مکانی که از نظر بهداشتی کاملا استریل هست و با دستگاه های به روز و مناسب انجام میشه ٬ این فرایند شروع و تمام بشه.
متاسفانه افرادی که در سالن یا ارایشگاه های زیبایی خدمات پزشکی رو انجام میدن دچار مشکلاتی میشن که شاید هیچوقت نشه درمانشون کرد(نمونه های زیادی در فضای مجازی موجوده) و هیچ فردی هم پاسخگو نیست ولی اگر پزشک در کلینیک و مطب انجام بده مستقیما پزشک و مجموعه پاسخگو خواهد بود.

مهتی
مهتی
پاسخ به  کارشناس کلینیک
1400-09-04 09:05

چقدرم پزشکا پاسخگوعن://////

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  مهتی
1400-09-06 10:51

پزشکی که کار رو برای کلاینت انجام میده اگر خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد باید پاسخگو باشه.

فائزه
فائزه
1400-05-23 10:15

سلام. من صورتم جوشهای ریزی داره که رو مخمه . اگر پاکسازی صورت شما برام انجام بدید از شر این جوشها ممکنه که خلاص بشم؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  فائزه
1400-05-24 13:53

سلام وقت بخیر
باید پزشک از نزدیک ویزیت کنن تا بتونن نظر قطعی رو خدمتتون بگن. هم فیشیال میتونه گزینه مناسبی باشه و هم لیزر جوش.

یاسمین
یاسمین
پاسخ به  کارشناس کلینیک
1400-06-04 09:47

سلام لیزر جوش چیه و چیکار میکنه

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  یاسمین
1400-06-09 13:49

سلام وقت بخیر
لیزر جوش جهت از بین بردن جوش های فعال صورت و همچنین جلوگیری از ایجاد جوش جدید هستش.
همچنین جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران زیبایی ما در مجموعه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
021-26122082
021-26122083
09023194190

تینا
تینا
1400-05-22 15:38

سلام
برای پاکسازی پوست خشک از چه موادی استفاده میکنید؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  تینا
1400-05-25 17:47

لام وقت بخیر
پزشک ابتدا معاینه و ویزیت میکنن و سپس با توجه به نوع پوست شما مواد مورد استفاده انتخاب میشه.

ملیحه
ملیحه
1400-05-22 00:35

سلام .من صورتم خیلی جوش میزنه . اگر دکتر برم حتما برام دارو تجویز میکنه ولی من اصلا دلم نمیخواد قرص برای درمان جوش مصرف کنم .اگر شما برام پاکسازی صورت انجام بدید درواقع پاکسازی عمیق انجام بشه ممکنه که جوشام خوب بشن؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  ملیحه
1400-05-25 17:52

سلام وقت بخیر
اگر جوش ها زیاد هستن لیزر جوش و اگر کم هستن بله فیشیال یا همون پاکسازی کاملا مناسبه. باید چند جلسه انجام بشه.

شقایق
شقایق
1400-05-21 10:53

سلام بعد از زایمان پوستم به شدت چرب و پرجوش و لک شده الان باید پاکسازی صورت انجام بدم؟ با پاکسازی پوست صورتم اوکی شد؟

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  شقایق
1400-05-25 18:01

سلام وقت بخیر
پزشک باید از نزدیک پوستتون رو معاینه کنن.

گندم
گندم
1400-05-20 21:47

سلام .پاکسازی صورت که انجام میدید باعث روشن شدن پوست هم میشه؟

fjafari
fjafari
پاسخ به  گندم
1400-05-23 09:56

سلام وقت بخیر
بله پاکسازی صورت باعث روشن شدن پوست می شود.

آیلار
آیلار
1400-05-20 07:54

سلام .من پاکسازی پوست انجام دادم اما صورتم کلا قرمز شده و حالت سوختگی پیدا کرده .الان این واکنش های پوستم به این معناس که پاکسازی پوست جواب داده؟

زهرا
زهرا
1400-05-19 16:49

سلام من چند روز پیش پاکسازی صورت در آرایشگاه با دستگاه بخور انجام دادم . اما همچنان احساس می کنم که صورتم جوش های سر سیاه داره و تخلیه نشده . الان باید چکار کنم؟ یعنی صورتم کامل پاکسازی نشده ؟ یا پاکسازی رو هر چند ماه باید ادامه بدم تا کامل جوشهای سر سیاه از بین برن؟

fjafari
fjafari
پاسخ به  زهرا
1400-05-23 09:31

سلام. وقت بخیر
پاکسازی صورت از جمله کارهایی می باشد که نباید در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی صورت پذیرد و باید تحت نظر پزشک متخصص پوست و مو انجام شود.

balooch
balooch
پاسخ به  fjafari
1400-07-08 00:07

سلام. من صورتم. پر از جوشه بهترین راه و. سریعترین راه و تضمینی

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  balooch
1400-07-08 15:44

سلام وقت بخیر
لیزر جوش به همراه پکیج گلدن اسکین.
همچنین جهت اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران زیبایی ما در مجموعه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۲
۰۲۱-۲۶۱۲۲۰۸۳
۰۹۰۲۳۱۹۴۱۹۰

مهتی
مهتی
پاسخ به  fjafari
1400-09-04 09:08

واقعا لازم نیست انقدر از آرایشگاه و سال ها بد بگی توی آرایشگاه و سال هم پاکسازی سطحی انجام میشه که نیاز به تخصص بالایی نداره

کارشناس کلینیک
کارشناس کلینیک
پاسخ به  مهتی
1400-09-06 10:52

متاسفانه مشکل های پوستی عدیده ای که به وجود میاد و خیلی هاشون قابل درمان نیست به علت انجام کار توسط افراد غیر متخصص هستش.