تزریق ژل لب مدل چاک دار چگونه می باشد؟

داشتن لب هایی زیبا و جذاب، برای هر کسی به خصوص خانم ها اهمیت زیادی دارد. تزریق مدل ژل لب عروسکی چاکدار یکی از روش های زیباسازی لب هاست که امروز جزو پرطرفدارترین روش های تزریق فیلر لب به حساب می آید.

یکی از بارزترین ویژگی های تزریق ژل لب مدل چاک دار، همانطور که از نامش پیداست، چاک یا خط وسط لب هاست. اما برای اینکه در خصوص این روش زیباسازی و حجیم سازی لب اطلاعات بیشتری کسب کنید، بهتر است تا در ادامه این بخش همراه ما باشید.

 

منطور از تزریق ژل لب مدل چاک دار چه می باشد؟

یکی از پر و پا قرص ترین مشتریان تزریق ژل لب مدل چاک دار، خانم ها هستند. در این روش وسط لب های پایینی یک خط ایجاد می شود و دو طرف لب را به دو قسمت مجزا و مساوی تقسیم می کند. این خط باریک تاثیر بسیار زیادی در جذابیت چهره افراد دارد و بیشتر مناسب جوان ترهاست. این روش تزریق ژل، به صورت سرپایی و بسیار آسان انجام می شود.

تزریق ژل لب

نحوه تزریق ژل لب مدل چاک دار

نحوه تزریق به این صورت است که شما پس از مراجعه به کلینیک زیبایی و تخصصی، برای تزریق آماده می شوید. سپس پزشک متخصص فیلر یا همان ژل را به قسمت مرکزی لب پایین تزریق می کند.

نحوه تزریق ژل لب مدل چاکدار

در این مرحله با استفاده از یک وسیله مخصوص شکافی بین لب وسط ایجاد کرده و فیلر را به دو طرف لب به طور مساوی تزریق می کند. پس از تزریق ژل دو طرف لب ها حجیم می شوند و خط وسطی که تزریق زیادی در آن انجام نشده است، کمی گودتر و پایین تر از دو طرف لب قرار می گیرد. نتیجه نهایی زیبایی فرم لب ها و چاکدار شدن آنهاست.

مزایای تزریق مدل ژل لب عروسکی چاکدار

فیلری که به لب ها تزریق می شود، هیالورونیک اسید است. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی موجود در بدن است که با افزایش سن مقدار آن در بدن کم می شود. بنابراین ممکن است لب ها و یا اطراف آنها چروکیده به نظر برسند. اولین و مهمترین مزیت تزریق مدل ژل لب عروسکی چاکدار کمک به زیباسازی و حجیم سازی لب هاست.

این روش که کاملا غیر تهاجمی انجام می شود، درد و خونریزی ندارد و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. همچنین این تزریق به صورت سرپایی انجام می شود و نیازی به بستری یا گذراندن دوره نقاهت طولانی ندارد. بنابراین می توان گفت مزایای آن بسیار زیاد است.

مدل تزریق ژل لب

عوارض تزریق مدل ژل لب عروسکی چاکدار

تزریق ژل لب مدل چاکدار عوارض جانبی خاصی به همراه ندارد. البته اگر این تزریق توسط پزشک متخصص و ماهر انجام شود. اما در هر صورت باید به بروز یک سری عوارض نادر و خفیف در لب ها اشاره کنیم.

به خاطر بسپارید که این عوارض ژل لب در تمام افراد به وجود نمی آید و در صورت بروز اصلا جای نگرانی نیست. زیرا سریعا برطرف می شوند. ممکن است پس از تزریق ژل لب، تا چند ساعت احساس درد خفیف، تورم یا التهاب در قسمت لب هایتان داشته باشید.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل لب مدل چاکدار

حتی وجود کبودی در ناحیه لب و نواحی که تزریق صورت گرفته است نیز کاملا طبیعی است. در بعضی موارد نیز احساس سوزش خفیفی وجود دارد. البته این عوارض بسیار جزئی هستند و اصلا جای نگرانی وجود ندارد.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل لب

در خصوص مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل لب مدل چاکدار باید به یک سری موارد مهم توجه داشته باشید.

تزریق ژل لب مدل چاکدار

مراقبت های قبل از تزریق فیلر لب

  1. هیچ گونه مواد آرایشی روی لب هایتان نباشد
  2. یک هفته قبل از تزریق از مصرف داروهای ضد انعقاد خون و رقیق کننده خون خودداری کنید
  3. یک هفته قبل از تزریق از استعمال دخانیات و مشروبات الکلی پرهیز کنید
  4. در صورتی که از داروهای خاصی استفاده می کنید و یا بیماری خاصی دارید، حتما این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید.

عکس مدل ژل لب فانتزی

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

  1. تا یک هفته پس از تزریق، از مصرف الکل و از استعمال دخانیات پرهیز کنید
  2. محل تزریق را لمس نکنید و فشار ندهید
  3. از مصرف داروهای ضد انعقاد خون پرهیز کنید
  4. روی صورت خود نخوابید
  5. در صورتی که عوارض جانبی غیر عادی و غیر طبیعی را تجربه کردید، حتما این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید.
  6. برای کاهش تورم و کبودی از کمپرس یخ استفاده کنید.

تفاوت تزریق ژل لب مدل چاکدار با مدل فانتزی

تزریق ژل لب مدل چاکدار با مدل فانتزی کاملا متفاوت است. اگر یک سرچ کوچک در اینترنت داشته باشید و عکس ها و نمونه کارها را مشاهده کنید متوجه می شوید که در مدل روسی مانور بیشتر روی لب پایینی است.

در این روش لب بالایی کم حجم تر خواهد بود تا لب پایینی حجیم و قابل توجه شود. اما در مدل فانتزی هم لب بالا و هم لب پایینی حجیم می شوند. در واقع این روش تزریق، لب ها را فانتزی و عروسکی می کند.

تفاوت تزریق ژل لب چاک دار با مدل نچرال

یکی دیگر از مدل های تزریق لب که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد، مدل نچرال است. در این مدل همانطور که از نامش پیداست، لب ها فرم و شکل طبیعی به خودشان می گیرند و حجم زیادی ندارند.

تزریق ژل لب مدل نچرال چیست

این روش تزریق مناسب کسانی است که لب های بسیار نازکی دارند و فقط می خواهند لب هایشان کمی حجیم شود. اما در تزریق ژل لب مدل چاکدار، در نقطه مرکزی لب پایینی چاک ایجاد می شود تا دو طرف لب حجیم تر دیده شود.

تفاوت تزریق ژل لب چاکدار با مدل روسی

همانطور که میدانید روش های مختلفی برای تزریق لب وجود دارد. یکی از این روش ها، تزریق ژل لب مدل روسی است. اصلی ترین تفاوت تزریق ژل لب مدل چاک دار با مدل روسی در فرم و ظاهر کلی آنهاست. در تزریق برای مدل چاک دار، کمتر کسی لب بالا را ژل تزریق می کند و حجیم سازی بیشتر در لب پایینی انجام می شود. در این روش دو طرف لب پایین حجیم می شوند و بین لب یک خط باریک ایجاد می شود.

مدل ژل لب روسی

اما در مدل روسی به لب پایین و لب بالا فیلر تزریق می شود. این تزریق بیشتر در دو طرف و لبه ها و گوشه های لب انجام می شود. در نهایت لب ها به شکل قلب دیده می شوند. بنابراین اصلی ترین تفاوت این دو تزریق در فرم ظاهری است.

چند سی سی ژل برای تزریق مدل چاکدار لازم است؟

میزان تزریق فیلر، کاملا به حجم طبیعی لب ها، سلیقه مراجعه کننده و نظر پزشک بستگی دارد. بنابراین نمی توان مقدار مشخصی را برای تزریق ژل به روش چاکدار تعیین کرد. اما در حالت کلی و با توجه به شرایطی که گفته شد بین 1 الی 2 سی سی ژل برای مدل چاکدار به لب ها تزریق می شود.

مدل تزریق ژل لب

مدل لب چاکدار مناسب چه چهره هایی می باشد؟

قبل از اینکه تصمیم بگیرید ژل لب تزریق کنید باید ببینید که آیا مدل انتخابی شما برای چهره تان مناسب است یا خیر. بهتر است تا در این خصوص با پزشک مشورت کنید. اما به طور کلی تزریق ژل لب مدل چاک دار مناسب کسانی است که چشم های درشتی دارند.

در علم زیبا شناسی، مدل لب چاکدار مناسب کسانی است که صورتشان ریز نقش است و چشم های درشت تری دارند. افرادی که چشم های ریز و گودی دارند، به هیچ عنوان نباید ژل لب مدل چاکدار تزریق کنند. زیرا تاثیر منفی بر زیبایی چهره می گذارد و به نوعی تناقض در چهره ایجاد می کند.

مدل ژل لب چاک دار

ماندگاری ژل لب مدل چاکدار چقدر است؟

در خصوص ماندگاری تزریق ژل لب مدل چاک دار، باید به عوامل متعددی توجه کنید. به طور کلی ماندگاری این روش به عواملی همچون متابولیسم بدن، تجربه و تخصص پزشک، مراقبت از لب ها بعد از تزریق و… بستگی دارد. اما با توجه به رِنج متوسطی که طبق آمار در دسترس است، این مدل تزریق فیلر، بین 6 الی 12 ماه ماندگاری دارد.

تزریق ژل لب مدل چاک دار

برای تزریق فیلر لب به کجا باید مراجعه کرد؟

حتما در تبلیغات متعدد مشاهده کرده اید که سالن های زیبایی فیلر لب تزریق می کنند. اما به خاطر داشته باشید قبل از زیبایی، سلامتی اهمیت دارد. بنابراین باید به این موضوع توجه داشته باشید. تزریق ژل لب مدل چاکدار یا سایر مدل های دیگر فقط و فقط باید در کلینیک های زیبایی و تخصصی انجام شود.

برای تزریق ژل لب کجا باید مراجعه کرد؟

در غیر این صورت ممکن است هم زیبایی و هم سلامتی افراد را تحت تاثیر خود قرار دهد و گاها تاثیرات جبران ناپذیری در چهره افراد باقی بگذارد. فراموش نکنید تزریق فیلر یکی از شاخه های زیبایی و پزشکی است. بنابراین هرگز این کار را به دست افراد غیر متخصص نسپارید.

قیمت فیلر لب چاک دار

در خصوص قیمت تزریق ژل لب مدل چاکدار، باید بگوییم عوامل بسیاری تعیین کننده قیمت این روش تزریق هستند. بنابراین شما باید با مراجعه حضوری به کلینیک زیبایی و معاینه توسط پزشک از قیمت مطلع شوید.

عواملی همچون مقدار فیلر مورد نیاز برای تزریق، امکانات و تجهیزات کلینیک زیبایی، تجربه و تخصص پزشک معالج، شرایط جسمی شما و… همگی عواملی هستند که در قیمت و هزینه تزریق فیلر تاثیر می گذارند.

خدمات تزریق ژل لب مدل چاکدار در کلینیک زیبایی گلدن رویال

تزریق ژل لب مدل چاکدار در کلینیک زیبایی گلدن رویال با بهترین برند توسط پزشک متخصص و تیم حرفه ای بدون هیچگونه عوارض جانبی انجام می شود.

 

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها