لیزر موهای زائد

وجود موهای زائد بر روی بدن یا صورت می‌تواند تاثیرات بدی را در فرد با خود به همراه داشته باشد. لیزر موهای زائد که روشی بسیار با کیفیت برای حذف این موها از روی اندام مختلف افراد است، می تواند زیبایی و اعتماد به نفس را برای شما به همراه داشته باشد.

شما می‌توانید برای خلاص شدن از شر موی زائد بدن و صورت روی لیزر موهای زائد حساب ویژه‌ای باز کنید. با ما در کلینیک زیبایی گلدن رویال همراه باشید تا اطلاع مفید و بیشتری به شما ارائه دهیم.

لیست محتوا پنهان

چرا باید از لیزر برای حذف موهای زائد بدن استفاده کنیم

چرا باید از لیزر برای حذف موهای زائد بدن استفاده کنیم؟

حذف موهای زائد بدن به کمک لیزر، بر خلاف سایر روش های موجود یک روش دائمی و همیشگی خواهد بود. این بدان معنا است که بر خلاف روش هایی همچون اپیلاسیون، لیزر موهای زائد یکبار برای همیشه انجام می‌شود و پس از آن شما دیگر شاهد رشد مو در ناحیه پاکسازی شده نخواهید بود.

در واقع لیزر موها سلول های ریشه مو را برای همیشه از بین برده و رشد این موهای زائد را حذف می کند.

برای لیزر موهای زائد به چه کلینیکی مراجعه کنیم؟

برای لیزر موهای زائد به چه کلینیکی مراجعه کنیم؟

اگر قصد صد در صدی برای لیزر موهای زائد بدن یا صورت خود را دارید، باید در انتخاب محلی که قرار است این خدمت را برای شما انجام دهد، دقت تمام به خرج دهید. نکاتی که می‌تواند در انتخاب یک کلینیک لیزر تاثیر گذار باشد، شامل موارد زیر است:

 • وضعیت بهداشت محیط
 • وضعیت نظافت و رعایت بهداشت دستگاه ها
 • وضعیت آرامش محیط انجام خدمت
 • استفاده از تگنولوژی های مدرن و مطمئن
 • وجود متخصصین مجرب و توانمند

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم

دستگاه لیزر موی زائد چیست؟

گرچه موارد بسیاری در کیفیت و نتیجه نهایی کار تاثیر گذار است، مانند هر عمل دیگری در لیزر موهای زائد نیز ابزار کار حرف اول را می‌زند. برای مثال یکی از دستگاه های معروف این حوزه که لیزر الکساندرایت نام دارد، توسط کشورهای مختلفی از جمله آمریکا، چین و چند کشور دیگر تولید می‌شود.

نکته لازم در مورد استفاده از خدمات کلینیک زیبایی گلدن رویال ، استفاده از دستگاه لیزر پلاتینوم است، که دستگاهی بسیار قدرتمند بوده که می تواند پوست شما را مثل پوست بچه ها لطیف کند.

عملکرد لیزر برای حذف موهای زائد

لیزر یک پرتوی نور متمرکز و تک رنگ است که از انرژی بسیار زیادی برخوردار است. وجود همین انرژی قابل کنترل باعث شده است تا مصارف زیادی برای لیزر در زمینه پزشکی به وجود بیاید. یکی از مفید ترین کاربردهای لیزر استفاده از آن برای از بین بردن موهای زائد است.

لیزر موهای زائد بر اساس ویژگی جذب انتخابی توسط رنگدانه های موجود در موها کار می‌کند. اگر بخواهیم موضوع مذکور را کمی ساده تر و شفاف تر بیان کنیم باید بگوییم: در زمان استفاده از لیزر برای از بین بردن  موهای زائد صورت یا بدن ، رنگدانه های ملانین موجود در مو این انرژی را جذب کرده و آن را به ریشه مو منتقل می کند.

این انتقال انرژی باعث تخریب ریشه مو شده و شما را از شر موهای زائد خلاص می کند.

اولین جلسه لیزر کردن موهای زائد

اولین جلسه لیزر موهای زائد

هنگامی که برای اولین جهت لیزر موهای زائد مراجعه می کنید، پزشک ناحیه مربوطه را با کرم بی حسی به صورت موضعی دچار بی حسی می کند تا درد اندک ممکن توسط شما حس نشود.

به همین دلیل و برای توجیهات لازم بهتر است در اولین جلسه حذف موهای زائد کمی زودتر در کلینیک حاضر شوید.

چند جلسه لیزر برای حذف شدن موهای زائد کافی است؟

تعداد جلسات لیزر برای بیشتر اشخاص بین 6 تا 8 جلسه است که بین هر جلسه تا جلسه بعد از 3 تا 8 هفته فاصله می‌افتد و در نهایت مقدار موهای زائد تا 80 درصد کاهش پیدا می‌کند.

جدول تعداد جلسات لیزر موهای زائد

تعداد جلسات مراجعه مورد نیاز کاملاً به شرایط بستگی دارد. برای مثال در آقایان به دلیل پرپشت بودن و حجم بالا موها نیاز به جلسات بیشتری خواهیم داشت.

ضمناً گرچه لیزر یک روش برای حذف دائمی موهای زائد است ولی در نواحی پر تراکم به دلیل وجود موهای زیاد شاید نتواند صد در صد موها را حذف کند و همین امر وجود جلسات اضافی تکمیلی را به امری وجب تبدیل می کند.

نوع پوست و تاثر آن بر لیزر موی زائد

نوع پوست و تاثر آن بر لیزر موی زائد

کامل ترین دسته بندی پوست، دسته بندی دكتر نوئل فيتز پاتريك است كه براساس رنگ پوست، رنگ مو، رنگ چشم و واكنش پوست به نور خورشيد، انواع مختلف پوست رابه شش گروه تقسيم كرده است.

 • نوع اول: پوستهای بسيار سفيد و داراى كك ومك، موهاى قرمز، مردمك چشم آبى، که پوست خیلی سریع در مقابل آفتاب مى‌سوزد و به هیچ عنوان برنزه نمى‌شود.
 • نوع دوم: شامل پوستهای سفيد و موهاى بلوند و مردمك چشم روشن، که پوست در مقابل آفتاب مى‌سوزد و احتمال خیلی کمی دارد که برنزه شود.
 • نوع سوم: شامل پوستهای گندمى و موهاى قهوه اى، که پوست در مقابل آفتاب گاهى مى‌سوزد و خیلی خوب برنزه نمى‌شود.
 • نوع چهارم: شامل پوستهای سبزه و موها و مردمک هاى تيره، که پوست در مقابل آفتاب خيلى خوب برنزه مى‌شود و بندرت مى‌سوزد.
 • نوع پنجم: شامل پوستهای قهوه اى تيره، که در اثر آفتاب اصلا نمى‌سوزد و به شدت برنزه مى‌شود.
 • نوع ششم: شامل پوستهای كاملاً تيره كه اصلا در مقابل آفتاب نمى‌سوزد. (مثل سياهپوستان)

بسته به این که فرد از کدام تیپ و نوع پوست برخوردار باشد، نتیجه ی مختلف و مخصوص به خود را از استفاده از لیزر موهای زائد دریافت خواهد کرد.

لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم
لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟

به طور کلی چند دسته مختلف از لیزرها برای لیزر موهای زائد استفاده می شوند که هر کلینیک از یکی از این تکنولوژی ها استفاده می‌کند. این دستگاه ها به دسته های زیر تقسیم می‌شوند.

1- ليزر الكساندرايت ( Alexandrite Laser )

لیزر الکساندرایت برای حذف موهای زائد در پوست های نوع 1، 2، 3 و 4 کاربرد دارد و در حال حاضر جزو محبوب ترین و شناخته شده ترین دستگاه های لیزر موی زائد در ایران است .

اما باید به خاطر داشته باشید که همین دستگاه نیز توسط کمپانی های مختلف در کشورهای مختلف تولید شده و در نتیجه عملکرد کیفی دستگاه هایی با تکنولوژی یکسان ممکن است در حذف موهای زائد یکسان نباشد.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟

2- لیزر آپوجی ( Laser Apogee )

لیزر آپوجی ساخت کمپانی Cynosure آمریکا ست، یکی از انواع دستگاه های لیزر موهای زاند با تکنولوژی الکساندرایت موجود در بازار ایران است.

البته با توجه به عدم پیشرفت در سالیان متمادی و ارائه کیفیت یکسان در سال‌ها و عدم توجه به پیشرفت کم کم آن را از چرخه رقابت خارج کرده است.

3- لیزر دایود ( Diode Laser )

این نوع از دستگاه های لیزر موهای بدن که برای تمامی انواع پوست قابل استفاده است، یک مشکل کلی را به همراه دارد و آن این است که در زمان استفاده از این دستگاه پوست تا حد زیادی ملتهب و قرمز می شود.

این دستگاه بسیار پر قدرت بوده و تمامی موهای زیر پوست را نیز از بین می برد ولی باید بدانید که به دلیل ایجاد التهاب در پوست از نظر منطقی استفاده نکردن از آن بهتر و منطقی تر است.

4- ليزر آی پی ال ( IPL Laser )

این دستگاه یکی از پرکاربردترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن به شمار می رود که نسبت به سایر دستگاه ها قیمت آن کمتر است .

نکته قابل توجه این است که زمانی که از لیزرهای خانگی صحبت به میان می آید منظور این روش درمان است که در برخی مواقع آثار مطلوبی از ان برجای نمی ماند.

5- ليزر ان دى ياگ ( Nd:YAG Laser )

در این روش برای قسمت های تیره و پوست های گندمی نقش موثری ایفا می کند که در واقع به عنوان یکی از دستگاه های مدرن حائز اهمیت است.

استفاده از لیزر موهای زائد برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از تکنولوژی لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن هیچ ارتباطی با جنسیت شما ندارد. تنها نکته ای که باید بدانید آن است که لیزر موهای زائد روی بدن اشخاصی که موهای تیره تر دارند، عملکرد بهتری از خود نشان خواهد داد.

این به آن معناست که هر قدر فرد موهای تیره تری داشته باشد، به جلسات کمتری برای حذف کاملا حجم برابر از مو احتیاج دارد.

نکاتی در مورد لیزر موهای زائد مردان

نکاتی در مورد لیزر موهای زائد مردان

موهای بدن و صورت مردان نسبت به خانم ها ضخیمتر است . به همین دلیل باید با قدرت بیشتری بر روی بدن آقایان از لیزر استفاده کرد و این امر ممکن است در سطوح خفیفی باعث ایجاد التهاب در پوست فرد شود.

البته این تنها مشکل احتمالی بوده و اگر از درصد کم احتمال بروز کورک در ناحیه تناسلی و زیر بغل چشم پوشی کنیم، هیچ خطر دیگری برای آقایانی که از لیزر موهای زائد استفاده می‌کنند وجود نخواهد داشت.

لیزر موهای زائد برای چه کسانی ضرر دارد؟

چنانچه سابقه بیماری یا مصرف داروی خاصی را دارید باید پیش از اقدام به لیزر موهای زائد پزشک خود را در جریان قرار دهید. در ضمن چنانچه فردی دارای سابقه موارد زیر باشد حتماً باید تحت شرایط خاص و کنترل شده از لیزر استفاده کند:

 • آکنه ، آفتاب‌ سوختگی ، احساس سوزش ، درد و یا هر‌گونه مشکلات پوستی
 • کسانی که برای برنزه کردن در مقابل آفتاب قرار گرفته اند و یا از دستگاه سولار استفاده کرده‌اند.
 • کسانی که در چند روز گذشته در محلی که قرار است لیزر موی زائد انجام شود، از لیزر دیگری استفاده کرده‌اند.
 • کسانی که از داروهایی مثل ماینوسیکلین ، روآکوتان ، داکسی سیکلین ، تتراسیکلین استفاده کرده اند
 • کسانی که اخیراً Pelling انجام داده‌اند.

چنانچه یکی از موارد فوق در مورد شما صدق می کند پیش از اقدام به استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد مرکز لیزر را از این امر آگاه کنید.

چه ناحیه ای از بدن آقایان و بانوان را می توان لیزر کرد؟

ناحیه های ممکن و مناسب برای لیزر کردن در میان خانم ها و آقایان متفاوت است. این ناحیه ها به طور معمول به شکل زیر است.

نواحی لیزر موهای زائد برای آقایان و خانم ها

ناحیه های معمول برای لیزر موهای زائد بانوان :

 • صورت
 • چانه
 • گردن
 • نوک پستان
 • بازوها
 • زیر بغل
 • دست ها
 • بیکینی
 • و پاها

ناحیه های معمول برای لیزر موهای زائد آقایان :

 • صورت
 • جلوی گردن
 • پشت گردن
 • بالای سینه
 • پشت کم
 • روی شکم
 • دست ها
 • باسن
 • و پاها

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

به طور کلی استفاده از لیزر ، عوارض طولانی مدت شناخته شده‌ای ندارد. در واقع طول موج به کار رفته در ساخت لیزر به گونه ای است که از اشعه UV مشابه آنچه در نور خورشید است خبری نخواهد بود.

با این وجود توصیه می شود چنانچه در خانواده خود سابقه مشکلات پوستی جدی داشته اید از انجام این کار صرفه نظر کنید.

اکثر مراجعین به کلینیک زیبایی گلدن رویال سوالشان اینه که آیا لیزر باعث سرطان می شود؟

آیا وقتی لیزر انجام می دهیم برای ارگانهای داخلی بدنمان مثل رحم و تخمدان ها و یا غدد لنفاوی زیر بغل اتفاقی می افتد؟

پوست شامل سه سطح اپیدرم ، درم و هیپودرم می شود و  بعد از آن چربی زیر پوست قرار دارد و بعد از آن نیز عظلات و استخوان ها و بعد هم فضایی که ارگانهای داخلی بدن توی اون فضا قرار گرفته اند.

جالب هست که بدانید ریشه موی زائد در لایه درم قرار گرفته است.

دستگاههای لیزر طوری طراحی شده اند که انرژی را فقط به ریشه مو و درم برسانند ،  پس خیالتان راحت باشد که ارگانهای داخلی بدن شما به هیچ عنوان تحت تاثیر اشعه لیزر قرار نمی گیرند.

اقدامات لازم پیش از شروع لیزر موهای زائد

چنانچه قصد دارید از لیزر موهای زائد به عنوان روشی برای حذف موهای زائد بدن یا صورت خود استفاده کنید، لازم است موارد زیر را پیش از شروع رعایت کنید:

 • هرکونه مواد آرایشی، عطر یا مواد شیمیایی دیگر را از موضع تحت تابش لیزر پاک کنید.
 • حتماً لباسی گشاد را بر تن کنید تا موضع مد نظر به سادگی قابل دسترسی باشد.
 • اگر پوست بسیار حساسی دارید در صورت تمایل می توانید از کرم زایلوژل، نیم ساعت قبل از انجام لیزر استفاده نمایید.

آیا لیزر موهای زائد درد دارد

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

اینکه در زمان استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد احساس درد بکنید یا خیر، به نکات مختلفی بستگی دارد.

به طور کلی دردی که ممکن است در زمان استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد احساس شود، ناشی از گرم شدن پوست است و سیستم خنک کننده موجود و عملکرد صحیح آن می تواند درد را به طور کامل از بین ببرد.

البته اگر پوست حساسی دارید می توانید از پزشک یا متخصص لیزر درخواست کنید پیش از شروع کار از پماد یا ژل بی حسی برای شما استفاده کند. ضمناً موارد زیر می تواند به شما در کاهش حس درد کمک کند:

 • استفاده از کرم های بی حس کننده
 • گذاشتن یخ از حدود 5 الی 10 دقیقه قبل بر روی موضع لیزر
 • استفاده از دستگاه های لیزر که به سیستم خنک کننده هوای سرد مجهز هستند
 • نوشیدن یک بطری آب حدود 4 الی 6 ساعت قبل از شروع درمان
 • عدم انجام لیزر در زمان عادت ماهانه برای خانم ها
 • کوتاه کردن موهای نواحی مورد نظر یک روز قبل از لیزر

سایر نکات دیگر که باید در مورد لیزر کردن موهای زائد بدانید

همانطور که پیشتر گفته شد در زمان استفاده از لیزر، از نور برای ریشه کن کردن موهای زائد بدن استفاده می شود. در طی این روند فلوکول های مو به وسیله انرژی تخریب شده و مو بدون آسیب یا با آسیب حداقلی به پوست ریشه کن می شود.

نکات کلی که باید در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل موارد زیر است:

 • موهای بدن همواره در حال رشد است و به همین علت پیش از لیزر کردن باید آن ها را کوتاه کنید.
 • دستگاه لیزر مناسب بر اساس رنگ پوست و موی شخص انتخاب می شود ولی به طور کلی می توان گفت دستگاه الکساندرایت بر روی بیشتر ایرانیان عملکرد مناسبی دارد.
 • بسته به محل مورد استفاده و جنس پوست شخص، باید تنظیمات خاصی روی دستگاه پیاده شود.

هزینه لیزر موهای زائد

عوامل تاثیر گذار بر هزینه نهایی و قیمت لیزر موهای زائد شامل این موارد است:

  • اندازه منطقه مورد نظر
  • حجم و پرپشتی مو
  • تعداد جلسات در نظر گرفته شده
  • کیفیت نهایی کار که خود ناشی از مواردی همچون متخصص اقدامگر و تجهیزات مرکز لیزر مو است.

قیمت لیزر موهای زائد بدن به شرایط مختلفی از جمله ناحیه مورد نظر بستگی دارد. ضمناً میزان پرپشتی مو می تواند بر هزینه نهایی لیزر کردن موهای بدن تاثیرگذار باشد و به همین دلیل کاملاً منطقی است که آقایان برای حذف موهای بدن به وسیله لیزر هزینه بیشتری بپردازند.

ضمناً نوع مواد مصرفی، دستگاه به کار رفته و موارد دیگر نیز می‌تواند بر قیمت نهایی تاثیر گذار باشد که البته رابطه مستقیمی نیز با کیفیت نهایی کار دارند.

برای مشاهده قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی گلدن رویال کلیک کنید.

فیلم لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی گلدن رویال

در فیلم زیر یکی از مراجعین عزیز در حال انجام لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم بر روی صورت خود می باشد.

پرسش و پاسخ لیزر موهای زائد

۱- تعداد جلسات لیزر چقدر می باشد؟

تعداد جلسات لیزر کاملا بسته به نوع دستگاه  و نوع پوست و مو افراد متغیر بین ۴ الی ۸ جلسه می باشد.

۲- فاصله بین جلسات لیزر چقدر می باشد؟

فاصله جلسات بین لیزر بسته به نوع دستگاه متغیر بین ۳۰ الی ۵۰ روز می باشد.

۳- آیا لیزر مو درد داره؟

با پیشرفت دستگاه های لیزر ٬ کولینگ (خنک کننده) هایی بسیار قوی که گرمای لیزر رو تا بیشترین حد کاهش میدن روی دستگاه ها به کار رفته و درد ناشی از لیزر رو ناچیز کردند.

۴- آیا در طی جلسات لیزر امکان شیو کردن مو هستش؟

در طی جلسات لیزر بهتر هستش که تعداد دفعات کمتری از تیغ یا ژیلت ها استفاده شود ؛ پیشنهاد بهتر استفاده از پودر های موبر یا اپیلاسیون می باشد.

۵- مدت زمان لیزر چقدر می باشد؟

مدت زمان مورد نیاز جهت انجام لیزر کاملا بسته به مساحت ناحیه مورد نظر هستش؛ به طور مثال برای لیزر صورت مدت زمان ۱۰ دقیقه و برای کل بدن بین۴۰  الی۵۰ دقیقه زمان نیاز هستش.

۶- آیا افرادی که دارای رنگ پوست تیره امکان انجام لیزر رو دارن؟

بله ٬ برای افرادی که طیف پوستی تیره ای دارن امکان انجام لیزر هستش که بیشترین بازدهی رو با لیزر طول موج اندیاگ می توانند داشته باشن.

۷- آیا برای افرادی که پوست سولار کرده دارن ٬ امکان انجام لیزر هستش؟

بله٬ افرادی که پوست سولار کرده دارن ٬ حتما باید ۳۰ الی ۴۰ روز از انجام سولار گذشته باشه که امکان ایجاد تورم روی پوست یا سوختگی به صفر رسیده باشه.

۸- آیا امکان لیزر موهای کرکی وجود داره؟

بله٬ موهای کرکی دارای  ریشه ضعیفی روی سطح پوست می باشند و برای از بین بردن نیاز به لیزری با قدرت کمتر (طول موج اندیاگ) دارن.

۹- قیمت لیزر موهای زائد چقدر می باشد؟

قیمت لیزر موهای زائد بسته به ناحیه مورد نظر و نوع دستگاه متفاوت می باشد.

۱۰- حداقل سن مجاز برای انجام لیزر چقدر می باشد؟

حداقل سن جهت انجام لیزر مو های زائد ۱۵ سال می باشد.

۱۱- آیا لیزر موهای زائد باعث ایجاد لک یا زخم خواهد شد؟

خیر٬ در صورتی که از دستگاه های دارای تاییدیه و توسط افراد دارای تخصص انجام شود هیچگونه اسیبی نخواهد داشت.

۱۲- تاثیر لیزر مو های زائد چقدر می باشد؟

تاثیر لیزر مو های زائد بسته به متابولیسم بدن افراد بین ۸۰ الی ۱۰۰ درصد می باشد.

۱۳- کدام نواحی از بدن قابلیت لیزر موهای زائد رو دارن؟

پیشانی- شقیقه ها – گونه ها – پشت لب – چانه – روی فک ها- غبغب- گردن- گوش ها – خط ریش – سینه – وسط سینه – شکم- خط ناف – کمر – شانه ها – کل دست ها- انگشتان- ران ها – ساق ها – رو و اطراف زانو- روی باسن- خط مایو

نتیجه گیری

با توجه به تفاوتی که در دستگاه ها یافت می شود هزینه هر یک از آنها نسبت به دیگری متغیر است و هر یک از آنها بر روی پوست خاصی تاثیرگذار می باشد.

نکته قابل توجه این است که افراد پیش از لیزر موهای زائد بدن باید تمامی اطلاعات و جزئیات مربوط به آن را بدانند و به کلینیک های معتبر که کادر آن مجرب و متخصص هستند مراجعه کنند.

کلینیک زیبایی گلدن رویال واقع در منطقه فرمانیه تهران ، همراه با تیم حرفه ای و پزشکان مجرب ، لیزر موهای زائد شما را با جدیدترین دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم ، به بهترین شکل ممکن و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا انجام می دهد. لطفا جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

خدمات زیبایی کلینیک زیبایی گلدن رویال

این پست دارای 11 نظر است

 1. شیما

  ایا در دوران بارداری هم میشه لیزر موهای زائد انجام داد؟

  1. کلینیک زیبایی گلدن رویال

   درود بر شما.
   متاسفانه استفاده از لیزر موهای زائد در دوران بارداری اصلا کار درستی نیست.

 2. علیرضا

  ممنون از توضیحات و سایت خوبتون🙏🏻

  1. کلینیک زیبایی گلدن رویال

   نظر لطف شماست دوست گرامی

 3. کلینیک زیبایی گلدن رویال

  دوست عزیز، در حال حاظر سیستم نوبت دهی آنلاین فعال شده و شما می توانید از آن استفاده کنید.

 4. simingol

  با عرض سلام و وقت بخیر
  داشتم سایت رو چک میکردم که روی لینک نوبت دهی آنلاین کلیک کردم ولی متاسفانه برای ورود از من رمز می خواست.
  لطفا راهنمایی بفرمایید که چه کاری باید انجام بدم؟
  ممنون

 5. متینه زاهدی

  مقاله بسیار عالی بود. به زودی برای انجام خدمات لیزر موهای زائد می رسم خدمتتونم.ممنون

 6. siomoel

  لطفا لیست قیمت لیزر موهای زائد رو هم بزارید ممنون

  1. کلینیک زیبایی گلدن رویال

   سلام دوست عزیز. برای مشاهده لیست قیمت لطفا به صفحه قیمت لیزر موهای زائد مراجعه فرمایید.

 7. المیرا

  با سلام و وقت بخیر. برای لیزر فول بادی چند جلسه باید بیام؟

  1. کلینیک زیبایی گلدن رویال

   سلام دوست گرامی، لطفا جهت کسب اطلاعات در باره لیزر فول بادی با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

هفت + 7 =