مزوتراپی غبغب

بسیاری از افراد برای از بین بردن غبغب به روش های مختلفی رجوع می کنند اما در حقیقت مزوتراپی غبغب، یکی از بهترین راه های درمانی و از بین بردن دائمی غبغب می باشد.

غبغب همان تکه چربی است که زیر گلو به وجود می آید و معمولا در زیبایی چهره تاثیر منفی می گذارد.  ما در این بخش تصمیم داریم تا شما را با یکی از رایج ترین و موثرترین روش های از بین بردن غبغب آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

مزوتراپی چیست

راه های از بین بردن غبغب صورت

در علم پزشکی روش های متعددی برای حذف غبغب وجود دارد. بنابراین اصلا نگران بر هم خوردن زیبایی چهره تان توسط غبغب نباشید. امروزه از بین بردن غبغب با استفاده از روش های کلینیکی یا پزشکی راه بسیار مناسبی است.

همگی این روش ها کاملا غیر تهاجمی و غیر جراحی هستند و به همین علت دوره نقاهت طولانی ندارند. هر کدام از این روش های درمانی به نوبه خودشان موثر هستند. اینکه کدام یک از این روش ها برای شما مناسب است، باید به تشخیص پزشک باشد.

3 روش درمانی غیر تهاجمی برای رفع غبغب در کلینیک انجام میشود، لیزر، مزوتراپی و هایفوتراپی برای از بین بردن غبغب ایتفاده میشوند. ما در این مقاله به توضیح مزوتراپی غبغب می پردازیم.

مزوتراپی غبغب چیست؟

یکی از رایج ترین روش های از بین بردن غبغب، مزوتراپی صورت است. در این روش داروهای ذوب کننده چربی مستقیما به موضع مورد نظر تزریق می شوند و به دنبال تزریق اکسیده شدن چربی ها و در نهایت از بین رفتن آنها همراه است.

بعد از تزریق موادی که ایجاد لیپولیز می کنند، غبغب از بین می رود. مزوتراپی غبغب با یک تزریق ساده با سوزن یا نیدل های بسیارنازک به صورت سرپایی و در یک زمان بسیار کم و بدون درد تزریق صورت می گیرد.

در کلینیک گلدن رویال متخصص پس از معاینه تشخیص می دهد چه مدل دارویی و در چه عمقی در قسمت هدف باید برای مراجعه کننده تزریق شود.

انجام این کار در اکثر مواقع با توجه به نوع داروی تزریق شده و تشخیص پزشک متخصص کافی است و با اینکه با یک بار تزریق تغییرات مشهود و واضحی نمایان می شود، اما برای نتیجه ی سریعتر و بهتر دو تا سه بار تزریق بنا به صلاحدید پزشک پیشنهاد می شود.

از آنجایی که دارو کاملا در قسمت مورد نظر تزریق می شود، تاثیر زیادی را برای شخص به همراه دارد . این مواد تزریقی به صورت کاملا مستقیم وارد سلول های چربی می شود و باعث آب شدن چربی های ناحیه غبغب دو هفته بعد از تزریق می شود که از طریق سیستم لنفاوی جذب می شوند و تا شش هفته بهترین نتایج بدست می آید.

عکس قبل و بعد مزوتراپی غبغب

با مشاهده تصاویر قبل و بعد مزو غبغب به خوبی متوجه تغیرات قابل توجه آن می شوید. در ادامه تعدادی عکس قبل و بعد مزوتراپ غبغب را برایتان قرارداده ایم.

تصاویر قبل و بعد مزوتراپی غبغب

 

عکس قبل و بعد مزوتراپی غبغب

 

عکس قبل و بعد مزوتراپی غبغب

دلایل به وجودآمدن غبغب

غبغب برگرفته از اجتماع چربی های اضافی ناحیه زیرچانه می باشد. در ابتدا ممکن است علل به وجود آمدن غبغب ساده به‌ چشم بیاید. به این شکل که فقط کمی چربی اضافی در اطراف فک جمع شده باشد و موجب ایجاد غبغب شده باشد. ولی باید بدانید علت ایجاد غبغب می‌تواند به‌طرز عجیبی پیچیده باشد.

شما قبل از مزوتراپی غبغب باید دلیل اصلی اجتماع چربی در این قسمت از بدن را به‌خوبی فهمیده و سپس برای درمان آن اقدام نمایید. معمول ترین علت‌های ایجاد غبغب موارد زیر است:

 •  چربی اضافی
 • افزایش سن
 • ساختار بدنی ضعیف
 • ترکیب صورت
 • ژنتیک

مزایا از بین بردن غبغب با مزوتراپی

 • غیر تهاجمی بودن این روش درمانی
 • درمان در یک جلسه و در کوتاه ترین زمان ممکن
 • بدون عارضه جانبی
 • دارای نتایج ماندگارتر به نسبت سایر روش ها
 • روشن شدن پوست
 • افزایش قابلیت ارتجاعی

عوارض درمان غبغب با مزوتراپی

مزوتراپی عوارض جانبی بسیار خفیفی دارد. حتی در بسیاری از موارد می توان گفت این روش درمانی عوارض جانبی ندارد. اما ممکن است این عوارض در بعضی از افراد بروز پیدا کند. در صورتی که شما در کلینیک معتبری مزو غبغب انجام ندهید ممکن است دچار عوارض زیر شوید:

 • سوزش در ناحیه تزریق
 • کبودی و قرمزی
 • التهابات
 • تورم

از جمله عوارض احتمالی است که شاید پس از درمان غبغب با مزوتراپی بروز پیدا کند.

راه های از بین بردن غبغب

چه کسانی نباید مزوتراپی غبغب انجام دهند؟

مزوتراپی یک راه درمانی مطمئن، کم‌خطر و موثر برای از بین بردن چربی‌های جمع شده در قسمت زیرچانه محسوب می‌شود.

این روش درمانی با وجود کم‌ خطر بودن، برای برخی از اشخاص مناسب نمی باشد.در صورتی که جزو این دسته از افراد هستید، مزو غبغب برای شما توصیه نمی شود.

 1. خانم های باردار
 2. مادران شیرده
 3. کسانی که اضافه وزن بیش از اندازه دارند
 4. اشخاص مبتلا به دیابت
 5. کسانی که بیماریهای خود ایمنی دارند
 6. اشخاص درگیر با عوارض عروقی
 7. کسانی که به عفونت های مختلف دچارند
 8. افراد مبتلا به سرطان
 9. اشخاصی که سابقه آلرژی و حساسیت به داروهای خاصی دارند.
 10. بیماران نوروپاتی
 11. بیماران مبتلا به پسوزیاریس پیشرفته

ماندگاری درمان غبغب با مزوتراپی

به طور کلی مزوتراپی در مقایسه با سایر روش های رایج دارای ماندگاری طولانی تر است. در صورتی که وزن شما ثابت باقی بماند، می توان گفت تاثیر و ماندگاری این روش تا آخر عمر همراه شما خواهد بود.

به طور کلی از بین بردن غبغب با مزوتراپی یکی از سریع ترین و ماندگارترین روش هایی است که می توان با استفاده از آن زیبایی و جوانی را به چهره بازگرداند.

 

این روش کاملا غیر تهاجمی است و بلافاصله پس از اتمام درمان شما می توانید نتایج آن را ببینید. پس از گذشت چند روز به طور کامل غبغب از چهره شما حذف خواهد شد و می توانید از زیبایی چهره خود لذت ببرید. سایر روش های رایج برای درمان غبغب نیز دارای تاثیرگذاری مطلوب هستند اما اگر به دنبال سریع ترین راه برای حذف غبغب هستید، می توانید از مزوتراپی کمک بگیرید.

فیلم درمان غبغب با مزوتراپی

در این بخش توجه شما عزیزان را به تماشای فیلم درمان غبغب با مزوتراپی که در کلینیک زیبایی گلدن رویال برای مراجعه کننده عزیز ، توسط پزشک متخصص انجام شد جلب می کنیم.

 مراقبت های قبل و بعد از مزوتراپی غبغب

به طور کلی شما باید به یک سری نکات و موارد مهم برای قبل و بعد از مزوتراپی غبغب با استفاده از روش های کلینیکی یا پزشکی توجه کنید.

رعایت کردن این موارد می تواند احتمال بروز عوارض ناشی از درمان را تا حد زیادی کاهش دهد و به رضایت بخشی از نتیجه نهایی کمک کند. بنابراین حتما مراقبت های قبل و بعد از درمان غبغب را به خوبی انجام دهید.

مراقبت های قبل از مزوتراپی غبعب

 • بهتر است تا از یک هفته قبل از درمان کلینیکی غبغب، مشروبات الکلی و یا دخانیات مصرف نکنید.
 • از یک ماه قبل از درمان غبغب با روش های کلینیکی سولاریوم انجام ندهید.
 • در صورتی که به بیماری خاصی مبتلا هستید و یا داروی خاصی استفاده می کنید، حتما این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید.
 • حتما قبل از درمان غبغب مصرف نمک را کاهش دهید.
 • اگر قصد از بین بردن غبغب با روش های کلینیکی را دارید، بهتر است تا از دو هفته قبل مصرف انواع مکمل های ویتامینی و داروهای گیاهی را قطع کنید.
 • 10 روز قبل از درمان کلینیکی غبغب از مصرف داروهای ضد انعقاد خون مانند آسپرین خودداری کنید.

مراقبت های بعد از مزو غبغب

 • به طور کلی از بین بردن غبغب با تورم و گاهی کبودی همراه است. به همین علت بعد از درمان، از کمپرس یخ استفاده کنید. اگر نمی توانید سرمای یخ را تحمل کنید، بهتر است تا کمپرس یخ را دور یک حوله بپیچید و سپس روی قسمت مورد نظر قرار دهید. بهتر است این کار را در روز چند مرتبه انجام دهید. بهتر است هر بار 20 دقیقه کمپرس یخ را روی پوستتان قرار دهید.
 • بهتر است تا یک هفته پس از درمان غبغب با روش های کلینیکی، هنگام خواب و استراحت دو بالش زیر سر خود قرار دهید و به طور کلی سر و گردن تان بالاتر از سایر قسمت های بدنتان باشد.
 • 10 روز پس از درمان غبغب، مصرف نمک را تا جایی که می توانید کاهش دهید.
 • در صورتی که از یکی از روش های رایج از بین بردن غبغب استفاده کرده اید، بهتر است تا دو هفته پس از آن از مصرف مشروبات الکلی و دخانیات پرهیز کنید.
 • حتما روزی 8 لیوان آب مصرف کنید تا تورم و کبودی کاهش پیدا کند.
 • تا 10 روز پس از درمان غبغب از داروهای ضد انعقاد خون استفاده نکنید.
 • بهتر است تا یک هفته پس از درمان از انجام فعالیت های سنگین و ورزشی خودداری کنید.
 • به توصیه های پزشکتان عمل کنید.

هزینه مزوتراپی غبغب

هزینه مزوتراپی غبغب

به طور کلی هزینه از بین بردن غبغب با توجه به شرایط جسمی بیمار و روش درمانی متفاوت است. در صورتی که می خواهید از هزینه های درمان مطلع شوید باید طی مراجعه حضوری و معاینه توسط پزشک از هزینه دقیق مطلع شوید.

به خاطر داشته باشید عوامل متعددی در تعیین هزینه درمان غبغب تاثیر گذار هستند. تجربه و تخصص پزشک، امکانات و تجهیزات کلینیک زیبایی، شرایط جسمی مراجعه کننده، روش درمانی و… همگی جزو عوامل تاثیرگذار در قیمت از بین بردن غبغب هستند.

خدمات از بین بردن غبغب در کلینیک زیبایی گلدن رویال

خدمات از بین بردن غبغب با هایفوتراپی و مزوتراپی در کلینیک زیبایی گلدن رویال توسط پزشک متخصص و تیم حرفه ای انجام می شود.

لیست سایر خدمات کلینیک زیبایی گلدن رویال که در کنار از بین بردن غبغب انجام می شود : لیزر موهای زائد ،بوتاکس ، پاکسازی پوست، مزوتراپی مو ، تزریق چربی صورت ، هایفوتراپی دور چشم و …. لطفا جهت مشاوره با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها