معجزه بوتاکس مصپورت برای خلاصی از چین و چروک صورت

بوتاکس مصپورت برای از بین بردن خطوطی مانند اخم، پیشانی، گردن و همچنین اطراف چشم به کار می رود. با ظهور آثار پیری و افزایش سن، یقینا شما به فکر راه چاره ای برای برطرف کردن این آثار می افتید. بوتاکس مصپورت یکی از برندهای محبوب ایرانی است که با هدف از بین بردن آثار پیری و کهولت سن در عرصه زیبا سازی و جوانسازی پوست، معرفی شده است.

بوتاکس

مصپورت یکی از برندهای بسیار مرغوب و پرطرفدار ایرانی است که با قیمتی مقرون به صرفه تر به نسبت نمونه های مشابه توانسته در رفع چین و چروک تاثیر بسیار زیادی بگذارد. با توجه به اینکه این بوتاکس ماندگاری بالاتری دارد، زینه بسیار مناسبی برای جوانسازی پوست می باشد.

آشنایی با روش تزریق بوتاکس مصپورت

قبل از اقدام به تزریق این بوتاکس، پوست صورت بیمار باید عاری از هر گونه مواد آرایشی باشد؛ به همین علت بیمار باید صورتش را با مواد شوینده مخصوص صورت، پاکسازی کند.

بوتاکس مصپورت

بعد از آن پزشک از طریق سوزن های پزشکی که بسیار ریز و کوچک هستند، اقدام به تزریق بوتاکس می کند. در هنگام تزریق بوتاکس مصپورت، پزشک از بیمار می خواهد تا حالات چهره اش را کمی تغییر دهد، مانند اخم، خنده و بالا دادن ابروها. از این طریق پزشک می تواند به خوبی تشخیص دهد که کدام نواحی برای تزریق بوتاکس مناسب هستند.

چه زمانی تزریق بوتاکس مصپورت به صورت انجام می شود؟

به طور کلی باید به این موضوع اشاره کنیم که بوتاکس نوعی ماده سمی است که با از کار انداختن عضلات، می تواند چین و چروک ها و آثار پیری را از چهره شما حذف کند.

در مورد اینکه بهترین زمان برای تزریق این بوتاکس چه زمانی است، باید بگوییم تا قبل از اینکه چین و چروک و خطوط روی صورت تان عمیق نشده است، باید نسبت به تزریق بوتاکس اقدام کنید.

زمان مناسب برای تزریق بوتاکس مصپورت

در هر سن و سالی که باشید می توانید با ظهور اولین خطوط ریز و کوچک بر روی صورت تان تزریق بوتاکس مصپورت که یکی از با کیفیت ترین هاست را انجام دهید و زیبایی و جوانی را به چهره خود بازگردانید.

چه کسانی می توانند بوتاکس مصپورت را انجام دهند؟

تزریق بوتاکس یک عمل و اقدام غیر تهاجمی است. این تزریق به بستری و بیهوشی نیازی ندارد و به صورت سرپایی انجام می شود.

بهترین کسانی که می توانند تزریق این بوتاکس را انجام دهند، افرادی هستند که سابقه هیچ گونه بیماری عصبی عضلانی مانند میاستنی گراویس را نداشته باشند و یا افرادی که در دوران بارداری و شیردهی به سر نمی برند. همچنین افرادی که سن آنها بالای 18 سال است، بهترین کاندیدا برای تزریق بوتاکس هستند.

چه کسانی نمی توانند بوتاکس مصپورت را انجام دهند؟

به طور کلی باید به این موضوع اشاره کنیم که بعضی از افراد نمی توانند تزریق بوتاکس انجام دهند. این موضوع می تواند به دلیل شرایط جسمی باشد که این افراد دارند. بنابراین اگر جزو یکی از گروه های زیر هستید، تزریق بوتاکس به شما پیشنهاد نمی شود.

 • افراد شیرده و باردار
 • کسانی که افتادگی پلک دارند
 • کسانی که صورت نامتقارنی دارند
 • کسانی که پوست صورتشان بسیار ضخیم است
 • کسانی که جای زخم های عمیق بر روی پوستشان دارند
 • کسانی که چین و چروک ها و خطوط پوستی آنها بسیار عمیق است
 • کسانی که کمتر از 18 و بیشتر از 60 سال سن دارند
 • بیماران قلبی و تنفسی
 • کسانی که بیماری های خاص دارند
 • کسانی که حساسیت های پوستی دارند

آیا تزریق بوتاکس مصپورت برای صورت، درد دارد؟

تقریبا می توان گفت این سوال برای تمام کسانی که قصد تزریق بوتاکس مصپورت را دارند، مطرح می شود که آیا تزریق این بوتاکس درد دارد؟ همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، تزریق بوتاکس جزو روش های غیر تهاجمی و سرپایی به حساب می آید؛ اما هنگام ورود سوزن به پوست ممکن است کمی احساس درد کنید.

آیا تزریق بوتاکس مصپورت درد دارد؟

البته ناگفته نماند همه چیز به آستانه تحمل درد شما بستگی دارد اما با این وجود پزشک قبل از تزریق از بی حس کننده موضعی برای شما استفاده می کند.

بررسی عوارض بوتاکس مصپورت

معمولا تزریق بوتاکس مصپورت عوارض بسیار خفیفی دارد و این عوارض در افراد نادری مشاهده شده است، اما در هر حال باید احتمالات را در نظر گرفت از این رو باید به عوارضی همچون کبودی، التهابات پوستی، تورم و آلرژی اشاره کنیم.

مزایای تزریق بوتاکس مصپورت

بوتاکس مصپورت ایرانی از لحاظ کیفی از نمونه های چینی و خارجی بسیار مرغوب تر است. اگر شما تزریق بوتاکس را در کلینیک زیبایی معتبر و توسط پزشک متخصص انجام دهید، یقین داشته باشید می توانید رضایت بخشی بسیار زیادی را از نتیجه تزریق بوتاکس حاصل منید. اما به طور کلی مزیت های این بوتاکس به شرح زیر می باشد:

 • از بین برنده چین و چروک و خطوط پوستی
 • از بین برنده خطوط لبخند و اخم و خطوط پیشانی
 • بازگرداندن زیبایی و جوانسازی پوست
 • روش تزریق کاملا غیر تهاجمی
 • هزینه به صرفه

تزریق بوتاکس مصپورت به چند جلسه درمانی نیاز دارد؟

قبل از اینکه بخواهیم به تعداد جلسات درمانی بوتاکس مصپورت اشاره کنیم باید بگوییم آناتومی بدن هر فرد با دیگری متفاوت است؛ بنابراین تعداد جلسات درمانی با توجه به عمق چین و چروک ها، سن و آناتومی بدن متفاوت است.

زمان تزریق بوتاکس مصپورت

اما می توان یک آمار کلی و تقریبی برای این موضوع در نظر گرفت. تقریبا هر فرد می تواند طی 2 تا 4 جلسه با فاصله زمانی 3 تا 4 ماه، بوتاکس درمانی کند و زیبایی و جوانی را به چهره خود بازگرداند. تشخیص اینکه شما به چند جلسه بوتاکس درمانی نیاز دارد، به عهده پزشک متخصص است.

بوتاکس مصپورت چقدر ماندگاری دارد ؟

عوامل متعددی در ماندگاری بوتاکس تاثیر گذار هستند از جمله :

سن افراد

افرادی که پا به سنین میان‌سالی و پیری گذاشته است، باید در فاصله‌های کمتری بوتاکس را تمدید کنند زیرا بدلیل افزایش سن خاصیت انعطاف‌پذیری و ضعف عضلات کاهش پیدا می کنند.

ساختار صورت

طور کلی چین و چروک در افراد با صورت‌های تپل تر بیش از افراد با صورتهای استخوانی ایجاد خواهد شد. بنابراین زمان ماندگاری بوتاکس نیز در این افراد کمتر خواهد بود.

مراقبت های قبل از تزریق بوتاکس مصپورت

زمانی که تصمیم به تزریق بوتاکس مصپورت گرفتید، باید حداقل از 10 روز قبل از انجام دادن یک سری کارها و اقدامات خودداری کنید.

شما باید از 7 روز قبل از تزریق، از مصرف داروهایی که موجب رقیق شدن خون می شوند، خودداری کنید. اگر این کار را انجام ندهید، بعد از تزریق دچار خونریزی شدید می شوید. همچنین بهتر است 10 روز قبل از تزریق از استعمال دخانیات و مصرف الکل خودداری کنید.

مراقبتهای قبل از تزریق بوتاکس مصپورت

حتما در نظر داشته باشید که از چند هفته قبل از تزریق از انجام دادن کارهایی همچون وکس، اپیلاسیون، کرم های موبر و… خودداری کنید. اگر پوست شما در معرض آفتاب شدید قرار گرفت و دچار آفتاب سوختگی شد، حتما از انجام بوتاکس صرف نظر کنید.

بهتر است بعد از بهبودی کامل تزریق بوتاکس را انجام دهید. رعایت کردن تمامی این موارد می تواند در میزان رضایت بخشی شما از نتیجه نهایی تاثیر گذار باشد، بنابراین اگر دوست دار سلامتی خود هستید، حتما این موارد را رعایت کنید.

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس مصپورت

بهتر است تا بعد از تزریق بوتاکس مصپورت، تا چند ساعت محل تزریق را لمس نکنید تا دچار تغییرات پوستی نشوید. از انجام فعالیت ها و ورزش های سنگین خودداری کنید. همچنین از انجام فعالیت هایی که موجب تعریق زیاد شما می شوند، خودداری کنید.

بهتر است تا حداقل دو هفته بعد از تزریق این بوتاکس، از مصرف کرم های لایه بردار، میکرودرم، ماساژ صورت و… خودداری کنید. به هیچ عنوان در معرض آفتاب شدید قرار نگیرید و حتما از ضد آفتاب مناسب برای پوستتان استفاده کنید. 2 الی 4 ساعت بعد از تزریق، خم نشوید و دراز نکشید.

اگر به استراحت نیاز داشتید بهتر است تا قسمت سرتان بالاتر از بقیه قسمت های بدنتان قرار بگیرد. با رعایت کردن این موارد می توانید به بهبودی سریعتر و تاثیر گذاری بیشتر بوتاکس کمک کنید.

روش های کنترل درد بعد از تزریق بوتاکس

بعضی از افراد تحمل درد را ندارند از این رو بهتر است تا بعد از تزریق بوتاکس، از کمپرس سرد استفاده کنند تا بتوانند درد بعد از تزریق را تحمل کنند. باید به این نکته اشاره کنیم که درد تزریق بوتاکس کاملا قابل تحمل است اما به طور کلی بعضی از افراد نمی توانند این درد را تحمل می کند.

کنترل درد بوتاکس مصپورت

استفاده از کمپرس سرد، ضمن کاهش درد، به جلوگیری از ایجاد تورم و کبودی نیز کمک بسیار زیادی می کند. بنابراین می توانید تا یک روز بعد از تزریق از کمپرس سرد استفاده کنید تا از بروز عوارض احتمالی و دردهای ناشی از تزریق جلوگیری کنید.

هزینه تزریق بوتاکس مصپورت

یکی از مهمترین مزایای بوتاکس مصپورت این است که کیفیت بسیار بالایی دارد و به دلیل اینکه این بوتاکس تولید داخلی است، هزینه مقرون به صرفه ای دارد. اگر قصد دارید تا مصپورت تزریق کنید، می توانید با پزشک متخصص مشورت کنید و پس از انجام معاینات و بررسی های پزشکی از قیمت دقیق تزریق بوتاکس مطلع شوید.

لازم است تا به این موضوع مهم اشاره کنیم که سلامتی تان را با هیچ چیز دیگر جایگزین نکنید. بسیاری از کلینیک ها بوتاکس های تقلبی با هزینه های پایین تر برای بیماران خود تزریق می کنند. این کار می تواند خطرات جدی برای شما در بر داشته باشد. حتما برای انجام خدمات زیبایی به کلینیک های معتبر مراجعه کنید.

در جدول پایین هزینه تزریق بوتاکس در کلینیک زیبایی گلدن رویال را مشاهده می نمایید.

قیمت بوتاکس

خدمات تزریق بوتاکس مصپورت در کلینیک زیبایی گلدن رویال

 تزریق بوتاکس مصپورت در کلینیک زیبایی گلدن رویال بصورت کاملا حرفه ای و توسط پزشک متبحر انجام می گردد.

متخصصان ما در کلینیک زیبایی گلدن رویال خدمات مرتبط با زیبایی پوست و مو شامل لیزر موهای زائد ، لیزر موهای زائد آقایان  ، تزریق ژل ، لیزر بیکینی ، تزریق ژل لب و … در خدمت مشتریان گرامی می باشند. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس بگیرید.

بوتاکس

و در پایان توجه داشته باشید شما باید به توصیه های پزشکتان بعد از تزریق حتما عمل کنید و با در نظر گرفتن آن شرایط از پوست صورتتان محافظت کنید و همچنین بوتاکس مصپورت بین 4 تا 6 ماه ماندگاری دارد. پس از آن شما می توانید نسبت به ترمیم بوتاکس اقدام نمایید.

نظرات کاربران
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محسن ایزدی
محسن ایزدی
1401-07-02 15:13

با سلام لطفا” بفرمایید هر واحد بوتاکس BOTOX چند واحد مصپورت است؟