لیزر ابرو

لیزر ابرو به عنوان یکی از راه‌های موثر برای از بین بردن موهای زائد در اطراف آن به‌شمار می‎رود. شکل ظاهری ابرو، تاثیر بسزایی در زیبایی چهره خواهد داشت. به نظر می‎رسد برداشتن آنها با موچین راحترین و کم‎ هزینه‌ترین تکنیک است. اما در عین حال باید گفت در عرض کمتر از یک هفته، دوباره با موهای زائد در اطراف آن مواجه خواهیم شد.

این امر ما را مجبور می‌کند تا به دفعات به سالن‌های آرایشی و زیبایی مراجعه کنیم، بنابراین اگر بخواهیم در طولانی مدت حساب و کتاب کنیم، هزینه قابل توجهی را برای آنها صرف خواهیم کرد. آیا تابحال به این موضوع فکر کرده‎اید که چگونه می‌توانید ابروهای خود را به شیوه‌ای دیگر مرتب کرده و در عین حال از نتایج طولانی مدت آن نیز بهره ببرید؟ شاید پاسخ لیزر ابرو باشد.

لیزر موهای زائد ابرو چه کاربردی دارد؟

زمانی که به آینه نگاه می‎کنید، ممکن است به این فکر بیفتید که وجود فاصله بین دو ابرو شما را جذابتر خواهد کرد. داشتن‌های ابروهای پیوندی برای افراد زیادی نماد زیبایی است، در مقابل افراد دیگری هستند که احساس می‌کنند باید از شر این موهای اضافه در فاصله بین دو ابرو خلاص شوند. لیزر موهای زائد ابرو به عنوان یکی از راه‌حل‌های مناسب به این افراد پیشنهاد می شود.

لیزر موهای زائد

با استفاده از لیزر ابرو نمی‌توانید به ابروان خود شکل و حالت دهید، اما به طور موثری مانع از رشد موهای زائد اطراف آن خواهید شد. همچنین استفاده از این تکنیک تنها محدود به بانوان نمی‎شود. اگر به عنوان یک مرد، ابروهای پیوندی خود را دوست ندارید و یا می‌خواهید ابروهای مرتبی داشته باشید، هیچ مشکلی وجود ندارد، با لیزر می‎توان به این اهداف رسید.

لیزر ابرو چه مزایایی دارد؟

در مرحله اول باید بدانید از لیزر ابرو به عنوان تکنیکی ایمن و موثر یاد می‎شود. اگر برای انجام این کار نزد متخصص لیزر موهای زائد بروید، خبری از زخم و التهابات پوستی نخواهد بود. با استفاده از آن موهای زائد بین دو ابرو و بالای ابرو از بین خواهند رفت.

نمی‎توان گفت لیزر موهای ابرو درد ندارد، اما درد آن به حدی نیست که قابل تحمل نباشد. باید گفت در طی آن، بیشتر احساس گرما و حرارت خواهید کرد که البته طبیعی و جزئی است، چرا که از بین بردن موهای زائد با استفاده از اشعه لیزر صورت می‎گیرد. با استفاده از این تکنیک ، موهای زائد و ضخیم در ناحیه بینی نیز از بین می‌رود.

نتایجی که از تکنیک لیزر موهای ابرو به دست می‌آید، طولانی مدت بوده و می‎توان گفت دائمی است. در صورتیکه موهای زائد در این نواحی دوباره رشد کنند، ریشه بسیار سستی داشته و به راحتی با دست کنده می‎شوند.

پس از بین بردن موهای زائد به دوران ریکاوری و نقاهت خاصی نیاز نخواهید داشت. این تکنیک در طولانی مدت، برای شما مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.

لیزر ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

به طور کلی گفته می‎شود لیزر مو برای آن دسته از افرادی مناسب است که دارای پوست روشن و موی تیره باشند. این امر به نوع عملکرد آن باز می‎گردد. در طی لیزر ، اشعه با یک طول موج کنترل شده به ریشه مو تابانده خواهد شد.

هر چقدر رنگ پوست شفاف‎تر بوده و در عین حال موی زائد تیره‎تر باشد، تشخیص آن راحتر صورت می‌گیرد و اشعه به درستی ریشه را خواهد سوزاند. آیا این حرف به آن معنا است که لیزر مو برای آن دسته از افرادی دارای پوست تیره هستند، مناسب نیست؟

لیزر موهای ابرو

در پاسخ به این سوال باید گفت با استفاده از روش‌های نوین این دسته از افراد نیز می‎توانند از مزایای لیزر مو استفاده کنند. برای این منظور لازم است تا با توجه به رنگ پوست از دستگاه لیزر مناسب استفاده شود. این دو فاکتور در نتیجه نهایی کار تاثیر بسزایی خواهند داشت. برای افرادی که پوست تیره دارند، از اشعه با طول موج بیشتر استفاده خواهد شد.

افرادی که در حال انجام درمان هایی مانند تزریق ژل ، بوتاکس و یا دیگر روشهای جوانسازی پوست بر روی صورت خود هستند ، بهتر است این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهند تا فاصله زمانی مناسب رعایت شود.

لیزر موهای زائد ابرو چند جلسه طول می کشد؟

تعداد جلسات لیزر موهای زائد آقایان و خانمها به وسعت ناحیه مورد نظر و دوره رشد موها بستگی خواهد داشت. برای لیزر پیوند ابرو و موهای اطراف آن هر جلسه ممکن است حدود 20 تا 30 دقیقه به طول بیانجامد. موهایی که در نواحی مختلف بدن می‎رویند، دارای چرخه رشد هستند، به همین دلیل بین جلسات لیزر مو فاصله قرار داده می‎شود.

چرا که لیزر زمانی اثربخش است که مو در چرخه رشد خود قرار گرفته باشد. به این ترتیب می‎توان گفت با نتایج مثبت مواجه خواهید شد. معمولا بین هر جلسه لیزر سه تا چهار هفته فاصله قرار می‎گیرد.

آیا با لیز ابرو شکل آنها تغییر خواهد کرد؟

باید بدانید که از لیزر موهای ابرو برای شکل‌دهی آن استفاده نمی‎شود. همانطور که اشاره شد، این تکنیک به شما کمک می‌کند تا موهای اضافه در ناحیه بین دو ابرو و بالای آن را از بین ببرید.

برای اینکه حجم زیادی از موهای بالای ابرو از بین نرود و در عین حال خط ابروی زیبایی داشته باشید، بهتر است در ابتدا ابرو را به فرم مورد نظر بتراشید و سپس از لیزر برای از بین بردن موهای اضافی استفاده کنید، به همین ترتیب مطمئن خواهید شد که لیزر از حریم موها تجاوز نخواهد کرد.

آیا لیزر ابرو نتایج دائمی دارد؟

نتایجی که از لیزر موهای ابرو بدست می‎آید، ماندگاری طولانی مدت و تقریبا دائمی دارد. بسته به نوع پوست و مو ممکن است پس از اتمام تعداد جلسات لیزر ابرو ، در هر سال یکبار به تکرار درمان نیاز داشته باشید. البته این به معنی رشد دوباره موهای ابرو نیست بلکه ممکن است شاهد موهای کرکی و نازک باشید که پس از چند بار تکرار درمان کاملا از بین خواهند رفت.

چگونه از لیزر برای از بین بردن پیوند ابرو استفاده می شود؟

قبل از انجام لیزر موهای ابرو نکاتی را باید رعایت کنید تا بتوانید از این تکنیک نتیجه خوبی را به دست آورید. در مرحله اول از شما درخواست می‎شود تا به مدت تقریبا یک ماه از دیگر روش‌ها برای از بین بردن موهای زائد ابرو استفاده نکنید.

همچنین بهتر است قبل از آن موهای ناحیه مورد نظر را بتراشید، این امر سبب فعال شدن چرخه رشد مو خواهد شد و بنابراین لیزر نتیجه بهتری خواهد داشت.

حدود 4 تا 6 هفته از قرار گرفتن طولانی مدت در زیر نور خورشید اجتناب کنید. در مدت زمانی که مجبور به قرار گرفتن در زیر نور خورشید هستید حتما از کرم ضد آفتاب مناسب استفاده نمایید. قبل از انجام لیزر ابرو نباید به سراغ برنزه کردن پوست بروید.

چگونه از لیزر برای از بین بردن پیوند ابرو استفاده می شود؟

استفاده از عینک‎های محافظ در حین کار الزامی است، در غیر این صورت امکان بروز آسیب جدی برای چشم وجود دارد. این عینک‎ها از چشم در برابر اشعه محافظت خواهند کرد. همچنین در طول جلسه درمان چشم‌های خود را بسته نگه دارید.

انجام تست حساسیت قبل از لیزر مو لازم است، بخصوص آنکه لیزر ابرو در ناحیه صورت قرار دارد. پوست این ناحیه از حساسیت زیادی برخوردار است. برای این منظور در ناحیه کوچکی از بدن تست لیزر انجام خواهند داد، چنانچه حساسیتی نشان داده نشود، بر روی پوست صورت مورد استفاده قرار می‎گیرد. اگر سابقه تبخال و یا ناراحتی‌های پوستی دارید، حتما به متخصص اطلاع دهید.

آیا لیزر ابرو عوارض دارد؟

نمی‎توان گفت لیزر موهای ابرو دارای عوارض جدی و خطرناکی است. زمانی سلامتی شما تهدید می‎شود که برای انجام آن به سراغ مراکز و افرادی بروید که در آن تخصص ندارند. دقت داشته باشید، برخی از بیماری‌های زمینه‌ای و یا مصرف داروهای خاص، لیزر ابرو را با محدودیت مواجه خواهند کرد. بنابراین متخصص قبل از هر چیزی، باید اطلاعات دقیقی از وضعیت سلامتی شما داشته باشد.

از آنجا که در تکنیک لیزر از اشعه و حرارت آن استفاده می‎شود، بروز کمی التهاب و قرمزی در ناحیه مورد نظر دور از انتظار نخواهد بود. این عوارض موقتی بوده و در مدت زمان کوتاهی از بین خواهد رفت.

تغییر در رنگ پوست و پوسته پوسته شدن از دیگر عوارضی است که ممکن است با آن مواجه شوید. این مشکلات نیز در کوتاه مدت از بین خواهد رفت. البته باید پس از لیزر مو ، توصیه‌های مراقبتی را به درستی انجام دهید.

برای انجام لیزر ابرو به یک کلینیک زیبایی معتبر و مطمئن مراجعه نمایید و انجام آن در مراکز غیر معتبر و توسط افراد غیر متخصص خودداری نمایید.

آیا لیزر ابرو مردانه ممکن است؟

استفاده از لیزر ابرو تنها محدود به خانم‎ها نیست و آقایان نیز می‎توانند از این روش لیزر ابرو مردانه برای برداشتن پیوند ابرو و مرتب کردن آن استفاده نمایند. در شیوه انجام کار تفاوتی دیده نمی‎شود و مراقبت‌های پس از آن نیز باید از سوی آقایان به درستی رعایت شود.

لیزر موهای زائد مردان

چگونه موهای وسط ابرو را از بین ببریم ؟

این سوال که چگونه موهای وسط ابرو را از بین ببریم را اکثر افرادی که به کلینیک زیبایی گلدن رویال مراجعه می کنند از ما می پرسند . در پاسخ باید گفت یکی از بترین روش ها برای از بین بردن ابرو پیوندی لیزر ابرو می باشد تا بطور دائم و همیشگی از شر موهای زائد رهایی یابید.

مراقبت بعد از لیزر ابرو

پس از لیزر موهای ابرو لازم است برای تقریبا یک هفته از قرار گرفتن طولانی مدت در زیر نور خورشید خودداری کنید. به طور کلی توصیه می‎شود پوست را گرم نگه ندارید. استفاده از کرم ضد آفتاب مناسب برای محافظت از پوست، می‌تواند مفید باشد.

مراقبت های بعد از لیزر ابرو

برای مدت زمان تقریبا چهار هفته به سراغ برنزه کردن پوست نروید.

برای تسکین التهاب و قرمزی پوست از کرم‎های مرطوب کننده ملایم استفاده نمایید. از جمله آنها می‎توان به ژل آلوئه ورا اشاره کرد.

پس از لیزر موهای ابرو و دیگر نواحی بدن نظیر لیزر بیکینی و … استفاده از کمپرس سرد نیز می‎تواند در کاهش التهابات پوستی موثر باشد. سرما جریان خون را کند کرده و درست مانند مسکن عمل خواهد کرد.

پس از لیزر بلافاصله به سراغ مواد آرایشی نروید، اجازه دهید پوست به طور کامل خود را بازسازی کند.

استفاده از حمام آب گرم توصیه نمی‌شود.

ورزش نکنید، چون باعث گرم شدن بدن و تعرق می‌شود.

به سراغ استخر و شنا نروید. آب استخر دارای کلر بوده و باعث تحریک پوست می‌شود.

برای جلوگیری از خشکی پوست، پس از لیزر مو به اندازه کافی آب بنوشید.

هزینه لیزر ابرو

قیمت لیزر ابرو به نوع پوست، دستگاه، تعداد جلسات، مهارت تکنسین و منطقه جغرافیایی بستگی خواهد داشت. هر چقدر ناحیه مورد نظر وسعت بیشتری داشته باشد، به همان میزان بر هزینه آن افزوده خواهد شد.

لیزر موهای زائد

کلینیک زیبایی گلدن رویال مرکز تخصصی ارائه انواع خدمات زیبایی پوست و مو نظیر لیزر مو ، پاکسازی پوست ، لاغری موضعی ، مزوتراپی مو ، بوتاکس دیسپورت ، آبرسانی پوست و … می باشد. برای ویزیت و مشاوره رایگان در زمینه کلیه خدمات با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس بگیرید.

دیدگاه ها غیرفعال است