تزریق ژل یکی از انواع پرکننده های پوستی می باشد که به عنوان ایمپلنت های تزریقی ، فیلر یا پرکننده های چین و چروک نیز شناخته می شوند با سوزن به پوست تزریق می شوند و برای جوانسازی پوست و اصلاح نقایص بافت نرم صورت از جمله چین و چروک های متوسط ​​تا شدید صورت ، حجم دهی لب و گونه ، اصلاح فرم بینی و بازگرداندن یا اصلاح علائم از دست دادن چربی صورت استفاده می شود.

تزریق ژل

بیماران ممکن است به بیش از یک تزریق نیاز داشته باشند تا اثر صاف کننده و پرکننده مطلوبی بدست آورند. نتایج موفقیت آمیز تزریق ژل به سلامت پوست ، مهارت پزشک و مقدار و نوع ژل استفاده شده بستگی دارد. مدت دوام و ماندگاری نتایج نیز به ماده پرکننده استفاده شده و ناحیه تزریق بستگی دارد.

اگرچه FDA تزریق پرکننده های پوستی برای استفاده در صورت و دستها تأیید کرده است ، اما هرگز استفاده مواد پرکننده تزریقی را برای کانتورینگ یا تقویت بدن در مقیاس بزرگ تأیید نکرده است. این بدان معناست که شما هرگز نباید از تزریق ژل برای حجم دهی  پستان  ، باسن ، پاها یا عضله استفاده کنید.

تفاوت تزریق ژل و بوتاکس

تفاوت بین دو روش باعث می شود نتوانیم آنها را به جای یکدیگر بکار ببریم. تزریق ژل و بوتاکس از نظر عملکرد و کاربرد متفاوت هستند. حتی نتایجی که ارائه می دهند نیز متفاوت است.

تزریق بوتاکس و ژل هر دو روش سرپایی ساده هستند که معمولاً بدون بیهوشی و گاهی با بی حسی موضعی انجام می شوند. بوتاکس و پرکننده های پوستی با استفاده از سرنگ به ناحیه هدف تزریق می شوند.

تزریق بوتاکس باعث مسدود شدن سیگنال های عصبی عضلات نزدیک چین و چروک ها می شود. بعد از فلج شدن عضله ، در بعضی موارد چین و چروک ها ی پویا کاهش می یابد یا حتی کاملا از بین می رود.

تزریق ژل با حجم دهی پر کردن مناطقی که به آنها تزریق می شود سبب صاف تر دیده شدن پوست می شوند. تزریق فیلر و ژل هیچ تاثیری روی عضلات ندارند ، فقط از دست دادن حجم ناشی از روند پیری را جبران می کنند. برخی مطالعات نشان می دهد که تزریق ژل ممکن است تولید کلاژن را نیز تحریک کنند.

تفاوت تزریق ژل و بوتاکس

به دلیل تأثیر بوتاکس بر روی عضلات ، به طور کلی این روش برای درمان چین و چروک های پویا ( به دلیل حرکت دادن عضلات صورت ایجاد می شوند) استفاده می شود. این روش می تواند در درمان چین و چروک های پیشانی ، خطوط بین چشم ها و چین و چروک های زیر چشم یا گوشه چشم ها و چروک های ناشی از لبخند موثر باشد. خصوصا بوتاکس پیشانی نسبت به تزریق پرکننده پوستی نتایج ایمن تری دارد.

از پرکننده های پوستی برای درمان چین و چروک های ساکن و ایستا به دلیل از دست دادن قابلیت ارتجاعی پوست ایجاد می شوند ، استفاده کرد. تزریق ژل می تواند درمان موثری برای چین و چروک اطراف دهان و گونه ها ، حجم دهی لب ها و  افزایش تقارن ویژگی های صورت باشد.

نتایج هر دو روش ممکن است از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت باشد ، درنهایت هر دو روش بسیار موثر در نظر گرفته می شود. اینکه پس از تزریق هر دو ماده شما ظاهری طبیعی خواهید داشت یا نه به فاکتورهای زیادی از جمله مقدار مواد تزریقی استفاده شده و تجربه پزشک بستگی دارد.

مهم این است که شما یک پزشک کاملاً آموزش دیده و باتجربه را برای تزریق انتخاب کنید زیرا تزریق بوتاکس و ژل روشهای ظریفی هستند که برای ایجاد نتایج طبیعی به تخصص زیادی نیاز دارند.

در نظر داشته باشیذ که هر دو روش نتایج موقتی را ارائه می دهند. نتایج بوتاکس معمولاً بین 4 تا 6 ماه ماندگاری دارد. در مورد ژل یا فیلر ، ماندگاری نتایج بسته به ترکیب مواد پرکننده بین 4 تا 18 ماه می باشد.

در مورد ایمنی ، بوتاکس به طور کلی یک درمان بسیار ایمن در نظر گرفته می شود. می توان گفت تقریباً هرکسی می تواند تزریق بوتاکس داشته باشد. البته این بدان معنا نیست که هیچ عارضه جانبی احتمالی وجود ندارد. برخی از بیماران ممکن است در روز اول سردرد داشته باشند و احتمال کبودی در محل تزریق وجود دارد.

پرکننده های پوستی می توانند عوارض جانبی بیشتری نسبت به بوتاکس ایجاد کنند ، با اینحال هنوز هم یک روش درمانی بی خطر محسوب می شود و بسیار نادر است که از عوارض جانبی شدید رنج ببرید و در صورت بروز یکی از آنها در بیمار ، معمولاً پس از یک یا دو هفته ناپدید می شود. عوارض جانبی احتمالی ممکن است شامل کبودی در محل تزریق و بروز برخی زخم ها و قرمزی باشد.

همچنین علاوه بر رفع چین چروک ها ، درمان تعریق با بوتاکس و کاهش تعداد سردرهای ناشی از میگرن نیز با این ماده قابل انجام است.

هزینه هر دو روش درمانی از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. هزینه تزریق ژل  و تزریق بوتاکس به برند و مارک تجاری بستگی دارد. به طور کلی ، وقتی قیمت بوتاکس و پرکننده های پوستی را مقایسه می کنیم ، می بینیم که قیمت تزریق ژل بیشتر از هزینه بوتاکس است.

بهترین کار این است که به متخصص پوست مراجعه کنید تا با ارزیابی پوست شما بهترین روش درمانی مناسب را انتخاب کند.

عوارض تزریق ژل

مانند هر روش پزشکی دیگر ، استفاده از هر ماده پرکننده پوستی می تواند باعث عوارض جانبی کوتاه مدت یا طولانی مدت ، عوارض جانبی دائمی یا ترکیبی شود. به همین دلیل بسیار مهم است که از محدودیت ها و خطرات احتمالی این روش اطلاع داشته باشید.

بیشتر عوارض جانبی مرتبط با پرکننده های پوستی اندکی پس از تزریق رخ می دهد و بیشتر آنها در کمتر از دو هفته برطرف می شوند. تورم و درد بعد از تزریق به دست ممکن است یک ماه یا بیشتر طول بکشد. در برخی موارد ، ممکن است عوارض جانبی هفته ها ، ماهها یا سالها پس از تزریق ظاهر شود.

عوارض تزریق ژل

بیماران باید قبل از استفاده از مواد پرکننده ساخته شده با مواد خاص ، به ویژه مواد حیوانی از نظر آلرژی آزمایش شوند. آنچه کیفیت نتایج تزریق کردن ژل را تضمین می کند مهارت پزشک و ماده مورد استفاده می باشد و در اینصورت می توان مطمئن بود این روش بدون عارضه و ایمن است. پزشکی که تزریق را انجام می دهد لازم است  با آناتومی محل تزریق و اطراف آن کاملا آشنا باشد و اشتباها مواد پرکننده پوستی را به رگ های خونی صورت تزریق نکند.

در صورت اشتباه پزشک و تزریق پرکننده پوستی به داخل رگ خونی عوارضی مانند جای زخم ، تاری دید ، کاهش بینایی جزئی و کوری رخ میدهد.  به همین دلیل توصیه می شود که حتما یک کلینیک زیبایی معتبر و مطمئن با کارد پزشکی مجرب را برای اینکار انتخاب کنید.

خطرات مرتبط با مهارت ناکافی پزشک در تزریق و نیز استفاده از پرکننده های پوستی غیر مجاز و تأیید نشده مشخص نیست اما عوارض جانبی شایع و کوتاه مدت برای تزریق ژل می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • کبودی
 • سرخی
 • تورم
 • درد
 • خارش
 • مشکل در انجام فعالیت ها (فقط در صورت تزریق به پشت دست مشاهده می شود)

عوارض جانبی کمتر شایع نیز عبارتند از:

 • برجستگی های برجسته در داخل یا زیر پوست (گره یا گرانولوم) که ممکن است با جراحی برداشته شود
 • عفونت
 • زخم در محل تزریق
 • واکنش آلرژیک
 • نکروز (مرگ بافتی)

اما تزریق کردن ژل برای همه مناسب نیست و ممکن است برای افرادی که شرایط خاصی دارند (مانند اختلالات خونریزی یا آلرژی های خاص) نتایج مطلوبی نداشته باشد. پیش از انجام حتما باید با یک متخصص پوست مشورت کنید و اگر پزشک شما تأیید کرد که این روش برای شما مناسب است می توانید با خیال راحت آنرا انجام دهید

به افراد سیگاری توصیه می شود از تزریق کردن ژل خودداری کنند. همچنین این روش همزمان با دیگر عمل های زیبایی نظیر لیزر موهای زائد نباید استفاده شود.

موارد منع استفاده از ژل

 • دوران حاملگی و شیردهی
 • وجود عفونت و التهاب در ناحیه تزریق
 • اختلالات خونی و انعقادی
 • برخی از آتروفی های پوستی ناشی از استفاده از داروهای استروئیدی
 • نقص ایمنی
 • ویتیلیگو و اگزمای پوستی
 • سابقه آلرژی و یا واکنش های آنافیلاکسی

برندهای مورد استفاده در گلدن رویال

ژوویدرم فرانسه ، سیتوسیال فرانسه ، آلیاکسین ، آیدیا ایتالیا ، پرفکتا فرانسه ، نورامیس کره ، رووفیل کره

نواحی تزریق ژل جهت مادلینگ صورت

فک ، گونه ، خط گونه ، خط خنده ، بینی ، زیر چشم ، لب ، چانه ، شقیقه ، خط اخم

تزریق ژل لب

از تزریق ژل می توان برای زیبایی لب و یا رفع تغییرات حجم ، ارتفاع و برجستگی لب که می تواند با افزایش سن رخ دهد ، استفاده نمود. همچنین در کنار ژل لب ، می توانید از بوتاکس برای اصلاح طرح لبخند و نیز چین و چروک صورت استفاده نمائید.

چرا ژل لب

تزریق ژل به خصوص فیلرهای هیالورونیک اسید، برای حجم دهی لب ها استفاده می شوند. در گذشته، از فیلرهای کلاژنی نیز استفاده می شد.

بطور طبیعی حجم و اندازه لب پایین نسبت به لب بالا لب بیشتر است و  تقارن در دو طرف لبها  از نظر زیبایی بسیار مهم می باشد. ممکن است با افزایش سن در فرم لب ها از لحاظ حجم ، برجستگی و ارتفاع آن تغییراتی رخ دهد و زیبایی آن را کاهش دهد. ژل لب می تواند برای رفع تغییرات ایجاد شده و بازیابی زیبایی لب کاربرد داشته باشد.

تزریق ژل لب

در تزریق ژل لب به حجم و برجستگی قسمتهای حاشیه لب حجم بصورت قرینه افزوده می شود.

تزریق ژل لب ، سبب آبرسانی بافت لب نیز می شود و علاوه بر زیباسازی لب، اثر احیایی نیز بر آن دارد. افرادی که از موهای زائد پشت لب ناراضی هستند می توانند از لیزر موهای زائد برای حذف آنها استفاده نمایند.

نحوه تزریق ژل لب

پزشک معالج باید اولا” شناخت دقیق و کافی‌ از ساختمان پوست و اجزای صورت داشته باشد. ثانیا به تکنیک این روش که شامل محل مناسب، مقدار تزریق و قرار دادن این مواد در لایه های‌ مناسب پوستی است کاملا آشنا باشد.

اندازه ژل تزریقی و عمقی که ژل در آن تزریق می شود به نوع ماده مورد استفاده ، نتایج مورد نظر و نیز عمق و محل چین ناحیه مورد نظر بستگی دارد.
به دلیل اینکه ترکیبات هیالورونیک اسید مقدار زیادی آب در اطراف خود جذب می کند، به میزان کمی ژل برای اصلاح چین و چروک و فرورفتگی ها نیاز است. زیرا جذب آب توسط این ماده ، خود سبب افزایش حجم می شود.

ابتدا ناحیه مورد نظر بی حس می شود و سپس محل تزریق با محلول ضد میکروب و یا الکل تمیز می شود. سپس با یک سرنگ مخصوص و سوزن‌های ظریف میزان دقیقی‌ از دارو با زاویه‌ صحیح در یکی‌ از لایه‌های پوستی و یا زیرپوستی در لب ها تزریق می شود.
برای گرفتن نتیجه ی بهتر،  تزریق ژل لب حتما باید توسط یک متخصص انجام شود. مهارت ناکافی در تزریق می تواند شما را درگیر مشکلات متعددی نماید. شما می تواند ضمانت یک نتیجه ی عالی را از متخصصین کلینیک زیبایی گلدن رویال دریافت نمایید.

در شکل زیر نواحی تزریق در لب نشان داده شده است

نواحی تزریق ژل به لب

توصیه هایی بسیار مهم قبل از حجیم سازی لب با ژل

اخیرا تعداد مراجعینی که قبلا تزریق ژل لب انجام داده اند و ناراضی هستند زیاد شده است.

 1. قبل از هر گونه تزریقی باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد.
 2. فرم لب بایستی به سایز اولیه لب، ابعاد صورت و میمیک و دینامیک لب انتخاب شود و در حیطه طبیعی باشد.
 3. تزریق دوطرف لب بدون در نظر گرفتن قسمت مرکزی لبها صحیح نمی باشد.
 4. طبق اصول زیبایی شناسی، لب بالا بایستی بیست درصد کوچکتر و عقب تر از لب پایین باشد.
 5. در برخی مراجعین قبل از تزریق لب نیاز به اصلاحات دیگری مانند افزایش حجم سایز چانه وجود دارد.
 6. بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید می باشد البته مارک ژل و کیفیت برند آن هم بسیار مهم است.
 7. تبحر و تکنیک پزشک در تزریق بسیار حائز اهمیت است.
 8. تزریق در لب را می‌توان برحسب نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داده و یا اینکه حجم خود لب‌ها را نیز افزایش داد. در هر یک از این موارد باید میزان مصرف ژل و هزینه بیمار را مدنظر قرار دهیم.

فیلم نحوه تزریق ژل لب

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

به دلیل اینکه احتمال خون مردگی بعد از تزریق هست برای پیشگیری از آن قبل از تزریق از کمپرس یخ استفاده کنید و از مصرف داروهایی مانند ویتامین ای ، داروهای ضد انعقاد خون ، امگا 3 ، مسکن هایی مثل ناپروکسن، آسپرین، ژلوفن، دی پیریدامول اجتناب کنید.

شبکه عصبی لب بسیار قوی است به همین دلیل برای پیشگیری از ایجاد درد در هنگام تزریق از بلوک عصب سه قلو استفاده می کنند. اثر این بی حسی موضعی به مدت 45 دقیقه حفظ می شود و ممکن است هنگام خوردن غذا دچار گازگرفتگی و به لب آسیب بزنید. بهتر است تا از بین رفتن بی حسی از خوردن و آشامیدن خودداری کنید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

در روز اول بعد از تزریق  یک سری نکات هستند که باید رعایت کنید تا لب شما دچار تورم، التهاب و خون مردگی نشود. بعد از تزریق ژل لب از انجام ورزش های سنگین بپرهیزید و در گرمای شدید قرار نگیرید. همین طور مصرف نوشیدنی های الکی می تواند باعث التهاب و تورم شود.

تزریق ژل لب در برخی افراد نتایج خود را دقیقا پس از عمل نشان می دهد، اما اثر کامل سریعا قابل مشاهده نیست.

به علاوه، معمولا مقداری تورم نیز پس از تزریق وجود دارد که در روزهای اولیه به صورت واضح مشخص نیست که این تورم ناشی از تزریق  ژل لب می باشد . همچنین برای ژل های موقت نیز، مقداری زمان جهت ادغام مواد پرکننده با بافت لب لازم است. به خاطر داشته باشید که پس از تزریق حتما مقدار زیادی آب به صورت روزانه مصرف نموده و دستورالعمل های ویژه پزشک خود را برای مراقبت های پس از تزریق فراموش نکنید.

بنابراین، اگر قصد کاهش چین و چروک ها و بهتر شدن نتایج این دسته از تکنیک های زیبایی را دارید، بهتر است برای رسیدن به نتیجه دلخواه تان حداقل سه هفته صبر کنید.

پیگیری ثانویه تزریق دوباره ژل لب معمولا به ۲ تا ۳ هفته زمان نیاز دارد. معمولا خود فرد نیز مایل است که پس از ۲ تا ۳ هفته بهبود حاصل شود.

پس به صورت ایده آل مراجعه در دو مرحله – به علاوه مدت زمان بهبود – برای گرفتن یک نتیجه ی بهتر لازم است. ( در واقع ۵ تا ۶ هفته) به خصوص اگر فرد برای اولین بار است که تزریق ژل لب را انجام می دهد. ممکن است که بیمار نیازی به مرحله دوم درمان نداشته باشد اما عموما جلسه دوم، سبب بروز نتایج بهتری می شود.

اگر واقعا برای اولین بار است که تزریق را تجربه می کنید، حتما دستورالعمل هایی را که با لمس و ماساژ لب پس از تزریق همراه هستند، دنبال کنید. این روش ها از به وجود آمدن احتمالی عدم تقارن در لب ها جلوگیری کرده و باعث می شود که لب هایی پر تر و گوشتی تر در عین حال طبیعی داشته باشید.

برای مرحله ی دوم تزریق ژل لب ، حداقل دو هفته یا بیشتر پس از دریافت ژل و هرگونه پرکننده برای صورت به زمان نیاز دارید. تزریق مجدد پس از سپری شدن مدت زمان استراحت، برای درمان چین و چروک توصیه می شود. بدین ترتیب، حتما از تزریق مجدد زودتر از مدت زمان دو هفته پس از تزریق جلوگیری نمایید.

تا یک هفته پس از دریافت ژل لب از رژ یا ماتیک استفاده نکنید .

کبودی بعد از تزریق تا یک هقته عادی است .

طبق مشاوره و نظر پزشک ، لب های خود را ماساژ دهید .

از مصرف مایعات گرم و داغ و دخانیات تا یک الی دو هفته خودداری نمایید زیرا این حرارت موجب تحلیل رفتن ژل های تازه می شود . پس از یک الی دو هفته مانعی ندارید .

فیلم فرم دهی لب​ با ژل

مزایای تزریق ژل لب

کبودی کمتر

کبودی و ورم  تزریق فیلر  اسید هیالورونیک از بقیه فیلرها کمتر است.

ماندگاری قابل قبول نتایج 

هرچند نتایج تزریق ژل لب دائمی نیست، اما ماندگاری رضایت‌بخشی، حدود ۶ ماه دارد.

کنترل آسان حجم لب  

متخصص به خوبی می‌تواند حجم ژل را کنترل کند و نتیجه دلخواه را به دست دهد.

سهولت در از بین بردن و رفع برآمدگی ها 

اگر حرکت لب‌ها یا صحبت کردن باعث ایجاد توده یا برآمدگی شود، توده به راحتی حل و مشکل برطرف می‌شود.

پایین بودن احتمال بروز واکنش آلرژیک 

چون مواد به کار رفته در ژل‌های تزریقی مشابه موادی است که در بدن وجود دارد، بعید است که باعث حساسیت شود. اما اگر به لیدوکائین حساسیت دارید، حتماً قبل از درمان موضوع را به پزشک اطلاع دهید.

تزریق فیلر لب سریع ترین روشی است که سریع ترین نتیجه را نشان می دهد. درهمین خصوص مزایای زیادی نسبت به بقیه روش ها به خود اختصاص داده است.

از دیگر فواید دریافت ژل لب ، می توان به این مورد اشاره کرد،که هرگاه متقاضی بعد از تزریق فیلر بر لب از حجیم کردن لب های خود به هر دلیلی پشیمان شد و خواست لبان خود را به حالت اول بازگرداند ،تزریق فیلر این امکان را به او می دهد که فیلر را بدون هیچ مشکلی تخلیه کند .

تزریق فیلر، ظاهری صد در صد طبیعی برای لب ایجاد می کند ، و به گونه ایی لب را نشان می دهد که انگار لب مادر زادی همینقدر خوش فرم و حجیم بوده است و به هیچ وجه برای هیچکس احتمال تشخیص نم یگذارد.

تزریق فیلر طبیعی ترین ظاهر را برای افراد ایجاد می کند و در فرم دهی صورت نقش بسزایی دارد.، همه افراد هم به دنبال راهی برای طبیعی نشان دادن زیبایی های خود می باشند به از همین رو تزریق فیلر را برای لبان خود انتخاب می کنند.

عوارض تزریق ژل لب

با توجه به گرایش روزافزون خانم ها به سمت حجیم سازی لب ، یافتن یک کلینیک زیبایی معتبر برای انجام این عمل زیبایی کمی دشوار است. اگر تزریق ژل لب توسط یک متخصص انجام نشود ، می تواند عوارض و مشکلات جبران ناپذیر به همراه داشته باشد.

بدلیل خونرسانی زیاد در لب احتمال خون مردگی بعد از تزریق وجود دارد که استفاده از کمپرس یخ و مصرف نکردن داروهای ضد انعقاد خون ، امگا۳ ، ویتامین ایی و مسکن های مثل آسپرین ، ژلوفن، ناپروکسن، دی پیریدامول، چند روز قبل از تزریق از این عارضه جلوگیری می کند.

بدلیل شبکه عصبی قوی در لب از بلوک عصب سه قلو برای کنترل درد استفاده می شود بی حسی در این ناحیه ممکن است تا ۴۵ دقیقه باقی بماند و خوردن غذا در طی این مدت ممکن است موجب گاز گرفتگی لب و آسیب به آن شود .

بنابراین تا زمان برگشت کامل حس لب خوردن و آشامیدن ممنوع می باشد. در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق گرمای شدید ، ورزش های سنگین و مصرف نوشیدنی های الکلی ممنوع می باشد تا از بروز تورم ، خون مردگی و التهاب بیشتر جلوگیری شود.

اگردر هنگام تزریق ژل لب دچار سرماخوردگی هستید ویا دچاراختلالات عصبی وفشارهای شدید هستید انتظاردست یابی به یک نتیجه دلخواه رانداشته باشید.درمورد اینکه چگونه به اهداف خود درمورد زیبایی خواهید رسید با پزشک مشورت کنیدتا بهترین راه حل ها را دراختیارتان قراردهد.

بروز ناراحتی های خفیف

این ناراحتی ها بسیار طبیعی میباشد وبه خاطر تزریق سوزنی است که درلب انجام شده است.

کبودی

کبودی که روند طبیعی بدن میباشد،بعضی از افراد بیشتر ازافراد دیگر دچار این کبودی میشوند،میزان کبودی درافراد ژنتیکی میباشد همچنین سیگارکشیدن واستفاده از داروهایی مانند آسپیرین میزان این کبودی را افزایش میدهد.این کبودی ها درحدود 1 هفته بهبود میابد البته بستگی به فرد دارد. کبودی میتواند درحدود2 تا 10 روز باقی بماند.

قرمزشدن

قرمزشدن پوست برای هر بیمار متفاوت میباشد اما حدود 12 تا 24 ساعت این قرمزی ها ازبین خواهد رفت .

تورم

تورم ،سوزش وقرمزی درناحیه ای که سوزن تزریق شده است. تورم در صورت کاملا طبیعی میباشد وبرای هربیمار متفاوت است به دلیل اینکه لب ها یکی ازحساسترین ناحیه ها درصورت میباشد هرگونه تورم روی آن کاملا طبیعی است

طبیعی نبودن حالت لب ها

این مورد با ازبین رفتن تورم بهبود می یابد. پزشک برای ازبین رفتن این حالت هابه شما ماساژدادن لب را آموزش میدهد .

تزریق ژل لب طبیعی

هزینه تزریق ژل لب

قیمت تزریق ژل لب بسته مقدار وسعتی دارد که تزریق در آن انجام شود و به مقدار موادی که برای فیلر کردن در نظر گرفته شود، بنابراین مقدار هزینه پرداختی برای تزریق فیلر در معاینه پیش از عمل توسط پزشک متخصص، قابل تخمین است و به اختیار متقاضی گذاشته میشود.

هزینه تزریق ژل لب

تزریق ژل لب یکی از خدمات کلینیک زیبایی گلدن رویال می باشد که توسط پزشک متخصص در یک جلسه انجام می شود.

هزینه انجام فیلر لب بسته به مقدار مصرف ژل و فرم دهی لب هر کسی متفاوت است و قیمت آن تقریبا بین 1.400.000 تومان الی 2.700.000 میلون تومان می باشد.

اگر مایل به تزریق ژل لب در کلینیک زیبایی گلدن رویال هستید لطفا جهت ویزیت و مشاوره رایگان با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس بگیرید.

عکس تزریق ژل لب

مراقبت بعد از تزریق ژل لب

در صورت تمایل جهت انجام مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

سایر خدمات زیبایی پوست و موی گلدن رویال شامل لیزر موهای زائد آقایان و خانمها ، لیزر بیکینی ، بوتاکس ، بوتاکس دیسپورت ، مزوتراپی مو ، درمان پف زیر چشم ، لاغری موضعی ، هایفوتراپی صورت ،پاکسازی پوست و …. می باشد. برای آگاهی از هزینه خدمات و مشاوره با شماره های ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۳ – ۰۲۱۲۶۱۲۲۰۸۲ تماس بگیرید.

 

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments