عوارض لیزر زیر بغل و بیکینی چیست ؟

یکی از عواملی که باعث کاهش اعتماد بنفس در افراد بخصوص خانم ها می شود موهای زائد می باشد که برای رفع موهای زائد از وکس ، تیغ ، موبر استفاده می کنند اما این روش ها دائمی نمی باشند و پس از گذشت چند روز دوباره موهای زائد رشد می کنند.

زیر بغل و بیکینی یکی از جاهایی می باشند که خانم ها همیشه سعی بر این دارند تا در این قسمت ها اصلا موی زائدی نداشته باشد و همچنین یکی از حساس ترین نقاطی که خانم ها برای اصلاح آن به مشکل میخورند ناحیه بیکینی و زیر بغل می باشد که لیزر موهای زائد این مشکل را برای افراد بطور کامل رفع کرده است .

لیزر موهای زائد

اما خیلی از افراد بدلیل شنیدن برخی اخبار ناموثق و اشتباه از عوارض لیزر زیر بغل و بیکینی ترس دارند ما در این مقاله بطور کامل در مورد عوارض لیزر زیر بغل و بیکینی توضیخ داده ایم .

عوارض لیزر بیکینی و زیر بغل چیست؟

سوالی که خیلی از افراد پس از مراجعه به کلینیک زیبایی گلدن رویال از ما می پرسند این می باشد که آیا لیزر زیر بغل و بیکینی عوارض دارد ؟

عوارض لیزر زیر بغل و بیکینی

در پاسخ به این سوال باید گفت اگر شما به یک کلینیک زیبایی معتبر مراجعه کنید و لیزر شما توسط پزشک متخصص صورت بگیرد به هیچ عنوان با عوارض لیزر زیر بغل و بیکینی مواجه نخواهید شد زیرا در کلینیک های زیبایی برای هر تیپ پوست یک دستگاه لیزر مخصوص وجود دارد که پزشک متخصص پوست پس از معاینه تشخیص می دهد که از چه نوع دستگاه لیزر و با چه درجه ای برای شما استفاده شود.

اما اگر به سالن های زیبایی مراجعه کنید حتما با عوارض لیزر مو مواجه خواهید شد زیرا در سالن های زیبایی فقط از یک نوع دستگاه برای هرنوع  تیپ پوستی استفاده می کنند وهمچنین اپراتور مجموعه چون دوره های ویژه زیبایی را نگذرانده است نمی تواند بطور دقیق درجه مخصوص لیزر را تنطیم نماید.

شایعاتی که درمورد لیزر بیکینی و زیر بغل شنیده اید

حتما شایعات زیادی به گوش شما درمورد عوارض لیزر زیر بغل و بیکینی  رسیده است که این شایعات توسط افراد غیر متخصص ساخته شده اند ما در این بخش به بررسی شایعاتی که مربوط به لیزر بیکینی و زیر بغل می باشد پرداخته ایم :

آیا لیزر بیکینی باعث نازایی می شود ؟

طی تحقیقاتی که انجام شده به این نتیجه رسیده اند که عمق نفوذ پرتو نور دستگاه لیزر بقدری نمی باشد که روی اندام های بدن شما تاثیر بگذارد و باعث نازایی شما شوند .

بیکینی 1

بطور قطعی می توان گفت که عمق نفوذ لیزر نهایتا ۴ تا ۵ میلیمتر هست و نمی تواند به هیچ ارگانی از بدن آسیب برساندو و هیچ تاثیری بر روابط جنسی و باروری ندارد  پس با خیال راحت به کلینیک زیبایی مورد نظر خود بروید و برای لیزر بدن اقدام کنید.

آیا لیزر بیکینی برای دختران عوارض دارد ؟

این موضوع بطور کامل توسط پژوهشگران بررسی شده و به این نتیجه رسیده اند که لیزر بیکینی ( واژن) برای دختران هیچگونه عوارضی را بهمراه ندارد زیرا نور لیزر در عمق بافت پوست نفوذ نمی کند فقط بطور سطحی موهای زائد را از بین می برد.

همچنین بخوانید: خدمات روشن سازی واژن

لیزر زیر بغل باعث سرطان می شود

این افسانه که لیزر زیر بغل باعث ایجاد سرطان می شود دروغ است تا الان هیچ پژوهشی انجام نشده که ثابت کند لیزر زیر بغل سرطانزاست فقط توصیه شده است افرادی که سابقه سرطان سینه داشته اند لیزر زیر بغل انجام ندهند.

عوارض جانبی لیزر زیر بغل و بیکینی

برخی از افراد دلیل اینکه پوست حساسی دارند ممکن است پس از مراجعه به کلینیک دچار خارش ، تورم ، قرمزی ، بی حسی  و … شوند که حداکثر تا 3 روز این عوارض جانبی ماندگار هستند.

خدمات لیزر موهای زائد زیر بغل و بیکینی در کلینیک گلدن رویال

انجام خدمات لیزر زیر بغل و بیکینی در کلینیک زیبایی گلدن رویال توسط پزشک متخصص و تیم حرفه ای با بهترین و بروزترین دستگاه های لیزر موهای زائد بدون هیچگونه عوارض انجام می شود .

لیزر بیکینی

از دیگر خدمات کلینیک زیبایی گلدن رویال می توان به تزریق بوتاکس ، لیزر مردان ، پاکسازی صورت ، بوتاکس میگرن و… اشاره کرد.

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها